Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Korçës

 • 8 foto
  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem
  Kamionë

  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem

  Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi , viti 2004,kamio manuale 6 marsha,pasqyra elektike me palosje dhe

  Pogradec 19 tetor 09:59
  5.650 €
 • 7 foto
  Rimorkio Kogel viti 99
  Kamionë

  Rimorkio Kogel viti 99

  Akset BPW -Pesha bruto 24 ton me libreze -Pesha bosh 5.5 ton ( kapaciteti 18.5 ton) Gjatesia 8.5m

  Korçë 8 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet kamion DAF XF 95.480
  Kamionë

  Shitet kamion DAF XF 95.480

  Kamioni eshte ne gjendje perfekte , viti 2004 , me motor i bere ka bere 40.000 km , pompa naftes , k

  Korçë 8 tetor 21:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Atego 12 23
  Kamionë

  Atego 12 23

  Atego 12 23 i sapo ardhur nga jashte. Viti 2005. Gjendje perfekte

  Pogradec 1 tetor 18:52
  15.000 €
 • 5 foto
  Atego 1215
  Kamionë

  Atego 1215

  Tonazhi 5 ton te ngarkohet .. gomat te reja mishelin .. frigoriferi . Ne gjendje pune ... bedan me p

  Korçë 27 shtator 19:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sprinter 413, viti 2001, 167000 km origjinale
  Kamionë

  Sprinter 413, viti 2001, 167000 km origjinale

  Mercedes benz sprinter 413, euro palete, 167000 km origjinale, ska nevoje per asnje lloj sherbimi, g

  Korçë 14 shtator 21:57
  8.200 €
 • 3 foto
  Mercedez-Vario 612 D
  Kamionë

  Mercedez-Vario 612 D

  Makina eshte ne gjendje shum te mire viti 1998 turbo etj...

  Korçë 10 shtator 22:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ifa L60 4×4
  Kamionë

  Ifa L60 4×4

  Ne gjendje shume t mire ..

  Korçë 10 shtator 22:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rimorkio-Karoatrec-Karel
  Kamionë

  Rimorkio-Karoatrec-Karel

  Shitet-Ndrohet Rimorkio Karel per vetura dhe fuoristrada Me dy akse Me piston krik me dore Ne gj

  Korçë 21 gusht 18:58
  2.900 €
 • 4 foto
  Ifa
  Kamionë

  Ifa

  L50 4x4 ne gjendje shum te mire...

  Korçë 21 gusht 14:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skavator Fiat Hitachi
  Kamionë

  Skavator Fiat Hitachi

  Okazion

  Pogradec 10 gusht 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 18.350
  Kamionë

  MAN TGA 18.350

  Shitet Man Tga 18.350 viti 2005 Kamioni esht ne gjendje te rregullt Me dogane te paguar Kambio au

  Pogradec 3 gusht 11:50
  13.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz atego 1217
  Kamionë

  Mercedes benz atego 1217

  Shitet ose nderrohet me makine tjeter +- vleren.Kamion mercedes benz atego . Viti i prodhimit 1999

  Pogradec 19 korrik 20:13
  8.000 €
 • 2 foto
  karroceri kamjoni
  Kamionë

  karroceri kamjoni

  Karroceria ka permasa 4.60m e gjate 2.40m e gjere sponta 70 cm te larte. dyshemeja derrase dhe llama

  Korçë 29 qershor 07:47
  45.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz sprinter 211
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 211

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,dogane e paguar,goma te reja,sensor parkimi mbrapa,sendilje mesh

  Pogradec 26 qershor 12:02
  5.600 €
 • 0 foto
  Ekskavator
  Kamionë

  Ekskavator

  Libher 912. Shitet per arsye se kam mjete te tjere. Cmimi me merrveshje

  Pogradec 25 qershor 17:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazion...shitet kamion mersedes benz 814
  Kamionë

  okazion...shitet kamion mersedes benz 814

  Shitet kamion mersedes benz 814 viti prodhimit 1990 me letra te paguara deri janar 2020 super gjendj

  Korçë 22 qershor 08:08
  4.000 €
 • 3 foto
  4x4
  Kamionë

  4x4

  Shes ifa l60 ne gjendje te mire pune makina eshte me motor benci 6 goma te reja

  Pogradec 20 qershor 17:26
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Mercedez Benz 12 23
  Kamionë

  Mercedez Benz 12 23

  Mercedez Benz ATEGO 12 23, ne gjendie shume te mire e sapo erdhur vetem me dogane, viti 2005.

  Pogradec 15 qershor 10:03
  15.000 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz sprinter 213
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 213

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje shume te mire xhenerike,mekanike dhe estetike,goma te

  Pogradec 12 qershor 23:00
  5.500 €
 • 3 foto
  Benz 609D
  Kamionë

  Benz 609D

  Shitet benz 609D.Ne gjendje te mire motorike.Taksat deri ne fund te Dhjetorit,siguracionin deri ne M

  Korçë 11 qershor 13:27
  3.000 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz sprinter
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter

  Dogane e paguar,gjedje shume te mire xhenerike,mekanike dhe estetike,viti 2004,goma te reja,7 vende.

  Pogradec 11 qershor 10:07
  6.400 €
 • 10 foto
  Sprinter 213, viti 2005, Sapoerdhur Gjermania
  Kamionë

  Sprinter 213, viti 2005, Sapoerdhur Gjermania

  Mercedes benz sprinter 213, viti 2005, i sapoerdhur nga Gjermania, 214000 km origjinale, 7 vende, l

  Korçë 8 qershor 22:04
  6.700 €
 • 11 foto
  MAN TGL 8.180
  Kamionë

  MAN TGL 8.180

  -AUTOBOT LPG -GJENDJE PERFEKTE

  Korçë 26 maj 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio erdhur nga Gjermania
  Kamionë

  Rimorkio erdhur nga Gjermania

  Rimorkioja ka erdhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mire . Eshte e pajisur me sistem frenim

  Korçë 25 maj 16:36
  1.100 €
 • 5 foto
  Rimorkio erdhur nga Gjermania
  Kamionë

  Rimorkio erdhur nga Gjermania

  Rimorkioja ka erdhur nga gjermania. Eshte ne gjendje shume te mire . Sherbimet e kryera ne gjermani

  Korçë 20 maj 19:08
  1.350 €
 • 1 foto
  Iveco 4x4 vetshkarkues
  Kamionë

  Iveco 4x4 vetshkarkues

  Magerus 4x4 vetshkarkuese

  Korçë 20 maj 17:07
  3.300 €
 • 3 foto
  Merxedes benz
  Kamionë

  Merxedes benz

  Shitet makin spriter viti 98.Kazanke elektrike.vetshkarkuse nga te treja anet.Makina ka 4 goma te r

  Pogradec 19 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motor DAF ATI 95.430
  Kamionë

  Motor DAF ATI 95.430

  Motori eshte ne gjendje shume te mire jepet me garanci

  Korçë 17 maj 22:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benc
  Kamionë

  Benc

  Shitet 809 vetshkarkuse me letra te sapoprera goma te reja ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushe

  Korçë 17 maj 00:55
  45.000 Lek
 • 5 foto
  AUTOBUZ
  Kamionë

  AUTOBUZ

  Shes autobuzin mercede-benz 0303 Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me te

  Devoll 16 maj 17:25
  7.500 €
 • 5 foto
   VINC
  Kamionë

  VINC

  Shitet vinc ne gjendie shume te mire.

  Korçë 15 maj 16:08
  4.000 €
 • 3 foto
  Kamjocine
  Kamionë

  Kamjocine

  Shitet kamjocina pa dokumenta. Cmimi 1900 Euro i diskutushem

  Korçë 15 maj 13:01
  1.900 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220
  Kamionë

  Mercedes-Benz 220

  Makina disponon 4 goma te reja Timon hidraulik Abs Kazan vetshkarkurles Tende, super gjendje Etj

  Pogradec 11 maj 17:50
  4.700 €
 • 1 foto
  Okazion Furgon Malli Sprinter 208 Cdi Viti 2001
  Kamionë

  Okazion Furgon Malli Sprinter 208 Cdi Viti 2001

  Okazion shitet furgon malli mersedes benx sprinter 208 Cdi viti 2001 Madhesia Mesatar i gjat Me let

  Korçë 11 maj 09:23
  4.999 €
 • 4 foto
  Daf Xf
  Kamionë

  Daf Xf

  Kamion Daf i 2007 euro 5 + frigorifer Caria 1800 i 2004 me 22 mije ore pune.Ne gjendje shume te mire

  Pogradec 2 maj 15:01
  25.000 €
 • 7 foto
  Daf xf 410, 2008, euro 5, sapoerdhur nga Hollanda
  Kamionë

  Daf xf 410, 2008, euro 5, sapoerdhur nga Hollanda

  Shitet Daf xf 410, 2008, Euro 5, sapoerdhur nga Hollanda, dogana dhe te gjitha dokumentat shqiptare

  Korçë 28 prill 14:09
  28.000 €
 • 4 foto
  MAN 4x4
  Kamionë

  MAN 4x4

  gomat e reja ,4x4,vet shkarkus,makines i jane bere te gjitha sherbime . cmimi i diskutueshem.

  Pogradec 19 prill 20:02
  8.000 Lek
 • 3 foto
  NDRICUES ZIRAFE LED DIESEL FULL HIDRAULIK
  Kamionë

  NDRICUES ZIRAFE LED DIESEL FULL HIDRAULIK

  shitet ndricues dizel kater reflektor led lartesia 9 metra komandimi full hidraulik e traut viti i p

  Pogradec 19 prill 19:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet OKAZION
  Kamionë

  Shitet OKAZION

  Shitet kamion Man 19.463 viti 1998 ne gjendje shume te mire pune bashke me trajler me sponda me dysh

  Korçë 11 prill 23:44
  7.000.000 Lek
 • 3 foto
  bobkat 843
  Kamionë

  bobkat 843

  shitet bobkat ne gjendje shum ter mir pune. e gatshme per cdo lloj prove. cmimi:5 melon

  Korçë 11 prill 21:02
  5.000 €
 • 6 foto
  ATEGO
  Kamionë

  ATEGO

  Shitet atego

  Korçë 10 prill 22:49
  18.000 €
 • 9 foto
  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vetshkarkuse
  Kamionë

  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vetshkarkuse

  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vet shkarkuse me dokumenta t sapo prera per 1 vit gomat t reja es

  Pogradec 8 prill 20:24
  4.200 €
 • 6 foto
  Makine frigoriferike
  Kamionë

  Makine frigoriferike

  Mersesez benz , ne gjendje shume te mire .eshte e gatshme per cdo lloj prove .

  Korçë 7 prill 11:24
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Man 19.240
  Kamionë

  Man 19.240

  Eshte makine shum e mir .4x4 gomat e 6 te reja sherbimet e kryera .Vet shkarkuese .I diskutueshem.

  Pogradec 6 prill 21:38
  7.500 Lek
 • 5 foto
  Limorkio
  Kamionë

  Limorkio

  Shitet Limorkio . Gjendja 10/10 shume pak e perdorur .

  Korçë 4 prill 13:36
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet kamioni 814 per arsye mos perdorimi viti 1985 gjatesia 5.8m gjeresia 2.35 siguracioni taksat

  Korçë 4 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volvo FH 420
  Kamionë

  Volvo FH 420

  Shitet Volvo FH 420 ne gjendje te mire Pune me sig një vit per jashte shtetit ,me karta te prera bre

  Korçë 4 prill 11:12
  6.500 €
 • 11 foto
  Ateco 12 23
  Kamionë

  Ateco 12 23

  Mercedez benz Atego 12 23 viti 2000, makina ka Ritardo dhe marsh gjysme. Gomat te gjitha te reja, me

  Pogradec 4 prill 10:53
  12.500 €
 • 1 foto
  Mercedes Benc
  Kamionë

  Mercedes Benc

  Viti i prodhimit ..2012 .ka bere 670 000 km.ne gjendje shum te mire.per momentin ndodhet ne Gjerman

  Korçë 4 prill 10:20
  25.500 €