Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005
  Kamionë

  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005

  Shitet minibageri JCB viti 2005 ne gjendje super te mire. Zgjerohet dhe mgushtohet aipas vendit. Ore

  Klinë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco 2002
  Kamionë

  Iveco 2002

  shitet iveco ne gjendje shume te mire 7 ulese siq shihet dhe ne foto te interesuarit te lajmrohen n

  Klinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punoj me bager
  Kamionë

  Punoj me bager

  Punoj me bagera dhe kamiona te interesumt en tel +38345585955 viber WhatsApp qmimi i volitshem sipa

  Pejë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001
  Kamionë

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001 Me dogane pagume ne gjendje shume temir teknike i po

  Pejë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter 311CDI kipper+carad+hibibin ??
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311CDI kipper+carad+hibibin ??

  Shitet Mercedes Sprinter 311 CDI me Kipper,me hipibin dhe carad i ardhur nga Zvicra 🇨🇭 Ne gjendje ex

  Pejë Sot, 11:50
  5.800 €
 • 3 foto
  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang
  Kamionë

  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang

  Shes Kamionin Mercedes Benz, modeli 7-11, viti i prodhimit 1996 Eshte ne gjendje te shkelqyer, i pe

  Pejë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Man 8-150
  Kamionë

  Shes Man 8-150

  Shitet Kamiani MAN 8-150 Tel : 049 412 871 ose Tel : 044 328 078

  Pejë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni MAN Kran Kipper
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN Kran Kipper

  Shitet Kamioni Man 18222 Viti i prodhimit 1995 Ne gjendje shum te mire Kamioni eshte Kran Kipper

  Pejë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten Kamionat
  Kamionë

  Shiten Kamionat

  Shes Kamionat, per me shume info kontaktoni 049 412 871 ose 044 328 078

  Pejë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korp lug
  Kamionë

  Korp lug

  Shes lugkt per bager 4 copa

  Pejë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 3 aks
  Kamionë

  Man 3 aks

  Shen manin 3 aks ne gjendje te mir dhe e shkaterroj per pjes

  Pejë Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sistem 904
  Kamionë

  Sistem 904

  Shes sistemin per liebherr 904

  Pejë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shes kamjonin

  Pejë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  1936. 4x4
  Kamionë

  1936. 4x4

  Shes kamjonin 1936 4x4 viti 1987 ne gjendje te mir

  Pejë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Sank kiper per 4 aks

  Pejë Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion Man kiper 4 aks
  Kamionë

  Kamion Man kiper 4 aks

  Shes kamjonin MAN 50 403kiper 4 aks viti 2001 me klim ne gjendje shum te mir i gatshem per pun

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Shes sanakin per 4 aks

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qekiq matrapik
  Kamionë

  Qekiq matrapik

  shes 4 qekiqa per bagera

  Pejë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nisan
  Kamionë

  Nisan

  Shes kamjon nisan pa dogan

  Pejë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamjoni mercedes 814

  Pejë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kran atllas
  Kamionë

  Kran atllas

  Shes krani atllas i vogel

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveko
  Kamionë

  Iveko

  Shes iveko mikser

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valak rrul
  Kamionë

  Valak rrul

  Shes valakin i posa ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korp
  Kamionë

  Korp

  Shes korpen per bager e posa ardhur nga jasht 1,20 e gjon

  Pejë Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top
  Kamionë

  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 viber +38349262926

  Pejë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch
  Kamionë

  Mercedes 211 cdi 94.000 km te garantume nga ch

  Mercedes sprinter 211 cdi manuel 1 dor i po sa ardhur nga zvicra ka 94000 kilometra re garantume Es

  Pejë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch
  Kamionë

  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 207 Dupllo kabin
  Kamionë

  Mercedes 207 Dupllo kabin

  Shitet Kamioneta Mercedes 207 viti 1981 Dupllo kabin i Qlajmruar ne gjendje te rregullt per info 044

  Pejë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Man 4 akse vetshkarkues

  Shitet Man 41-430 viti 2006,km 300.000, ne gjendje shum te mire pune,kamioni ndodhet ne Shqiperi

  Pejë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Kamion 4 akse vetshkarkues

  Volvo FM 12 viti 2003,km 300.000 ne gjendje shum te mire pune

  Pejë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Depozite Nafte
  Kamionë

  Depozite Nafte

  Shiten depozita nafte 1500 litra,1536 litra dhe 2610 litra.

  Pejë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 41-422 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Man 41-422 4 akse vetshkarkues

  Shitet man 4 akse vetshkarkues viti 95 ne gjendje shum te mire pune,20 m3

  Pejë Sot, 08:55
  21.000 €
 • 8 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Actros 18/44 kipper viti 2011 Me Dogan te paguar

  Pejë Sot, 08:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  8 17
  Kamionë

  8 17

  Mercedes Benz 8 17 viti 1997 origjinal kiper 7.5 ton me bllokada kiper 3 one Kamjoni ne gjendje pro

  Pejë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveco Stralis 500 e5
  Kamionë

  Iveco Stralis 500 e5

  Shitet iveco stralis viti 2008 euro5 shitit me dy rimorkio frigo schmitz cargobull viti 2002 dhe rim

  Pejë Sot, 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 19.464
  Kamionë

  Man 19.464

  Shitet Man 19.464 viti 2000 me regjistrim deri ne mars me goma te reja ne gjendje te shkelqyer pune

  Pejë Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN 26-402
  Kamionë

  MAN 26-402

  Man 26-402 Viti i prodhimit : 1998 Me dogan te kryer Me faktur per firma Ne gjendje shum te mir te

  Pejë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SCANIA 124L 420 RETARDER ME DOGAN TE PAGUAR
  Kamionë

  SCANIA 124L 420 RETARDER ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA 124L 420 RETARDER VITI 10.2001 RETARDER,KLIM,WEBASTO 2 ZONALE,HYBEBIN 6 GOMAT 80% NE GJENDJE

  Pejë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ
  Kamionë

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA RIMORKIO KRONE V

  Pejë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS RIMORKIO KRONE
  Kamionë

  IVECO STRALIS 560 RKS RIMORKIO KRONE

  IVECO STRALIS VITI 2007 KM 795000 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE RIMORKIO KRONE VP

  Pejë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Scania 470
  Kamionë

  Scania 470

  Scania 470 Vp : 2004 NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE Ratarder Pomp kiperi Klim Gomat 90% Dogan te kr

  Pejë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco 190-33
  Kamionë

  Iveco 190-33

  Iveco 190-33 TAG TAG TAG < audi.bmw.citroen.peugeot,me

  Pejë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  RIMORKIO CISTERN AUTOBOT SWARCMULLER VOLLUMETER DIGJITAL ME PUMP VITI 1993 36000 LITRA 3 KOMOR

  Pejë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  Cisterna me 6 komore Volometer digjital 40800 L Euro mbushje E ngrit osin e par Gumat 80% +38

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania P420
  Kamionë

  Scania P420

  Scania P420 Ne gjendje extra te mir Viti i prodhimit 2006 Dogan te kryer Retarder +38349136028 +3

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN TGX 18-360 RIMORKIO SCMITHZ
  Kamionë

  MAN TGX 18-360 RIMORKIO SCMITHZ

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER RIMORKIO SCHMITZ VP 2006 DISK

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 1317 1998 ME DOGAN
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 1317 1998 ME DOGAN

  MERCEDES BENZ 1317 VP 1998 TE KALUARA VEQ 224174 KM KOMPLET FEDERA GOMAT 90% GJATSIJA 5.20 M ME DO

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS
  Kamionë

  IVECO STRALIS 560 RKS

  IVECO STRALIS VITI KM RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE 049369999 044136028

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz Atego 15-23
  Kamionë

  Mercedes benz Atego 15-23

  Mercedes benz Atego 15-23 Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shum te mir teknike Km 348000 Me hibibi

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORIKO TE NDRYSHME
  Kamionë

  RIMORIKO TE NDRYSHME

  SHITEN RIMORKIO TE NDRYSHME ME DOGANA TE PAGUARA ME DISKA ROLET CERADA CISTERNA AUTOBOTE KONTINJE

  Pejë Sot, 07:36
  Me Marrveshje