Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Iveco 35/10
  Kamionë

  Iveco 35/10

  Iveco 35/10 ne qjndje shum te mir pune kiper 3ant 6 guma te reja i rujtun si jasht edhe mbrenda i ql

  Pejë 4 prill 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 609
  Kamionë

  Mercedes 609

  Kamion mercedes 609d viti 1991 i qlajmrum

  Klinë 4 prill 10:24
  4.200 €
 • 3 foto
  Urgjent shitet Vinqi (Dizhalica)
  Kamionë

  Urgjent shitet Vinqi (Dizhalica)

  Vinqi usht ne gjendje shum te mir i po sa ardhur nga Gjermani boj edhe ndrrim me naj mjett tjter?

  Klinë 4 prill 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  shes skanin n gjendje t mir pune viti 1986 I qlajmrum I gatshem per pun ndrrim me vetur ose najsend

  Pejë 4 prill 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio shum e mir e ardhur nga franca e re , ka dokumenta .

  Klinë 4 prill 10:10
  480 €
 • 3 foto
  Rimorkjo e leht
  Kamionë

  Rimorkjo e leht

  shitet rimorkjo e ardhur nga ch Sapo ka ardhur

  Pejë 4 prill 09:36
  500 €
 • 5 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet kamioni 13-20 ne gjdej shum te mir ndrrusi i shkejtsive 6x6 gomat e reja per me shum kontakto

  Pejë 4 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina transportuese .
  Kamionë

  Makina transportuese .

  KY Kamion eshte me dogane te paguar dhe i regjistruar ne Kosove.Kamjoni eshte ne gjendje shume te mi

  Pejë 4 prill 09:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Setra 215HD
  Kamionë

  Setra 215HD

  Shes autobusin setra 215HD Viti 1994 Motorri 381 Menjaqi 4+4 Ulse 53+2 Retarder,klim,verbasne,tv,dv

  Pejë 4 prill 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Shitet kamioni mercedes 814 dupllo kabin ne gjendje shum te mir

  Pejë 4 prill 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  2008 Komatsu PC16
  Kamionë

  2008 Komatsu PC16

  845 h

  Pejë 4 prill 08:36
  4.200 €
 • 1 foto
  shes kamjonin mercedes 16-25
  Kamionë

  shes kamjonin mercedes 16-25

  shes

  Pejë 4 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjest per Kamion Man. 6 dizne boshpump
  Kamionë

  Shes pjest per Kamion Man. 6 dizne boshpump

  Shes keto pjes per Kamion Man 26 291 ne gjendje shum tmir 6 Dizne Boshpompa Turbina Alternator A

  Klinë 4 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN
  Kamionë

  CITROEN

  Shes citroen 1.9 regjistrim deri me 8-8-2019

  Pejë 4 prill 02:15
  1.650 €
 • 5 foto
  Auto sallon morina
  Kamionë

  Auto sallon morina

  Kemi sprintera dhe t5 shumica jan me dogan te paguar ne emer te firmes per me shum kontakto ne numri

  Klinë 3 prill 23:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes VWCafter 2.5 Dizell
  Kamionë

  shes VWCafter 2.5 Dizell

  shes VWCafter 2.5 Dizell blu metjon me klim nxemje karrika pasqyret eletrike etj. cafteri osht ne

  Pejë 3 prill 23:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bobcat Bager
  Kamionë

  Bobcat Bager

  Shitet bageri si ne foto, eshte ne gjendje shum te regullt, Cmimi sipas marveshjes

  Pejë 3 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shesë kamionat
  Kamionë

  Shesë kamionat

  Shes kamionat qmimi per njerin 4500€ me sanak frigorifer, kurse pa sank 3200€ , ashtu edhe tjeri, Vi

  Klinë 3 prill 21:22
  4.500 €
 • 1 foto
  MAN 35 ulese 1993
  Kamionë

  MAN 35 ulese 1993

  Shes Minibusin Man 190hocl , ngjendje perfekte 35 ulese , si dhe qendrim ne kemb 35 shum i rujtun si

  Pejë 3 prill 20:56
  7.000 €
 • 0 foto
  Rimorkio bartse
  Kamionë

  Rimorkio bartse

  Shitet perkulica per bartjen e veturav

  Klinë 3 prill 20:26
  1.300 €
 • 3 foto
  SHITET BAGERI OK
  Kamionë

  SHITET BAGERI OK

  Shitet bageri ok me zingjir. viti 1994

  Pejë 3 prill 19:13
  9.400 €
 • 2 foto
  Mercedes Actros 1831L me Prokolic
  Kamionë

  Mercedes Actros 1831L me Prokolic

  Shes nje Kamjon Mercedes Actros me Prokolic i cili ishte ne perdorim vetem ne Autoshkoll! Viti i pro

  Istog 3 prill 18:50
  17.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet Mercedes Benz 814viti prodhimit 1993 teknikisht eshte ne gjendje terregullt ka 10 muaj rexhi

  Pejë 3 prill 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Shitet kamioneta VW 1.9 dizel Viti i prodhimit 1996 Gjendja shum e mirë

  Pejë 3 prill 17:53
  3.199 €
 • 6 foto
  NISSAN
  Kamionë

  NISSAN

  Ne gjendje shum te mier pune 196600 klm origjinal te kalume Ka bllokad Federat dupllo Pumpen dhe ko

  Pejë 3 prill 17:31
  2.000 €
 • 8 foto
  Makine professionale per drejtimin e karoserive
  Kamionë

  Makine professionale per drejtimin e karoserive

  Makina esht kjo ne foto per me shum informata na kontaktoni ne numrat 044316242-049427363

  Pejë 3 prill 17:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser
  Kamionë

  Mikser

  Shes miskerin per beton Mercedes 26.28 me motorr 25.35 viti 1988 6 kubik ne gjendje perfekte qmimi s

  Pejë 3 prill 17:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  volkswagen lt 35
  Kamionë

  volkswagen lt 35

  volkswagen lt 35 motori 2.5 dizell km 279 mij viti 2004 frigo gjendje perfekte regjistrim sigurim ed

  Pejë 3 prill 16:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Actros 1843
  Kamionë

  Mercedes Actros 1843

  Shitet kamioni Actros 1843 i gatshem per pun, viti i prodhimit 2000, i pa regjistruar

  Pejë 3 prill 16:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET IVECO
  Kamionë

  SHITET IVECO

  Iveco esht ne gjendje shum te mir teknike dhe boj ndrim me naj viq ose lop

  Pejë 3 prill 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Gjipi
  Kamionë

  Shitet Gjipi

  Per ma shum info: 044357534

  Pejë 3 prill 15:25
  1.300 €
 • 3 foto
  Sanak
  Kamionë

  Sanak

  Shes sanakt 5 e 20 me 2.45

  Pejë 3 prill 15:09
  250 €
 • 2 foto
  Man 26 414
  Kamionë

  Man 26 414

  Shitet kamjoni man 26 414 me dogan me homologim te paguar ne gjendje shum te mir retarder intarder t

  Pejë 3 prill 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes actrosin me rimorkio
  Kamionë

  Shes actrosin me rimorkio

  Shitet actrosi 1843 me rimorkio schmitz

  Klinë 3 prill 13:55
  16.000 €
 • 2 foto
  Mercedes 209
  Kamionë

  Mercedes 209

  shes kombin 9nulse regjistim ska gjamin ekrist eka motorr ka tmirr hidraulik tel 049803357

  Pejë 3 prill 13:40
  800 €
 • 5 foto
  Man 8 150
  Kamionë

  Man 8 150

  Man 8 150 forgon me rampë 4 m forgoni nxhendje te rregullt 93 viti

  Pejë 3 prill 13:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iveco daily
  Kamionë

  Iveco daily

  Shes iveco daily kiper rexhistrim deri ne muajin e 6 2019 goma te reja hidrolik ne gjendje te mire t

  Pejë 3 prill 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 8/14
  Kamionë

  Mercedes 8/14

  Shes motor Mercedes 8 / 14 ne gjendje shum te mir pune

  Pejë 3 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 8.150
  Kamionë

  Man 8.150

  Shes kamionin Man 8.150 ne gjendje shume te mire pune, Viti i prodhimit 1989 Kilometrat: 384687 G

  Istog 3 prill 11:59
  4.500 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet kamioni mercedes 814 tekniksht eshte ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1993 ka 10muaj

  Pejë 3 prill 11:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamioni 8-14 ne gjendje shum te mir
  Kamionë

  Shitet kamioni 8-14 ne gjendje shum te mir

  Kamioni eshe ne gjendje shum te mir pune

  Klinë 3 prill 11:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 556
  Kamionë

  Liebherr 556

  Liebherr 556 viti i prodhimit 2013 , i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune ka vag.

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 934
  Kamionë

  Liebherr 934

  Liebherr 934 viti i prodhimit 1999 ore te kaluara 15000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te m

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 934 C
  Kamionë

  Liebherr 934 C

  Liebherr 934 C viti i prodhimit 2008 ore te kaluara 11000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 934 C
  Kamionë

  Liebherr 934 C

  Liebherr 934 C viti i prodhimit 2011 ore te kaluara 10000, i posa ardhur nga germania ne gjendje te

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 576
  Kamionë

  Liebherr 576

  Liebherr 576 viti i prodhimit 2006 ore te kaluara 15000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te m

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes nofllen aman
  Kamionë

  Shes nofllen aman

  Shes nofllen aman 60x50 ne gjendje shum te mir boj edhe ndrim me naj xhyp nese ma konvenon

  Pejë 3 prill 10:44
  10.500 €
 • 0 foto
  U SHIT Super Iveco ja paft hajrin pronari
  Kamionë

  U SHIT Super Iveco ja paft hajrin pronari

  Shitet kombi iveco i gjat.

  Pejë 3 prill 10:13
  3.700 €
 • 8 foto
  Fiat ducato
  Kamionë

  Fiat ducato

  Fiat. 1.9. Dizell Viti 1999 Gjendje perfekt i regjistrum rks. 045844311

  Pejë 3 prill 09:58
  2.350 €
 • 2 foto
  Pomp Betoni
  Kamionë

  Pomp Betoni

  Shitet Poma e Betonit e tipit Cifa, me gjatesi 32m, diametri i gypave 100mm, ne gjendje shume te mir

  Pejë 3 prill 09:50
  Me Marrveshje