Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  SCANIA
  Kamionë

  SCANIA

  Scania R400 INFO 044566000 DHE 044542000 +383 (44) 542 000 TAG TAG TAG < audi.bmw.citroen.

  Pejë 10 nëntor 20:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES IVECO 35.11
  Kamionë

  SHES IVECO 35.11

  SHES IVECO 35.11 VITI 2001 GJENDJE PERFEKTE ORGJNAL KIPER ME BLLOKADA REGJESTRIM KA 15.12.2019 GOMAT

  Klinë 10 nëntor 17:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.

  Istog 10 nëntor 17:11
  950 €
 • 3 foto
  Iveco 2002
  Kamionë

  Iveco 2002

  shitet iveco ne gjendje shume te mire 7 ulese siq shihet dhe ne foto te interesuarit te lajmrohen n

  Klinë 10 nëntor 14:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Kamionë

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog 10 nëntor 08:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 19.464
  Kamionë

  Man 19.464

  Shitet Man 19.464 viti 2000 me regjistrim deri ne mars me goma te reja ne gjendje te shkelqyer pune

  Pejë 10 nëntor 07:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN
  Kamionë

  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN

  Kryejm keto sherbime:Zhvendosjen e kranave te ndertimit, Ngarkim-shkarkim te qdo lloji makinerie me

  Klinë 9 nëntor 18:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Kamionë

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Klinë 9 nëntor 18:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Liebherr 924 2001
  Kamionë

  Liebherr 924 2001

  Liebherr 924 Viti 2001 Sistem qekiqi I doganuar Ne gjendje te mire pune Per me shum info 049 349 169

  Pejë 9 nëntor 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 Transporter
  Kamionë

  VW T4 Transporter

  Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe

  Istog 8 nëntor 21:46
  4.150 €
 • 3 foto
  Volvo FM 9 - 380 Ps
  Kamionë

  Volvo FM 9 - 380 Ps

  Kamioni eshte i vit 2003 Ka defekt në dizne dhe shitet me çmim me te lirë se sa e ka vlerën e tregut

  Pejë 8 nëntor 12:48
  10.000 €
 • 3 foto
  Shitet vetem Sanaku me cerad
  Kamionë

  Shitet vetem Sanaku me cerad

  Sanaku i kamionit mercedes 2543 me gjatesi 7.20 dhe gjeresi 2.40

  Pejë 8 nëntor 12:45
  850 €
 • 3 foto
  Mobil bager CAT 315
  Kamionë

  Mobil bager CAT 315

  Cat 315

  Istog 7 nëntor 20:40
  31.000 €
 • 3 foto
  Actros 2640
  Kamionë

  Actros 2640

  Actros kipper me rimorkio

  Istog 7 nëntor 20:39
  37.000 €
 • 6 foto
  O&K RH 5 5000 ore pune 1994
  Kamionë

  O&K RH 5 5000 ore pune 1994

  O&k rh6 Viti 1994 I po sa ardhun nga gjermania Vetem 1 lug 5000 ore pune

  Istog 7 nëntor 20:32
  23.500 €
 • 3 foto
  Damper TEREX 3066
  Kamionë

  Damper TEREX 3066

  Damper terex 3066 Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir Gomat 80% tmira

  Istog 7 nëntor 20:30
  36.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN
  Kamionë

  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN

  Mercedes-Benz 2543 6x2 KRAN Viti i prodhimit 2001 . Kamioni eshte i doganuar, i regjistruar ne RKS.

  Pejë 7 nëntor 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ ATEGO 12 23
  Kamionë

  MERCEDES BENZ ATEGO 12 23

  Viti i prodhimit ne fund te 2006. Kamioni i posardhur nga Gjermania. Posedon klime, tempomat, interd

  Pejë 7 nëntor 09:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang
  Kamionë

  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang

  Shes Kamionin Mercedes Benz, modeli 7-11, viti i prodhimit 1996 Eshte ne gjendje te shkelqyer, i pe

  Pejë 6 nëntor 16:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Man 8-150
  Kamionë

  Shes Man 8-150

  Shitet Kamiani MAN 8-150 Tel : 049 412 871 ose Tel : 044 328 078

  Pejë 6 nëntor 16:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni MAN Kran Kipper
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN Kran Kipper

  Shitet Kamioni Man 18222 Viti i prodhimit 1995 Ne gjendje shum te mire Kamioni eshte Kran Kipper

  Pejë 6 nëntor 16:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sandek Kiper 2 m3
  Kamionë

  Sandek Kiper 2 m3

  Sandek kiper 2 m3 Viti 2009 Komplet Ne gjendje shum te mir

  Pejë 6 nëntor 16:33
  3.500 €
 • 7 foto
   VW Crafter
  Kamionë

  VW Crafter

  Shes VW Crafter ne gjendje te regull me dogan edhe homoligim te paguar per me shum Info nr 049199996

  Pejë 4 nëntor 20:26
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Mercedes Sprinter kufer
  Kamionë

  Mercedes Sprinter kufer

  Shes Mercedesin Sprinter 416 kofer viti 2001 ne gjendje te mir teknike pa dogan kuferi Gjatësia 4.5

  Pejë 4 nëntor 17:21
  5.700 €
 • 0 foto
  Sprinter 313 CDI 2009
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI 2009

  Mercedes Benz Sprinter 313 CDI Viti 6 muj 2009 i regjistruar me 10/07/2019 ngjyra e Kaltert ne gjend

  Pejë 4 nëntor 15:59
  7.500 €
 • 4 foto
  LIEBHERR 934 C , 2008
  Kamionë

  LIEBHERR 934 C , 2008

  Shitet Liebherr 934 C Viti 2008 Ne gjendje shum te mir teknike Me dogan te paguat Gjindet ne peje P

  Pejë 4 nëntor 15:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 41-422 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Man 41-422 4 akse vetshkarkues

  Shitet man 4 akse vetshkarkues viti 95 ne gjendje shum te mire pune,20 m3

  Pejë 3 nëntor 18:11
  21.000 €
 • 5 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamjoni me kran aktros 25-43 viti 99 kl 700.000 i ardhur nga ch pa dogan info 044220329

  Pejë 2 nëntor 17:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet iveko
  Kamionë

  shitet iveko

  shitet kamjoni me karan vinq korp 044220329

  Pejë 2 nëntor 17:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  lug
  Kamionë

  lug

  shitet luga ngarkuse shaef ne gjendje shum tmir 044220329

  Pejë 2 nëntor 17:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  damper
  Kamionë

  damper

  shitet damperi

  Pejë 2 nëntor 17:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  shitet kompresori dy klipsh + agregat 044220329

  Pejë 2 nëntor 17:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes 8.17 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Mercedes 8.17 ne gjendje perfekte

  Shes kamionin mercedes 8.17 i po sa ardhur nga Gjermania kamioni esht origjinal kiper me bllokada i

  Pejë 2 nëntor 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Depozite Nafte
  Kamionë

  Depozite Nafte

  Shiten depozita nafte 1500 litra,1536 litra dhe 2610 litra.

  Pejë 1 nëntor 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zhabic per mercedes man europ e madhe
  Kamionë

  zhabic per mercedes man europ e madhe

  .....

  Klinë 31 tetor 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korp
  Kamionë

  Korp

  Shes korp rrafshuese me klip per liebherr 902

  Pejë 21 tetor 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kran atllas
  Kamionë

  Kran atllas

  Shes krani atllas i vogel

  Pejë 21 tetor 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Sank kiper per 4 aks

  Pejë 21 tetor 11:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  1936. 4x4
  Kamionë

  1936. 4x4

  Shes kamjonin 1936 4x4 viti 1987 ne gjendje te mir

  Pejë 21 tetor 11:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion Man kiper 4 aks
  Kamionë

  Kamion Man kiper 4 aks

  Shes kamjonin MAN 50 403kiper 4 aks viti 2001 me klim ne gjendje shum te mir i gatshem per pun

  Pejë 21 tetor 11:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qekiq matrapik
  Kamionë

  Qekiq matrapik

  shes 4 qekiqa per bagera

  Pejë 21 tetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Shes sanakin per 4 aks

  Pejë 21 tetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sistem 904
  Kamionë

  Sistem 904

  Shes sistemin per liebherr 904

  Pejë 21 tetor 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nisan
  Kamionë

  Nisan

  Shes kamjon nisan pa dogan

  Pejë 21 tetor 11:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamjoni mercedes 814

  Pejë 21 tetor 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LIBERR
  Kamionë

  SHITET LIBERR

  Shitet

  Pejë 21 tetor 10:34
  5.900 €
 • 3 foto
  Motor 8.14
  Kamionë

  Motor 8.14

  Shitet motori i Kamion Mercedes 8.14 ne gjendje perfektee me menjaq Shum te mire

  Klinë 20 tetor 19:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  man 8.150
  Kamionë

  man 8.150

  shes kamionin man 8.150 ne gjendje shum te rregullt origjinal kipper me bllokada rks viti 1993 per m

  Pejë 20 tetor 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001
  Kamionë

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001

  Mercedes Benz 313 CDI Viti Prodhimit 09.03.2001 Me dogane pagume ne gjendje shume temir teknike i po

  Pejë 20 tetor 16:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 8.14 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Mercedes 8.14 ne gjendje perfekte

  Shes kamionin mercedes 8.14 i ardhur nga Gjermania kamioni esht origjinal kiper me bllokada me goma

  Pejë 19 tetor 15:13
  Me Marrveshje