Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Liebher Lug Ngarkuse 550
  Kamionë

  Liebher Lug Ngarkuse 550

  Liebherr 550 4 m3

  Pejë 14 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korp
  Kamionë

  Korp

  Shes korp rrafshuese me klip per liebherr 902

  Pejë 14 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motor 8.14
  Kamionë

  Motor 8.14

  Shitet motori i Kamion Mercedes 8.14 ne gjendje perfektee me menjaq Shum te mire

  Klinë 13 gusht 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kran atllas
  Kamionë

  Kran atllas

  Shes krani atllas i vogel

  Pejë 13 gusht 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shes kamjonin

  Pejë 13 gusht 13:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 3 aks
  Kamionë

  Man 3 aks

  Shen manin 3 aks ne gjendje te mir dhe e shkaterroj per pjes

  Pejë 13 gusht 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Sank kiper per 4 aks

  Pejë 13 gusht 13:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sistem 904
  Kamionë

  Sistem 904

  Shes sistemin per liebherr 904

  Pejë 13 gusht 13:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveko
  Kamionë

  Iveko

  Shes iveko mikser

  Pejë 13 gusht 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  1936. 4x4
  Kamionë

  1936. 4x4

  Shes kamjonin 1936 4x4 viti 1987 ne gjendje te mir

  Pejë 13 gusht 13:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion Man kiper 4 aks
  Kamionë

  Kamion Man kiper 4 aks

  Shes kamjonin MAN 50 403kiper 4 aks viti 2001 me klim ne gjendje shum te mir i gatshem per pun

  Pejë 13 gusht 13:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korp
  Kamionë

  Korp

  Shes korpen per bager e posa ardhur nga jasht 1,20 e gjon

  Pejë 13 gusht 13:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qekiq matrapik
  Kamionë

  Qekiq matrapik

  shes 4 qekiqa per bagera

  Pejë 13 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nisan
  Kamionë

  Nisan

  Shes kamjon nisan pa dogan

  Pejë 13 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sanak kiper
  Kamionë

  Sanak kiper

  Shes sanakin per 4 aks

  Pejë 13 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamjoni mercedes 814

  Pejë 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valak rrul
  Kamionë

  Valak rrul

  Shes valakin i posa ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir

  Pejë 13 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korp lug
  Kamionë

  Korp lug

  Shes lugkt per bager 4 copa

  Pejë 13 gusht 13:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  8 17
  Kamionë

  8 17

  Mercedes Benz 8 17 viti 1997 origjinal kiper 7.5 ton me bllokada kiper 3 one Kamjoni ne gjendje pro

  Pejë 13 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PALETAT NE SHITJE
  Kamionë

  PALETAT NE SHITJE

  Jon 20-30 copa .

  Pejë 13 gusht 06:45
  1 €
 • 3 foto
  SHITET LIBERR
  Kamionë

  SHITET LIBERR

  Shitet

  Pejë 12 gusht 23:06
  5.900 €
 • 5 foto
  Mercedes 8.14 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Mercedes 8.14 ne gjendje perfekte

  Shes kamionin mercedes 8.14 i ardhur nga Gjermania kamioni esht origjinal kiper me bllokada me goma

  Pejë 12 gusht 15:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes 8.17 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Mercedes 8.17 ne gjendje perfekte

  Shes kamionin mercedes 8.17 i po sa ardhur nga Gjermania kamioni esht origjinal kiper me bllokada i

  Pejë 12 gusht 15:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PRIKOLICA NE SHITJE
  Kamionë

  PRIKOLICA NE SHITJE

  Ne gjendje shum tmir . Dimenzioni 200x110x45 cm. Vjen edhe goma rezerv. Nuk perdoret mo qashtu si pe

  Pejë 12 gusht 06:48
  280 €
 • 5 foto
  VW T4 Transporter
  Kamionë

  VW T4 Transporter

  Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe

  Istog 11 gusht 18:52
  4.150 €
 • 7 foto
  MAN TGA 26.413
  Kamionë

  MAN TGA 26.413

  MAN TGA 26.413 VITI 2001 KM TE KALUARA 780000 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE 04413

  Pejë 11 gusht 09:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 412
  Kamionë

  Sprinter 412

  Sprinter 412 Viti i prodhimit : 2004 Ne gjendje shum te mir teknike Hibibin Transmisioni tiptronik

  Pejë 11 gusht 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  Cisterna me 6 komore Volometer digjital 40800 L Euro mbushje E ngrit osin e par Gumat 80% +38

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  KASSBROHRER CISTERNA AUTOBOT
  Kamionë

  KASSBROHRER CISTERNA AUTOBOT

  KASSBROHRER CISTERNA AUTOBOT ALUMIN VP 1991 EURO MBUSHJE E QON AKSIN E PAR NE GJENDJE EXTRA TE MI

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CISTERNA
  Kamionë

  CISTERNA

  Man TGX 18-480 V P 2008 Posedon REDTARDER KLIM ME DUGAN TE PAGUAR ME FAKTUR TVSH NGA FIRMA NE GJE

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco 6x2
  Kamionë

  Iveco 6x2

  Iveco Viti 1991 6x2 posedon hybebin Te gjitha goma e reja Ne gjendje extra te mir teknike Kamio

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN TGX 18-680 ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME
  Kamionë

  MAN TGX 18-680 ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

  MAN TGX 18-680 VITI 2008 EURO 5 DISTANC CONTROL INTARDER (RETARDER) NAVIGATION SYSTEM ULSET (NGROHJ

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco 190-33
  Kamionë

  Iveco 190-33

  Iveco 190-33 TAG TAG TAG < audi.bmw.citroen.peugeot,me

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  RIMORKIO CISTERN AUTOBOT SWARCMULLER VOLLUMETER DIGJITAL ME PUMP VITI 1993 36000 LITRA 3 KOMOR

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania P420
  Kamionë

  Scania P420

  Scania P420 Ne gjendje extra te mir Viti i prodhimit 2006 Dogan te kryer Retarder +38349136028 +3

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   EXTRA CISTERN AUTOBOT
  Kamionë

  EXTRA CISTERN AUTOBOT

  RIMORKIO CISTERN AUTOBOT SWARCMULLER VOLLUMETER DIGJITAL ME PUMP VITI 1993 36000 LITRA 3 KOMO

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 1317 1998 ME DOGAN
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 1317 1998 ME DOGAN

  MERCEDES BENZ 1317 VP 1998 TE KALUARA VEQ 224174 KM KOMPLET FEDERA GOMAT 90% GJATSIJA 5.20 M ME DO

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIMORIKO TE NDRYSHME
  Kamionë

  RIMORIKO TE NDRYSHME

  SHITEN RIMORKIO TE NDRYSHME ME DOGANA TE PAGUARA ME DISKA ROLET CERADA CISTERNA AUTOBOTE KONTINJE

  Pejë 10 gusht 17:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 1828
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1828

  Mercedes-Benz Atego 1828 Ne gjendje extra te mir teknike Viti i prodhimit 1999 Dy dhoma 13500 L +3

  Pejë 10 gusht 17:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006
  Kamionë

  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2006 Me disk Frenat me Goma te reja komplet Ne gjendje sh

  Pejë 8 gusht 11:29
  6.000 €
 • 5 foto
  Actros 2544 me reterder
  Kamionë

  Actros 2544 me reterder

  Actros 25 44 Me reterder Me goma te mira Ne gjendje te mir pune Me instalim te kiperit Valoni Vibe

  Pejë 8 gusht 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes rimorkio
  Kamionë

  Shes rimorkio

  Viti 96 per me shum info 044137615

  Pejë 7 gusht 20:28
  5.500 €
 • 3 foto
  Volvo FM 9 - 380 Ps
  Kamionë

  Volvo FM 9 - 380 Ps

  Kamioni eshte i vit 2003 Ka defekt në dizne dhe shitet me çmim me te lirë se sa e ka vlerën e tregut

  Pejë 7 gusht 10:32
  10.000 €
 • 3 foto
  Shitet vetem Sanaku me cerad
  Kamionë

  Shitet vetem Sanaku me cerad

  Sanaku i kamionit mercedes 2543 me gjatesi 7.20 dhe gjeresi 2.40

  Pejë 7 gusht 10:25
  850 €
 • 1 foto
  t4 2.5 tdi viti 2003
  Kamionë

  t4 2.5 tdi viti 2003

  shes t 4 2.5 tdi po sa ardhun prej zvicrre

  Pejë 5 gusht 22:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top
  Kamionë

  Mercedes sprinter 209 cdi rks tip top

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 viber +38349262926

  Pejë 5 gusht 18:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sprinter 313 me lift
  Kamionë

  Sprinter 313 me lift

  Shitet sprinteri 313 viti 2003 i ardhur nga suedia pa dogan ka korozjon siq shihet ne foto gjendje p

  Istog 5 gusht 13:57
  3.850 €
 • 2 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Shitet scania 144/460 viti 99 e doganume, euro 3, me kiper. Eshte shum ne gjendje te mir

  Klinë 5 gusht 13:44
  7.500 €
 • 2 foto
  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005
  Kamionë

  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005

  Shitet minibageri JCB viti 2005 ne gjendje super te mire. Zgjerohet dhe mgushtohet aipas vendit. Ore

  Klinë 5 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW T5 1.9TDI-2007
  Kamionë

  VW T5 1.9TDI-2007

  T5 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte vp2007 1.9tdi per me shum info044178743

  Klinë 5 gusht 09:05
  Me Marrveshje