Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Kran Potain 20m-30m - ''POTAIN KRAN''
  Kamionë

  Kran Potain 20m-30m - ''POTAIN KRAN''

  Bejme shitjen e Kranit te modelit Potain 326D Viti 1997, me lartesi 20m dhe me krah 30m , ne maje

  Klinë 19 tetor 13:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Man 4 akse vetshkarkues

  Shitet Man 41-430 viti 2006,km 300.000, ne gjendje shum te mire pune,kamioni ndodhet ne Shqiperi

  Pejë 18 tetor 11:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-313CDI??
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-313CDI??

  Sprinter i sapo ardhur nga zvicraa ne gjendje perfekter motori 313cdi 129 pes gjatsia e rimorkios 2.

  Klinë 18 tetor 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volvo FL7
  Kamionë

  Volvo FL7

  Shes kamjanin e tipit Volvo FL7 myller kiper kran viti 1987 ne gjendje te shkelqyer ndrrusi ishpejc

  Pejë 17 tetor 14:17
  8.000 €
 • 5 foto
  Kiper
  Kamionë

  Kiper

  Ventil Meiller Kipper Original prej Gjermanis.

  Klinë 16 tetor 20:12
  160 €
 • 2 foto
  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005
  Kamionë

  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005

  Shitet minibageri JCB viti 2005 ne gjendje super te mire. Zgjerohet dhe mgushtohet aipas vendit. Ore

  Klinë 16 tetor 20:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 1729
  Kamionë

  Mercedes 1729

  Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shum tmir fizike dhe optike. Ekstra: Kranin Reta

  Pejë 15 tetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet kamioni MERCEDES 17-29
  Kamionë

  Shitet kamioni MERCEDES 17-29

  Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje superte mire. Me Kran dhe retarder Siq shihet edh

  Pejë 15 tetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140
  Kamionë

  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140

  Shitet ose ndrrohet Man 26 403 me krqn hiab 140 Krani ka 2 dalje hidrolike dhe qon pesh 6 ton ne fil

  Klinë 14 tetor 18:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  8 17
  Kamionë

  8 17

  Shite

  Pejë 13 tetor 19:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera
  Kamionë

  Filtera

  Shiten filtera te ajrit ,te uljes dhe te naftit te ndryshem original Firma MANN Gjerman. Ne laverdi

  Klinë 10 tetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sanak
  Kamionë

  Sanak

  Shes sanak per 3 aks 3 copa

  Pejë 7 tetor 17:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kran
  Kamionë

  Kran

  Shes kranin palfinger viti 1996 i sapo ardhur nga jasht

  Pejë 7 tetor 17:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes rimorkio
  Kamionë

  Shes rimorkio

  Viti 96 per me shum info 044137615

  Pejë 3 tetor 16:55
  5.500 €
 • 0 foto
  Actros 32 40 Mikser 10m3 V2002
  Kamionë

  Actros 32 40 Mikser 10m3 V2002

  Actros 32 40 Mikser 4 aks Viti 2001 10 m3 4 aks 330.000 km Me goma te mira Valoni Viber +377455999

  Pejë 3 tetor 08:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Actros Mikser 32 40 2001 10m3
  Kamionë

  Actros Mikser 32 40 2001 10m3

  Actros 32 40 Mikser 10 m3 4 Aks 8 X 4 ngjyra Kuqe me goma te mira E sapo ardhur nga jashte ne

  Pejë 3 tetor 08:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shitet iveco i ardhur nga zvicrra esht rks por i skaduar per qdo info shtes +38345585449

  Pejë 2 tetor 21:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shes kamjonin

  Pejë 30 shtator 11:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Liebher Lug Ngarkuse 550
  Kamionë

  Liebher Lug Ngarkuse 550

  Liebherr 550 4 m3

  Pejë 30 shtator 10:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter 311CDI kipper+carad+hibibin ??
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311CDI kipper+carad+hibibin ??

  Shitet Mercedes Sprinter 311 CDI me Kipper,me hipibin dhe carad i ardhur nga Zvicra 🇨🇭 Ne gjendje ex

  Pejë 30 shtator 10:29
  5.800 €
 • 0 foto
  PALETAT NE SHITJE
  Kamionë

  PALETAT NE SHITJE

  Jon 20-30 copa .

  Pejë 30 shtator 06:54
  1 €
 • 5 foto
  Punoj me bager
  Kamionë

  Punoj me bager

  Punoj me bagera dhe kamiona te interesumt en tel +38345585955 viber WhatsApp qmimi i volitshem sipa

  Pejë 29 shtator 14:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN steyer shleper
  Kamionë

  MAN steyer shleper

  shitet kamioni MAN steyer gjitha phest motorr shasi dhe shumicen e.pjesve eshte man fabrikisht asgj

  Pejë 29 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kamjion STEYER 4 aks RKS
  Kamionë

  kamjion STEYER 4 aks RKS

  shitet kamioni 4 aks STEYER me tabele rks kubukazha 12 kubik eshte ne gjendje shum te mir per in

  Pejë 29 shtator 10:15
  11.000 €
 • 3 foto
  Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''
  Kamionë

  Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''

  Bejme shitjen e komandave gjustik per kran per me shum info : Viber : +393294011062

  Klinë 28 shtator 22:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND
  Kamionë

  KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND

  Bejme shitjen e te gjitha llojeve te komandav te markes :IMET ,AUTEC, RAVIOLI, DHE HETRONIC ...po a

  Klinë 28 shtator 22:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Man 19.292
  Kamionë

  Man 19.292

  Shes kamionin Man Miller Kipper ne gjendje perfekte 6 gumat e reja me bllokada rks servisin e kryer

  Pejë 28 shtator 13:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LIEBHERR 954C 2011
  Kamionë

  LIEBHERR 954C 2011

  Liebherr 954C Viti 2011 Ore pune 9890 Sistem qekiqit Klim Pesha 53.000kg Per me shum info

  Pejë 28 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caterpilar 140K Greder
  Kamionë

  Caterpilar 140K Greder

  Ne gjendje te mir Viti 1998 I doganuar Per me shum info +377 44 141 156

  Pejë 26 shtator 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 11-14 Kiper-Kran
  Kamionë

  Mercedes Benz 11-14 Kiper-Kran

  Shitet kamioni Mercedes Benz modeli 11-14 kiper kran fabrikisht viti i prohimit 1991 me 6 shpejtsi d

  Pejë 23 shtator 13:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch
  Kamionë

  Mercedes 313 cdi automatik pa dogan nga ch

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë 19 shtator 00:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Kamion 4 akse vetshkarkues

  Volvo FM 12 viti 2003,km 300.000 ne gjendje shum te mire pune

  Pejë 18 shtator 07:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion Mercedes Atego 818 me Hebibin 2004
  Kamionë

  Kamion Mercedes Atego 818 me Hebibin 2004

  Mercedes Atego818 me hebibin mbrapa shum i rujtun gomat e reja i sapo ardhur nga Gjermania viber+38

  Pejë 13 shtator 13:05
  6.500 €
 • 2 foto
  shitet mikseri
  Kamionë

  shitet mikseri

  shitet mixeri tipi fijat dy copa 044220329

  Pejë 13 shtator 12:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006
  Kamionë

  Rimorki 13.85 3akse roletne 2006

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2006 Me disk Frenat me Goma te reja komplet Ne gjendje sh

  Pejë 13 shtator 07:18
  6.000 €
 • 6 foto
  Iveko kiper fabrikisht me bllokad
  Kamionë

  Iveko kiper fabrikisht me bllokad

  Shes iveko 80 13 ne gjendje teper te mir motorrin shum tmir sanakin miller kiper ne gjendje shum te

  Pejë 12 shtator 01:13
  4.200 €
 • 9 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2008-ME KLIM
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2008-ME KLIM

  Sprinter i sapo ardhur nge gjermania ne gjendje perfekte teknike shum i rujten vp2008 motorri 211cdi

  Klinë 8 shtator 10:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES ACTROS +30-30 I SHITURRRRRRR
  Kamionë

  MERCEDES ACTROS +30-30 I SHITURRRRRRR

  MERCEDES ACTROS 2531 THERMOKING ME MOTORR DIZEL VITI 2015 FTOFJE +30 -30 DIZELL INFO 044566000 DH

  Pejë 5 shtator 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Liebherr 722 Litronic
  Kamionë

  Liebherr 722 Litronic

  Liebherr 722 Litronic Viti 1990 Pesha 14.000 kg I doganuar Gjendet ne prishtinë Per me shun info 04

  Pejë 5 shtator 11:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR
  Kamionë

  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA P270 VITI 2004 THERMOKING FRIZ ME NAFT EDHE ME RRYM POSEDON KLIM HYBEBIN NE GJENDJE EXTRA T

  Pejë 1 shtator 14:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Scania 470
  Kamionë

  Scania 470

  Scania 470 Vp : 2004 NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE Ratarder Pomp kiperi Klim Gomat 90% Dogan te kr

  Pejë 1 shtator 14:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN 26-402
  Kamionë

  MAN 26-402

  Man 26-402 Viti i prodhimit : 1998 Me dogan te kryer Me faktur per firma Ne gjendje shum te mir te

  Pejë 1 shtator 14:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGX 360
  Kamionë

  MAN TGX 360

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER +38349136028 +38344136028

  Pejë 1 shtator 14:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz Atego 15-23
  Kamionë

  Mercedes benz Atego 15-23

  Mercedes benz Atego 15-23 Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shum te mir teknike Km 348000 Me hibibi

  Pejë 1 shtator 14:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN
  Kamionë

  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN

  MAN TGL 8.180 VP 2006 KM TE KALUARA 276000 AUTOMATIK KLIM VOLUMETER DIGJITAL ME DUGAN TE PAGUAR

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN 26.361 MR KRAN
  Kamionë

  MAN 26.361 MR KRAN

  MAN 26.361 ME KRAN KRANI PUNON GJITHQKA NE RREGULL NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE ME GOMAT 90% DU

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ
  Kamionë

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR 2 COP NJESOJ

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA RIMORKIO KRONE V

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT
  Kamionë

  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT

  IVECO CISTERN AUTOBOT VP 2000 ME VOLLUMETER DIGJITAL PRINTER 2 KOMORE 10000 LITRA NE GJENDJE TE MI

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN 15-264 ME DOGAN TE PAGUAR
  Kamionë

  MAN 15-264 ME DOGAN TE PAGUAR

  MAN 15-264 VP 1999 POSEDON HYBEBIN KOMPLET FEDERA GOMAT 90% ME DOGAN TE PAGUAR FATUR NGA FIRMA TVSH

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN TGA 18-480
  Kamionë

  MAN TGA 18-480

  MAN TGA 18-480 Viti i prodhimit 2005 Ne gjendje extra te mir teknike Me dogan te kryer Me pomp ki

  Pejë 1 shtator 14:10
  Me Marrveshje