Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Kamjon mercedes 608
  Kamionë

  Kamjon mercedes 608

  Shes kamjonin mercedes 608 ne gjendje shum te mir me gjatsi 4metra goma te mira, hidraulik I Qlajmru

  Pejë 19 qershor 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  atego 8-15
  Kamionë

  atego 8-15

  shitet atego 8-15 viti 2004 ne gjendje tmir pune n

  Pejë 19 qershor 14:16
  5.700 €
 • 3 foto
  Shite kamjoneta renalt
  Kamionë

  Shite kamjoneta renalt

  Shitet kamjoneta Rennault tipi Master 35 dci 2.5 viti 2005 me dogan te pagume ne gjendje fenomenale

  Istog 18 qershor 23:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES 8.14 KIPER
  Kamionë

  MERCEDES 8.14 KIPER

  SHES MERCEDESIN 8.14 VITI PRODHIMIT 1993 KIPER KAMIONI ASHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MILLER KIPER GO

  Klinë 18 qershor 17:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kombi mercedes 207
  Kamionë

  Shitet kombi mercedes 207

  Shitet kombi mercedes ne gjendje te rregullt per Nr kontaktues 044484020 dhe Viber pres blers seri

  Istog 17 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Kombin Iveco
  Kamionë

  Kombin Iveco

  Shes kombi busin IVECO, XXL. Busi eshte ne gjendje shumë te mirë teknike, i po sa ardhur nga Zvicra.

  Pejë 17 qershor 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Mercedes Sprinter 311 CDI
  Kamionë

  Shes Mercedes Sprinter 311 CDI

  Shes kombi busin Mercedes Sprinter 311 CDI Busi eshte i po sa ardhur nga Zvicra , ne gjendje shume t

  Pejë 17 qershor 18:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz 818 Me Klim
  Kamionë

  Mercedes Benz 818 Me Klim

  Viti 2004 7.5 tona Per me shkum kontakto

  Pejë 17 qershor 14:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Atego 818
  Kamionë

  Mercedes Benz Atego 818

  Viti 2004 7.5 tona komplet Per me shummmmm kontaktoni

  Pejë 17 qershor 14:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot boxer .2.2 Dizel
  Kamionë

  Peugeot boxer .2.2 Dizel

  i posa ardhur nga franca , pa dogan viti 2012

  Pejë 16 qershor 13:50
  7.000 €
 • 7 foto
  Shes kamjonin Mercedes
  Kamionë

  Shes kamjonin Mercedes

  Shes kamjanin Mercedes 1619 / 52 viti prodhimit 1980 i qlajmrum pa denim jo hipotek garantij kubikaz

  Pejë 16 qershor 11:50
  4.200 €
 • 4 foto
  2x MAN TGA 32.350 Miksera 2008
  Kamionë

  2x MAN TGA 32.350 Miksera 2008

  2x MAN 32.350 Mikser 10m3 Viti: 2008 Km : 380.000 & 390.000 Te doganuar Ne gjendje te mir G

  Pejë 15 qershor 17:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 18.460
  Kamionë

  MAN TGA 18.460

  MAN TGA 18.460 Viti: 2002 Km: 519.000 Klim , Retarder I doganuar Ne gjendje te mir Gjendet ne Pejë

  Pejë 15 qershor 17:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mini Bager YANMAR
  Kamionë

  Mini Bager YANMAR

  Ne gjendje perfekte 3 ton i sapo ardhur nga gjermania

  Pejë 15 qershor 11:24
  15.000 €
 • 0 foto
  Mercedes sprinter 308 cdi 2.2 rks
  Kamionë

  Mercedes sprinter 308 cdi 2.2 rks

  Mercedes sprinter ne gjendje prefekte 7ulse ska nevoj per investime kurgjo

  Pejë 13 qershor 14:21
  5.700 €
 • 2 foto
  shes sprinter
  Kamionë

  shes sprinter

  sprinter i sapo ardhur nga ch me dogan,4x4

  Pejë 13 qershor 01:51
  4.500 €
 • 4 foto
  Kamion Man 8 136
  Kamionë

  Kamion Man 8 136

  Shes ose nderroi kamoinin Man 8 136 Kamioni esht ne gjendje te rregullt pune Ndrrim me vetur

  Pejë 12 qershor 16:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 566
  Kamionë

  Liebherr 566

  Liebherr 566 viti i prodhimit 2013 , 11500 or pune , ne gjendje te mir I posa ardhur nga gjermania.

  Pejë 12 qershor 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco pa dogan me kran
  Kamionë

  Iveco pa dogan me kran

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 +38349262926

  Pejë 12 qershor 09:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autobus hondai
  Kamionë

  Autobus hondai

  Autobus hondai 817 motorin mercedes benz viti 2000 me klim tronik 32 ulse Gomat te reja

  Istog 12 qershor 00:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Mercedes 814 forgon 620 m me rampë Nxhendje te rregullt.

  Istog 12 qershor 00:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Liebherr 310 Bager + Maqina e Ansorve dhe Kubzave
  Kamionë

  Liebherr 310 Bager + Maqina e Ansorve dhe Kubzave

  Shitet bageri Liebherr 310 Viti: 92 mund ta shihni edhe videon e bagerit ---------------------------

  Pejë 11 qershor 14:17
  10.000 €
 • 5 foto
  SHITET ME MARRVESHJE
  Kamionë

  SHITET ME MARRVESHJE

  SHITET ME MARRVESHJE KAMIONI MERCEDES-BENZ ME 240.000 KM , TIPI Sprinter , VITI I PRODHIMIT 2006 ME

  Pejë 11 qershor 10:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes automikserat
  Kamionë

  Shes automikserat

  Shiten me marrveshje

  Pejë 11 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM
  Kamionë

  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM

  T5 i sapo ardhur ne gjendje perfekte vp2010 motorri2.0 me klim shum i rujten brenda dhe jasht gjama

  Klinë 11 qershor 08:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamionin
  Kamionë

  Shes kamionin

  Vw LT 35 ne gjendje shum te mir

  Pejë 10 qershor 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Firena
  Kamionë

  Firena

  Freni ndihmes

  Klinë 10 qershor 12:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET PRODHIM JAPAN
  Kamionë

  SHITET PRODHIM JAPAN

  VITI 2000

  Pejë 10 qershor 12:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet fiat iveco
  Kamionë

  shitet fiat iveco

  shitet auto shlepi i bon general shasia kabina.mekanimisht mesatarisht pa kalbesira.shitet me kg 30

  Pejë 9 qershor 17:38
  1.000 €
 • 3 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Dogan te paguar i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte

  Pejë 9 qershor 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atego 13 17 Federa para mas 5.20 gjatsia 8ton 2002
  Kamionë

  Atego 13 17 Federa para mas 5.20 gjatsia 8ton 2002

  Atego i prodhuar me porosi Federa para dhe mas gjatsia 5.20 hebibin Bllokad Raterder me dogan e hom

  Pejë 9 qershor 08:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pumpë Banane hidraulike
  Kamionë

  Pumpë Banane hidraulike

  Shitet pumpa Sunfab Made in Schweden.(suedeze) Pumpa esht e re dhe ipet me garancjon.esht 120litersh

  Pejë 9 qershor 00:31
  850 €
 • 0 foto
  Iveko kiper
  Kamionë

  Iveko kiper

  Iveko rks kiper

  Klinë 7 qershor 17:33
  1.650 €
 • 6 foto
  RIMORKIO PER VETURA 2018
  Kamionë

  RIMORKIO PER VETURA 2018

  Rimorkio e sapo ardhur ne gjendje perfekte vp2018 e pershtatshme per te gjitha llojt e veturave

  Klinë 7 qershor 16:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furgon transport
  Kamionë

  Furgon transport

  Shitet Furgon transport Motori 2.2 HDI Manuel 6 shpejtësi. Ne gjendje të mir mir frenat e ri, gomat

  Pejë 7 qershor 15:39
  5.400 €
 • 6 foto
  RIMORKIO PER VETURA 2018
  Kamionë

  RIMORKIO PER VETURA 2018

  Rimorkio ne gjendje perfekte e sapo ardhur vp2018

  Klinë 7 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune
  Kamionë

  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune

  Osht ne gjendje te mir pune i ka korpa rrafshuse 60.40.30

  Istog 5 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune
  Kamionë

  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune

  Shesh kamion man 150 ne gjendje te mir pune +38344185675 ose +38344902558

  Istog 5 qershor 19:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes bagerin case
  Kamionë

  Shes bagerin case

  Shes bagerin skip case bageri osht ne gjendje te mir pe shesim per mos perdorim.

  Pejë 5 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Urgjent Vw t4 2.5tdi viti 2001 pa Dogan nga zvicra
  Kamionë

  Urgjent Vw t4 2.5tdi viti 2001 pa Dogan nga zvicra

  Kombi osh dhum imir qe dy dit osht ardh prej zvicrre,thirrem ne telefon

  Pejë 5 qershor 10:02
  2.700 €
 • 4 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  kamjuneta ka regjistrim deri me daten 04.03.2020 viti i prodhimit 1987 matorri 2.5 turbo dizell rim

  Klinë 5 qershor 08:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  IVECO DAILY 2.5 TURBO KIPER FABRIKISHT NE TRI ANET
  Kamionë

  IVECO DAILY 2.5 TURBO KIPER FABRIKISHT NE TRI ANET

  Iveco eshte i ardhur nga zvicra regjistrimi i dyt ne kosov viti prodhimit 1991 ne gjendje shum te mi

  Pejë 5 qershor 08:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes sprinter 211cdi nga zvicrra 104000km
  Kamionë

  Mercedes sprinter 211cdi nga zvicrra 104000km

  Sprinteri osht tip top vetem 104000km me Liber te servisit te Garntoj per ma zgjanimisht thirrem ne

  Pejë 5 qershor 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent iveco 2.8 sanak 4metra me hebebin viti2002
  Kamionë

  Urgjent iveco 2.8 sanak 4metra me hebebin viti2002

  Kamioneta osht shum ne gjendje te mir 170000km super gjendje pa asni problem,shitet urgjent

  Pejë 4 qershor 20:29
  2.700 €
 • 1 foto
  Mercedes benz 18 24 me kran
  Kamionë

  Mercedes benz 18 24 me kran

  Shes kamionin me kran viti 1993 ne gjendje pune per me shum kontaktoni

  Pejë 4 qershor 00:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ford trasite 2010
  Kamionë

  ford trasite 2010

  ford trasite 2.0 nafte tip top sa apo ardh mga jashtii

  Pejë 3 qershor 13:02
  2.500 €
 • 4 foto
  Actros MP3 1841
  Kamionë

  Actros MP3 1841

  Actros MP3 1844 Viti 2009 me Klim Me goma te mira e sapo ardhur nga Jasht ne gjendje shum te mir

  Pejë 2 qershor 14:16
  21.000 €
 • 4 foto
  Pirun ngrtes
  Kamionë

  Pirun ngrtes

  Shitet pirungritesi modeli Clark motori disel ne gjendje te rregullt me servisa te sapi perfundur k

  Pejë 2 qershor 13:06
  2.500 €
 • 10 foto
  VW T5 2.5TDI-2005??
  Kamionë

  VW T5 2.5TDI-2005??

  T5 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte motorri2.5tdi vp2005 ME DOGAN te paguar

  Klinë 2 qershor 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion volvo F 10 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Kamion volvo F 10 ne gjendje perfekte

  Ne shitje kamiani tipit Volvo F 10 ne gjendje perfekte me kapacitet 13.5 ton me gjatsi 7.20 .me kli

  Istog 1 qershor 22:00
  8.500 €