Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 1 foto
  ATEGO 15 23
  Kamionë

  ATEGO 15 23

  Mercedes benz atego 15 23 euro 3 viti 2002 km 380000 i sapo ardhur ne shqiperi me letra per nje vit

  Vlorë Dje, 12:02
  15.000 €
 • 2 foto
  Shitet Iveco 75E15
  Kamionë

  Shitet Iveco 75E15

  Shitet iveko euro cargo tektor 75E15 ,makina eshte ne gjendje te shkelqyer ,te 6 gomare te reja te f

  Vlorë Dje, 12:02
  8.000 €
 • 3 foto
  Bote Karburanti
  Kamionë

  Bote Karburanti

  39000Litra me 4 dhoma

  Vlorë 25 shkurt 10:05
  8.000 €
 • 7 foto
  Shitet kamion DAF XF 460
  Kamionë

  Shitet kamion DAF XF 460

  Shitet kamion DAF XF 460 ,Kamioni eshte ne gjendje perfekte te gjitha te reja sic i shikoni ne foto

  Vlorë 29 janar 11:57
  23.000 €
 • 10 foto
  Man 17.232
  Kamionë

  Man 17.232

  Man me vinxh me letra te rregullta i sapo ardhure nga greqia

  Vlorë 13 janar 12:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten 6 kamiona MAN 41-373 ne gjendje perfekte
  Kamionë

  Shiten 6 kamiona MAN 41-373 ne gjendje perfekte

  Goma te reja cmimi Viti prodhimit 1999 25\'000 € i diskutueshem Sherbime te kryera Per cdo inform

  Vlorë 1 dhjetor 17:21
  25.000 €
 • 12 foto
  Gjenerator silent
  Kamionë

  Gjenerator silent

  Gjenerator marka margen viti 2018 super silencioz gjeneratori esht me gas i pa perdorur fare ikom

  Vlorë 12 nëntor 21:36
  4.000 €
 • 6 foto
  Shitet mercedes benz
  Kamionë

  Shitet mercedes benz

  Shitet kamjon Mercedes Benz 16-19 viti 1985 me 6 pistona.Vinxhi me 3 dalje hidaulike me impjant kove

  Vlorë 17 tetor 16:09
  13.000 €
 • 5 foto
  Isuzu Midi
  Kamionë

  Isuzu Midi

  Shes makinen Isuzu . Motorr 3.0 Naft Viti 2009 Taksa Siguracion mbarojne ne dhjetor 2019 Pesha 350

  Vlorë 9 tetor 16:56
  6.500 €
 • 6 foto
  Mini eskavator Bobcat 7.5 ton
  Kamionë

  Mini eskavator Bobcat 7.5 ton

  Shitet minieskavator Bobcat 442 i vitit 2004. Mjeti eshte i rend 7.5 ton,eshte me zinxhir gome ne gj

  Vlorë 24 shtator 12:39
  25.000 €
 • 4 foto
  Mercedez benze
  Kamionë

  Mercedez benze

  2004 ateco

  Delvinë 14 shtator 20:24
  7.500 €
 • 2 foto
  Iveco DAILY 35C11 KRIPPER
  Kamionë

  Iveco DAILY 35C11 KRIPPER

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Sarandë 8 korrik 12:40
  1.800 €
 • 0 foto
  Riomorkio
  Kamionë

  Riomorkio

  Shitet rimorkio Me dy akse per trasport mjetesh

  Vlorë 5 korrik 02:23
  1.000.000 Lek
 • 7 foto
  Sonde shpimi
  Kamionë

  Sonde shpimi

  Shitet Sonde çpimi, ne gjenje shume te mire teknike, e pajisur me pompe uji, shtanga qe shkojne deri

  Vlorë 4 korrik 12:26
  40.000 €
 • 1 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  OKAZION ! Shitet rimorkio me kapacitet deri ne 3.5 ton. Gjatesia 3.1 metra Gjeresia 1.8 metra Gjend

  Vlorë 17 qershor 20:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Shes scania letra per 1 sherbimet e bera cmimi 6500 i diskutushem

  Vlorë 4 qershor 11:15
  6.500 €
 • 6 foto
  Renault Kamion Frigorifer 1998
  Kamionë

  Renault Kamion Frigorifer 1998

  Renault Frigorifer i vitit 1998 me 150000 km.Shume i mbajtur nga pjeset xhenerike dhe nga pjeset e j

  Sarandë 2 qershor 10:47
  3.900 €
 • 9 foto
  Iveco Stralis AD 190S31P Euro 5
  Kamionë

  Iveco Stralis AD 190S31P Euro 5

  Camion usato con gancio Scarrabile Iveco Stralis AD190S31P. Euro 5, Passo (mm) 6300, Sospensio

  Vlorë 2 qershor 01:58
  36.000 €
 • 7 foto
  Iveco Daily 35C10 Trupi i Hapur Mt. 4,83 EURO 4
  Kamionë

  Iveco Daily 35C10 Trupi i Hapur Mt. 4,83 EURO 4

  Iveco Daily 35 C 10 Motor 2.300 Multi-Jet Legjislacioni Kundër Ndotjes EURO 4 Viti i Regjistri

  Vlorë 2 qershor 01:40
  8.500 €
 • 0 foto
  mini eskavator
  Kamionë

  mini eskavator

  IMF mini motorr 800cc nafte me pjes laborgini , me sherbime te bera vaj filtra motori , vaj filtra h

  Vlorë 1 qershor 19:27
  1.010.101 €
 • 10 foto
  Fiat Iveco OM 40 NC Dysheme Tilting
  Kamionë

  Fiat Iveco OM 40 NC Dysheme Tilting

  Fiat 40 NC Rrota të dyfishta Platforma me 3 anë Fletët kryesore të pasme Trupi me pak ndryshk.

  Vlorë 30 maj 23:01
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet Sprinter 412
  Kamionë

  Shitet Sprinter 412

  Shitet sprinter 412 ,3.5 ton pesha bosh 2400kg,pesha mbajtese 1100 kg, pesha totale 3500kg pa takogr

  Vlorë 16 maj 14:30
  6.000 €
 • 10 foto
  SHITEN-Iveco Daily Fiat Punto Yamaha Majesty
  Kamionë

  SHITEN-Iveco Daily Fiat Punto Yamaha Majesty

  Shiten te treja mjetet Iveco Daily karrotrec Viti 1992 motorr 2.8 turbo interkuler karrotreci shitet

  Vlorë 16 maj 11:25
  18.000 €
 • 5 foto
  Cat
  Kamionë

  Cat

  Shitet sleep CAT 315 me gjithe Cekic....skrepi eshte ne gjendje pune....eshte shum I paster si mjet.

  Sarandë 15 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2535
  Kamionë

  2535

  Shitet kamioni Mercedes Benz 2535 ne gjendje shum te mire pune....makina eshte e gatshme per cdo llo

  Sarandë 15 maj 15:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2636
  Kamionë

  2636

  Shitet kamjon 3 akse ne gjendje te mire pune....ose ndrrohet me mjet bujqesor....kamjoni eshte i gat

  Sarandë 12 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mercedes benz atego 815 karoatrec
  Kamionë

  mercedes benz atego 815 karoatrec

  mersedes benz atego 815 ne gjendje te mir me dokumenta te rregullta gjatesia 7.5 metra

  Vlorë 3 maj 23:18
  14.500 €
 • 8 foto
  Shes frigorifer Iveco viti 2009
  Kamionë

  Shes frigorifer Iveco viti 2009

  Automjeti eshte ne gjendje te mire pune. Kilometra: 205000 Kambio: automatike Viti: 2009

  Vlorë 27 prill 14:03
  10.000 €
 • 5 foto
  Shitet Kamioncine KAMA
  Kamionë

  Shitet Kamioncine KAMA

  Shitet Kamioncine veteshkarkuese Kama ngjyre e bardhe. Kabina ngrihet per sherbime motori. Dokumenta

  Vlorë 26 prill 18:49
  550.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Mercedes-Benz
  Kamionë

  Shitet Mercedes-Benz

  Makina eshte e 2003...ka 230 mije kilometra....ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.....e gatsh

  Vlorë 21 prill 15:08
  38.000 €
 • 2 foto
  Shitet fadrom
  Kamionë

  Shitet fadrom

  Shitet fadrom LIBERR viti 1994 ne gjendje shume te mi i gatshem per cdo prove cmimi i diskutueshem

  Vlorë 21 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontinjer me Rafte
  Kamionë

  Kontinjer me Rafte

  Shitet kontinjeri me rafte i pershttshem per cdo lloji biznesi. Permasat Gjatesia-5.20 Gjeresia-2.2

  Vlorë 19 prill 21:27
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet mb 408 bisnes fast food
  Kamionë

  Shitet mb 408 bisnes fast food

  Shitet me bisnes fast food,e kompletuar me pajisjet baze,e kopletuar me 25 komplete shezllonash mund

  Vlorë 7 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Caterpilar
  Kamionë

  Caterpilar

  Esht e super gjendje Shitet per arsye mosperdorimi

  Vlorë 6 prill 15:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz 211
  Kamionë

  Mercedes Benz 211

  Ne gjendje mjaft te mire me dokumenta te plota po ashtu ka dhe frigorifer dhe eshte mjaft e mbajtur

  Vlorë 4 prill 11:05
  6.200 €
 • 2 foto
  kove betoni per fadrom dhe skrep
  Kamionë

  kove betoni per fadrom dhe skrep

  kove betoni per mjete ndertimi ,esht ne gjendje te shkelqyer,shitet per arsye mosperdorimi.

  Vlorë 4 prill 08:34
  2.000 €
 • 0 foto
  Okazion
  Kamionë

  Okazion

  Shutter okazion : Mercedes Benz 809 i vitit 1993 ne gjendje shum te mire pa letra...cmimi i diskutu

  Vlorë 4 prill 08:31
  3.200.000 Lek
 • 2 foto
  Piattaforma
  Kamionë

  Piattaforma

  Shes piattaforma 31 mt e 2008 metem 30000 km marca Italiane CTE Rovereto . Per te kalur ne makin me

  Vlorë 4 prill 07:32
  31.000 €
 • 5 foto
  kamion me vinc
  Kamionë

  kamion me vinc

  shitet kamion me vinc i gatshem per cdo lloj prove.cmimi i diskutushem 26000 euro

  Sarandë 4 prill 04:22
  26.000 €
 • 8 foto
  Fugon renault mascott
  Kamionë

  Fugon renault mascott

  Shitet fugon Renault mascott e vitit 09.2002 ne gjendje shume te mire. te sapo ndrruara te 6 gomat

  Vlorë 4 prill 02:55
  5.900 €
 • 5 foto
  iveco
  Kamionë

  iveco

  shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mireIveco 3510 Viti 96 Turbo interculer 230000 dopjo gome 3

  Delvinë 4 prill 02:08
  2.500 €
 • 4 foto
  MAN
  Kamionë

  MAN

  Man 8-150 viti 1991 me dokumenta te paguara.frenat jan me ajer.ne gjendje shum te mire 440 mije kilo

  Vlorë 4 prill 00:38
  3.000 Lek
 • 4 foto
  FAI 90
  Kamionë

  FAI 90

  Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje shume te mire. Viti i prodhimit 1997. Ka dy kova dhe

  Vlorë 4 prill 00:24
  10.000 €
 • 7 foto
  Sprinter 211
  Kamionë

  Sprinter 211

  Sprinter ne nje gjendje te shkelqyer mekanike dhe fizike. I perdorur minimalisht nga bizes i vogel p

  Vlorë 3 prill 23:02
  10.499 €
 • 8 foto
  Shitet skrep 7000€
  Kamionë

  Shitet skrep 7000€

  Shitet skrep ne gjendje perfekte me the gjitha sherbimet the bera

  Sarandë 3 prill 22:30
  7.000 €
 • 5 foto
  SHES FURGON
  Kamionë

  SHES FURGON

  SHES BENZ SPRINTER ME DOKUMENTATE PAGUARA, FURGONI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE, ESHTE ME TIMO

  Vlorë 3 prill 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Ne gjendje pune shum te mir.vetem te interesuarit. Nuk jam pa buk

  Sarandë 3 prill 21:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Te dhenat
  Kamionë

  Te dhenat

  Makina ka dhe pjese rezerv letrat te paguara per 1 vit deri ne gusht 2019 makina eshte ne gjendje sh

  Vlorë 3 prill 20:12
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Kama (Mundesi nderrimi)
  Kamionë

  Shitet Kama (Mundesi nderrimi)

  Kama , vete shkarkuese e blere me 0 Tani makina disponon 2000 kilometra , eshte perdorur per reklame

  Vlorë 3 prill 14:54
  800.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedes benz sprinter 208 cdi
  Kamionë

  Mercedes benz sprinter 208 cdi

  Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike. Dokumenta te paguara deri ne 2 shtator 20

  Vlorë 3 prill 14:31
  6.300 €