Kamionë
Sarandë

Kamionë në shitje në Sarandë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Iveco DAILY 35C11 KRIPPER
  Kamionë

  Iveco DAILY 35C11 KRIPPER

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Sarandë 8 korrik 12:40
  1.800 €
 • 6 foto
  Renault Kamion Frigorifer 1998
  Kamionë

  Renault Kamion Frigorifer 1998

  Renault Frigorifer i vitit 1998 me 150000 km.Shume i mbajtur nga pjeset xhenerike dhe nga pjeset e j

  Sarandë 2 qershor 10:47
  3.900 €
 • 5 foto
  Cat
  Kamionë

  Cat

  Shitet sleep CAT 315 me gjithe Cekic....skrepi eshte ne gjendje pune....eshte shum I paster si mjet.

  Sarandë 15 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2535
  Kamionë

  2535

  Shitet kamioni Mercedes Benz 2535 ne gjendje shum te mire pune....makina eshte e gatshme per cdo llo

  Sarandë 15 maj 15:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2636
  Kamionë

  2636

  Shitet kamjon 3 akse ne gjendje te mire pune....ose ndrrohet me mjet bujqesor....kamjoni eshte i gat

  Sarandë 12 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kamion me vinc
  Kamionë

  kamion me vinc

  shitet kamion me vinc i gatshem per cdo lloj prove.cmimi i diskutushem 26000 euro

  Sarandë 4 prill 04:22
  26.000 €
 • 8 foto
  Shitet skrep 7000€
  Kamionë

  Shitet skrep 7000€

  Shitet skrep ne gjendje perfekte me the gjitha sherbimet the bera

  Sarandë 3 prill 22:30
  7.000 €
 • 0 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Ne gjendje pune shum te mir.vetem te interesuarit. Nuk jam pa buk

  Sarandë 3 prill 21:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUPER MERCEDES BENZ 1117VITI 95 I papunuar ??
  Kamionë

  SUPER MERCEDES BENZ 1117VITI 95 I papunuar ??

  Super MERCEDES BENZ 1117 viti 95 gabin te madhe me krevate shum komod TE GJITHA SHERBIMET TE KRYER G

  Sarandë 3 prill 12:43
  4.500 €
 • 3 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion MAN me vinxh te madhe

  Sarandë 3 prill 09:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma per fadroma
  Kamionë

  Goma per fadroma

  Kerrkoj te blej 4 goma per fadrome 2 cop 12.5 80 18 ose 340 80 18 dhe 2 cope 16.9 28 ose 440 80

  Sarandë 3 prill 04:02
  1 €
 • 2 foto
  Mercedez benz 26-35 OKAZION
  Kamionë

  Mercedez benz 26-35 OKAZION

  Mercedez benz 26-35 3 aks 6x4 Makina eshte ne gjendje super te mir Me dokumenta te mbyllura perkohe

  Sarandë 1 prill 23:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma fadrome
  Kamionë

  Goma fadrome

  Blej 4 goma per fadrome 12.5 80 18 dhe 16.9 28 ose 340 80 18 dhe 440 80 28. Mundesisht

  Sarandë 1 prill 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion Mercedes-benz 1824 viti prodhimit 1994 vet shkarkues me dy diferncial +vinxh hyab me tre dalj

  Sarandë 1 prill 17:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet termusi
  Kamionë

  Shitet termusi

  I pershtatshem per TOYOTA NISAN MITSIUBISHI FIAT ETJ

  Sarandë 1 prill 16:47
  1.200 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz 1622
  Kamionë

  Mercedes-Benz 1622

  Shitet kamion Mercedes-Benz 1622, vete shkarkuese me vinc, 4x4.Me dokumenta, letra per nje vit.

  Sarandë 1 prill 02:54
  1.100.000 Lek
 • 0 foto
  nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km
  Kamionë

  nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km

  nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km

  Sarandë 6 dhjetor 19:25
  6.500 €