Kamionë
Shqipëri

Kamionë në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  okazion super sprinter gjysme frigo
  Kamionë

  okazion super sprinter gjysme frigo

  shitet super sprinter 315.I vitit 2007.gjysma e makines edhte frigoriferike pjesa e perparme ndersa

  Shkodër Sot, 16:47
  7.750 €
 • 6 foto
  shite sprinter cdi viti 2005
  Kamionë

  shite sprinter cdi viti 2005

  shite makina ne gjendje te shkelqyet per arsyje mosperdorimi , mund ta kontrolloni ku te doni cmimi

  Dibër Sot, 16:16
  8.500 €
 • 11 foto
  Shitet Scania R420 viti 2008 +trajler cardi 1998
  Kamionë

  Shitet Scania R420 viti 2008 +trajler cardi 1998

  Shitet okazion Scania R420 euro4 viti 23.09.2008 retarder intarder ne super gjendje me gjdo gje funk

  Durrës Sot, 16:05
  15.800 €
 • 10 foto
  SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012
  Kamionë

  SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012

  Shitet SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012 me 872.000 automat retarder intarder ade blu, klima lart ne k

  Durrës Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SPRINTER 515 CDI VITI 2009
  Kamionë

  SPRINTER 515 CDI VITI 2009

  Shitet mercedes-benz sprinter 515 cdi,viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar,ne g

  Durrës Sot, 15:50
  10.500 €
 • 5 foto
  JCB me goma eskavator
  Kamionë

  JCB me goma eskavator

  shitet eskavator JCB me goma modeli JCB JS 145 W viti 2003 7000 ore pune ka 3 kova i sapo blere

  Durrës Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 320 F 2016
  Kamionë

  CAT 320 F 2016

  Shitet CAT 320F Viti 2016 22 ton zinxhiret 3.1 m te here 3000 ore pune I sapo ardhur super gjendje,

  Durrës Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fadrome Cat
  Kamionë

  Fadrome Cat

  Shitet fadrome Caterpillar viti 2002 ore 4000 fadroma eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur

  Durrës Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 330D LN 2008
  Kamionë

  CAT 330D LN 2008

  Shitet eskavator Cat 330D LN viti 2008 kg 37000 ore 8000 ne gjendje shume te mire I sapo ardhur, nd

  Durrës Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CAT 320C
  Kamionë

  CAT 320C

  Caterpillar 320C I sapo blere ne gjendje shume shume te mire kollona me 3 krahe ore 9000 ndodhemi n

  Durrës Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Liebherr 916 2009
  Kamionë

  Liebherr 916 2009

  Liebherr 916 i sapo ardhur viti 2009 pesha 24 ton mjeti i sapo ardhur ne super gjendje, ndodhet ne M

  Durrës Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes \"IVECO\"! Mjeti ka kilometrat origjinale & ka rreth 2-3 vite pa levizur si mjet. Eshte Do

  Durrës Sot, 15:18
  12.500 €
 • 4 foto
  KAMIONCINE RENAULT MASTER 2.5 DIESEL
  Kamionë

  KAMIONCINE RENAULT MASTER 2.5 DIESEL

  KAMIONCINE RANAULT MASTER 2.5 DIESEL VITI 2003 KONDICIONER HAPJE MBYLLJE QENDRORE ELEKTRIKE GOMA T

  Tiranë Sot, 15:17
  5.400 €
 • 2 foto
  Rimorkio/Trailer
  Kamionë

  Rimorkio/Trailer

  Shitet rimorikio/trailer 2 akse, viti i prodhimit 2013. Gjatesia 1.90m Gjersia 1.20m Kapaciteti mbaj

  Tiranë Sot, 15:03
  3.600 €
 • 5 foto
  Sprinter 313 Frigoriferik Viti 2008 Super Gjendje.
  Kamionë

  Sprinter 313 Frigoriferik Viti 2008 Super Gjendje.

  Mercedes Benz Sprinter 313 Frigoriferik Nafte Kondicioner Manual Ne gjendje shume te mire pune moto

  Tiranë Sot, 14:47
  10.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 2008
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 2008

  Shitet mercedes benz sprinter 316 cdi i sapoardhur nga gjermania me dogane tpaguar kamio automat vit

  Tiranë Sot, 14:39
  8.900 €
 • 9 foto
  Smart center - Iveco dayli - Okazion
  Kamionë

  Smart center - Iveco dayli - Okazion

  Iveko dayli , viti 2008 , 3000 nafte , e sapo ardhur na zvicra me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë Sot, 14:10
  8.500 €
 • 9 foto
  Daf lf 45
  Kamionë

  Daf lf 45

  Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1

  Fier Sot, 13:59
  14.000 €
 • 5 foto
  Kamjon Mercedes
  Kamionë

  Kamjon Mercedes

  Shitet kamjoni actros viti 99 . 33 48 makina ka 10 goma te reja kondicioner pilot automatik sedilje

  Tiranë Sot, 13:51
  26.000 €
 • 2 foto
  Shitet Kamion Scania
  Kamionë

  Shitet Kamion Scania

  Shitet kamion scania i vitit 2005\' naft, ne gjendje shume te mire. Per me teper informacion ju lute

  Fier Sot, 13:15
  14.000 €
 • 5 foto
  Rimorkjo KARROTREC 2400 euro OOOOOOOKAZION
  Kamionë

  Rimorkjo KARROTREC 2400 euro OOOOOOOKAZION

  Shes karrotrecin ne gjendje perfekte, me te gjitha dokumentat deri ne mars 2020

  Lezhë Sot, 13:13
  2.400 €
 • 5 foto
  AUTOBUS  SKANIA 2006
  Kamionë

  AUTOBUS SKANIA 2006

  autobus ACANIA viti 2006. pa dogane

  Durrës Sot, 12:49
  30.000 €
 • 6 foto
  Kamioncine Nissan Cabstar 2010 super gjendje
  Kamionë

  Kamioncine Nissan Cabstar 2010 super gjendje

  Shitet kamioncine Nissan Cabstar 35.13 2.5diesel 3.5 ton viti 2010 ne super gjendje e sapo ardhur me

  Tiranë Sot, 12:47
  15.000 €
 • 5 foto
  FORD TRANZIT 2002
  Kamionë

  FORD TRANZIT 2002

  Kamjocin 3.5t perdoret me patent te klasit B. Gjatesia e karoceris 4.2m. Shasia Alumini, gjendja Mot

  Tiranë Sot, 12:30
  6.300 €
 • 5 foto
  Shitet pedanë
  Kamionë

  Shitet pedanë

  Shitet pedane me permasa 255 me170.e hequr nga atego 818. Shiten 4 sponda alumini me permasa 340 me

  Tiranë Sot, 11:58
  10.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET IVEKO EUROKARGO
  Kamionë

  SHITET IVEKO EUROKARGO

  Shitet iveko eurokargo.viti prodhimit 2000.tipi 12-23.pesha plot dhe bosh 11,5 ton.me mushama me hap

  Tiranë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio makinash
  Kamionë

  Rimorkio makinash

  Rimorkio makinash pothuajse e re me 2 axe Cmimi 2500 euro Tel viber whatsapp 0693149953

  Lezhë Sot, 11:36
  2.500 €
 • 3 foto
  Bote Karburanti
  Kamionë

  Bote Karburanti

  39000Litra me 4 dhoma

  Vlorë Sot, 11:05
  8.000 €
 • 2 foto
  Kazan per 4 AKS MINERVA
  Kamionë

  Kazan per 4 AKS MINERVA

  SHesim. Kazan per 4-akse Minerva me hapje hidroulike me piston ne koke me shasi . man. daf. aktos

  Tiranë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Minieskavator TAKEUCHI super ofert ⚠️
  Kamionë

  Minieskavator TAKEUCHI super ofert ⚠️

  Minieskavator takeuchi -viti 2008, 2140 ore pune,pesha 3.6 ton, me zingjir te ri, shum i mirmbajtur,

  Tiranë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gjenerator CAT super OFERT
  Kamionë

  Gjenerator CAT super OFERT

  Super Ofert Gjenerator CAt. 365. .kvh- Ne dalje 292 .kv shum pak i perdorur

  Tiranë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pirun OM 1.6 Ton
  Kamionë

  Pirun OM 1.6 Ton

  shitet pirun om 1.6 ton pesha ngritse gjenja shum e mir lartesi 4 m

  Tiranë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic
  Kamionë

  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic

  Makineri pune , PIRUN , GJENERATOR , CEKIC ESKAVATORI, BOBCAT, MINIESKAVATOR, VINGJ KAPANONI . Ne gj

  Tiranë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION benz vito V.2005 super EKONOMIKE
  Kamionë

  OKAZION benz vito V.2005 super EKONOMIKE

  Makina qe gjendje ideale me te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e duhur.Makina eshte me dokumenta

  Tiranë Sot, 11:02
  5.800 €
 • 4 foto
  Scania ne super gjendje
  Kamionë

  Scania ne super gjendje

  Kok terheqese scania me goma te reja 100% me ritarder impjant kazani vetshkarkues ne gjendje sh te m

  Tiranë Sot, 11:02
  8.000 €
 • 3 foto
  ***OKAZION*** SHES KAMION
  Kamionë

  ***OKAZION*** SHES KAMION

  Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i

  Dibër Sot, 10:57
  10.300 €
 • 5 foto
  kamjoncin.410.D.dopjo.kabin.5.vende.me.Letra.okazj
  Kamionë

  kamjoncin.410.D.dopjo.kabin.5.vende.me.Letra.okazj

  410.D.ne.gjendje.super.motorr.5pistona.tipiri.orgjinali.vet.me.5.vende.me.letra.te.rregullta.deri.ne

  Tiranë Sot, 10:56
  4.000 €
 • 2 foto
  Scania 530
  Kamionë

  Scania 530

  Scania 144/530 ne gjendje perfekte me impjant hidraulik goma te reja gati per pun

  Tiranë Sot, 10:51
  7.500 €
 • 1 foto
  Okazion Daf cf480
  Kamionë

  Okazion Daf cf480

  Daf cf480 ne super gjendje viti prodhimit 2005 mbulesa kazanit me kapak hidraulik kamer vezhguese pa

  Tiranë Sot, 10:41
  30.000 €
 • 4 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  kompresor me ajer per gurrore dhe shum gjera te tj

  Gjirokastër Sot, 10:17
  3.500 €
 • 1 foto
  Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4 KONTAKTONI
  Kamionë

  Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4 KONTAKTONI

  Asht grabin nje vinc ne athin marka HEILAS 100/4 biga ..kush ka info apo ka pa nonje gje na kontakto

  Tiranë Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Man.6x4 2008
  Kamionë

  Man.6x4 2008

  Kamion man tralier 2008 kater muaj qe ka ardhur nga italia ne gjendje shum te mir

  Fier Sot, 09:49
  45.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet nissan atleon okazion
  Kamionë

  Shitet ose nderrohet nissan atleon okazion

  ne gjendje perfekte ..nderrohet me fugon

  Tiranë Sot, 09:43
  6.000 €
 • 3 foto
  Shes tenden e kamioit
  Kamionë

  Shes tenden e kamioit

  Shes tende kamioni me permasa 7.5 x7.5 ml= 50 m2 si dhe 5 tuba +2 profile nga 7.5 ml

  Tiranë Sot, 09:30
  400 €
 • 5 foto
  Kamion Mercedes vet shkarkues
  Kamionë

  Kamion Mercedes vet shkarkues

  Shitet kamion vet shkarkues ne tre krahet me volum 5 m.kub dhe peshe mbajtese 8 ton me dokomenta te

  Tiranë Sot, 09:29
  4.000 €
 • 3 foto
  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA
  Kamionë

  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA

  makina eshte ne gjendje perfekte.me dokumenta te sapo paguara per 1 vite.ne gjendje shume te mire si

  Tiranë Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes sprinter 308 cdi super gjendje
  Kamionë

  Shes sprinter 308 cdi super gjendje

  Shitet sprinter 308 cdi viti 2000 ne super gjendje me 12 vende 4 goma te reja cdo sherbim i kryer sh

  Gjirokastër Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet kamion DAF XF 460
  Kamionë

  Shitet kamion DAF XF 460

  Shitet kamion DAF XF 460 ,Kamioni eshte ne gjendje perfekte te gjitha te reja sic i shikoni ne foto

  Vlorë Sot, 09:16
  23.000 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes-Benz 612
  Kamionë

  Shitet Mercedes-Benz 612

  Shitet Mercedes-Benz 612 viti 2000 e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.

  Durrës Sot, 08:24
  6.800 €
 • 10 foto
  Ford Tranzit 2.2 nafte viti 2006
  Kamionë

  Ford Tranzit 2.2 nafte viti 2006

  Mjeti eshte ne gjendje shum te mire Me dogane te paguar Motorr 220 nafte Kambio manuale Cmimi 4800€

  Kavajë Sot, 08:22
  4.800 €