Kamionë
Skënderaj

Kamionë në shitje në Skënderaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Man 25-294
  Kamionë

  Man 25-294

  Shitet kamioni Man 25-294 me Kran Hiab 102 viti i prodhimit 1999 me dogan edhe homologim Per info 0

  Skënderaj 13 gusht 13:27
  10.000 €
 • 2 foto
  SHITET KAMIJONI IVICO KiPER NDRRIM
  Kamionë

  SHITET KAMIJONI IVICO KiPER NDRRIM

  SHITET KAMIONI KIPER IVICO NE GJENDJE TE RREGULLT NDRRIM BOJ ME TRAKTOR ME MJET BUQSORE OSE ME LOP

  Skënderaj 12 gusht 23:05
  3.100 €
 • 4 foto
  Ateco 815 ndrrim edhe me traktor
  Kamionë

  Ateco 815 ndrrim edhe me traktor

  shes kamijonin 815 Ateco 2003 me kilometra 161 mi km te kalune ne kosov ka arrit me 07.04.2018 pres

  Skënderaj 17 korrik 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 8-14
  Kamionë

  Mercedes 8-14

  Shitet kamjoni 8-14 kiper ne gjendje shum te mir teknike

  Skënderaj 5 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion Zastav me maqin te Fijatit Italian Qmimi rreth 900€

  Skënderaj 3 korrik 14:33
  900 €
 • 4 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamioni kiper nrrohet me kamion ose me ndonje gjë qe um kovenon

  Skënderaj 23 qershor 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamioni kiper nrrohet me kamion ose me ndonje gjë qe um kovenon

  Skënderaj 23 qershor 13:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  2 Dampera (Traktora)
  Kamionë

  2 Dampera (Traktora)

  2 Dampera me lugë bartëse që mund të shkarkohet. Tel: 044 195 214 Viber: +38344195214

  Skënderaj 13 qershor 22:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RIMORKIO 11 Ton
  Kamionë

  RIMORKIO 11 Ton

  Shitet Rimorkio ne gjendje te rregullt Pesha e Ngarkimit eshte 11 Ton . Ka Doganen e paguar dhe osht

  Skënderaj 13 qershor 12:53
  4.600 €
 • 3 foto
  508
  Kamionë

  508

  shitet kamioni ngjendje shum tmir me ajr per me shum na kontaktoni

  Skënderaj 7 qershor 17:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Mercedes 8 14
  Kamionë

  Shes Mercedes 8 14

  -Mercedes 8 14 miller kiper 1993 ne gjende shumë te mir

  Skënderaj 29 maj 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Man 25-294
  Kamionë

  Man 25-294

  Shitet kamioni Man 25-294 me kran Hiab 102 viti i prodhimit 1999 me dogan dhe homologim ne gjendje s

  Skënderaj 29 maj 08:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuk per kamion
  Kamionë

  Kuk per kamion

  Shitet ne gjendje te mir

  Skënderaj 21 maj 13:02
  70 €
 • 5 foto
  Mercedes vito 111
  Kamionë

  Mercedes vito 111

  shes mercedes vito 111 cdi viti 2010 targa te gjermanis i sapo ardhur ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 20 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VOlkswagen Crafter
  Kamionë

  VOlkswagen Crafter

  Marka Volkswagen, tipi Crafter 2FJE1, viti i prodhimit 2008, Ccm 2.5, dizel, 4 dyer, 7 ulse I sapo

  Skënderaj 18 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1114
  Kamionë

  Mercedes Benz 1114

  Shite kamjoni Mercedes Benz 1114 kiper ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 17 maj 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1114
  Kamionë

  Mercedes Benz 1114

  Shite kamjon Mercedes Benz 114 kipere ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 17 maj 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Setra
  Kamionë

  Setra

  Shes Autobus 215 HDH motorri 440 Ulse 55+2 sigurim 10 muaj 4+4 autobusi është ne gjendje te Rregu

  Skënderaj 15 maj 23:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  215 HDH
  Kamionë

  215 HDH

  shes autobus 215 HDH motorri 440 Sigurim 10 muaj 4+4 Autobusi është ne gjendje te rregullt per m

  Skënderaj 15 maj 23:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  215HDH 1993
  Kamionë

  215HDH 1993

  Shes autobus 215 HDH viti 1993 Motorri 440 sigurim 10 muaj 4+4 per me shum kontakto 049 347 343

  Skënderaj 15 maj 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveco 80-13 kiper
  Kamionë

  Iveco 80-13 kiper

  Iveco kiper

  Skënderaj 12 maj 19:49
  2.800 €
 • 9 foto
  Man 18-222 me kran 1995 viti Me liber servisi
  Kamionë

  Man 18-222 me kran 1995 viti Me liber servisi

  Kamioni i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire viti prodhimit 1995 me kran Me liber s

  Skënderaj 28 prill 18:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1114
  Kamionë

  Mercedes Benz 1114

  Shitet kamjon 1114 kipere ne gjendje shum te mir i gateshe per punu

  Skënderaj 25 prill 13:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes prokolice
  Kamionë

  shes prokolice

  shes prokolice 1.3M e gjer e gjate 2.6M e ardhur nga gjermonia i punon cdo gje, gomat i ka mece

  Skënderaj 13 prill 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjentt iveko
  Kamionë

  Shes urgjentt iveko

  Shes iveko me rks ngat 6-mujve e shes per arsye e kum marr nja tjeter

  Skënderaj 4 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet mercedes 507 kiper
  Kamionë

  shitet mercedes 507 kiper

  shitet kamioni mercedes 507 kiper ne gjendje te mir guma te reja i qlajmrun per ma shum info kontakt

  Skënderaj 4 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 308
  Kamionë

  Mercedes 308

  Shes kamion mercedes 308 ne gjendje shum te mir pa regjistrim boj edhe ndrrim numri i telefonit 049-

  Skënderaj 4 prill 00:12
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet Bager Schaeff 9 Tona
  Kamionë

  Shitet Bager Schaeff 9 Tona

  Shitet baggeri schaeff 2041 regjistrimi 1998 me 3 korpa e ka edhe Teleskopin asht ne gjendje shum

  Skënderaj 3 prill 14:15
  18.500 €
 • 2 foto
  Shes rimorkio per kerre
  Kamionë

  Shes rimorkio per kerre

  Shes rimorkio ne gje dje tmir e kom punu veq osht shum e fort pesh sa dush veq a ta bajn gumat dimen

  Skënderaj 3 prill 13:11
  180 €
 • 1 foto
  Makina te ndryshme
  Kamionë

  Makina te ndryshme

  Makina te ndryshme te ardhura nga Gjermania Per informata shtese : 044-294-657

  Skënderaj 1 prill 08:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Bageri
  Kamionë

  Shitet Bageri

  Bageri është në gjendje shumë të mirë teknike dhe pune.

  Skënderaj 23 mars 16:38
  8.000 €
 • 1 foto
  kamion
  Kamionë

  kamion

  shitet kamion ngjendje shum tmir 508 kiper me sanak talomin po ashtu kamioni osht me ajre koshnicat

  Skënderaj 22 mars 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shes rimorkion qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 18 mars 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bageri
  Kamionë

  Shitet Bageri

  Bageri është në gjendje shumë të mirë teknike dhe pune. Për me shumë informata thirrni në 044384471

  Skënderaj 17 mars 20:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet , Hekuri i parapar per Urë improvizuse
  Kamionë

  Shitet , Hekuri i parapar per Urë improvizuse

  Rimarkio e Kamionit : Gjatsi 12 Metra me Gjersi 2.4 Meter . Çmimi esht 750 euro i diskutushem . K

  Skënderaj 16 mars 11:38
  750 €
 • 5 foto
  Kamion Man ndrrimi i mundhshem
  Kamionë

  Kamion Man ndrrimi i mundhshem

  shitet apo ndrrohet kamioni me ma te vogel per ma shum informata nr 044214585

  Skënderaj 16 mars 09:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Vito 2005 6 shpejci
  Kamionë

  Mercedes Vito 2005 6 shpejci

  shes mercedes vito 6 shpejci ne gjendje te rregullt me te gjitha servisat e kryera gurne,filtera,dis

  Skënderaj 10 mars 17:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bageri
  Kamionë

  Shitet Bageri

  Bageri është në gjendje shumë të mirë teknike dhe pune. Për me shumë informata thirrni në 044384471.

  Skënderaj 10 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes atego 18-28 me kran palfinger 110
  Kamionë

  Mercedes atego 18-28 me kran palfinger 110

  Mercedes Atego 18-28 me kran palfinger 110 2 dalje posedon klim korrikat me nxemje rotajder me dogan

  Skënderaj 3 mars 11:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bageri në shitje
  Kamionë

  Bageri në shitje

  Bageri është në gjendje shumë të mirë teknike dhe pune. Çmimi sipas marrëveshjes. Për me shumë infor

  Skënderaj 2 mars 18:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes lug per libherr 902 gjersija 60cm dhe rrafshs
  Kamionë

  Shes lug per libherr 902 gjersija 60cm dhe rrafshs

  Shes luge per libherr 902 gjersija 60 cm si dhe luge rrafshuse

  Skënderaj 1 mars 16:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm transport nga austria
  Kamionë

  Bejm transport nga austria

  Bejm transport nga austria

  Skënderaj 28 shkurt 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser
  Kamionë

  Mikser

  Mikser per perzierjen e betonit vet ngarkues.mund te beni perzierjen e 2 metra kub beton.ndrrimi i m

  Skënderaj 24 shkurt 17:19
  6.500 €
 • 2 foto
  Skip
  Kamionë

  Skip

  Skipi eshte ne gjendje te rregullt.

  Skënderaj 24 shkurt 17:19
  4.800 €
 • 9 foto
  Kamioni ne shitje
  Kamionë

  Kamioni ne shitje

  Viti i por 24.12.2002 ne rrug i ndalur 2004 km 161500 orginal ndrrim i mundshem .kamioni esht ne gj

  Skënderaj 11 shkurt 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Sprinter 213 CDI 2010
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 213 CDI 2010

  Shitet Mercedes Sprinter 213 cdi viti prodhimit 2009 muj 12 i sapo ardhur nga jasht ne gjendje shum

  Skënderaj 2 shkurt 18:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shlepin IVECO 35-10
  Kamionë

  Shes shlepin IVECO 35-10

  Shes shlepin IVECO 35-10 dizel viti 1992 podi hidrolik sajlla me rrym 24w ne gjendje shum te mir rig

  Skënderaj 1 shkurt 22:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES 2 SONDA SHPUSE PER BUNARE
  Kamionë

  SHES 2 SONDA SHPUSE PER BUNARE

  Sondat jan prodhim italijan te firmes MAIT. Jan ne gjendje te mir pune shpojn 1Meter gjersi si dhe d

  Skënderaj 26 janar 17:19
  25.000 €
 • 1 foto
  Mercedes 1317
  Kamionë

  Mercedes 1317

  Në gjendje të rregullt i gatshem për cdo prov regjistrim i skadun

  Skënderaj 25 janar 10:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes kombi
  Kamionë

  Shes kombi

  Shes kombi peugeot ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2001 motorri 2.8 per me shum informacion

  Skënderaj 19 janar 18:38
  2.200 €