Kamionë
Skënderaj

Kamionë në shitje në Skënderaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Ateco 815 ndrrim edhe me traktor
  Kamionë

  Ateco 815 ndrrim edhe me traktor

  shes kamijonin 815 Ateco 2003 me kilometra 161 mi km te kalune ne kosov ka arrit me 07.04.2018 pres

  Skënderaj 17 korrik 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 8-14
  Kamionë

  Mercedes 8-14

  Shitet kamjoni 8-14 kiper ne gjendje shum te mir teknike

  Skënderaj 5 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion Zastav me maqin te Fijatit Italian Qmimi rreth 900€

  Skënderaj 3 korrik 14:33
  900 €
 • 4 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamioni kiper nrrohet me kamion ose me ndonje gjë qe um kovenon

  Skënderaj 23 qershor 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamioni kiper nrrohet me kamion ose me ndonje gjë qe um kovenon

  Skënderaj 23 qershor 13:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  2 Dampera (Traktora)
  Kamionë

  2 Dampera (Traktora)

  2 Dampera me lugë bartëse që mund të shkarkohet. Tel: 044 195 214 Viber: +38344195214

  Skënderaj 13 qershor 22:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RIMORKIO 11 Ton
  Kamionë

  RIMORKIO 11 Ton

  Shitet Rimorkio ne gjendje te rregullt Pesha e Ngarkimit eshte 11 Ton . Ka Doganen e paguar dhe osht

  Skënderaj 13 qershor 12:53
  4.600 €
 • 3 foto
  508
  Kamionë

  508

  shitet kamioni ngjendje shum tmir me ajr per me shum na kontaktoni

  Skënderaj 7 qershor 17:13
  Me Marrveshje