Kamionë
Skrapar

Kamionë në shitje në Skrapar

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  iveco daily 35c111
  Kamionë

  iveco daily 35c111

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Skrapar 8 korrik 12:40
  1.800 €
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ UNIMOK 4X4
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ UNIMOK 4X4

  Shes unimok 4x4 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike viti i prodhimit eshte 1986 makina ka hyr

  Skrapar 12 prill 20:49
  20.000 €