Kamionë
Tepelenë

Kamionë në shitje në Tepelenë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  NISSAN
  Kamionë

  NISSAN

  Shitet ose nderrohet nisan hanix 6 ton

  Tepelenë 4 prill 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedez-benz
  Kamionë

  mercedez-benz

  Mercedez benz 16-26 me vinxh 4x4 vetshkarkus me reduktor para mbrapa

  Tepelenë 4 prill 11:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedez- benz
  Kamionë

  Mercedez- benz

  Shitet mercedez-benz 16-26 me reduktor para dhe mbrapa 4x4 me vinxh me kov vetngarkuse . Shitet dhe

  Tepelenë 4 prill 09:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  rimorqo makine
  Kamionë

  rimorqo makine

  Eshte e pa perdorur shume ne gjendje shume te mire me te gjitha gjerat ne regull

  Tepelenë 4 prill 09:09
  450 Lek
 • 3 foto
  mercedes-benz
  Kamionë

  mercedes-benz

  Mercedez -benz 16 -26 4x4 metshkarkus me vinxh me reduktor para mbrapa mjeti eshte i fuqishem super

  Tepelenë 4 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mercedez-benz
  Kamionë

  mercedez-benz

  Eshte ne gjendje super 4x4 goma te reja 10.000 euro

  Tepelenë 3 prill 18:20
  10.000 €
 • 0 foto
  benz
  Kamionë

  benz

  Mercedez benz ne gjendie shum te mir me goma te reja 10.000 euro

  Tepelenë 3 prill 18:20
  10.000 €
 • 3 foto
  Zetor 28
  Kamionë

  Zetor 28

  Shitet Zetori dhe kemi pjese kembimi kollodog testat cilinder pomp uji diferencial etj.

  Tepelenë 3 prill 10:09
  1.000 €