Kamionë
Tiranë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Rimorkio/Trailer
  Kamionë

  Rimorkio/Trailer

  Shitet rimorikio/trailer 2 akse, viti i prodhimit 2013. Gjatesia 1.90m Gjersia 1.20m Kapaciteti mbaj

  Tiranë Sot, 17:01
  3.600 €
 • 2 foto
  Rrul Dynapac CA 302
  Kamionë

  Rrul Dynapac CA 302

  Shes rrul Modeli : CA 302 Viti : 2008 Ore pune : 5500 Tel ne : 0683235819

  Tiranë Sot, 16:46
  42.000 €
 • 7 foto
  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic
  Kamionë

  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic

  Makineri pune , PIRUN , GJENERATOR , CEKIC ESKAVATORI, BOBCAT, MINIESKAVATOR, VINGJ KAPANONI . Ne gj

  Tiranë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pirun CAT okazion
  Kamionë

  Pirun CAT okazion

  Pirun CAT ,pesha ngritse 1.5 ton

  Tiranë Sot, 16:13
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet kamion IVECO
  Kamionë

  Shitet kamion IVECO

  Kamion Iveco 70 m3 vellimi, 650 mije km , me krevat ne gjendje shume te mire .

  Tiranë Sot, 15:43
  6.200 €
 • 1 foto
  Minieskavator Komatsu PC 30-7
  Kamionë

  Minieskavator Komatsu PC 30-7

  Komatsu viti 98 ore pune 7100

  Tiranë Sot, 15:09
  15.000 €
 • 6 foto
  Autobot uji i pijshem termus
  Kamionë

  Autobot uji i pijshem termus

  Autobot inoksi termus 6000 litra , gjendje super , letrat deri ne korrik 2019 , me dokumenta autobot

  Tiranë Sot, 15:00
  8.300 €
 • 9 foto
  Sprinter 413
  Kamionë

  Sprinter 413

  Sprinter 413 viti 2006.Vingji me 3 dalje hidraulike Copma 25 , viti i vingjit 2007.Karroceri fikse ,

  Tiranë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007
  Kamionë

  Okazion Karrotrec Mercedes Sprinter 2007

  Shitet Karrotrec Okazion Mercedes Sprinter 311 CDI viti 2007 Shume praktik ne qarkullim manovrues

  Tiranë Sot, 13:13
  12.900 €
 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë Sot, 13:06
  8.100 €
 • 4 foto
  Man TGA 6x6 26.390
  Kamionë

  Man TGA 6x6 26.390

  Shes Man TGA 26.390 Kamioni esht me 3 diferenciale 6x6, me bllokazh malor/fushor. Viti 2005. Me te

  Tiranë Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  123456789
  Kamionë

  123456789

  Shitet mini skavator yamar ne xhendje profekte 3.7 ton me zinxhir gome me dy kova dhe matrapik me d

  Tiranë Sot, 12:00
  16.000 €
 • 9 foto
  Smart center - Iveco dayli - Okazion
  Kamionë

  Smart center - Iveco dayli - Okazion

  Iveko dayli , viti 2008 , 3000 nafte , e sapo ardhur na zvicra me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë Sot, 10:33
  8.500 €
 • 8 foto
  MAN TGX 18-480
  Kamionë

  MAN TGX 18-480

  Man TGX viti 2008,dogane e paguar ne gjendje shume te mire pune, Manual ,euro 5 , 2 cope te njejta

  Tiranë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Man 4 akse vetshkarkues

  Shitet man 41-430 viti i prodhimit 2006,km 300.000 ne gjendje shum te mire,gomat e para 100% te reja

  Tiranë Sot, 09:42
  45.000 €
 • 2 foto
  Volvo 4 akse vetshkarkues
  Kamionë

  Volvo 4 akse vetshkarkues

  Shitet Volvo FM 12 - 420,viti 2003 ne gjendje shum te mire pune me fature tvsh-je

  Tiranë Sot, 09:42
  45.000 €
 • 5 foto
  Man 4 akse 41-422
  Kamionë

  Man 4 akse 41-422

  Shitet Man me kater akse ne gjendje te mire pune,viti 95

  Tiranë Sot, 09:41
  23.000 €
 • 5 foto
  FORD TRANZIT 2002
  Kamionë

  FORD TRANZIT 2002

  Kamjocin 3.5t perdoret me patent te klasit B. Gjatesia e karoceris 4.2m. Shasia Alumini, gjendja Mot

  Tiranë Sot, 09:09
  6.300 €
 • 7 foto
  Mercedes Sprinter 311CDI KIPPER+CARD+HIBIBIN??
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311CDI KIPPER+CARD+HIBIBIN??

  Shitet Mercedes Sprinter 311 CDI me Kipper,me hipibin dhe carad i ardhur nga Zvicra 🇨🇭 Ne gjendje ex

  Tiranë Sot, 08:23
  5.800 €
 • 1 foto
  Manitou
  Kamionë

  Manitou

  Shitet Manitou me krahe qe zgjatet deri ne 10 m. Ka furka dhe kove. Viti 1989,ne gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bobcat
  Kamionë

  Bobcat

  Shitet bobcat Case viti 2007. 2200 ore pune, 2 gomat e para i ka te reja. Kam edhe pjese shtese per

  Tiranë Sot, 08:21
  1 Lek
 • 1 foto
  VINÇ Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4
  Kamionë

  VINÇ Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4

  Vinc asht grabin nje vinc ne athin marka HEILAS kush ka info apo ka pa nonje gje na kontaktoni shpe

  Tiranë Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VINÇ Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4
  Kamionë

  VINÇ Njoftim asht grabit vinc HEILAS 100/4

  Vinc asht grabin nje vinc ne athin kush ka info apo ka pa nonje gje na kontaktoni shperblim maximal.

  Tiranë Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 816 / Frigoriferik

  Mercedes-Benz Vario 816D Bluetec 4 Frigoriferik, •Vitprodhim: 12/2008 •KM: 181.000 •kamjo

  Tiranë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  MERCEDES - BENZ ... VARIO - 818 Viti: 2008 Km. 252.000 Bluetec4 Retarder/Intarder Xhama Elektrik Se

  Tiranë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  MERCEDES-BENZ VARIO 818 •Viti: 2007 I mesëm/pa kupol Bluetec4 Zgara siper origjinale MB Kamjo Manu

  Tiranë Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Vario 818
  Kamionë

  Mercedes-Benz Vario 818

  Mercedes-Benz Vario 818 Mushama VITI: 2007 KM: 286.000 Maxi - Bluetec4 **** Karroceri me tavan me ha

  Tiranë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Rimorkio per Makina
  Kamionë

  Shitet Rimorkio per Makina

  Rimorkio, frena Hidraulike, dy akse, Peshmbajtje 1.6 Ton Peshe Totale: 2.3Ton

  Tiranë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Iveco Cursor 10 -01 nderrohet me hyrje
  Kamionë

  Iveco Cursor 10 -01 nderrohet me hyrje

  Iveco Eurotrakker CURSOR 4 akse 410E44 ME LETRA DERI NE fund te vitit motorr 440 eshte 8x4 Viti pro

  Tiranë Dje, 14:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Hitachi
  Kamionë

  Hitachi

  Hitichi zaxis 85usblc. Viti prodhimit 2009 me dogan 8,5ton dhe ne gjendje te mire xhenerike dhe meka

  Tiranë Dje, 13:12
  28.000 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?
  Kamionë

  MERCEDES BENZ VINXH 917 4X4 SHERBIM TAXI ?️?️?

  MERCEDES BENZ KAMJON KAMJONCIN 917 VIT 1994 4X4 BLLOKAZH DIFERENCIALI ULJE 4X4 XHIROSH ME 6 MARR

  Tiranë Dje, 07:32
  25.000 €
 • 11 foto
  NISSAN NISAN CABSTAR KABSTAR ME VINXH
  Kamionë

  NISSAN NISAN CABSTAR KABSTAR ME VINXH

  VIT 2000..VET SHKARKUES NGA 3 ANET MBRAPA MAJTAS DJATHTAS VINXH ME 4 DAJLE 2 TONSH SUPER MJET SUPER

  Tiranë Dje, 07:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjenerator 12 kva - 600 kva okazion
  Kamionë

  Gjenerator 12 kva - 600 kva okazion

  Kemi Gjenerator 12 kva deri 650 kva manual edhe automatik me motorr iveco-fiat; Perkins, Jhon Deer ;

  Tiranë Dje, 07:13
  1 €
 • 4 foto
  Jcb 3cx 2004
  Kamionë

  Jcb 3cx 2004

  Jcb 3cx 2004 E sapo targuar cmimi 32 euro pa diskutushem ore pune 6700 nuk ka cmim tjeter flm

  Tiranë 20 gusht 23:01
  32.000 €
 • 5 foto
  Kamjon Mercedes
  Kamionë

  Kamjon Mercedes

  Shitet kamjoni actros viti 99 . 33 48 makina ka 10 goma te reja kondicioner pilot automatik sedilje

  Tiranë 20 gusht 21:22
  26.000 €
 • 5 foto
  OKAZION 4X4!!!
  Kamionë

  OKAZION 4X4!!!

  SHITEN BASHKE OSE EDHE TE NDARA, KOKE TERHEQES MAN 19-414 F2000, viti i prodhimit 2000, dhe TRAILER

  Tiranë 20 gusht 20:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ***Ford tranzit *** Letrat 1 vit te paguara.
  Kamionë

  ***Ford tranzit *** Letrat 1 vit te paguara.

  Shitet kamjoncina nuke ka nevoje per ase gje me te vogel.Motorr me zinzhir dopjo gome sponte alumini

  Tiranë 20 gusht 11:25
  6.900 Lek
 • 3 foto
  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA
  Kamionë

  OKAZION-DISA MODELE SPRINTERA

  makina eshte ne gjendje perfekte.me dokumenta te sapo paguara per 1 vite.ne gjendje shume te mire si

  Tiranë 20 gusht 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Unimog 1200
  Kamionë

  Unimog 1200

  Unimog është një seri kamioni i cili mund të përdoret në të gjithë sezonet apo terrenet, për të bër

  Tiranë 19 gusht 23:15
  25.000 €
 • 4 foto
  Karroceri Iveco iveko
  Kamionë

  Karroceri Iveco iveko

  Karroceri kamionçine Iveco , Nissan, sprinter ,ford , Iveko. Permasat 4.50x2.15 Nderrim me kontini

  Tiranë 19 gusht 22:20
  480 €
 • 4 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Shitet kamion MAN 4 aks me 3 diferenciale ne gjendje shume te mire me 80% goma ku 4 te parat jan te

  Tiranë 19 gusht 12:53
  13.500 €
 • 0 foto
  Shitet çekiç hamer
  Kamionë

  Shitet çekiç hamer

  Shitet çekiç shum ne gjendje te mir pune çemimi 3 miljon lek tele 0684000447 wacap

  Tiranë 18 gusht 15:44
  3 Lek
 • 1 foto
  KAZAN 3.10 +VINC ME 3 DALJE OKAZION 2200 EURO
  Kamionë

  KAZAN 3.10 +VINC ME 3 DALJE OKAZION 2200 EURO

  Kazan vetshkarkues 3.10 me 2 . Vinc me 3 dalje 2 hidraulike 1 mekanike Cmim okazion 2200 euro . Cel

  Tiranë 17 gusht 19:49
  2.200 €
 • 2 foto
  Sjell me porosi nga Gjermania, Belgjika, Hollanda
  Kamionë

  Sjell me porosi nga Gjermania, Belgjika, Hollanda

  Sjell te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga Gjermania, Blegjika, Hollanda e te tjera, Autove

  Tiranë 17 gusht 12:41
  1 €
 • 2 foto
  Kamion Iveco + rimorkiator
  Kamionë

  Kamion Iveco + rimorkiator

  Shitet Kamion IVECO vetshkarkuese 3 Akse motorr 4.2 Diesel . Viti prodhimit 2002 bashke me rimorkiat

  Tiranë 16 gusht 01:37
  35.000 €
 • 3 foto
  Shes tenden e kamioit
  Kamionë

  Shes tenden e kamioit

  Shes tende kamioni me permasa 7.5 x7.5 ml= 50 m2 si dhe 5 tuba +2 profile nga 7.5 ml

  Tiranë 15 gusht 21:26
  400 €
 • 1 foto
  Karroceri 3.50 per iveko etj
  Kamionë

  Karroceri 3.50 per iveko etj

  Karroceri me sponde alumini 3.50 dysheme hekuri ne gjendje shum te mir 600 mij lek

  Tiranë 15 gusht 19:41
  600 Lek
 • 0 foto
  Kazan per ford tranzit dhe iveko
  Kamionë

  Kazan per ford tranzit dhe iveko

  Kazan per ford tranzit ose iveko daily cmim okazion 600 euro

  Tiranë 15 gusht 19:40
  600 €
 • 1 foto
  Okazion kazan iveko 450 euro
  Kamionë

  Okazion kazan iveko 450 euro

  Kazan vetshkarkues per iveko dopio gabin cmimi 450 euro Okazion

  Tiranë 15 gusht 19:39
  450 €
 • 0 foto
  VINXH PER KAMIONCIN DHE FORISTRADA
  Kamionë

  VINXH PER KAMIONCIN DHE FORISTRADA

  VINXH PER KAMIONCINA DHE FORISTRADA MONTOET NE KARROCERI NGRE 1 TON ME 2 DALJE NPIK TE FUNDIT NGRE

  Tiranë 15 gusht 19:38
  900 €