Kamionë
Vushtrri

Kamionë në shitje në Vushtrri

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shess iveco daylli viti 2002 me kiper ne gjendje perfekete ... +38344752379

  Vushtrri Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes
  Kamionë

  Shes

  Shitet rimorkjo 3 metra gjatsia 2 metra gjersia

  Vushtrri Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet MANI 18 264 me kran
  Kamionë

  Shitet MANI 18 264 me kran

  Shitet kammioni man 18 264 viti 1998 me kran MKG me 3 dalje hidrolike me dogan te paguar ne gjendje

  Vushtrri Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz 15-17 turbo , kiper kran
  Kamionë

  Mercedes Benz 15-17 turbo , kiper kran

  Mercedes Benz 15-17 turbo , kiper kran Viti i prodhimit:1993 Kran Atlas 80.1 -3 Dalje ,Bllokada I po

  Vushtrri Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 15-17 Kiper Kran
  Kamionë

  Mercedes-Benz 15-17 Kiper Kran

  Mercedes Benz 15-17 turbo , Müller kipper kran ,Fabrikisht Viti i prodhimit:1993, Kran tirre 101-3 D

  Vushtrri Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet RAMI
  Kamionë

  Shitet RAMI

  Shes Ramin(rimorkio). Eshte prej modelit shum te forte. Per me shume info kontakto: +38344680880 edh

  Vushtrri Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Bageri ose ndrroj
  Kamionë

  Shes Bageri ose ndrroj

  Shitet Bageri osr ndrrohet me bager mat vogetme zingjir.bageri osht ne gjendje tmir pune per ma shum

  Vushtrri Sot, 00:19
  8.000 €
 • 4 foto
  Shitet rimorkio goldhofer per pesha te renda 3 aks
  Kamionë

  Shitet rimorkio goldhofer per pesha te renda 3 aks

  Shitet rimorkio per pesha te renda ne gjendje te mir Rimorkio esht goldhofer tre akse

  Vushtrri 22 qershor 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes benz 8.14
  Kamionë

  Mercedes benz 8.14

  Mercedes benz 814 viti i prodhimit 92 ne gjendje shume te mire

  Vushtrri 22 qershor 13:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz 15-17 kiper kran
  Kamionë

  Mercedes Benz 15-17 kiper kran

  Mercedes Benz 15-17 turbo , kiper kran Viti i prodhimit:1993 Kran tirre 101-3 Dalje ,Bllokada I

  Vushtrri 22 qershor 09:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW T4
  Kamionë

  VW T4

  Shes T4 kamionet viti 2000 ne gjendje te rregullt nxemje ulseve shoferit, regjistrim 1 vit te plote

  Vushtrri 21 qershor 15:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Iveco Daily 2.3 HPI
  Kamionë

  Iveco Daily 2.3 HPI

  Shitet dhe Nderrohet Iveco Daily 2.3 Dizell Regjistrim deri ne Muajin Gusht Regjistrimi I Pare ne K

  Vushtrri 21 qershor 12:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ramin per rimirkio(prokolice)
  Kamionë

  Shes ramin per rimirkio(prokolice)

  Shes ramin per rimirkio ne gjendje shumë te mirë me dimensione 3.25 - - 2metra.

  Vushtrri 19 qershor 10:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet prekolica
  Kamionë

  Shitet prekolica

  Shitet prekolica në gjendje të rregullt e sapo ardhur nga gjermania

  Vushtrri 18 qershor 08:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kamionin
  Kamionë

  Shes kamionin

  Shes kamionin frigo 814 ne gjendje shum te mir bajm Edhe ndrrim

  Vushtrri 17 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel vivara 2007
  Kamionë

  Opel vivara 2007

  Ople vivara viti 2007 ne gjesdje te mir i pa doganuar

  Vushtrri 16 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter 518 V6
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter 518 V6

  Shitet Mercedes Benz Sprinter 518 V6 i posa ardhur nga gjermonia viti prodhimit 2007 i doganuar pos

  Vushtrri 16 qershor 01:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Prokolica
  Kamionë

  Shitet Prokolica

  Shitet prekolica e punume per qefi e fort me guma 20 me kiper krejt ne rregull per me shum 044361070

  Vushtrri 12 qershor 21:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kamion 10 kubiksh
  Kamionë

  kamion 10 kubiksh

  kamioni osht ne xhendje shum te mir sanaku 10 kubik

  Vushtrri 11 qershor 18:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  sprinter friz
  Kamionë

  sprinter friz

  shitet sprinter friz -35 me dogan munsi jassht shteti pa dogan info 044 600 051 viber 049 625 076 vi

  Vushtrri 10 qershor 16:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Sprinter crafter iveco. Atego te gjitha
  Kamionë

  Sprinter crafter iveco. Atego te gjitha

  519-518-516-515-416-316 Shes bussa me 20 ulse kem me 17 me 9 ulse Tegjith me klim per passagjer

  Vushtrri 10 qershor 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtet marimanga per bartjen e atumjetev
  Kamionë

  Shtet marimanga per bartjen e atumjetev

  Shitet marimanga ne gjendje shum te mir

  Vushtrri 10 qershor 13:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes korpen
  Kamionë

  Shes korpen

  Shes korpen per Bager 0.60 she pre 4ton der ne 7 tona

  Vushtrri 9 qershor 23:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojm me Bagera e mini Bagera e kamiona
  Kamionë

  Punojm me Bagera e mini Bagera e kamiona

  +38344 818 799 ..044 310 134

  Vushtrri 9 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamioneta pezho dizel
  Kamionë

  Kamioneta pezho dizel

  Shitet kamjoneta 2.5 dizel per pjes motorrin shum te mir e ka

  Vushtrri 6 qershor 16:45
  600 €
 • 3 foto
  Shperndars per skip dhe minibagera
  Kamionë

  Shperndars per skip dhe minibagera

  Shperndars per skipa dhe mini bagera

  Vushtrri 5 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rezervar per naft
  Kamionë

  Rezervar per naft

  Rezervar per naftt

  Vushtrri 5 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lug per skip dhe minibagera
  Kamionë

  Lug per skip dhe minibagera

  Lug per skip dhe minibagera

  Vushtrri 5 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz 410 D 1989 1 vit regjistrim
  Kamionë

  Mercedes Benz 410 D 1989 1 vit regjistrim

  Mercedes Benz 410 D 1989 1 vit regjistrim 6 ulse 2 dyer Prekolica rost frei 3.30 X 2.15 me kuk

  Vushtrri 30 maj 21:59
  2.400 €
 • 6 foto
  Crafter vip buss me 20 ulse klim NDRRIM i MUNDSHUM
  Kamionë

  Crafter vip buss me 20 ulse klim NDRRIM i MUNDSHUM

  Shes crafter me 20 ulse per pasagjer Klim deren me rrym klimper udhta Abs asr kontakt tel 044 600

  Vushtrri 30 maj 18:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  sprinter
  Kamionë

  sprinter

  shitet sprinter 318 cdi me dogan munsi edhe jasht shteti pa dogan me kim automatuik sanaku 4.4

  Vushtrri 30 maj 18:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 315 cdi me klim Ndrrim Me Vetura
  Kamionë

  Sprinter 315 cdi me klim Ndrrim Me Vetura

  Shitet mercedes sprinter 315 cdi me klim Ne gjendje shum te mir Klim Tempomat Gjama elektronik

  Vushtrri 30 maj 18:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 316 Maxi
  Kamionë

  Sprinter 316 Maxi

  Shitet sprinter 316 maxi Viti 2003 tempomat klima abs asr Km 236133 Ka regjistrim 8 muj

  Vushtrri 30 maj 12:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Viti 2001 me 5 ulse dhe nje vit regjistrim te plote

  Vushtrri 26 maj 21:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Sprinter 906. \"315\"
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter 906. \"315\"

  Mercedes Benz Sprinter 906. \"315\" Me klim viti 2007.

  Vushtrri 21 maj 18:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Sprinter 308
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter 308

  Mercedes Benz sprinter 308 viti 2004.

  Vushtrri 21 maj 18:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prokolic
  Kamionë

  Prokolic

  +38344191539

  Vushtrri 20 maj 14:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Shitet nga Xuku MAN 18-264 Viti i prodhimit 98 Tel +38344293627

  Vushtrri 18 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Actros
  Kamionë

  Shes Actros

  Shes actros 41 46 viti i prodhimit 2003 , km 400 mij , me dogan t paguar.

  Vushtrri 18 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shesë 2 - Actrosa 8x4 x2
  Kamionë

  Shesë 2 - Actrosa 8x4 x2

  Shesë 2 Actrosa 8x4 x2 , viti i prodhimit 2008 kamionat kanë te kaluara 200000 kilometra, jan të pos

  Vushtrri 18 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Actros 41-44
  Kamionë

  Shes Actros 41-44

  Shes Actros 41-44 viti i prodhimit 2005 kamioni është ne gjendje të rregullt marshi semiautomatic i

  Vushtrri 18 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet iveco dayli +38344752379 049 810 883

  Vushtrri 18 maj 09:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Kamijon DAF 430
  Kamionë

  Kamijon DAF 430

  Kamijoni osht ne gjendje te mir osht me dogan te pagume i ardhur nga jasht dafi osht viti i prodhim

  Vushtrri 18 maj 03:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Actros 18/41
  Kamionë

  Mercedes Actros 18/41

  Mercedes Actros 18/41 Viti 2007 Automatik Rotajder Ne gjendje te mir

  Vushtrri 18 maj 03:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  corada per kamijon mersedes 813
  Kamionë

  corada per kamijon mersedes 813

  shitet corada per kamjon mersedes 813 demenzjoni 5.60 gjatsija shum.e rujtne pak e perdorur vitit

  Vushtrri 18 maj 00:01
  350 €
 • 9 foto
  VOLVO 420 - VITI 1996 / ME RIMORKIO - KIPER
  Kamionë

  VOLVO 420 - VITI 1996 / ME RIMORKIO - KIPER

  VOLVO 420 - VITI 1995 / ME RIMORKIO - KIPER. *Me jastekë. *Posedon : *Klimë , *Gomat 70% te mira. *R

  Vushtrri 17 maj 18:29
  14.000 €
 • 11 foto
  MAN 19-422 - VITI 1995 / ME RIMORKIO - KIPER
  Kamionë

  MAN 19-422 - VITI 1995 / ME RIMORKIO - KIPER

  MAN 19-422 - VITI 1995 / ME RIMORKIO - KIPER. *Me jastekë. *Posedon : *Klimë , *Gomat 75% te mira. *

  Vushtrri 16 maj 21:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAN 19-422 - VITI 1994 / ME RIMORKIO -2004 - RKS
  Kamionë

  MAN 19-422 - VITI 1994 / ME RIMORKIO -2004 - RKS

  MAN 19-422 - VITI 1995 / ME RIMORKIO - KIPER. *Me jastekë. *Posedon : *Klimë , *Gomat 100% te mira.

  Vushtrri 15 maj 02:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korpa per bager
  Kamionë

  Korpa per bager

  Shitet korpa per bager osht 1m per bager 3ton deri 5ton

  Vushtrri 13 maj 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Rinorkion
  Kamionë

  Shes Rinorkion

  Eshte ne gjendje te rregullt e po sa ardhur nga Gjermania.

  Vushtrri 12 maj 14:16
  Me Marrveshje