Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 88 x 68 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i pak i diskutueshem.

  350 €
  Tiranë
  Sot, 08:58
 • Ore hussman&co.

  Ore hussman&co.

  Shes sahat te vjeter mbi 150 vjeqar i vitit 1800..prodhim italian hussman&co i ashtequajtur ndryshe sahat papnor i vatikanit.I trasheguar nder breza shitet 1000€.

  1.000 €
  Tiranë
  Dje, 20:28
 • shiten fustanat jam shum te ruajtur

  shiten fustanat jam shum te ruajtur

  shiten fustanat jan shum te ruajtur . dhe perdoren edhe per mramje

  20 €
  Prishtinë
  Dje, 20:18
 • Monedh turke 1293

  Monedh turke 1293

  Silver

  150 €
  Fier
  Dje, 08:58
 • Monedha

  Monedha

  14 monedha shqipetare te kohes se Zogut dhe perjudhes se komunizmit + 7 monedha te huaja. Cmimi 2500 leke te reja.

  2.500 Lek
  Fier
  22 janar 21:58
 • lule

  lule

  shes lulen gjatesin e ka 1.80 cm per ma shum kontaktoni ne viber +38649756993

  60 €
  Gllogoc
  22 janar 20:19
 • Govate e vjeter

  Govate e vjeter

  Govate shum e vjeter pe druri

  50 €
  Korçë
  22 janar 18:28
 • NDEZESE ZJARRI VECANT NE LLOJIN EVET OKAZJON

  NDEZESE ZJARRI VECANT NE LLOJIN EVET OKAZJON

  NDEZESE ZJARRI ANTIKE SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET MBI100 VJECARE E PERBERE ME DRRU, BAKER DHE LEKURE .... FUNKSJONALE I DISKUTUSHEM OSE NDERROHET ME IPONE 5 OSE 5S PLUS DIRERENCEN

  300 €
  Elbasan
  22 janar 16:31
 • MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE

  MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE

  MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE E PERSHTACME PER AMBIENTE LOKALI I DISKUTUSHEM

  300 €
  Elbasan
  22 janar 16:31
 • RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE I DISKUTUSHEM

  450 €
  Elbasan
  22 janar 16:28
 • LLULLE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE ME DRU PAULONJE

  LLULLE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE ME DRU PAULONJE

  LLULLEEEE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE DHE FUNKSJONALE ME STAPIM DHE ME EMER E PERSHATUR PER LOKALE TEK GJERAT E VJETRAAA ME DRU PAULONJE I DISKUTUSHEM

  500 €
  Elbasan
  22 janar 16:28
 • Ore rere e vjeter

  Ore rere e vjeter

  Ore rere e vjeter shume e bukur,kozgjatja 15 minuta.Gjatesi 17 cm,gjeresi 9 cm. Ne gjendje pune.Cmimi 3500 te reja.

  3.500 Lek
  Fier
  22 janar 00:28
 • Kurora

  Kurora

  Punojm kurora me rruza dhe me gur sipas porosis suaj apo me modelet tona aktuale qe i kemi kemi modelet me te reja ne treg . Permeshum informata kontaktoni ne nurin ton ose ne viber apo watsap :+37745

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 23:48
 • 5. Deutsche mark te viti 1980

  5. Deutsche mark te viti 1980

  Per kolksonitet eshte e rujte mir 5 deutsche mark eshte e rral shum pak kush e ka

  1.000 €
  Pejë
  21 janar 20:21
 • Pikture

  Pikture

  Pikture ne pjate bakri vitet 1900 pikturuar me dore

  300 €
  Tiranë
  21 janar 18:29
 • Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose telefononi në numrin +386 49

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 janar 16:22
 • Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose telefononi në numrin +386 49

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 16:22
 • UNAZ MERCEDES BENZ

  UNAZ MERCEDES BENZ

  SHES UNAZEN PER MESHKUJ ME LOGO MERCEDESI UNAZ E VJETER NGJYR ARI E VITEVE TE 70-TA ME LOGO YLL TE GRAVUM TE MERCEDESIT MATERIALI QELIK I FORT STAINLESS STEEL UNAZA ESHT BLER NE ANGLI ,,

  13 €
  Prishtinë
  21 janar 12:48
 • Shiten

  Shiten

  Monedha te vjetra kush te jet interesuar mun te kontaktoj kam dhe ma po nuk arri ti ngarkoj fotot

  Me Marrveshje
  Lezhë
  20 janar 19:58
 • Qypa Antik

  Qypa Antik

  Qypa Antik shiten I diskutueshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 janar 15:59
 • Isole jolie

  Isole jolie

  Isole jolie lek te vjetra ne gjendje shum te mire cop 2 te viteve 30-40

  Me Marrveshje
  Mallakastër
  19 janar 17:28
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Mbrapavijë galaksie me Silhuete te një fëmije me balon.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.Ideale për

  25 €
  Prishtinë
  19 janar 10:18
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Mbrapavijë galaksie me dy personazh vizatimorë.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.Dhuratë ideale për

  45 €
  Prishtinë
  18 janar 11:49
 • Zinxhir i vjeter gati nji shek. Me 7 qer.li.Arg900

  Zinxhir i vjeter gati nji shek. Me 7 qer.li.Arg900

  Per informim ne wiber 044 555 994

  140 €
  Prishtinë
  17 janar 22:20
 • Abazhur

  Abazhur

  Abazhur antik bronxi me.dy llampa

  10.000 Lek
  Durrës
  17 janar 12:28
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Pamje e një vajze bashkëkohore me ngjyra abstrakte E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.E përshtashme

  50 €
  Prishtinë
  17 janar 11:48
 • LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA

  LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA

  LUGA DHE PIRUNI ME EMBLEMEN SHQIPTARE JANE TE VJETRA 150 VITE DHE JANE UNIKATE NE TE GJITHE SHQIPTARINE. KETO JANE PERDORUR NE DASMEN E MARTESES SE PRINCIT TE SHQIPTAREVE AHMET ZOGU I CILI ESHTE MART

  2.000 €
  Prishtinë
  16 janar 21:49
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Prishtinë
  16 janar 19:50
 • Shitet lula

  Shitet lula

  ,,

  200 €
  Lipjan
  16 janar 12:19
 • Xhami punim druri

  Xhami punim druri

  Shes xhami e punuar me dru per me shum kontakt....

  60 Lek
  Tiranë
  16 janar 11:28
 • Fyell druri shum i bukur

  Fyell druri shum i bukur

  Per me shum kontaktoni

  70 Lek
  Tiranë
  15 janar 21:28
 • Piktura

  Piktura

  Shitet piktura nga flamur kunushevci qmimi 180 euro , dimenzionet e piktures jan 80 cm me 1.20 cm

  180 €
  Vushtrri
  15 janar 16:49
 • Pikturë Punëdore

  Pikturë Punëdore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Peisazh i një vajze në stuhi dëbore.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40cm.E përshtashme për qdo dhomë

  30 €
  Prishtinë
  15 janar 15:48
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Peisazh i një vajze në stuhi dëbore.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.E përshtashme për qdo dhomë t

  35 €
  Prishtinë
  15 janar 15:48
 • PLLAK QAFORJE MERCEDES BENZ

  PLLAK QAFORJE MERCEDES BENZ

  SHES PLLAKEN E QAFORES MERCEDES BENZ PLLAK QAFORJE PREJ METALI ( ZINKU ) NGJYRE ARI E MADHE 5.CM PLLAKA ESHT E PUNUAR ME DORE HANDMADE E BLER NE ANGLI ESHT E VITEVE TE 70-TA dmth esht E VJETER . Ver

  20 €
  Prishtinë
  15 janar 14:48
 • shitet lula viber +38649625613

  shitet lula viber +38649625613

  Shese lulen e rritun natural shum e mir esh per markli 045385523

  150 €
  Skënderaj
  12 janar 22:20
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjilan
  12 janar 09:20
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Kamenicë
  12 janar 09:19
 • ANTIKE llamb vaguri

  ANTIKE llamb vaguri

  LLAMBE E VJETER ANTIKE E RRALLE NE GJENDJE TE MIRE tel-0693298145

  166 €
  Tiranë
  12 janar 01:28
 • Shes koleksion revista,libra te vjeter

  Shes koleksion revista,libra te vjeter

  Shes koleksione librash dhe revistash te kohes se komunizmit. Koleksion te veprave te Enverit. Koleksion revista shkenca dhe jeta 60cop 1972-90. Dhe radio antike si radio mimoza,iliria dhe sende antik

  Me Marrveshje
  Durrës
  11 janar 11:58
 • Radio

  Radio

  radio shum e vjeter pihlips eshte shum e vecante.

  250 €
  Tiranë
  9 janar 18:28
 • puma Nike

  puma Nike

  Jan puma NIKE original nga USA Amerika vetem 5 her i kam mbathur jan te reja nuk ka grrithje askund jan shum te mira . I kam bler 210€ Dhe tani i shes 150€ Faleminderit

  150 €
  Shtime
  9 janar 12:18
 • Puma Nike original

  Puma Nike original

  shes puma Nike original Vetem 5 her kam mbathur, Jan nga Amerika USA, i kam bler 210€ dhe dhe jan pa as nje gervishje dhe tani i shes 150€

  150 €
  Shtime
  9 janar 12:18
 • Karroc Antike 1950'

  Karroc Antike 1950'

  Karroc Antike orgjinale e vogel e viti 1950

  70 €
  Ferizaj
  9 janar 11:48
 • Bure e vogel

  Bure e vogel

  Bure e vogel 25euro dhe 20euro

  25 €
  Ferizaj
  9 janar 10:18
 • Ora antike orgjinale ,,

  Ora antike orgjinale ,,

  Ora antike shum e bukur ne gjendje perfekte

  100 €
  Ferizaj
  9 janar 10:18
 • Ora antike orgjinale

  Ora antike orgjinale

  Ora antike orgjinale 100 vjeqare me kurdisje dhe me gong

  100 €
  Ferizaj
  9 janar 09:18
 • SHITET MONEDHE ANTIKE 1 LEK E VITIT 1939

  SHITET MONEDHE ANTIKE 1 LEK E VITIT 1939

  CMIMI ESHTE NE VARESI TE OFERTES ME TE MIRE

  1 Lek
  Tiranë
  8 janar 20:58
 • BRANDY GRAN DUQUE D'ALBA 1889

  BRANDY GRAN DUQUE D'ALBA 1889

  Brandy de luxe Gran reserva. Xerez Espana

  1.000 €
  Lezhë
  8 janar 20:58
 • Pasqyre antike orgjinale

  Pasqyre antike orgjinale

  Pasqyre antike orgjinale 090cm X 050cm

  60 €
  Ferizaj
  8 janar 15:53