Koleksione në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  fotele
  Koleksione

  fotele

  fotele 3 3 2 1 1

  Suharekë Sot, 12:51
  250 €
 • 4 foto
  Moler profesionalist
  Koleksione

  Moler profesionalist

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVI

  Prishtinë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NGJYROSJE RINOVIME ETJ....
  Koleksione

  NGJYROSJE RINOVIME ETJ....

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stilolaps Delta ne argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Delta ne argjend 925

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Sot, 08:47
  65 €
 • 0 foto
  Ikon e vjeter
  Koleksione

  Ikon e vjeter

  Shitet ikon me permasa te medha 33 me 23 cm darka e Jezusit me 12 Apostujt 60 mije leke te vjetra

  Durrës Dje, 23:37
  6.000 Lek
 • 2 foto
  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ
  Koleksione

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJ

  Prishtinë Dje, 23:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqin qepse Antike.✂️✴
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.✂️✴

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo

  Pejë Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ene Antike, mbi 100 vjet.
  Koleksione

  Ene Antike, mbi 100 vjet.

  Ena Antike Ushtarake.. E dhuruar nga Ushtaret Austro Hungarez gjat largimit.. matrijali quhet FALK F

  Tiranë Dje, 21:59
  150.000 Lek
 • 3 foto
  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +38344271219
  Koleksione

  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +38344271219

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Fushë Kosovë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..
  Koleksione

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi.. Gure te cilet perdoren ne restorane , gure dekorus. Harta me g

  Prishtinë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ore antike daton nga viti 1954 gold
  Koleksione

  ore antike daton nga viti 1954 gold

  Shitet nderrohet or antike gold punim dore punim mbreteror

  Prishtinë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA
  Koleksione

  LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA

  LUGA DHE PIRUNI ME EMBLEMEN SHQIPTARE JANE TE VJETRA 150 VITE DHE JANE UNIKATE NE TE GJITHE SHQIPTAR

  Prishtinë Dje, 20:57
  2.000 €
 • 1 foto
  Peshore  ANALITIKE
  Koleksione

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , l

  Gjilan Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970
  Koleksione

  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970

  Shitet ora antike e vitit 70 prodhimit Gjerman me kurdisje,ka nevoje per servisim sepse nuk po kurdi

  Gjilan Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Stilograf Aurora 98 Vintage 70
  Koleksione

  Stilograf Aurora 98 Vintage 70

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 20:18
  85 €
 • 6 foto
  Stilograf Watermans Vintage
  Koleksione

  Stilograf Watermans Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë Dje, 20:18
  85 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI...
  Koleksione

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj
  Koleksione

  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë dekoruese, dhuratë fantastike për të dashurit tuaj , mjafton të na dërgoni foton në viber dhe

  Prishtinë Dje, 18:19
  11 €
 • 2 foto
  Artikuj per koleksion
  Koleksione

  Artikuj per koleksion

  E perbere nga bronzi dhe sermi. E gjithe eshte punuar me dore. Mund te nderrohet me arme gjuetie te

  Elbasan Dje, 17:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes dhe blej
  Koleksione

  shes dhe blej

  shes dhe blej per kontkat + 38345824219

  Prizren Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Antika & koleksioneve
  Koleksione

  Antika & koleksioneve

  "I shesim dhe blejmë të gjitha llojet e antika & koleksioneve" Na kontaktoni ne facebook & i

  Prizren Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER COLORS
  Koleksione

  MOLER COLORS

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFISIONALE SI DHE DEKORIME RINOVIME E

  Prishtinë Dje, 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë Dje, 14:28
  75 €
 • 4 foto
  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930
  Koleksione

  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930

  ne gjendje spume te mire estetike, blere ne New York per rreth 9.000 $, dim. 46 X 23 cm

  Tiranë Dje, 14:27
  3.800 €
 • 7 foto
  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925
  Koleksione

  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925

  NE GJENDJE TE PERKRYER, MEKANIZMI QUARZ

  Tiranë Dje, 14:27
  150 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker
  Koleksione

  Stilograf Parker

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë Dje, 14:27
  25 €
 • 0 foto
  Skulpture e viteve 800 , Konfuci
  Koleksione

  Skulpture e viteve 800 , Konfuci

  Ne gjendje shume te mire estetike, dim-21 X 5.5cm

  Tiranë Dje, 14:25
  590 €
 • 3 foto
  Stilolaps Cross
  Koleksione

  Stilolaps Cross

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë Dje, 14:25
  60 €
 • 0 foto
  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss
  Koleksione

  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss

  Ne gjendje te mite estetike

  Tiranë Dje, 14:24
  149 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Waterman
  Koleksione

  Stilograf Vintage Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë Dje, 14:23
  70 €
 • 11 foto
  Llustera DOMI shpk
  Koleksione

  Llustera DOMI shpk

  Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave

  Prishtinë Dje, 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOLER NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ
  Koleksione

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIM

  Prishtinë Dje, 13:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Monedha te vjetra per kolekcion
  Koleksione

  Monedha te vjetra per kolekcion

  Shiten Monedha te vjetra per kolekcion te ndryshme shiten me album dhe pa album

  Mitrovicë Dje, 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skulptur e rall e SKENDERBEUT
  Koleksione

  Skulptur e rall e SKENDERBEUT

  Skulptur e rall e Skenderbeut e punuar në dru nga mjeshtri i madh Odhise Paskali në vitin1957, dhuru

  Prishtinë Dje, 12:25
  400 €
 • 3 foto
  Valixhe Merkur - 1945
  Koleksione

  Valixhe Merkur - 1945

  Shitet Valixhe Merkur e vitit 1945, e vjetërr 75 vite, e ruajtur qysh nga lufta II botrore, është në

  Prishtinë Dje, 12:24
  50 €
 • 5 foto
  Gurë të Çmuar nga Trepça
  Koleksione

  Gurë të Çmuar nga Trepça

  Shiten Gurët e çmuar të nzjerrun nga miniera e Trepçes gjat viteve të 70-ta. G1-Kristal (Kuarc) i

  Prishtinë Dje, 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE
  Koleksione

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE PER FITNES ZYRE ETJ

  Mitrovicë Dje, 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Radio e vitit 1960 (funksionale)
  Koleksione

  Radio e vitit 1960 (funksionale)

  STERNRADIO ☆ SONNEBERG, eshte ne gjendje pune, shume e mirembajtur, i perket viteve 1960

  Tiranë Dje, 11:22
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Artikuj për koleksion
  Koleksione

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,radio gruding,mimoza ne gjendje pune shum lloj radiosh te tj

  Elbasan Dje, 08:26
  200 €
 • 5 foto
  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.
  Koleksione

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike

  Elbasan Dje, 08:25
  200 €
 • 2 foto
  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE
  Koleksione

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  Korçë Dje, 08:06
  120 €
 • 0 foto
  Stilograf & Stilolaps Aurora 888P
  Koleksione

  Stilograf & Stilolaps Aurora 888P

  ne gjendje te persosur

  Tiranë Dje, 07:33
  150 €
 • 1 foto
  Kandar
  Koleksione

  Kandar

  I vjeter

  Korçë Dje, 07:33
  30 €
 • 1 foto
  Kuti Antike per gjipera (argjend)
  Koleksione

  Kuti Antike per gjipera (argjend)

  Mbajtese (kuti) antike argjendi per gjilpera, per info WhatsApp. +44 7575 480751

  Tiranë Dje, 02:11
  25 €
 • 5 foto
  Shpatë antike
  Koleksione

  Shpatë antike

  Shitet shpatë antike, sipas inf... eshte mbi 200 vjeqare, ne gjendje shum te mire. Dorezen e ka pre

  Tiranë Dje, 02:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepsi e vejter
  Koleksione

  Tepsi e vejter

  Enë e madhe bakri, e rrumbullakët dhe e sheshtë, me diameter ↔85cm, me buzë të ngritura ⬆ 2 - 3

  Tiranë Dje, 02:10
  170 €
 • 0 foto
  Monedha per koleksion
  Koleksione

  Monedha per koleksion

  Shiten monedha te ndryshme per koleksion. Kontaktoni Ne Viber.

  Prishtinë 24 maj 23:37
  15 €
 • 5 foto
   Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968
  Koleksione

  Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968

  Shiten 4 revista " YLLI " te vitit 1967 - 1968. Revistat jan shume te mirmbajtura. Me marrveshje.

  Prishtinë 24 maj 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piktur
  Koleksione

  Piktur

  Shitet piktur orifjinale permsa 60×50

  Vlorë 22 maj 07:25
  10.000 €
 • 1 foto
  Antike
  Koleksione

  Antike

  objekte bakri te vogla te vjetra me doreza bronxi .

  Vlorë 22 maj 00:04
  25 €