• 0 foto
  Monedha te vjetra
  Koleksione

  Monedha te vjetra

  Shiten monedha te vjetra me marveshje

  Shkodër 25 maj 20:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pikturat
  Koleksione

  Shiten pikturat

  Shiten pikturat e ardhur nga jasht origjinale

  Prishtinë 25 maj 11:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mall Gjerman
  Koleksione

  Mall Gjerman

  Malll Nga Gjermania Qmime Tejet te Volitshme

  Viti 25 maj 11:49
  1 €
 • 4 foto
  Klstume sportive.
  Koleksione

  Klstume sportive.

  Kostume fanella sportive Te gjitha moshat. Posta gratis deri ne shtepin tuaja

  Durrës 25 maj 11:28
  1 Lek
 • 1 foto
  Ofertuar me çmimin më të mirë
  Koleksione

  Ofertuar me çmimin më të mirë

  Përshëndetje Z. / znj Unë jam një individ që ofron kredi për njerëzit në nevojë me një kapital që d

  Përmet 24 maj 19:43
  800 €
 • 5 foto
  Radio antike
  Koleksione

  Radio antike

  Radio antike.shitet ose nderrohet.flm

  Elbasan 24 maj 16:58
  150 €
 • 7 foto
  MONEDHA MESJETARE 84 ARGJEND,37 BRONZ+12 BIZANTINE
  Koleksione

  MONEDHA MESJETARE 84 ARGJEND,37 BRONZ+12 BIZANTINE

  Ne shitje koleksioni privat me 133 monedha: Koleksioni ka kete perberje: 1. Monedha mesjetare argjen

  Tiranë 24 maj 12:58
  15 €
 • 2 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Koleksione

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Tiranë 24 maj 09:30
  500.000.000 €
 • 0 foto
  Parket druri iroko
  Koleksione

  Parket druri iroko

  💣Parketi i drurit iroko vjen tashme me ulje reale deri ne 40%. ✔️Eshte nje dru special per dyshe

  Tiranë 23 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Antique Osman Tesbih Original
  Koleksione

  Antique Osman Tesbih Original

  Tespi Qelibar Origjinale shum te vjetra ... Cmimi me marveshje ... pesha 49.5gr

  Korçë 23 maj 14:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Monedha shiten 5 mi lek te vjeter
  Koleksione

  Monedha shiten 5 mi lek te vjeter

  Monrdhat jan te viteve 1964 1988 60 cope

  Korçë 23 maj 00:58
  5 Lek
 • 1 foto
  Oferta kredi e financimi garantuar 100%
  Koleksione

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,

  Suharekë 23 maj 00:00
  60.000.000 €
 • 2 foto
  Skulpture e stilizuar
  Koleksione

  Skulpture e stilizuar

  Skulpture e stilizuar e motivuar nga historia e Kalit te Trojes. Perdoret per RAFTE LIBRASH. Ndertua

  Tiranë 22 maj 21:58
  190 €
 • 2 foto
  Kartmonedha te ndryshme nga mbi 40 vende te botes
  Koleksione

  Kartmonedha te ndryshme nga mbi 40 vende te botes

  Shitet koleksioi. Mbi 40 kartmonedha te ndryshme . Kartmonedhat jane te kohes "perdoren ne vendet

  Tiranë 22 maj 20:58
  50.000 €
 • 2 foto
  Skulpture e stilizuar
  Koleksione

  Skulpture e stilizuar

  Kjo skulpture e stilizuar eshte motivuar nga legjanda e Kalit te Trojes. Forma e jashtme e saj eshte

  Tiranë 21 maj 21:58
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Pulla postare nga viti 1950
  Koleksione

  Pulla postare nga viti 1950

  Shes koleksion pullash postare nga viti 1950 jan shum pulla 2 albume

  Fier 20 maj 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten stema bashke me flete lavderimi
  Koleksione

  Shiten stema bashke me flete lavderimi

  4 flete 2 jane bashe me stema

  Korçë 20 maj 20:58
  15 €
 • 1 foto
  Biciklet
  Koleksione

  Biciklet

  Super biciklet

  Shkodër 20 maj 15:28
  100 €
 • 0 foto
  Mbules
  Koleksione

  Mbules

  Shes mbulesn e punuar me dor

  Gjakovë 19 maj 12:48
  300 €
 • 3 foto
  Kobure e vjeter
  Koleksione

  Kobure e vjeter

  Shitet kobure e vjeter , mekanizmi funksionon Kontakt : 0695378766

  Durrës 18 maj 20:58
  300 €
 • 5 foto
  Monedha argjendi
  Koleksione

  Monedha argjendi

  Shiten monedha argjendi te ndryshme argjendi me 1€ / gr.

  Gjirokastër 18 maj 13:58
  1 €
 • 3 foto
  Sendyk
  Koleksione

  Sendyk

  Sendyk antik i punuar i gjithi me dor shitet per arsye mosperdorimi ...te interesuarit te na kont

  Devoll 17 maj 20:58
  150 €
 • 7 foto
  Shitet
  Koleksione

  Shitet

  Shitet steke bilordo e ardhur portogalia shume praktike dhe e mire cmimi 170 e,

  Tiranë 17 maj 14:29
  170 €
 • 0 foto
  Panorame e qendisur me dore
  Koleksione

  Panorame e qendisur me dore

  Prsh shesim nje panorame shume te bukur dhe te punuar me Dore dhe perbehet nga nje shume llojshmeri

  Korçë 16 maj 19:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta kredi e financimi garantuar 100%.
  Koleksione

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%.

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000

  Shterpcë 16 maj 02:39
  60.000.000 €
 • 1 foto
  GAZETA TE VJETRA SPORTIVE 1987-1990
  Koleksione

  GAZETA TE VJETRA SPORTIVE 1987-1990

  GAZETAT JANE TE VITEVE 1987DERI 1990 JANE NE GJENDJE SHUM TE MIREMBAJTURA...VETEM TELEFONATA MOS HUM

  Korçë 15 maj 22:29
  70 €
 • 2 foto
  Shiten Pikturat
  Koleksione

  Shiten Pikturat

  Shiten pikturat çmimet janë kush blen një 30€ kush blen dy 50€ dhe kush blen tre 70€.Për më shum mun

  Prizren 15 maj 19:20
  30 €
 • 3 foto
  Koleksion pullash
  Koleksione

  Koleksion pullash

  Koleksion pullash ..rreth 2000 nga afersisht 100 shtete te botes ..nje pjese e tyre me tematiken e

  Tiranë 14 maj 12:58
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Punim artizanal dore
  Koleksione

  Punim artizanal dore

  Dekorim antik i punuar ne tajland nga rruza dhe lloje te ndryshme te sprinkave te rrala, perdoret p

  Gjilan 14 maj 06:48
  499 €
 • 7 foto
  Maqin qepse Antike.
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore, shiko fo

  Pejë 13 maj 14:48
  130 €
 • 0 foto
  BRIRE TE KAPROLIT NDRIQUES
  Koleksione

  BRIRE TE KAPROLIT NDRIQUES

  Shitet Urgjent

  Prishtinë 13 maj 14:18
  200 €
 • 0 foto
  Monedha antike
  Koleksione

  Monedha antike

  Shiten monedha antike 1371 etj.

  Tiranë 12 maj 13:58
  300 €
 • 3 foto
  Kerr i drunit
  Koleksione

  Kerr i drunit

  Shitet kerri i drunit ,i vjeter mbi 80 vite , pres bleres serioz .. Cmimi i kerrit te drunit me marv

  Prishtinë 11 maj 20:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Portofol gucci dhe stek bilardo
  Koleksione

  Portofol gucci dhe stek bilardo

  Portofol gucci orgjinale dhe stek bilardo profsjonalev 200 euro te dyja cimimi i diskutushem falemi

  Tiranë 11 maj 18:58
  200 €
 • 3 foto
  Monedha antike franceze
  Koleksione

  Monedha antike franceze

  Shes monedha te vjetra franceze ....

  Tiranë 11 maj 18:28
  10 €
 • 1 foto
  Gold Sultani AH 926 Sylejman I(1520-1566)
  Koleksione

  Gold Sultani AH 926 Sylejman I(1520-1566)

  Monedhe ari osmane nga koha e sundimit te sulltanit Sylejman I(1520-1566). Pesha:3.5 gram Shes edh

  Prishtinë 11 maj 15:48
  250 €
 • 1 foto
  Shes mbajtsen
  Koleksione

  Shes mbajtsen

  Shes mbajtsen per Vene eshte ne forme zingjiri

  Prishtinë 10 maj 14:18
  9 €
 • 3 foto
  Kolic clasike per kuklla 1970
  Koleksione

  Kolic clasike per kuklla 1970

  Kolic clasike e vogel per kuklla e femive e viteve 70 Transpori falas

  Ferizaj 9 maj 10:18
  35 €
 • 1 foto
  Njoftim rëndësia në kredi
  Koleksione

  Njoftim rëndësia në kredi

  Përshëndetje. Njoftim rëndësia në kredi Aplikoni tani për të marrë oferta të vërtetë konkurrue

  Tiranë 9 maj 02:47
  100 €
 • 2 foto
  Tabel ushtrimesh
  Koleksione

  Tabel ushtrimesh

  Tabel ushtrimesh masat 105cm X 055cm Transporti falas

  Ferizaj 8 maj 17:48
  30 €
 • 1 foto
  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra
  Koleksione

  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra

  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra te shteteve te ndryshme. Monedha antike te pa pastruara. Kart

  Tiranë 8 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mini fustan
  Koleksione

  Mini fustan

  Fustani ësht veq pak i eshur po duket si i ri Vjen nga gjermania pet shka te madhsjs pe shes Nr.S

  Prizren 8 maj 11:48
  50 €
 • 0 foto
  Kauqa origjinal dhe tavolinnishi , dyshi , treshi
  Koleksione

  Kauqa origjinal dhe tavolinnishi , dyshi , treshi

  Lekur orgjinal, dhe tavolin( Ne prishtin)

  Fushë Kosovë 7 maj 23:18
  200 €
 • 3 foto
  Shes Dekorime Antike
  Koleksione

  Shes Dekorime Antike

  Shes dekorime antike me cmim sipas marveshjes Jan dekorime te vjetra.

  Pejë 6 maj 16:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mundësia e marrjes së ndihmës suaj.
  Koleksione

  Mundësia e marrjes së ndihmës suaj.

  A keni nevojë urgjente për të rritur biznesin tuaj? Ju keni nevojë për para për një sërë arsyesh, p

  Obiliq 6 maj 15:18
  120 €
 • 3 foto
  Dhemb Fildishi Origjinal
  Koleksione

  Dhemb Fildishi Origjinal

  Dhembi esht punim dore fildish origjinal Dhe shum shum I bukur .... Cmimi me Marveshje

  Korçë 6 maj 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llampa antike
  Koleksione

  Llampa antike

  Llampat antike jan keto qe jan ne foto jan me kualitet te larte Llampa Nr 1- 60 euro

  Pejë 5 maj 11:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Telefona antik
  Koleksione

  Telefona antik

  Telefonat antik jan keto qe jan ne foto Telefoni Nr 1 - 40 euro Nr 2 - 60 euro

  Pejë 5 maj 11:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Helmet
  Koleksione

  Helmet

  Helmet e luftes se II Botrore Transporti falas

  Ferizaj 3 maj 20:18
  80 €
 • 2 foto
  Llampa klasike
  Koleksione

  Llampa klasike

  Llampa klasike me rrym origjinal gjatesia 042cm 25 euro copa Transporti falas

  Ferizaj 3 maj 19:50
  25 €