Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 monedha Argjendi vitet 50 60

  11 monedha Argjendi vitet 50 60

  10 euro njera

  10 €
  Lushnjë
  12 prill 08:28
 • En per stoli ose dhurat punim dore

  En per stoli ose dhurat punim dore

  Per informim ne Wiber o44555994

  12 €
  Prishtinë
  11 prill 17:48
 • DURRES SHES HEKUR ANTIK

  DURRES SHES HEKUR ANTIK

  DURRES SHES HEKUR ANTIK ,PERDOREJ ME PRUSH PER HEKUROSJE RROBASH. NE GJENDJE PERFEKTE. CMIMI 45 MIJ LEK TE VJETRA. CEL: 0696599893

  4.500 Lek
  Durrës
  11 prill 15:58
 • Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Duhet hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësitë financiare në fund të thyer e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, me refuzimin e aplikimit fotografi kredi. Ne jemi një mënyrë

  4.000 €
  Istog
  10 prill 19:48
 • Okazion tre shisha te vogla

  Okazion tre shisha te vogla

  Shiten tre shisha te vogla 35 mi lek nuk shiten vetem nji ose dy te treja bashk ne gjendje pune

  35.000 Lek
  Tiranë
  9 prill 10:58
 • Qant per te reja me ngjyra antike e punar me Vek

  Qant per te reja me ngjyra antike e punar me Vek

  Per informim ne wiber o44 555 994

  12 €
  Prishtinë
  9 prill 09:48
 • Blejme cdo lloje gjeje te vjeter ora dekorata libr

  Blejme cdo lloje gjeje te vjeter ora dekorata libr

  Blejme cdo lloj sendi te vjeter si pershembull Ora dekorata rroba ushtarake libra syze stilografa pulla unaza serm piktura aparate fotografik tespi kandar kurane fotografi karkolina cakmak dhe cdo gj

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 prill 11:28
 • Malla me vler prej 1euro

  Malla me vler prej 1euro

  Shes.mall prej vlers.1euro deri ne 0.50 cent . Arsyja eshitjes se ekam mbyll lokalin per informata Kotakto.044898978.

  Me Marrveshje
  Obiliq
  7 prill 22:18
 • Fustana me porosi ponojm

  Fustana me porosi ponojm

  Punoi me porösi komplett qit fustan Kush eshte e interesume mund te me thirrni edhe viber +37744675802

  150 €
  Prishtinë
  7 prill 17:18
 • Kofer

  Kofer

  Kofer shum i vjeter ne gjendje shum te mir

  25 €
  Ferizaj
  7 prill 10:48
 • verë e bardh rizling

  verë e bardh rizling

  verê e that e bardhe 16 vjeqare e prodhuar ne vitin 2001

  40 €
  Gjakovë
  6 prill 22:18
 • Shitet

  Shitet

  Shitet monedhe ARI e vitit 1848-1908 Austriake Kontaktoni ne email per me shum info

  250 €
  Tiranë
  6 prill 20:58
 • Llamp ,,

  Llamp ,,

  Llampa me rrym shum e bukur origjinal e vjeter

  30 €
  Ferizaj
  6 prill 10:18
 • Qanta origjinal ,,

  Qanta origjinal ,,

  Qant origjinal 100 ‰ lekur ne gjendje shum te mir

  35 €
  Ferizaj
  6 prill 10:18
 • Send me vlere mbi 400 vjecare

  Send me vlere mbi 400 vjecare

  Duket si tavull duhani por nuk e di ekzaktesisht se cfar eshte duket di ndonje xhami è kam gjetur ne greqi Duke punuar arat. 2000 Euro

  2.000 €
  Tiranë
  5 prill 23:28
 • Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë dekoruese, dhuratë fantastike për të dashurit tuaj , mjafton të na dërgoni foton në viber dhe pjesën tjetër e kryem ne! #FortLirë *Shtyp Super Kualitet (Teknologjia e fundit UV) *Transporti Gr

  11 €
  Prishtinë
  5 prill 18:48
 • Pikture

  Pikture

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Pamja e Marlin Monroe ne stil MONOFACE.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.E përshtashme për qdo dhom

  85 €
  Prishtinë
  5 prill 12:18
 • shiten

  shiten

  Cmimi i padisk

  300 €
  Korçë
  4 prill 19:58
 • Shisha hookoah 3copa

  Shisha hookoah 3copa

  Shes shishat hookah 3copa shum te mira alumin por jan me ka ni dalje me krejt paisjet e tyne bashk komplet jan me ceva me krejt qka duhet me pas Viber +37744996966. 80copa

  72 €
  Malisheve
  4 prill 15:18
 • Okazion Pikture e re

  Okazion Pikture e re

  60*80 cm

  2.000 Lek
  Fier
  3 prill 16:58
 • Dhemb elefanti origjinal Oferte

  Dhemb elefanti origjinal Oferte

  Dhemb elefanti ne gjendje shume te mire shitet. Për detaje te metejshme ju lutem merrni ne tel. Jo tel kureshtare,vetem serioze. Faleminderit

  1.000 €
  Korçë
  3 prill 14:58
 • Furnizimi pa pagesë dhe të financimit të kredisë

  Furnizimi pa pagesë dhe të financimit të kredisë

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam i gatshëm për të përmbushur kandidatët brenda 72 orëve nga marrja kërkesën tuaj për kredi. Nëse jeni të interesuar, ju lutem kont

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  2 prill 22:08
 • Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  E-mail: [email protected] Ju jeni në kërkim për financimin për projektet tuaja, të shpengojë kredi … Ne ofrojmë financimin banja të gjata ose të shkurtra .. Nëse jeni bllokuar unë mund

  200 €
  Gjakovë
  2 prill 20:51
 • Kerre nga druri

  Kerre nga druri

  Punim dore nga druri. Qmimi sipas Marrveshjes

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  2 prill 15:48
 • Kull Eifel

  Kull Eifel

  Kulla Eifel eshte e gjat 1.70 e lyer me llak per gjatesi dhe e veshur me drita zbukurimi

  Me Marrveshje
  Berat
  1 prill 19:28
 • Perziej me alkohol dhe fito parfimin qe ti don!

  Perziej me alkohol dhe fito parfimin qe ti don!

  Jan lloje te vajin te cilat perzihen sipas deshires dhe se bashku me alkohol formojn parfimin tend te deshiruar, jan 4 copa nga 10ml: -Musk (sensual) - cool water(calming) -Ylang Ylang(relaxation) -Lo

  17 €
  Pejë
  1 prill 17:48
 • Pulla pstare nga me te dryshmet reth 550 cope

  Pulla pstare nga me te dryshmet reth 550 cope

  Pulla postare nga me te dryshme

  100 €
  Vlorë
  1 prill 16:28
 • Mall zvicerran

  Mall zvicerran

  Mall zvicerran ju mir presim per kontakt email [email protected]

  Me Marrveshje
  Durrës
  31 mars 23:28
 • Shes abetare

  Shes abetare

  Shes abetare ,ne gjendje shume te mire .

  100 €
  Tiranë
  31 mars 18:58
 • Monedha greke

  Monedha greke

  Shiten super cmim 113 cope 100 DRAHMI greke te viteve 1990-1992-1994-2000.ne supergjendje ne keto jane 20 cop te lojerave olimpike greke.te tjerat jane me koken eALEXANDRIT TE MADH DHE YLLIN E VERGINI

  250 €
  Korçë
  30 mars 15:58
 • Shitet monedh argjendi

  Shitet monedh argjendi

  Shitet monedh argjendi , pesha 11gr , viti 1960 , ITALY

  30 €
  Tiranë
  29 mars 19:58
 • Shiten monedha

  Shiten monedha

  Shiten 8 monedha cmimi 5 €

  5 €
  Tiranë
  29 mars 19:58
 • Panorame e qendisur me dore

  Panorame e qendisur me dore

  Prsh shesim nje panorame shume te bukur dhe te punuar me Dore dhe perbehet nga nje shume llojshmeri penjesh per me shume info ne nr e tel Flm permasat e panorames jane 1 metro e gjere dhe 1.6 e gjate

  Me Marrveshje
  Korçë
  29 mars 13:28
 • Pikture permasat 72x53 cm

  Pikture permasat 72x53 cm

  Pikture,moderne permasat 72x53 cm

  300 €
  Shkodër
  29 mars 09:28
 • Foto aparat

  Foto aparat

  Shitet fotoaparati i viteve 50' 1950 Retina Reflex S Kodak Viber +38649305935 kosovë Prishtinë

  199 €
  Tiranë
  29 mars 00:58
 • Cigarllek(kamish)per meshkuj qehlibar i vjeter

  Cigarllek(kamish)per meshkuj qehlibar i vjeter

  Per informim ne Wiber o44555994

  20 €
  Prishtinë
  28 mars 20:18
 • Akcesor per femra e vjeter shume me dhemb te ukut

  Akcesor per femra e vjeter shume me dhemb te ukut

  Per informim ne Wiber o44555994.per te dya qmimi 25 €

  25 €
  Prishtinë
  28 mars 20:18
 • Kuleta

  Kuleta

  Shiten 3 kuleta nga zvicra te lekurs, te reja

  30 €
  Pejë
  27 mars 23:58
 • PULLA POSTE KOLEKSION

  PULLA POSTE KOLEKSION

  Shiten 1000 pulla poste nga Shqiperia dhe e gjithe bota. Cmimi 100 mije leke te vjetra

  100.000 Lek
  Tiranë
  27 mars 23:52
 • SHITEN PULLA TE VJETRA KINEZE DHE JAPONEZE

  SHITEN PULLA TE VJETRA KINEZE DHE JAPONEZE

  Ne shitje ky koleksion ne foto me pulla te vjetra postare kineze dhe japoneze! Kontaktoni ne viber: +37745213598

  70 €
  Tiranë
  27 mars 19:31
 • 2 Rrota Karoce

  2 Rrota Karoce

  Shiten 2 Rrota karoce

  150 €
  Berat
  27 mars 18:23
 • Final Fantasy.XII Ps3

  Final Fantasy.XII Ps3

  Loje e re E paperdorur Per ps3 etj.

  15 Lek
  Tiranë
  27 mars 14:20
 • Disk ps3 rachetandclanc

  Disk ps3 rachetandclanc

  I pa perdorur Luhet vetem Ka misione Etj

  20 Lek
  Tiranë
  27 mars 14:14
 • Çifteli

  Çifteli

  Çifteli artizanale e punuar me dore dhe shume cilesore,te personalizuara me emrin tuaj.Madhesi dhe logo te ndryshme. Dhurate perfekte ose artikull koleksioni

  Me Marrveshje
  Pogradec
  26 mars 21:29
 • Plug mbi 100 vjeqar

  Plug mbi 100 vjeqar

  shes pllugun per koleksion mbi 100 vjeqar i 1914eshte sakt info +38344250262

  101 €
  Ferizaj
  26 mars 19:47
 • Aparat per matjen e rrezatimit radioaktiv

  Aparat per matjen e rrezatimit radioaktiv

  Shes aparat ushtarak per matjen e rrezatimit radioaktiv (alfa-beta-gama)i tipit geiger ,ne gjendje shume te mire vizuale dhe pune.cmimi 200 euro i padiskutueshem.

  200 €
  Tiranë
  26 mars 10:28
 • MONEDH ANTIKE

  MONEDH ANTIKE

  Shitet monedhe antike bronxi shum e rralle.

  550 €
  Fier
  25 mars 20:31
 • Pushkë për koleksion - pune dore

  Pushkë për koleksion - pune dore

  Pushke per koleksion,punim nga druri dhe metali,është pune dore,përdoret vetëm per dekorim kontakt, po i njejti nr. viber

  50 €
  Gllogoc
  25 mars 15:18
 • Makina qepse antike

  Makina qepse antike

  shes dy makinat antike .100 euro nje

  100 €
  Pejë
  25 mars 10:48
 • Anije llamp e kurdisje muzik

  Anije llamp e kurdisje muzik

  Anije llamp me kurdisje muzik gjatesia 045cm X 040cm

  40 €
  Ferizaj
  24 mars 19:50