Kategoria

Çmimi

Vendi

 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Vushtrri
  19 dhjetor 08:48
 • Vere 12 vjecare

  Vere 12 vjecare

  Vera esht majt sic duhet

  100 €
  Durrës
  19 dhjetor 08:28
 • Freskuese 1966

  Freskuese 1966

  Freskuese e vitit 1966 flatrat lekur Ne gjendje pune

  50 €
  Ferizaj
  18 dhjetor 08:48
 • Ora antike orgjinale 1930

  Ora antike orgjinale 1930

  Ora antike orgjinale me kurdisje dhe me gong.ne 1930

  120 €
  Ferizaj
  18 dhjetor 08:18
 • Shishe vere 1960-1970

  Shishe vere 1960-1970

  Shiten shishe vere viti nga 1960 deri ne 1970 origjinale .te telefonojn vetem te interesuarit .cmimi 1000€ copa

  1.000 €
  Fier
  17 dhjetor 20:58
 • Monedha kartmonedha

  Monedha kartmonedha

  kartmonedh e vitit 1990 ...monedhe e vitit 1950

  50 €
  Tiranë
  17 dhjetor 14:58
 • Shpat metal i plot

  Shpat metal i plot

  Shpat per dekor por metal i plot me punim Gjatesia 090cm

  60 €
  Ferizaj
  17 dhjetor 13:48
 • Pasqyre orgjinale

  Pasqyre orgjinale

  Pasqyre e vogel clasike druri orgjinal e vjeter

  25 €
  Ferizaj
  17 dhjetor 12:48
 • Pulla te Mbretit Ahmet Zogu Viti 1928

  Pulla te Mbretit Ahmet Zogu Viti 1928

  Pulla te Mbretit Ahmet Zogu Viti 1928 koleksjon familjar ,, kujtim nga gjyshi ... 89 milek te vjetra

  89 Lek
  Tiranë
  15 dhjetor 18:28
 • Punime artistike fier

  Punime artistike fier

  pershendetje , eshte e kriuar me gur kripor dhe dru ulliri ,

  300 €
  Tiranë
  15 dhjetor 11:28
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Lipjan
  15 dhjetor 09:18
 • Karrika clasike

  Karrika clasike

  Karrika orgjinale clasike te vjetra me feder ulsen jan 3 copa Qmimi 50 euro per cop

  50 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 09:18
 • Punim Dore

  Punim Dore

  Punim dore 27 vite e vjeter

  1.500 €
  Mitrovicë
  14 dhjetor 21:48
 • Cigare Elektronike

  Cigare Elektronike

  Cigare Elektronike 2aroma karikues 8ore bateti ne gjendje shume te mire.Mundesi nderrimi

  25 Lek
  Shkodër
  14 dhjetor 18:28
 • Mozaik lulesh

  Mozaik lulesh

  Shitenn lulet Qmimi me marrveshje!

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 dhjetor 18:21
 • Tv Teleton - ANEX 1965

  Tv Teleton - ANEX 1965

  Tv teleton - ANEX i vitit 1965 i vogel gjatesia 042cm

  120 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 15:18
 • receive a credit for the implementation of your pr

  receive a credit for the implementation of your pr

  Hello You want to receive a credit for the implementation of your projects, You wish to have a background of trade, you want to receive a credit for the progress of your studies, You want to change th

  Me Marrveshje
  Lipjan
  13 dhjetor 21:48
 • Shes 8xsyze woodone

  Shes 8xsyze woodone

  Shes 8x syze woodone Modelle te ndryshme te pa perdorura qmimi standart ne treg per nje syze 418€ Paket qmim per t gjitha 500€

  500 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 21:18
 • Album per foto punim dore

  Album per foto punim dore

  Per inform. Ne Wiber o44555994

  15 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 19:18
 • Magnetofon  Grundig 1970

  Magnetofon Grundig 1970

  Magnetofon Grundig ne gjendje shum tmir pune

  100 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 22:18
 • Tabel

  Tabel

  Tabel

  20 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 20:18
 • Verre e kur bodrumit

  Verre e kur bodrumit

  Kemi verre te Kuqe Rusise Ukraines Azerbajxhanit Frances Italis dhe Serbise Kemi verre shum vjeqare 99 vjetshe te Rusise qe eshte 380 eu Per shkak te festave fund vitit kemi qmime te volitshme

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 dhjetor 00:48
 • Verre e kuqe Bodrum

  Verre e kuqe Bodrum

  Kemi verre te Rusise Ukraines Azerbajxhanit Frances Italis Greqise Serbise Te interesuarit per shkak festave fund vitit kemi verre me qmime shum te volitshme Kemi verre Rusise 99 vjeqar qe kushton 3

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 dhjetor 00:18
 • Shiten Jaknet

  Shiten Jaknet

  Shiten Jakne per meshkuj dhe femna

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 dhjetor 17:48
 • Porcelan

  Porcelan

  Porcelan japonez Satsuma.te pikturuara me dore

  1.200 Lek
  Durrës
  11 dhjetor 16:58
 • Anije vikinge

  Anije vikinge

  punim artizanal me shkopinje shishebabi.

  15.000 Lek
  Durrës
  11 dhjetor 14:58
 • Shiten fustanat

  Shiten fustanat

  Shiten fustanat me qmim te volitshem dhe material kualitativ Per qdo kontakt 045943281 po ashtu te i njejti numer edhe ne viber +37745943281

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 dhjetor 12:18
 • koleksion i vjeter

  koleksion i vjeter

  koleksion i vjeter mbi 50vjet .qerrja,permenda ,pllugu,tavolinat,shkalla ,kallëfi qerpiqit.

  600 €
  Malisheve
  11 dhjetor 11:19
 • Pedan 814

  Pedan 814

  Shitet Pedan 814 cmimi 800 mi Lek me muntim. 700 mi Lek pa muntim.

  Me Marrveshje
  Shkodër
  10 dhjetor 20:28
 • 10 Marka Gjermane..shiten

  10 Marka Gjermane..shiten

  Shiten 10DM me çmim t'volitshëm!

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  10 dhjetor 16:18
 • Okazion:Pikture( e re)

  Okazion:Pikture( e re)

  Permasa 60:90

  2.000 Lek
  Vlorë
  9 dhjetor 12:58
 • Kartolina Me Trena Te Vjeter Shiko Foto Album

  Kartolina Me Trena Te Vjeter Shiko Foto Album

  Album i cilësisë së parë hekurudhor Treni lokomotivë 167 Kartolina & Caramac Cards. Nuk është ngjitur, por mbahet me mbajtësit, karta në gjendje të mirë të përgjithshme. Ju lutem shikoni fotot për

  280 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 22:58
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Viti
  8 dhjetor 09:18
 • gure dekorativ

  gure dekorativ

  shiten gur te ndryshem per dekorime dhe punime te ndryshme dekorative qmimi sipas marreveshjes kontaktoni nepermes e-mail

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  7 dhjetor 20:48
 • MBAJTSE UJI ME LEKUR DHIJE SHEKULLORE

  MBAJTSE UJI ME LEKUR DHIJE SHEKULLORE

  MBAJTSE UJI ME LEKUR DHIJE SHEKULLORE MBI 100 VJET SKA VDEKJE KURREEEE

  190 €
  Elbasan
  7 dhjetor 16:58
 • NDEZESE ZJARRI ANTIKE SHUM E VECANT NE LLOJIN EVET

  NDEZESE ZJARRI ANTIKE SHUM E VECANT NE LLOJIN EVET

  NDEZESE ZJARRI ANTIKE SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET MBI100 VJECARE E PERBERE ME DRRU, BAKER DHE LEKURE .... FUNKSJONALE

  199 €
  Elbasan
  7 dhjetor 16:58
 • LLULLE E VJETER FRANCEZEEEEE SHEKULLOREEEEE

  LLULLE E VJETER FRANCEZEEEEE SHEKULLOREEEEE

  LLULLE E VJETER FRANCEZEEEEE SHEKULLORE E PERBERE ME DRU PAULONJA DHE BISHTI ME DRU VIDHI

  190 €
  Elbasan
  7 dhjetor 16:58
 • Piano e vogel

  Piano e vogel

  Piano e vogel druri per koleksion 031cm X 021cm

  30 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 12:18
 • Piktura

  Piktura

  3x(40x50)cm.Vaj ne pëlhur.

  70 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 13:18
 • zippo

  zippo

  shitet zippo ne gjendje perfekte

  30 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:48
 • Monedha argjendi

  Monedha argjendi

  Monedha te vjetra argjendi te vitit 1879 Me marrveshje

  Me Marrveshje
  Podujevë
  4 dhjetor 20:48
 • Gjerdane me gure shume e vjeter dhe e rralle

  Gjerdane me gure shume e vjeter dhe e rralle

  Gjerdan me gura te cmuar i vjeter i viteve 1900-01 me serme i punuar me profesinalizem dhe artistik,me kane afruar vlera te ndryshme por sme kane pelqy ofertat,,eshte e dhuruar nga mamaja e gjyshes, m

  Me Marrveshje
  Durrës
  4 dhjetor 18:58
 • Thike origjinale inoks

  Thike origjinale inoks

  thike komplet inoks (kontakt whats app, viber) e madhe se badhku me kellufin origjinal ! te interesuar serioz ju lutem! faleminderit!

  80 €
  Tiranë
  4 dhjetor 16:28
 • Thika per Qelesa Qafore Ushtri

  Thika per Qelesa Qafore Ushtri

  Thika për Qelsa , Qafore , Ushtri 30 Euro Komplet Instagram.com/Luxuriestm Facebook.com/BlejShoppingOnline Sch *vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissa

  20 €
  Prishtinë
  4 dhjetor 16:19
 • Manzavino e vitit 1974

  Manzavino e vitit 1974

  Manzavino e vitit 1974

  5.000 €
  Pogradec
  3 dhjetor 23:28
 • Porcelan

  Porcelan

  Porcelan origjinal japonez

  1.800 Lek
  Durrës
  3 dhjetor 20:28
 • Piano antike

  Piano antike

  Shes piano Yamaha per antik, ne gjendje pune perfekte. 0675610707

  500 €
  Lushnjë
  3 dhjetor 20:28
 • Tepsi pe bakri pesqince eshte ne gjendje te mire

  Tepsi pe bakri pesqince eshte ne gjendje te mire

  Tepsi pe bakri pes qince eshte ne gjendje te mire eshte shum e vjrter shitet 25mlje te vjetra

  2.500 Lek
  Korçë
  3 dhjetor 15:29
 • Furnizimi me kredi / financimit të projektit me vetëm një tarifë për të paguar

  Furnizimi me kredi / financimit të projektit me vetëm një tarifë për të paguar

  Furnizimi me kredi / financimit të projektit me vetëm një tarifë për të paguar Hi, Nëse dëshira juaj është për të marrë një krediti të shpejtë dhe të besueshëm në 48 orë, në mënyrë që të investojë

  200 €
  Kavajë
  3 dhjetor 14:55
 • Shiten pikturat te ardhura nga gjermania

  Shiten pikturat te ardhura nga gjermania

  Shes pikturat me Vaj te ardhura nga gjermania

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 dhjetor 12:48