Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Vazo dhe Objekte të vjetra Bakri

  Vazo dhe Objekte të vjetra Bakri

  Shes Vazo dhe disa objekte të tjera nga Bakri të dekoruar nga Argjendi me një vler të madhe Historike. Janë punime Artizanale te punuar me dorë,mund të merren edhe për koleksione të ndryshme apo per m

  150 €
  Prizren
  20 shkurt 17:20
 • makin shkrimi

  makin shkrimi

  Makin shkrim e vjeter

  Me Marrveshje
  Shkodër
  20 shkurt 17:05
 • SHITEN 3 LIBRA TE RRALL NAZIST TE LUFTES BOTERORE

  SHITEN 3 LIBRA TE RRALL NAZIST TE LUFTES BOTERORE

  SHENIM: Une nuk mbështes asnje lloj organizate që promovon urrejtje, dhunë, ose mosdurimit racor. Keta libra jane ne shitje per koleksioniste si vlere historike. 1. Libri i rralle Zeppelin Weltfahrte

  430 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:48
 • Mozaik artizanal italian

  Mozaik artizanal italian

  mozaik artizanal italian.2.5 metra i lart me1.1 i gjere 1800e------------koke luani 1,8meter me 1.6 2000e. nderrim i mundshem me makine ose mo

  3.800 €
  Durrës
  20 shkurt 13:58
 • Monedha floriri 20 francs

  Monedha floriri 20 francs

  Shes loto prej 7 monedhash floriri 20 franga francese (Engjelli qe shkruan ose Angelo scrivente) Monedhat jane te viteve 1891,1893,1895,1986,1897 dhe 2 cope te vitit 1898. Diametro 21 mm. Pesha 6,4516

  320 €
  Elbasan
  19 shkurt 19:28
 • 5 franga ari 1927 PROVA

  5 franga ari 1927 PROVA

  Shes 5 franga ari e vitit 1927 PROVA. Cope 2 Monedhat jane argjendi.Anash shruhet 3 here fjala FERT.Diametri esht 37,3 mm.Pesha 22,90 gr. Ben pjese ne monedha te ralla.Cmimi eshte per nje cope.

  780 €
  Elbasan
  19 shkurt 19:28
 • Ora Muri

  Ora Muri

  Ora muri me kombon

  40 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:20
 • Maqin e qepjes union

  Maqin e qepjes union

  Maqin e qepjes union per butike restorante apo cafiteri

  50 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:19
 • Llamp

  Llamp

  Llamp druri

  20 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:19
 • Pasqyre Antike orgjinale mbi 100 vjeqare

  Pasqyre Antike orgjinale mbi 100 vjeqare

  Pasqyre Antike orgjinale me date mbrapa 24-11-11 gjatsia 1meter x 0,70cm Viber +37745906326

  60 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:19
 • Ora antike muri

  Ora antike muri

  Ora muri orgjinale

  40 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:19
 • Llampa Antike

  Llampa Antike

  Llampa antike me keramik Gjatesia 080cm X 040cm

  40 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:19
 • Automjete orginale te metalit West Germany

  Automjete orginale te metalit West Germany

  Automjete te gjitha orginale te metalit West Germany ne gjendje shum te mir per kolekson apo zyre 15 Euro copa Viber +37745906326

  15 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:18
 • Punim dore ne form llampe e punuar

  Punim dore ne form llampe e punuar

  Punim dore ne form llampe e punuar ne vitin 1975

  15 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:18
 • Bager,Pirunjer;Traktor,Kran orgjnal

  Bager,Pirunjer;Traktor,Kran orgjnal

  Bager,Pirunjer;Traktor,Kran orgjnal te metalt ne gjendje shum te mir per dekorim per zyre, kolekson Qmimi 25 Euro copa

  25 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:18
 • Sofer dhe nje fun

  Sofer dhe nje fun

  Sofer dhe nje fun shum te vjetra gjitha 40 euro

  40 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:18
 • Tepsi e vjeter

  Tepsi e vjeter

  Tepsi shum vjeqare prej balte Qmimi 20euro copa njera eshte shit

  20 €
  Ferizaj
  19 shkurt 16:18
 • Ora muri e drurit

  Ora muri e drurit

  Ora muri me batery ne gjendje pune gjatesia 025cmx 050cm

  20 €
  Ferizaj
  19 shkurt 15:48
 • Kerr i metalit i vitit 1980

  Kerr i metalit i vitit 1980

  Kerr i metalit i vitit 1980 gjatesia 028cm X 015cm

  20 €
  Ferizaj
  19 shkurt 15:48
 • Figura engjujsh

  Figura engjujsh

  Shesim figura të ndryshme të engjujve, të gjitha të sjellura nga shtete të ndryshme perëndimore.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 10:18
 • Qep

  Qep

  Kemi Qep per shitje sipas porosis

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  18 shkurt 18:50
 • TAGAR ANTIKE

  TAGAR ANTIKE

  Autochthonous Albania TAGAR ANTIKE SHQIPTARE cmimi 50

  50 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:49
 • Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968

  Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968

  Shiten 4 revista " YLLI " te vitit 1967 - 1968. Revistat jan shume te mirmbajtura. Me marrveshje. E-mail: [email protected] Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 12:49
 • MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744271219

  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744271219

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 01:18
 • Shes Kapuqin

  Shes Kapuqin

  I ardhur ngaa Austria

  7 €
  Obiliq
  18 shkurt 00:50
 • Sende te vjetra te bakrit

  Sende te vjetra te bakrit

  Sende te vjetra te bakrit shiten ose bej ndrim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 21:48
 • Kazan i vjeter nga bakri i shekullit 19 bej ndrim

  Kazan i vjeter nga bakri i shekullit 19 bej ndrim

  Kazan i vjeter i madhê 50 litrave mbi 100 vite nga bakri qmim i volitshum bej ndrim me ndonjisend qe me nevoitet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 21:48
 • Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Adrian Cene. Piktura ka dimensionet 50 x 50 cm. Per me teper shikoni dhe fotot.

  270 €
  Tiranë
  17 shkurt 16:28
 • Shpata antike

  Shpata antike

  Shitet pra shpata dhe thika. E pushkes. Te vjetra. Vrejtje qmimi 20 euro per cop dyat 40 euro. IPhone Audi Mercedes Gold Traktor Motors Kompjuter

  20 €
  Ferizaj
  17 shkurt 13:48
 • Kutia nga ashti antik

  Kutia nga ashti antik

  Per informim ne Wiber o44555994

  150 €
  Prishtinë
  17 shkurt 13:18
 • Disqe ebaniti Pickup

  Disqe ebaniti Pickup

  Shes 3 disqe ebaniti te cilet jane ne gjendje shume te mire pune. 1- ABBA 2-Tina Turner 3- Best of 80' Cmimi: 1.500 leke Cel. : 0672825895

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 shkurt 10:59
 • Anije ne shishe

  Anije ne shishe

  Anije ne shishe esht dekorative per zyra

  20 Lek
  Elbasan
  17 shkurt 01:28
 • Kok aligtori

  Kok aligtori

  250 euro i diskutueshem esht e balcamosur

  250 €
  Elbasan
  17 shkurt 01:28
 • 3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  Shiten 3 ambazhura antik cmimi 15 mij lek te vjetra ska cmim tjeter kemi edhe dy te mbedhenj qe kan nga 3 cop si keto ne foto. Cmimi te dy bashk 50 mij lek fiks ska cmim tjeter 066 4111 004 wetsap os

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:58
 • Mulli dore i kafes i vjeter

  Mulli dore i kafes i vjeter

  Per informim ne Wiber o44555994

  12 €
  Prishtinë
  16 shkurt 22:51
 • Mindila per dore per nuse

  Mindila per dore per nuse

  Shesim mindila dore per nuse,te rrafshet,te rrumbullaket,dhe me lloje te ndryshme rruzash,apo sedef,punojm edhe me porosi... Ju mirpresim Viber:+377-44-425-809

  5 €
  Gjakovë
  16 shkurt 21:19
 • Artikuj për koleksion

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje ora xhepi llampa me vaj guri,fener dhe shum lloj radiosh te tjera.radio ne p

  300 €
  Elbasan
  16 shkurt 20:29
 • Makine Shkrimi EVEREST

  Makine Shkrimi EVEREST

  Makine Shkrimi EVEREST, Ne gjendje te mire teknike Cmimi - 15.000L

  15.000 Lek
  Kavajë
  16 shkurt 20:29
 • Pikture ne tablo e punuar me Spray

  Pikture ne tablo e punuar me Spray

  Pikture ne tablo me permasa 50X70cm E punuar me spray

  Me Marrveshje
  Kavajë
  16 shkurt 20:28
 • Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi.. Gure te cilet perdoren ne restorane , gure dekorus. Harta me gure sipas porosis, ne harta mund te shkruhet sipas deshires te klientit. Cmimi sipas madhsis apo sh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 20:18
 • Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje

  Me Marrveshje
  Elbasan
  16 shkurt 19:59
 • Modele per koleksion

  Modele per koleksion

  Punojme modele te ndryshme sipas porosise dhe deshire per koleksion pijesh ! Na vizitoni ne Facebook ne kete adrese : Limi & AG-Pronari Florim S Ferati !

  Me Marrveshje
  Istog
  16 shkurt 19:49
 • Peshore  ANALITIKE

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , laboratore kimike,argjentari.,,,dmth.per matje precize.

  65 €
  Gjilan
  16 shkurt 19:18
 • Llustera DOMI shpk

  Llustera DOMI shpk

  Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave ,rruga për Podujevë. Te ne mund te dekoroni dhe ndriqoni objektin tuaj ,shtepitë, kopshtet ,hotelet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 16:18
 • shiten

  shiten

  urgjent dekorim bri kaprolli

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 16:18
 • urgjent

  urgjent

  dekorime nga kaprolli

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 15:49
 • Llustera-Ndriçime-DOMI-Chandelier

  Llustera-Ndriçime-DOMI-Chandelier

  Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave ,rruga për Podujevë. Te ne mund te dekoroni dhe ndriqoni objektin tuaj ,shtepitë, kopshtet ,hotelet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 15:48
 • Kuti per kolekcion

  Kuti per kolekcion

  Per informim ne wiber o44555994

  38 €
  Prishtinë
  16 shkurt 15:21
 • BUDDA-per te gjitha ata qe e adhurojne Budiz...,

  BUDDA-per te gjitha ata qe e adhurojne Budiz...,

  Per informim ne wiber o44555994-Figura e Budes oshte shume vjeter ndoshta nji shekull

  40 €
  Prishtinë
  16 shkurt 15:20
 • Gjygym baker per kolekc.

  Gjygym baker per kolekc.

  Per informim ne wiber o44555994

  15 €
  Prishtinë
  16 shkurt 14:49