• SilentSleep™ | Micro CPAP (Parandalon gërhitjen)

  SilentSleep™ | Micro CPAP (Parandalon gërhitjen)

  A vuani nga gërhitja e tepruar që ndikon në cilësinë e gjumit tuaj? Partneri juaj vazhdimisht ankohet për zhurmën? Ne kemi zgjidhjen për ju! Pajisja SilentSleep ™ është projektuar për të zgjidhur të

  18 €
  Prishtinë
  6 nëntor 19:21
 • Relike

  Relike

  pistolet me mulli shume e vjeter .e gjetur ne thellesi ne derin Jon ne vitin 1957 po ne kete gjendje..

  200 €
  Tiranë
  6 nëntor 12:28
 • Detektor per metale i ri

  Detektor per metale i ri

  detektor per metale

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  6 nëntor 12:21
 • Shes vizatime , portrete..

  Shes vizatime , portrete..

  Për më shumë info kontaktoni në nr të telefonit.

  15 €
  Mitrovicë
  5 nëntor 17:50
 • Arme kineze te bera vet nun chucks

  Arme kineze te bera vet nun chucks

  eshte arme artesh marciale e bere vet mund te varet dhe si dekorim ne shtepi

  10.000 Lek
  Tiranë
  5 nëntor 11:28
 • Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra te viteve te ndryshme

  40 €
  Gjirokastër
  4 nëntor 13:29
 • Unaza antike

  Unaza antike

  Shes 5 unaza dhe ne byrzylik antik shume te vjeter ne gjendje shume te mire

  1.000 €
  Gjirokastër
  4 nëntor 13:29
 • Monedha antike

  Monedha antike

  Shes monedha antike ne gjendje te mire te pa pastruara si jane gjetur

  80 €
  Gjirokastër
  4 nëntor 13:29
 • Monedh e vjeter

  Monedh e vjeter

  Monedhe e vjeter

  50 €
  Gjirokastër
  4 nëntor 13:28
 • Xhemperi per M.TRICOMER -Sport 100%wolle

  Xhemperi per M.TRICOMER -Sport 100%wolle

  Per informim ne Wiber o44555994. Xhemperi i mashkujve madhesia 4 qe i bie XXL-Sport , Made in France Eric Tabarly 100%wolle-lesht

  32 €
  Prishtinë
  4 nëntor 13:18
 • Vere e vitit 1968

  Vere e vitit 1968

  1968

  100 €
  Tiranë
  4 nëntor 12:59
 • She's singjirin argjend krral

  She's singjirin argjend krral

  She's singjirin argjend krral model I ri me shejen leopard I gat 60 cm I plot Nr .045 626 403

  160 €
  Gjilan
  3 nëntor 16:19
 • Piktura me kompesat realizmi socialist

  Piktura me kompesat realizmi socialist

  The xhaxhit enver

  20 €
  Korçë
  3 nëntor 09:29
 • radio

  radio

  So mobile e bukur

  40 €
  Korçë
  3 nëntor 09:28
 • Shes dhe blej bitcoin

  Shes dhe blej bitcoin

  -Takohemi ne ndonje vend publik, sipas marreveshjes. Shitblerja vetem me kesh!

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 nëntor 17:18
 • Ora ne gjendje pune

  Ora ne gjendje pune

  Ora ne gjendje pune me kurdisje gjatesia 040 cm

  40 €
  Ferizaj
  2 nëntor 10:49
 • Llampa orgjinale e vjeter

  Llampa orgjinale e vjeter

  Llampa orgjinale e vjeter Gjatesia 145cm Gjersia 060cm

  100 €
  Ferizaj
  2 nëntor 10:49
 • Gramafon kutie vogel per dekor

  Gramafon kutie vogel per dekor

  Gramafon kuti e vogel per dekor

  25 €
  Ferizaj
  2 nëntor 10:18
 • Monedh e vjeter

  Monedh e vjeter

  Monedhe e vjeter Dalmat e viteve 1700

  100 €
  Gjirokastër
  31 tetor 15:28
 • Xhemper i lesht per Mashkuj Marc O , Polo

  Xhemper i lesht per Mashkuj Marc O , Polo

  Per informim ne Wiber o44555994. Xhemperi vjen nga Jasht origjinal (R)-madhesia der XXXL-deri 46

  28 €
  Prishtinë
  31 tetor 11:48
 • makine qepese

  makine qepese

  frtythjgd

  50 €
  Korçë
  30 tetor 21:28
 • Llulle qelibari

  Llulle qelibari

  e vjeter5

  50 €
  Korçë
  30 tetor 10:59
 • Vene te Reja

  Vene te Reja

  Shishe Vene te Reja

  Me Marrveshje
  Lezhë
  30 tetor 09:58
 • Shes urgjend bizhuteri

  Shes urgjend bizhuteri

  Shes urgjend bizhuteri pershkak mbylljes se Lokalit ka rruza vath unaza etj qmimi komplet 90 euro me 2 rafta 1 raft esht imbusher me bizhuteri e 1 raft esht that per me shum tele 044 187 300 viber

  90 €
  Prishtinë
  29 tetor 19:48
 • Kuklla per butika

  Kuklla per butika

  Shiten kukllat komplet qmimi sipas marrveshjes kontakt ne viber +37745576479

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 tetor 12:20
 • Shes nje ore gjermane te vitit 1935 Gold/Bronz

  Shes nje ore gjermane te vitit 1935 Gold/Bronz

  Shes nje ore gjermane te vitit 1935 gold/bronz Ora esht e luftes se par boterore dhe te dyte Nr. 0684162015 ne whatsapp ose viber

  990 €
  Durrës
  28 tetor 22:58
 • Gramafon

  Gramafon

  Gramafon ne gjendje pune

  70 €
  Ferizaj
  27 tetor 15:48
 • Rolex

  Rolex

  Rolex

  700 €
  Prishtinë
  27 tetor 15:20
 • Monedhe Ari e Kohes Para Krishtit

  Monedhe Ari e Kohes Para Krishtit

  Shitet Monedhe ari antike qe daton para eres tone. Ju lutem vetem te interesuarit dhe ato qe marrin vesh. Cmimi:2000 Euro

  2.000 €
  Tiranë
  25 tetor 12:28
 • Album me monedha te vjetra

  Album me monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  200 €
  Shkodër
  24 tetor 21:28
 • Shtepi e vogel

  Shtepi e vogel

  Sheiet nje shtepi zbukurimi. Shtepija esht punuar me shum kujdes dhe eshte vertet dicka e vecant. Shitet vetem per 300 euro

  300 €
  Durrës
  24 tetor 20:29
 • Pikture

  Pikture

  Piktur evjerer e vangjush mios e zones te korces

  100 €
  Tiranë
  24 tetor 20:29
 • German pull toy horse 1920

  German pull toy horse 1920

  German pull toy horse 1920

  80 €
  Ferizaj
  24 tetor 17:48
 • Dylbi 1960

  Dylbi 1960

  Dylbi shum interesant te rall viti 1960

  20 €
  Ferizaj
  24 tetor 16:51
 • Kuti e vogel

  Kuti e vogel

  Kuti e vogel

  25 €
  Ferizaj
  24 tetor 16:51
 • shes radio "SONRA" antike

  shes radio "SONRA" antike

  Shes radio *sonra * antike ne gjendje shume te mire , vec nuk funksionon .eshte shume e mbajtur .radio ndodhet ne KUKES .per me shume info ne tel .

  100 €
  Prizren
  24 tetor 13:19
 • Radio antike "Sonra"

  Radio antike "Sonra"

  Shes radio antike marka #Sonra # ne gjendje shume te mire , por nuk funksionon .

  100 €
  Kukës
  23 tetor 15:31
 • Makine qepese SINGER

  Makine qepese SINGER

  Shitet makine qepse Singer, antike dhe ne gjendje shume te mire pune.Makina eshte e pajisur bashke me bangon dhe hekurin e derdhur me logon SINGER si ne foto

  20.000 Lek
  Korçë
  22 tetor 21:29
 • Monedh koleksioni

  Monedh koleksioni

  monedh koleksioni greke

  20 €
  Tiranë
  22 tetor 11:31
 • Shes 2 lula te mira

  Shes 2 lula te mira

  Shes 2 lula shum te mira

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 tetor 10:19
 • Pikture

  Pikture

  Pikture e vjeter origjinale

  100 €
  Tiranë
  21 tetor 20:28
 • Pikture

  Pikture

  Pikture origjinale

  100 €
  Tiranë
  21 tetor 19:58
 • Shiten tespi qelibari

  Shiten tespi qelibari

  Shiten tespi qelibari me marveshje

  77.000 €
  Korçë
  20 tetor 17:58
 • Glob - Dekorim Per Zyre dhe shtepi

  Glob - Dekorim Per Zyre dhe shtepi

  Shitet Globi per zyre dhe shtepi. Dekorim punon me magnet dmth rrin ne ajer si ne foto Transporti Gratis Nkejt Kosoven

  30 €
  Ferizaj
  18 tetor 17:18
 • Shiten MONEDHA

  Shiten MONEDHA

  Zoterojme monedha te ndryshme ne koleksion te periudhave te ndyshme dhe shteteve te ndryshme. Per me teper na kontaktoni. Ju lutemi bleres dhe njerez serioze qe ua dine vleren!

  1.800 €
  Tiranë
  18 tetor 16:28
 • Punime artizanati shqipetare

  Punime artizanati shqipetare

  Piktura të vjetra,Lahut,Qifteli dhe punime artizanati te vjetra... per me shum vizitoni:https://www.facebook.com/sofing.souvenire VESHE,KOSTUM,TRADICIONAL,TRADICIONAL,KOMTARE,VESHE,QIRA,ATIKE

  Me Marrveshje
  Suharekë
  17 tetor 19:18
 • Skifter per zbukurim

  Skifter per zbukurim

  shitet skifter per zbukurim ambjentesh.70 mij leke te vjetra

  70 Lek
  Shkodër
  17 tetor 17:58
 • Tavolin me rrot

  Tavolin me rrot

  Tavolin klasike me rrot klasike .malishev

  130 €
  Prishtinë
  17 tetor 09:20
 • Shes Paruken

  Shes Paruken

  Shes Paruken,Floket Hekorosen,Dredhen,Feneraten jan te gjata 80cm Peshojn 500 g jan Bler 150 ero Shes 100 €

  100 €
  Pejë
  16 tetor 11:18
 • shitet soba

  shitet soba

  shes soben shum pak e perdorur pothuaj se e re fare

  250 €
  Tiranë
  15 tetor 22:58