Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Piktura

  Piktura

  Shitet piktura nga flamur kunushevci qmimi 180 euro , dimenzionet e piktures jan 80 cm me 1.20 cm

  180 €
  Vushtrri
  15 janar 16:49
 • Pikturë Punëdore

  Pikturë Punëdore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Peisazh i një vajze në stuhi dëbore.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40cm.E përshtashme për qdo dhomë

  30 €
  Prishtinë
  15 janar 15:48
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Peisazh i një vajze në stuhi dëbore.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.E përshtashme për qdo dhomë t

  35 €
  Prishtinë
  15 janar 15:48
 • PLLAK QAFORJE MERCEDES BENZ

  PLLAK QAFORJE MERCEDES BENZ

  SHES PLLAKEN E QAFORES MERCEDES BENZ PLLAK QAFORJE PREJ METALI ( ZINKU ) NGJYRE ARI E MADHE 5.CM PLLAKA ESHT E PUNUAR ME DORE HANDMADE E BLER NE ANGLI ESHT E VITEVE TE 70-TA dmth esht E VJETER . Ver

  20 €
  Prishtinë
  15 janar 14:48
 • shitet lula viber +38649625613

  shitet lula viber +38649625613

  Shese lulen e rritun natural shum e mir esh per markli 045385523

  150 €
  Skënderaj
  12 janar 22:20
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjilan
  12 janar 09:20
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Kamenicë
  12 janar 09:19
 • ANTIKE llamb vaguri

  ANTIKE llamb vaguri

  LLAMBE E VJETER ANTIKE E RRALLE NE GJENDJE TE MIRE tel-0693298145

  166 €
  Tiranë
  12 janar 01:28
 • Shes koleksion revista,libra te vjeter

  Shes koleksion revista,libra te vjeter

  Shes koleksione librash dhe revistash te kohes se komunizmit. Koleksion te veprave te Enverit. Koleksion revista shkenca dhe jeta 60cop 1972-90. Dhe radio antike si radio mimoza,iliria dhe sende antik

  Me Marrveshje
  Durrës
  11 janar 11:58
 • Radio

  Radio

  radio shum e vjeter pihlips eshte shum e vecante.

  250 €
  Tiranë
  9 janar 18:28
 • puma Nike

  puma Nike

  Jan puma NIKE original nga USA Amerika vetem 5 her i kam mbathur jan te reja nuk ka grrithje askund jan shum te mira . I kam bler 210€ Dhe tani i shes 150€ Faleminderit

  150 €
  Shtime
  9 janar 12:18
 • Puma Nike original

  Puma Nike original

  shes puma Nike original Vetem 5 her kam mbathur, Jan nga Amerika USA, i kam bler 210€ dhe dhe jan pa as nje gervishje dhe tani i shes 150€

  150 €
  Shtime
  9 janar 12:18
 • Karroc Antike 1950'

  Karroc Antike 1950'

  Karroc Antike orgjinale e vogel e viti 1950

  70 €
  Ferizaj
  9 janar 11:48
 • Bure e vogel

  Bure e vogel

  Bure e vogel 25euro dhe 20euro

  25 €
  Ferizaj
  9 janar 10:18
 • Ora antike orgjinale ,,

  Ora antike orgjinale ,,

  Ora antike shum e bukur ne gjendje perfekte

  100 €
  Ferizaj
  9 janar 10:18
 • Ora antike orgjinale

  Ora antike orgjinale

  Ora antike orgjinale 100 vjeqare me kurdisje dhe me gong

  100 €
  Ferizaj
  9 janar 09:18
 • SHITET MONEDHE ANTIKE 1 LEK E VITIT 1939

  SHITET MONEDHE ANTIKE 1 LEK E VITIT 1939

  CMIMI ESHTE NE VARESI TE OFERTES ME TE MIRE

  1 Lek
  Tiranë
  8 janar 20:58
 • BRANDY GRAN DUQUE D'ALBA 1889

  BRANDY GRAN DUQUE D'ALBA 1889

  Brandy de luxe Gran reserva. Xerez Espana

  1.000 €
  Lezhë
  8 janar 20:58
 • Pasqyre antike orgjinale

  Pasqyre antike orgjinale

  Pasqyre antike orgjinale 090cm X 050cm

  60 €
  Ferizaj
  8 janar 15:53
 • sandik druri

  sandik druri

  Sandik druri i vjeter orgjinal me pasqyre

  20 €
  Ferizaj
  8 janar 15:19
 • Produkte nga Amway

  Produkte nga Amway

  Amway Produkte cilësore

  123.456.789 €
  Prishtinë
  8 janar 14:48
 • Ora Antike

  Ora Antike

  Ora antike me kurdisje alarm qekiq ne gjendje pune gjatesia 062cm

  100 €
  Ferizaj
  8 janar 11:18
 • Hekurosje me prush

  Hekurosje me prush

  Hekurosje me prush Viber +37745906326

  25 €
  Ferizaj
  8 janar 11:18
 • Telefon shtepije orgjinal

  Telefon shtepije orgjinal

  Telefon shtepije orgjinal everton princess

  80 €
  Ferizaj
  8 janar 10:48
 • Llampa klasike ,

  Llampa klasike ,

  Llampa klasike druri orgjinale ne gjendje shum t'mir 80euro copa

  80 €
  Ferizaj
  8 janar 10:18
 • Radio Antike

  Radio Antike

  Radio antike me llampa te vitit 1950-1958 orgjinale per lokale kafiteri apo restorante

  80 €
  Ferizaj
  8 janar 10:18
 • Palto

  Palto

  Shes kozhnin iriginal ash e pa perdurur kozhni asht e stilit te rokut te vitev te 88 pres blers setioz kontakti viber +37745604065

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  7 janar 18:48
 • Punime artistike fier

  Punime artistike fier

  shes kete stepi qe eshte e ndertuar me gure kripore

  250 €
  Fier
  7 janar 17:58
 • Punime artistike fier

  Punime artistike fier

  shes kete vazo qe eshte e punuar me gur kripor

  50 €
  Fier
  7 janar 17:58
 • Pikture

  Pikture

  Shitet pikture ne pjate bakri pikturuar me dore nga piktor i huaj.

  300 €
  Tiranë
  7 janar 01:58
 • Volkswagen Kapel e Zeze

  Volkswagen Kapel e Zeze

  Kapel e Zeze origjinale nga America me LOGO te Volkswagenit.

  18 €
  Mitrovicë
  6 janar 23:48
 • sejalica per miser 1920

  sejalica per miser 1920

  Shitet sejalica per miser kukuruz prodhim i vitit 1920 osht kejt nga metali hekuri shum e vjeter ne gjendje te regullt osht sherben per dekorime: restaurant hotel kopsht qmimi fiks

  100 €
  Gjilan
  6 janar 20:17
 • pllaninka per pun lir vibrr free

  pllaninka per pun lir vibrr free

  Pllaninka per dimer shum te mira Nr esht 42

  12 €
  Prishtinë
  6 janar 16:50
 • Foto aprat Olympus

  Foto aprat Olympus

  Shes aparatin fotografik Olympus version me film. Aparati eshte ne gjendje te rregullt, punon dhe vjen me dy lens-a

  150 €
  Prishtinë
  6 janar 13:18
 • Gjesende

  Gjesende

  Mini kamer koplet e ardhur nga zvicrra aparat per fotografi model carena me dy objektiva aparat fotografie modeli olympus te gjitha te ardhura nga zvicrra te gjitha shiten por shes edhe sete piru

  1.000 €
  Pejë
  5 janar 18:53
 • Shes piktura te pikturuara vete

  Shes piktura te pikturuara vete

  shes piktura 150 Euro copa, ofrohet ulje nese blihen 2

  150 €
  Tiranë
  5 janar 12:58
 • Punime nga leshi

  Punime nga leshi

  Punime nga leshi me motive kombetare shqiptare, natyre e qete etj.

  100 €
  Prishtinë
  5 janar 12:48
 • Punime nga leshi

  Punime nga leshi

  Punime nga leshi me motive te ndryshme shqiptare, natyre e qete etj.

  100 €
  Prishtinë
  5 janar 00:18
 • Llampa e vjeter e vitev 70ta

  Llampa e vjeter e vitev 70ta

  Llampa klasike me rrym e vitev 70ta origjinal me pesh gjatesia 042cm

  25 €
  Ferizaj
  3 janar 20:48
 • shes pllaninka me qmim lir vibrr free

  shes pllaninka me qmim lir vibrr free

  Shes pllaninka sa po ardhur nga germania Fotot jan orgjinale Pllaninkat jan orgjinale shum te mira Nr e pllaninkave jan 38 Qmikrt per 2 par i jap vetem 25 euro Orgjinale jan mbrnda permbajn lesh e

  25 €
  Prishtinë
  2 janar 11:18
 • SHANPANJE E VJETER 1973 Ruinart Champagne Dom Ruin

  SHANPANJE E VJETER 1973 Ruinart Champagne Dom Ruin

  SHANPANJE 1973 Ruinart Champagne Dom Ruinart Blanc de Blancs E VJETER FRANCEZE SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA CMIMI 500EURO

  500 €
  Korçë
  31 dhjetor 09:28
 • UISKI E VJETER NE SHISHE PE BALTI ROYAL SALUTE 21

  UISKI E VJETER NE SHISHE PE BALTI ROYAL SALUTE 21

  UISKI SHUM E VJETER ESHTE NE SHISHE PREJ BALTI ROYAL SALUTE21 SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA CMIMI 500EURO

  500 €
  Korçë
  31 dhjetor 09:28
 • Antike

  Antike

  Shiten ne baze te ofertes. Me lini mesazhe se nuk jam deri ne daten 10 Janar

  500 €
  Shkodër
  30 dhjetor 18:28
 • kerr i kalit prej drurit

  kerr i kalit prej drurit

  Kerr i kalit prej drurit i punuar me dor

  150 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 11:48
 • Veturë clasike ROLLS ROYCE PHANTOM III 1939

  Veturë clasike ROLLS ROYCE PHANTOM III 1939

  Matriali hekur i plot gjatësia 020cm

  20 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 09:18
 • Vetur classike Jaguar 50 vjeqar

  Vetur classike Jaguar 50 vjeqar

  Vetur classike Jaguar 50 vjeqar olldtimer shum i vjeter per dekorim gjatesia 030cm Viber +37745906326

  20 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 08:48
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Lipjan
  28 dhjetor 09:18
 • cante argjendi

  cante argjendi

  argjent 800 me pesh 250g

  100 €
  Korçë
  27 dhjetor 21:58
 • Gramafon

  Gramafon

  Gramafoni Radio kaseta punojn gjitha ne gjendje shum te mir me nje ze te mrekullushem

  100 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 18:48
 • Qypa ..

  Qypa ..

  Qypa ne gjendje shum te mir

  25 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 14:48