• Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Huaja e dëshmisë që kam marrë në një grua bujare dhe të ndershme. Ju lutem, kontaktoni këtë grua bujare dhe të ndershme që më ndihmuan të realizoj projektin tim dhe të paguaj borxhet e mia duke më dhë

  700 €
  Gjakovë
  13 janar 10:20
 • Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Unë nuk besoja në huadhënien e parave, sepse të gjitha bankat hodhën poshtë dosjen time; në të vërtetë, isha i mbërthyer nga banka ime. Por një ditë, një mik më këshilloi një huadhënës të veçantë që m

  500 €
  Dragash
  13 janar 10:03
 • Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Unë nuk besoja në huadhënien e parave, sepse të gjitha bankat hodhën poshtë dosjen time; në të vërtetë, isha i mbërthyer nga banka ime. Por një ditë, një mik më këshilloi një huadhënës të veçantë që

  500 €
  Deqan
  13 janar 09:26
 • Jorgani i punuat me qarqaf

  Jorgani i punuat me qarqaf

  Shitet jorgani plish kadife i punuar me Ari se bashku me qarqafin i gavruar me makine .Qmimi sipas marreveshjes

  50 €
  Gjakovë
  13 janar 01:18
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetje Z. dhe znj Ky mesazh është për individët, të varfrit, ose të gjithë ata Kush kanë nevojë për një hua të veçantë për rindërtimin e tyre Life. Blej një apartament, por ju jeni të ndalu

  500 €
  Prizren
  13 janar 00:31
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetje, I kam vënë në dispozicion një kredi prej 5000 EURO në 1.500.000 EURO në kushte shumë të thjeshta për të gjithë njerëzit që mund të paguajnë. Gjithashtu bëj investime dhe kredi ndërmjet

  700 €
  Gllogoc
  12 janar 22:59
 • punim dore cante argjendi 250 gram

  punim dore cante argjendi 250 gram

  punuar me argjend 800

  150 €
  Korçë
  12 janar 14:59
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit më. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar normat më të ulëta në treg. Rinovo peng tuaj në kohën e duhur, të gjeni më të mirë. Jam optimistë fon

  700 €
  Prizren
  12 janar 02:09
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit më. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar normat më të ulëta në treg. Rinovo peng tuaj në kohën e duhur, të gjeni më të mirë. Jam optimistë fon

  700 €
  Fushë Kosovë
  12 janar 02:06
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit më. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar normat më të ulëta në treg. Rinovo peng tuaj në kohën e duhur, të gjeni më të mirë. Jam optimistë fon

  700 €
  Gllogoc
  12 janar 01:30
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gjendje për të kontaktuar miji mund të: [email protected]

  1.000 €
  Gjilan
  11 janar 13:33
 • RADIO E GRAMAFON ANTIK

  RADIO E GRAMAFON ANTIK

  RADIO E GRAMAFON ANTIK JANE NE GJENDJE PUNE ....

  120 €
  Korçë
  11 janar 13:28
 • Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm

  Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm

  Ju doni të merrni një kredi për ekzekutimin e projektet tuaja; të ndërmarrë aktivitetet tuaja ; të Ndërtuar shtëpinë tuaj; të marrësh me qira një çati ose të blerë një shtëpi Etj......Ne ofrojmë kred

  1.000 €
  Leposaviq
  11 janar 13:18
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Malisheve
  11 janar 13:13
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Fier
  11 janar 13:12
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Kamenicë
  11 janar 13:11
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.000 €
  Ferizaj
  10 janar 16:48
 • Super speciale

  Super speciale

  🥂🍾

  200 €
  Tiranë
  10 janar 14:28
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  HELLO. Në fushën e financave, investimeve dhe huave ndërmjet individëve specializohen, u ofroj shërbime të mia të gjithë njerëzve me karakter të mirë dhe mbi të gjitha mund të përmbushin detyrimet

  700 €
  Partesh
  10 janar 00:05
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  HELLO. Në fushën e financave, investimeve dhe huave ndërmjet individëve specializohen, u ofroj shërbime të mia të gjithë njerëzve me karakter të mirë dhe mbi të gjitha mund të përmbushin detyrimet

  700 €
  Prishtinë
  9 janar 23:52
 • Kredi në mes të veçantë në 24 orë

  Kredi në mes të veçantë në 24 orë

  Përshkrimi Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare.Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë fin

  1 €
  Gjilan
  9 janar 20:54
 • UNAZA

  UNAZA

  Ne shitje unaza I ardhur prej zvicres...viber +37744905345.

  15 €
  Prizren
  9 janar 16:48
 • Unazë gold

  Unazë gold

  Shitet unaza per arsye mosperdorimi.14k. 585. 10gr. Origjinale

  499 €
  Elbasan
  9 janar 14:58
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Përshëndetje, Unë jam znj. Claudia DURANT, grua e zonjës franceze dhe me origjinë franceze. Për të luftuar varfërinë dhe përjashtimin e bankave, unë propozoj online: - Unë jam znj. Claudia DU

  100 €
  Graçanicë
  9 janar 14:10
 • KARTOLINA TE VJETRA TE VENDIT E TE HUAJA

  KARTOLINA TE VJETRA TE VENDIT E TE HUAJA

  Kartolinat te vjetra te vendit e te huaja kartolinat jane te vendeve europiane shqiptare e kineze cmimi 1500 lek te vjetra copa.........VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHE ME MESAZHE

  1 €
  Korçë
  8 janar 22:28
 • Kompressor 100 liter 11 bar me 3 klipa

  Kompressor 100 liter 11 bar me 3 klipa

  Kompresor vetem 3 muj i perdorur E shes me 1 vit garancijan Kompet me paisjet qka jan ne foto Qmimi fundit 400 euro Transpotin e bajm falas falas

  400 €
  Gjilan
  8 janar 22:18
 • Shes korniza te syzave

  Shes korniza te syzave

  Shes korniza te syzave te ardhura nga gjermanija jan 1200 copa

  25 €
  Pejë
  8 janar 21:59
 • shes korniza te syzav per dioptri

  shes korniza te syzav per dioptri

  shes korniza te syzave per dioptri te ardhura nga jasht jan 1200copa

  25 €
  Prishtinë
  8 janar 21:18
 • shes korniza te syzav

  shes korniza te syzav

  shes korniza te syzav per dioptri te ardhura nga jasht

  Me Marrveshje
  Istog
  8 janar 20:49
 • shes korniza te syzav

  shes korniza te syzav

  shes korniza te syzav te ardhura nga jasht

  25 €
  Pejë
  8 janar 20:18
 • Shes varse per syza viber

  Shes varse per syza viber

  Shes 2 varse per syza viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 janar 17:48
 • Shes rafta per butik viber

  Shes rafta per butik viber

  Shes rafta per butik te perdort

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 janar 17:48
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, inv

  500.000.000 €
  Kolonjë
  8 janar 12:33
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, inv

  500.000.000 €
  Leposaviq
  8 janar 11:21
 • -Flok  100%natyrale

  -Flok 100%natyrale

  -Shes Flok 100% natyrale , me fije , me rruza , me shnolla. -Shes edhe Rruza per flok , shnolla... 045 542359

  Me Marrveshje
  Gjilan
  8 janar 11:18
 • Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm

  Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm

  Ju doni të merrni një kredi për thyerjen e bllokimit që i bën Bankat, me refuzimin e aplikimit tuaj fotografi kredi . Ju doni të merrni një kredi për zbatimin e projektet tuaja ;të ndërmarrë aktivitet

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  8 janar 00:18
 • Qanta origjinal ,,

  Qanta origjinal ,,

  Qant origjinal 100 ‰ lekur ne gjendje shum te mir

  35 €
  Ferizaj
  7 janar 21:18
 • Lejlek

  Lejlek

  Lejlek per restorant

  80 €
  Ferizaj
  7 janar 14:48
 • Tespi -ruzat Sedef-99

  Tespi -ruzat Sedef-99

  Per informim ne Wiber o44555994

  35 €
  Prishtinë
  7 janar 13:18
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të ofron së kreditimit të holla k

  120 €
  Malësi e madhe
  7 janar 01:17
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  120 €
  Elbasan
  6 janar 17:03
 • SHES STATUJ BALTE ROMAKE. DHE DRYN I VITI 1800

  SHES STATUJ BALTE ROMAKE. DHE DRYN I VITI 1800

  DURRES SHES STATUJ PREJ BALTE PERJUDHA ROMAKE. STATUJA ESHTE SHUM E VECANT SEPSE NE RELIEVIN E SAJ PERMBAN DHE NGJYREN E KUQE ORIGJINALE TE SAJ , SI NE FOTO. SHES DHE DRYN QE I PERKET VITIT 1800 DHE

  7.000 Lek
  Durrës
  6 janar 14:58
 • monedha 1940 shqipni 23 cop

  monedha 1940 shqipni 23 cop

  te mbajtura mir

  100 €
  Korçë
  6 janar 14:28
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  20.000 €
  Përmet
  6 janar 04:10
 • Origano e vitit 1860

  Origano e vitit 1860

  Origano e vitit 1860 esht shum e rujtne e ardhur nga zvicrra. Gjindemi ne lagjen BREKOC

  850 €
  Gjakovë
  5 janar 22:18
 • OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  Ne jemi në fillim të vitit. Ju keni nevojë për para për të financuar projektet tuaja dhe për arritjet në vitin 2018. Ju keni nevojë për mbështetje financiare për të rritur biznesin tuaj, për të bler

  100 €
  Dragash
  5 janar 22:13
 • OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  Ne jemi në fillim të vitit. Ju keni nevojë për para për të financuar projektet tuaja dhe për arritjet në vitin 2018. Ju keni nevojë për mbështetje financiare për të rritur biznesin tuaj, për të bler

  100 €
  Fushë Kosovë
  5 janar 22:05
 • Shes kuklla per butik varse etj

  Shes kuklla per butik varse etj

  Shes kuklla per butik varse bjerse per tesha bjerse per syza etj viber

  Me Marrveshje
  Shtime
  5 janar 17:18
 • Shes oren Rolex Daytona

  Shes oren Rolex Daytona

  Ora osht defekt nuk punon

  800 €
  Prishtinë
  5 janar 16:48
 • Shes kuklla per butik viber

  Shes kuklla per butik viber

  Shes kukllat per butik kemi edhe varse teshav rafta etjer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 16:48