Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Blej Minerale

  Blej Minerale

  BLEJ MINERALE KRISTALE NATYRALE SIKUR NE FOTO

  Me Marrveshje
  Kukës
  2 shkurt 22:28
 • ORE E MURIT ANTIKE

  ORE E MURIT ANTIKE

  Shitet ore e murit ANTIKE e pa perdorur, edhe pse eshte e vjeter ende nuk eshte futur ne funkcion Tel: 044216095 Email: [email protected]

  160 €
  Prizren
  2 shkurt 22:18
 • shitet skifter i balsamosur

  shitet skifter i balsamosur

  shitet skifteri.per ambjete te ndryshme ..

  6.000 Lek
  Pogradec
  2 shkurt 18:58
 • Monedha antike

  Monedha antike

  Shiten monedha antike shum te vjetra ne vite jan 12 monedha nje unaz antike per foto me te detajuara kontaktoni ne viber ose whats ap

  35.000 Lek
  Korçë
  2 shkurt 10:28
 • Medalje

  Medalje

  Medalje shqiptare origjinale.

  50 €
  Tiranë
  1 shkurt 23:28
 • komod e alominit edhe xhamit

  komod e alominit edhe xhamit

  shitet

  120 €
  Ferizaj
  1 shkurt 20:48
 • Relikte te vjetra,ore,vazo,skulpture,pikture etj

  Relikte te vjetra,ore,vazo,skulpture,pikture etj

  Relikte dhe objekte per kolekcioniste dhe te tjere ... Ore te ndryshe,vazo,radio te vjetra,objekte bakri,mesingu dhe nga metale te tjera,skulpture ,pikture,shaha te vjeter etj....! Per me shume mund t

  Me Marrveshje
  Pejë
  1 shkurt 15:48
 • Maqina qepse Mercedes

  Maqina qepse Mercedes

  Maqina qepse Mercedes Antike,Eshte e rrall,e pershtatshme per restorane,kafiteri apo lokale.

  120 €
  Pejë
  31 janar 19:48
 • Shes Telefonin Antik

  Shes Telefonin Antik

  Shes telefonin antik , i pershtatshem per sallona ,zyre ,etj etj , (nuk eshte imitim po origjinal do te thot nje kohe ka punar) telefoni eshte i ndertuar nga mermeri dhe mesingu eshte luksoz ,per kol

  200 €
  Prishtinë
  30 janar 15:18
 • Bust femre ilir shume i vjeter

  Bust femre ilir shume i vjeter

  bust femre Ilir me shume se 2500 vjecar . busti eshte o pa prishur i pa demtuar. Dyshohet se eshte busti i nje nga 7 perendive te hershme. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne adresen e faceboo

  1.500 €
  Berat
  29 janar 19:58
 • Bust Ilir antik me shume se 2500 vjecar

  Bust Ilir antik me shume se 2500 vjecar

  Bust antik me shum se 2500 vjet. dyshohet te jet i njr nga 7 perendive te hershme . busti eshte i ruajtur mire. per informacione dhe foto na kontaktoni ne facebook : Ali Aga https://m.facebook.com/pro

  1.500 €
  Berat
  29 janar 19:58
 • shes lulen

  shes lulen

  shitet lulja gjatsia esht 2.50 naturale shum e bukur

  190 €
  Shtime
  28 janar 16:48
 • shitet zingjiri

  shitet zingjiri

  Shitet zingjiri i qafes 5 vjet nuk fshihet

  8 €
  Lipjan
  27 janar 00:18
 • Shitet zingjiri

  Shitet zingjiri

  osht zingjiri qelik nuk fshihet kur osht shum i mir

  5 €
  Lipjan
  27 janar 00:18
 • Shishe

  Shishe

  Shes te 2 argilet me qmim te volitshm per blers serioz njera eshte me gyp selikonit me ni gyp tjetra me dy gypa per me shum kontakto tel 049306201

  160 €
  Prishtinë
  26 janar 22:28
 • Cante LOUIS VUITTON

  Cante LOUIS VUITTON

  Shitet LOUIS VUITTON original

  300 €
  Lezhë
  26 janar 21:44
 • Medaljona te ardhur nga Gjermania

  Medaljona te ardhur nga Gjermania

  Shitèn Medaljona tè Argjendit te ardhur nga Gjermania me qmim te volitshèm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 janar 20:49
 • Makine qepse

  Makine qepse

  Makine qepse Ne gjendje shume te mire e vitit 1880.. nje gje e rralle per koleksionistat..

  Me Marrveshje
  Berat
  26 janar 20:29
 • GRAMAFON TOSHIBA NE GJENDJE TE MIRE PUNE

  GRAMAFON TOSHIBA NE GJENDJE TE MIRE PUNE

  shitet gramafon toshiba vit prodhim 1993 1995 e pershtashme per souvenire dhe per ambjete relike mimi shum i arsyeshem shite per arsye mos perdormi .

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 janar 20:28
 • PAGURE UJE , PERDORET PER RELIKE

  PAGURE UJE , PERDORET PER RELIKE

  PAGURE UJI PER RELIKE GJENDJA SHUME E MIRE CMIMI SHUME I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 janar 20:28
 • 19 Kartmonedha Shqiptare + 12 Te huaja

  19 Kartmonedha Shqiptare + 12 Te huaja

  19 kartmonedha shqiptare + 12 te huaja ne total 31 cope. 3cope -100 leke. 3 cope-5 franka ari 3 cope-50 leke. 1 cope - 20 franka ari 1 cope- 25 leke. 1 cope-10 leke 3 cope- 5 leke.

  7.500 Lek
  Fier
  24 janar 23:28
 • Ore haussman&co

  Ore haussman&co

  Shitet ore e vjeter mbi 100 vjeqare prodhim italian haussman&co e vitit 1860..i quajtur ndryshe sahat papnor i vatikanit...shitet 1000€

  1.000 €
  Tiranë
  24 janar 17:28
 • Pelhurê per veshje tradiconale

  Pelhurê per veshje tradiconale

  Shitet pelhura per veshje tradiconale cmimi sipas marrveshjes, kontakt po ashtu edhe ne viber.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 janar 15:20
 • Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 88 x 68 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i pak i diskutueshem.

  350 €
  Tiranë
  24 janar 08:58
 • Ore hussman&co.

  Ore hussman&co.

  Shes sahat te vjeter mbi 150 vjeqar i vitit 1800..prodhim italian hussman&co i ashtequajtur ndryshe sahat papnor i vatikanit.I trasheguar nder breza shitet 1000€.

  1.000 €
  Tiranë
  23 janar 20:28
 • shiten fustanat jam shum te ruajtur

  shiten fustanat jam shum te ruajtur

  shiten fustanat jan shum te ruajtur . dhe perdoren edhe per mramje

  20 €
  Prishtinë
  23 janar 20:18
 • Monedh turke 1293

  Monedh turke 1293

  Silver

  150 €
  Fier
  23 janar 08:58
 • Monedha

  Monedha

  14 monedha shqipetare te kohes se Zogut dhe perjudhes se komunizmit + 7 monedha te huaja. Cmimi 2500 leke te reja.

  2.500 Lek
  Fier
  22 janar 21:58
 • lule

  lule

  shes lulen gjatesin e ka 1.80 cm per ma shum kontaktoni ne viber +38649756993

  60 €
  Gllogoc
  22 janar 20:19
 • Govate e vjeter

  Govate e vjeter

  Govate shum e vjeter pe druri

  50 €
  Korçë
  22 janar 18:28
 • NDEZESE ZJARRI VECANT NE LLOJIN EVET OKAZJON

  NDEZESE ZJARRI VECANT NE LLOJIN EVET OKAZJON

  NDEZESE ZJARRI ANTIKE SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET MBI100 VJECARE E PERBERE ME DRRU, BAKER DHE LEKURE .... FUNKSJONALE I DISKUTUSHEM OSE NDERROHET ME IPONE 5 OSE 5S PLUS DIRERENCEN

  300 €
  Elbasan
  22 janar 16:31
 • MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE

  MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE

  MAJTSE UJI SHEKULLORE LEKUR DHIJE DHE FUNKSJONALE E PERSHTACME PER AMBIENTE LOKALI I DISKUTUSHEM

  300 €
  Elbasan
  22 janar 16:31
 • RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE I DISKUTUSHEM

  450 €
  Elbasan
  22 janar 16:28
 • LLULLE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE ME DRU PAULONJE

  LLULLE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE ME DRU PAULONJE

  LLULLEEEE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE DHE FUNKSJONALE ME STAPIM DHE ME EMER E PERSHATUR PER LOKALE TEK GJERAT E VJETRAAA ME DRU PAULONJE I DISKUTUSHEM

  500 €
  Elbasan
  22 janar 16:28
 • Ore rere e vjeter

  Ore rere e vjeter

  Ore rere e vjeter shume e bukur,kozgjatja 15 minuta.Gjatesi 17 cm,gjeresi 9 cm. Ne gjendje pune.Cmimi 3500 te reja.

  3.500 Lek
  Fier
  22 janar 00:28
 • Kurora

  Kurora

  Punojm kurora me rruza dhe me gur sipas porosis suaj apo me modelet tona aktuale qe i kemi kemi modelet me te reja ne treg . Permeshum informata kontaktoni ne nurin ton ose ne viber apo watsap :+37745

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 23:48
 • 5. Deutsche mark te viti 1980

  5. Deutsche mark te viti 1980

  Per kolksonitet eshte e rujte mir 5 deutsche mark eshte e rral shum pak kush e ka

  1.000 €
  Pejë
  21 janar 20:21
 • Pikture

  Pikture

  Pikture ne pjate bakri vitet 1900 pikturuar me dore

  300 €
  Tiranë
  21 janar 18:29
 • Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose telefononi në numrin +386 49

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 janar 16:22
 • Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Piktura te gatshme dhe me porosi 50% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose telefononi në numrin +386 49

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 16:22
 • UNAZ MERCEDES BENZ

  UNAZ MERCEDES BENZ

  SHES UNAZEN PER MESHKUJ ME LOGO MERCEDESI UNAZ E VJETER NGJYR ARI E VITEVE TE 70-TA ME LOGO YLL TE GRAVUM TE MERCEDESIT MATERIALI QELIK I FORT STAINLESS STEEL UNAZA ESHT BLER NE ANGLI ,,

  13 €
  Prishtinë
  21 janar 12:48
 • Shiten

  Shiten

  Monedha te vjetra kush te jet interesuar mun te kontaktoj kam dhe ma po nuk arri ti ngarkoj fotot

  Me Marrveshje
  Lezhë
  20 janar 19:58
 • Qypa Antik

  Qypa Antik

  Qypa Antik shiten I diskutueshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 janar 15:59
 • Isole jolie

  Isole jolie

  Isole jolie lek te vjetra ne gjendje shum te mire cop 2 te viteve 30-40

  Me Marrveshje
  Mallakastër
  19 janar 17:28
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Mbrapavijë galaksie me Silhuete te një fëmije me balon.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.Ideale për

  25 €
  Prishtinë
  19 janar 10:18
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Mbrapavijë galaksie me dy personazh vizatimorë.E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.Dhuratë ideale për

  45 €
  Prishtinë
  18 janar 11:49
 • Zinxhir i vjeter gati nji shek. Me 7 qer.li.Arg900

  Zinxhir i vjeter gati nji shek. Me 7 qer.li.Arg900

  Per informim ne wiber 044 555 994

  140 €
  Prishtinë
  17 janar 22:20
 • Abazhur

  Abazhur

  Abazhur antik bronxi me.dy llampa

  10.000 Lek
  Durrës
  17 janar 12:28
 • Pikture Punedore

  Pikture Punedore

  Pikturë me ngjyra akrili të rezistueshme ndaj temperaturës dhe dritës.Pamje e një vajze bashkëkohore me ngjyra abstrakte E gjithë piktura është punëdore në pëlhurë 280g me formate 30x40.E përshtashme

  50 €
  Prishtinë
  17 janar 11:48
 • LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA

  LUGA-PIRUNI ME SIMBOLE SHQIPTARE 150 VITE VJETRA

  LUGA DHE PIRUNI ME EMBLEMEN SHQIPTARE JANE TE VJETRA 150 VITE DHE JANE UNIKATE NE TE GJITHE SHQIPTARINE. KETO JANE PERDORUR NE DASMEN E MARTESES SE PRINCIT TE SHQIPTAREVE AHMET ZOGU I CILI ESHTE MART

  2.000 €
  Prishtinë
  16 janar 21:49