Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Monedha te ndryshme te botes 53 copa

  Monedha te ndryshme te botes 53 copa

  Per koleksionuesit e apasionuar te numizmatikes shiten keto monedha te shteteve te ndryshme nga e gjithe bota. Kontaktoni ne viber: +37745213598

  30 €
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • SHITEN 16 MONEDHA GJERMANE - KOLEKSION

  SHITEN 16 MONEDHA GJERMANE - KOLEKSION

  Ne shitje 16 monedha gjermane: 1 monedhe 20 mark DDR 4 monedha 1 mark 2 monedha 0.50 pfennig 5 monedha 0.10 pfennig 1 monedha 0.05 pfennig 2 monedha 0.01 pfennig Kontaktoni ne: tel, viber, whatsapp:

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • SHITEN 42 MONEDHA AMERIKANE - KOLEKSION

  SHITEN 42 MONEDHA AMERIKANE - KOLEKSION

  Ne shitje 42 monedha amerikane: 25 monedha çerek dollare 10 monedha 1 cent 7 monedha 1 dime Kontaktoni ne: tel, viber, whatsapp: +37745213598

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • Thike origjinale

  Thike origjinale

  thike komplet inoks (kontakt whats app, viber) e madhe se bashku me kellufin origjinal ! te interesuar serioz ju lutem! faleminderit!

  75 €
  Tiranë
  22 qershor 21:58
 • Monedhe 500 vjeçare

  Monedhe 500 vjeçare

  Monedha te vjetra 500 vjeçare

  50 €
  Shkodër
  22 qershor 14:28
 • shiten kmishat me gjilpan

  shiten kmishat me gjilpan

  shiten kmishat qmimi osht shum i volitshum

  150 €
  Mitrovicë
  21 qershor 13:51
 • Monedhe argjenti gjermane viti 1934 originale

  Monedhe argjenti gjermane viti 1934 originale

  Naziste originale argjent 30 mi leke te vjtra e padisk.

  3.000 Lek
  Tiranë
  21 qershor 00:28
 • Lire Turke Flori

  Lire Turke Flori

  Lire turke Flori qe ne vitin 1400-1500 Cmimi i diskutushem Shume antike dhe e bukur njekohesisht kontaktoni ne adresen e emailit per me shume info Flm

  1.000 €
  Vlorë
  20 qershor 23:28
 • Qendisje me kryq

  Qendisje me kryq

  She's një panoramë të punuar me dorë me kryq . Panorama ka përmasat 142×73cm.

  50.000 Lek
  Korçë
  20 qershor 22:32
 • shes shenja te ndryshme

  shes shenja te ndryshme

  Shes sasi te mashe te shenjave te ndryshme .

  50 €
  Mitrovicë
  20 qershor 13:18
 • Pllug

  Pllug

  Pllug per zbukurimin e oborreve per Restauranta ose per shtepi

  500 €
  Ferizaj
  19 qershor 16:50
 • Ne jemi këtu për të vënë një fund për të juaj vuan

  Ne jemi këtu për të vënë një fund për të juaj vuan

  Asistencë për të gjithë personat në nevojë, për të realizuar projektet e tyre dhe të përfundojë e tyre për ndërtime në të gjitha nivelet. Për më shumë informata na kontaktoni në e-mail: [email protected]

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  19 qershor 00:48
 • Tabaka shume e vjeter arabe

  Tabaka shume e vjeter arabe

  Tabaka shume e vjeter arabe

  70 €
  Shkodër
  18 qershor 17:58
 • Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Shume monedha te vjetra leter dhe monedha po keshtu edhe dekorata

  250 €
  Shkodër
  18 qershor 17:58
 • Varese shume e vjeter

  Varese shume e vjeter

  Varese shume e vjeter me mreteresh elizabeten

  50 €
  Shkodër
  18 qershor 14:58
 • Brez Xhublete

  Brez Xhublete

  Brez i perdorur tek veshja e Xhubletes . Vjetersia mbi 70 vjecare . E vendosur ne korniz per efekt figurativ dhe per brojtje ngaj vjetersia qe ka .

  400 €
  Tiranë
  18 qershor 14:58
 • Komplet lugesh te vjetra

  Komplet lugesh te vjetra

  Komplet lugesh te vjetra

  30 €
  Shkodër
  18 qershor 14:28
 • Radio

  Radio

  Radio mimoza

  Me Marrveshje
  Shkodër
  17 qershor 22:58
 • Shitet monedh 140 vjecare

  Shitet monedh 140 vjecare

  Nuk eshte originals ( copy )

  10 €
  Tiranë
  16 qershor 19:29
 • Baule/Baggage

  Baule/Baggage

  Shitet baule e markes "MAIDRITE". Prodhuar nga kompania New England Trunk Co Boston/USA prodhim i vitit 1930. Produkti eshte ne gjendje shume te mire. Ka te gjithe aksesoret e fabrikes. Funksional I v

  25.000 Lek
  Tiranë
  15 qershor 20:58
 • Kerkojm Frizer

  Kerkojm Frizer

  Kerkojm Frizer nga Prishtina me provoj pune, te jet serioz ne pune dhe mir sjellje me klient, pagesa 50|50 %. Të nteresuarit të lajmrohen në tel +37744821010 +38649821010

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 qershor 12:20
 • 2 DM 1969-D

  2 DM 1969-D

  Per informim ne Wiber o44555994

  10 €
  Prishtinë
  13 qershor 22:50
 • MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  1.000.000 €
  Prishtinë
  13 qershor 18:34
 • SET GUZHINE PREJ ARGJENDI

  SET GUZHINE PREJ ARGJENDI

  SET PER GUZHINE PREJ ARGJENDI

  40.000 Lek
  Tiranë
  12 qershor 13:29
 • Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 88 x 68 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i pak i diskutueshem.

  350 €
  Tiranë
  12 qershor 08:28
 • Shiten monedha te kohes se zogut dhe rubla ruse

  Shiten monedha te kohes se zogut dhe rubla ruse

  Shiten monedha te kohes se zogut dhe rubla ruse pe letre ne gjendje te mir cmimi diskutohet prap kontaktoni ne viber ose whats ap per fotot se jan 20 monedha metalike ju faleminderit

  25.000 Lek
  Tiranë
  11 qershor 16:30
 • pearl

  pearl

  super

  100 €
  Korçë
  11 qershor 09:29
 • Govate shum e vjeter

  Govate shum e vjeter

  Govate shum e vjeter pe druri

  50 €
  Korçë
  10 qershor 23:32
 • LLULLE E VJETER ANTIKE DRU PAULONJE OKAZJONNNNNNN

  LLULLE E VJETER ANTIKE DRU PAULONJE OKAZJONNNNNNN

  LLULLEEEE E VJETER ANTIKE SHEKULLORE DHE FUNKSJONALE ME STAPIM DHE ME EMER E PERSHATUR PER LOKALE TEK GJERAT E VJETRAAA ME DRU PAULONJE IMAIL [email protected]

  100 €
  Elbasan
  10 qershor 23:30
 • RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

  RADJO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE I DISKUTUSHEM IMAIL [email protected]

  300 €
  Elbasan
  10 qershor 23:30
 • DISPONOJ 4 PULLA ME ENVER HOXHEN

  DISPONOJ 4 PULLA ME ENVER HOXHEN

  PULLAT JANE TE VJETRA .SHKRUAJNE 50 VJETORI I LINDJES-16 X 1908 .

  Me Marrveshje
  Korçë
  10 qershor 21:31
 • Monedha dhe kartmonedha te vjetra.

  Monedha dhe kartmonedha te vjetra.

  Shes monedha te vjetra.vleresoini vet monedhen qe doni ose te gjitha bashke.

  1 €
  Korçë
  10 qershor 21:31
 • Syze Djelli Marc Jacobs (Origjinale)

  Syze Djelli Marc Jacobs (Origjinale)

  Shiten Syze Djelli Te Reja pa perdorur fare ne kutin e tyre, syzet jan te markes Marc Jacobs 100% Origjinale kushtojn 190 Εuro

  100 €
  Vlorë
  10 qershor 21:28
 • Monedha

  Monedha

  Bej shitjen dhe ndrimin e te gjitha llojeve te monedhave

  Me Marrveshje
  Prizren
  2 qershor 10:48
 • Frigorifer kollon

  Frigorifer kollon

  Ne gjendje perfekte me ventilim te brendshem

  230 €
  Durrës
  1 qershor 13:58
 • shitet makine qepse ideal 1900 1920

  shitet makine qepse ideal 1900 1920

  makine qepse antike ideal aktualisht mesa kam kerkuar ne internet eshte e dyta qe mund te gjendet.eshte e vitit 1900 1920.ka nje dizajn shume te bukur dhe te vecante

  1.200 €
  Tiranë
  31 maj 15:59
 • Guri I madh Kristal per Dekor

  Guri I madh Kristal per Dekor

  Per information Nè wiber 044555994

  20 €
  Prishtinë
  31 maj 15:50
 • Akuarium okazzion

  Akuarium okazzion

  Shitet akuarium per lokale

  220 €
  Tiranë
  31 maj 11:28
 • Set i filxhanave punim dore Baker e pollirat me Ar

  Set i filxhanave punim dore Baker e pollirat me Ar

  Per informim ne Wiber o44555994.Seti i filxhanave vie nga Gjermanis baker-pollirat me Arg

  22 €
  Prishtinë
  31 maj 01:48
 • sende antike

  sende antike

  kemi sende kolekcionare..

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 maj 22:49
 • sende antike

  sende antike

  kemi sende te vjetra

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 maj 22:49
 • sende antike

  sende antike

  kemi sende per kolekcinar jan shum te vjetra dhe te rujta etj etj...

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 maj 22:18
 • Artikuj per koleksion

  Artikuj per koleksion

  Shiten gramafon ne gjendje pune i vjeter si dhe.....

  1 €
  Korçë
  30 maj 17:58
 • Ora te viteve 50ta

  Ora te viteve 50ta

  Ora te viteve 50ta per koleksion 15 Euro copa

  15 €
  Ferizaj
  30 maj 14:18
 • Telefon 1950

  Telefon 1950

  Telefon origjinal i vitit 1950

  35 €
  Ferizaj
  30 maj 11:52
 • Pikture me boje vaji

  Pikture me boje vaji

  Pikture me boje vaji

  2.000 Lek
  Fier
  30 maj 10:28
 • Pikture peisazhe natyror

  Pikture peisazhe natyror

  Peisazhe natyror , teknike akrilik 70x50

  70 €
  Shkodër
  30 maj 08:58
 • Romancë

  Romancë

  Dëshironi që ambienti juaj të jetë kuruar bukur? Jeni koleksionist veprash? Ju pëlqen Arti? Marrim porosi për piktura dhe vizatime. Ofertë çmimesh, rrallë se gjënden piktura kaq të lira. Të interesuar

  10.000 Lek
  Tiranë
  29 maj 21:58
 • Karroca

  Karroca

  Shes karrocen antike per per dekorim toborrev

  1 €
  Ferizaj
  29 maj 11:48
 • 20 Francs Arg.680

  20 Francs Arg.680

  Per informim ne Wiber

  20 €
  Prishtinë
  28 maj 22:49