Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Makin shkrimi Olimpia 1956

  Makin shkrimi Olimpia 1956

  Makin shkrimi made in Germany olimpia 1956 ne gjendje te mir teknike dhe optike +37745906326

  100 €
  Ferizaj
  10 shtator 12:48
 • Tavolin antike per dhome

  Tavolin antike per dhome

  Tavolin antike per dhom Gjatesia 120cn x 060cm

  60 €
  Ferizaj
  10 shtator 09:49
 • Sexhade muri

  Sexhade muri

  Sexhade muri mi 50 vjeqare Dimenxionet 180 X 117

  120 €
  Gjilan
  9 shtator 23:48
 • Llamp

  Llamp

  Llamp druri Viber +37745906326

  20 €
  Ferizaj
  9 shtator 23:48
 • Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje

  Me Marrveshje
  Elbasan
  9 shtator 21:58
 • Artikuj për koleksion

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje ora xhepi llampa me vaj guri,fener dhe shum lloj radiosh te tjera.

  Me Marrveshje
  Elbasan
  9 shtator 21:58
 • tespie

  tespie

  te vjerta

  500 Lek
  Tiranë
  9 shtator 20:58
 • Set bronxi

  Set bronxi

  Set bronxi me gdhendje i perbere nga 6gota 2ibrike 1tabaka

  9.000 Lek
  Durrës
  9 shtator 19:28
 • Shes Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 70 x 60 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte pak i diskutueshem.

  200 €
  Tiranë
  9 shtator 15:28
 • Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Adrian Cene. Dimensionet 50 x 50 cm. Per me teper shikoni dhe fotot.

  270 €
  Tiranë
  9 shtator 15:28
 • Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Shes monedha të vjetra, të shteteve të ndryshme. Midis tyre ka edhe monedha të vjetra shqiptare. Monedhat shiten të gjitha bashkë. Cel. : 0672825895 Çmimi: 2.000 lek

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shtator 12:58
 • Disqe ebaniti Pickup

  Disqe ebaniti Pickup

  Shes 3 disqe ebaniti te cilet jane ne gjendje shume te mire pune. 1- ABBA 2-Tina Turner 3- Best of 80' Cmimi: 1.500 leke Cel. : 0672825895

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shtator 12:58
 • Tv Radio universum 1965

  Tv Radio universum 1965

  Tv Radio universum lekur i vitit 1965 i vogel nuk punon se i mungon bateria per koleksione Restorante cafiteri apo lokale Viber +37745906326

  25 €
  Ferizaj
  9 shtator 11:22
 • Tv Philips

  Tv Philips

  Tv Philips i vitev 60-ta shum i bukur me llampa per koleksone lokale apo restorante nuk punon

  150 €
  Ferizaj
  9 shtator 11:22
 • Tirane

  Tirane

  Pictura originale picturuar ne 25.12.76

  25.000 €
  Tiranë
  9 shtator 08:28
 • piktur

  piktur

  Jocker Picture Materiali Canvas

  20 €
  Gjilan
  9 shtator 00:18
 • Grinder duhani

  Grinder duhani

  Grinder duhani apo i te gjitha melmesave te tjera. Matreali i keti te fundit eshte i cilesise se larte, thumbat e mprehta dhe skeleti eshte metalik. Transporti kryhet me poste private eshte gratis dhe

  14 €
  Prishtinë
  8 shtator 19:49
 • Grinder duhani

  Grinder duhani

  Grinder duhani apo coptues i gjdo melmese i kualitetit te larte. Perbehet prej 4 shtresa qe e ben te lehte pastrimit, matreali eshte metal dhe nuk eshte i plastikes poashtu shum i pershtatshem dhe kom

  14 €
  Prishtinë
  8 shtator 18:19
 • Pikture me boje vaji

  Pikture me boje vaji

  60*80

  2.000 Lek
  Fier
  8 shtator 17:58
 • Timon Anije

  Timon Anije

  Timon Anije 070cm per restorante apo per tavolin me xham

  25 €
  Ferizaj
  8 shtator 09:48
 • Pasqyre lekur

  Pasqyre lekur

  Pasqyre lekur orgjinale shum e vjeter dhe e bukur 070cm x 040cm

  80 €
  Ferizaj
  7 shtator 23:48
 • Kali i drurit orgjinal

  Kali i drurit orgjinal

  Kali i drurit orgjinal i prodhuar ne USSR .Vintage Small Wood Rocking Horse Chair Made in USSR.

  60 €
  Ferizaj
  7 shtator 23:18
 • Shitet Radio Deluxe e vitit 70 me llampa

  Shitet Radio Deluxe e vitit 70 me llampa

  Shitet Radio Antike DELUX me Llampa ne gjendje funkcjonale dhe ne gjendje shum te mir qmimi 70 euro kontakt +37744565056 Viber

  70 €
  Pejë
  7 shtator 21:53
 • Tavolin antke

  Tavolin antke

  Tavolin antike Gjatesi 105cm X 055CM

  80 €
  Ferizaj
  7 shtator 15:18
 • Ambazhur antik 100 vjecar

  Ambazhur antik 100 vjecar

  Shitet ambazhur antik, 100 vjecar, me punim serme. Mund ta gjeni te Magazina Ofertave. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Na kontaktoni!

  Me Marrveshje
  Durrës
  7 shtator 12:28
 • Djep

  Djep

  Djep shum i vjeter

  70 €
  Ferizaj
  7 shtator 11:18
 • SUPER OKAZION !!! SKULPTURE E CILESISE SE LARTE

  SUPER OKAZION !!! SKULPTURE E CILESISE SE LARTE

  SKULPTURA ESHTE E NJE CILESIE TE LARTE, ,PESHON MBI 100KG, CMIMI 20 MIJ LEK. FLM.

  Me Marrveshje
  Fier
  7 shtator 11:01
 • Senduk shum i vjeter

  Senduk shum i vjeter

  senduk shum i vjeter per vitet qe ka eshte ne gjendje shum te mire.

  Me Marrveshje
  Korçë
  7 shtator 09:28
 • Kadushke e punuar me dore me origjine nga peru

  Kadushke e punuar me dore me origjine nga peru

  Kadushke me origjine nga peru eshte tradicionale e perus e punuar me dore e eshkrojtur me emrin e personit qe e ka bere dhe evizatuar e sjelle nga greqia eshte shum e vecante per lloin e saj

  15 €
  Korçë
  7 shtator 09:28
 • ALBUM PER FOTOGRAFI I VJETER KAPAKU ESHTE PE BAKRI

  ALBUM PER FOTOGRAFI I VJETER KAPAKU ESHTE PE BAKRI

  album per fotografi i vjeter kapaku eshte pe bakri albumi eshte i vecante i sjelle nga greqia eshte i punuar me dore.

  20 €
  Korçë
  7 shtator 08:58
 • Pikture

  Pikture

  "Adhurimi" Vaj mbi pelhure, 100x70

  99 €
  Fier
  7 shtator 04:58
 • 8 PANORAMA TE NDRYSHME   <OKAZION >

  8 PANORAMA TE NDRYSHME

  TE BEREA ME POROSI TE VECANTA JO MALL TREGU MATERIAL PECIKLLAZ SHUME CILESORE TE PA DEMTUARA SHITEN PER ARSYE MBYLLJE LOKALI, CMIMI 500 LEK COPA SHITEN TE GJITHA BASHK CMIMI 40 mij lek te vjetra fiks

  500 €
  Tiranë
  7 shtator 01:58
 • 3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  Shiten 3 ambazhura antik cmimi 15 mij lek te vjetra ska cmim tjeter kemi edhe dy te mbedhenj qe kan nga 3 cop si keto ne foto. Cmimi te dy bashk 50 mij lek fiks ska cmim tjeter 066 4111 004 wetsap os

  1.500 €
  Tiranë
  7 shtator 01:58
 • Ore te vjetra dore dhe muri,piktura dhe stoli

  Ore te vjetra dore dhe muri,piktura dhe stoli

  Stoli dhe ore te vjetra dore(Tissot,źe.ith,Certina,Citizen,Seiko, Darwil,Stowa,Marvin,Omicron,Kienzle etj) ose te murit,moneta dhe banknota te vjetra nga ish Jugoslavia,Jugoslavia e mretit dhe Shqipe

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 shtator 12:48
 • Qilym

  Qilym

  Qilym 4M x 065cm dhe Qilym 145cmX 065cm

  60 €
  Ferizaj
  6 shtator 10:18
 • Shpat 1037

  Shpat 1037

  Shitet shpate e gjetur ne thellsi te tokes e vitit 1037

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  4 shtator 23:18
 • Tepsi e vjeter

  Tepsi e vjeter

  Tepsi shum vjeqare Qmimi 20euro copa

  20 €
  Ferizaj
  3 shtator 09:49
 • Qypa shum vjeqar

  Qypa shum vjeqar

  Qypa shum vjeqar Qmimi 30euro 25euro dhe 20euro copa

  30 €
  Ferizaj
  3 shtator 09:48
 • Telefon i Drurit 1982'

  Telefon i Drurit 1982'

  Telefon i testuar ne gjendje teper te mir teknike dhe optike

  80 €
  Ferizaj
  1 shtator 16:48
 • bagati

  bagati

  maqina asht shum erujtur asht gjenje te rregult punon munet me hi ne pun pa pik problemi ska as ni defekt punon shum mir dhe asht send i vjeter qysh se 1978 bon per antik normal asht send antik pres

  Me Marrveshje
  Pejë
  1 shtator 12:18
 • Mbajtese per ambrella e bakrit pune dore

  Mbajtese per ambrella e bakrit pune dore

  shes mbajtesen per cadra , ambrella, unikate, pune dore bsp

  55 €
  Prizren
  1 shtator 08:48
 • Kukulla per rrobaqepesi

  Kukulla per rrobaqepesi

  Kukulla per rrobaqepesi, per butiqe apo dyqane te te gjitha formave te ndryshme. Çmimet jane te ndryshme dhe te arsyeshme. Adresa: Drenas

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  31 gusht 22:23
 • Punim artizanal dore

  Punim artizanal dore

  Dekorim antik i punuar ne tajland nga rruza dhe lloje te ndryshme te sprinkave te rrala, perdoret per dekorim te artiktektures antikes mundet te vendoset ne kafiteri, vende arkeologjike, encikloped

  499 €
  Gjilan
  30 gusht 20:51
 • Zingjir qafes dhe dores Orgjinal

  Zingjir qafes dhe dores Orgjinal

  shes zingjir te qafes dhe dores argjend 100% per ma shum info 044609158

  280 €
  Gjilan
  30 gusht 17:19
 • Kanar 150 vjet i vjeter

  Kanar 150 vjet i vjeter

  Shitet kanari deri ne 140kg mat sakt esht i vjeter e kem rujt qe 6 breza dmth meshum se 150 vjet i ka Burmashini i ka diku 120-130 vjet prodhim austriak dhe punon mekto shkon edhe strugi per gdhendje

  150 €
  Ferizaj
  30 gusht 17:18
 • Shes Gur te qmuar natyral

  Shes Gur te qmuar natyral

  Shes Gur te qmuar natyral te formav dhe madhsive te ndryshme Per me shume 044232098

  Me Marrveshje
  Istog
  29 gusht 23:48
 • Karroca Antike për fëmijë

  Karroca Antike për fëmijë

  Karroca Antike për fëmijë e drurit e viteve 60 -ta ne gjendje shum te mir dhe orIgjinale Viber +37745906326

  50 €
  Ferizaj
  29 gusht 17:19
 • Peshore 1950'

  Peshore 1950'

  Peshore safak e vitit 1950 e norvegjis ne gjendje shume te mire Vetem nuk i kam kto peshoret

  50 €
  Ferizaj
  29 gusht 17:19
 • Gramafon 1970

  Gramafon 1970

  Gramafon ne gjendje shum te mir pune i vitit 1970

  70 €
  Ferizaj
  29 gusht 17:18
 • Guri Dekurativ

  Guri Dekurativ

  Guri Dekurativ

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  29 gusht 11:48