• Kartomonedha gjithashtu she monedha te huaja

  Kartomonedha gjithashtu she monedha te huaja

  Duke filluar nga viti 1940 e posht Gjithcka me marveshje

  Me Marrveshje
  Elbasan
  14 dhjetor 21:28
 • Telefon 1983

  Telefon 1983

  Telefon made in Singapor

  60 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 11:18
 • Harmonica 1980

  Harmonica 1980

  Harmonica viti 1980 e drurit ne gjendje perfekte

  25 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 11:18
 • Orë Fosil

  Orë Fosil

  Shitet Ora Fosil Shum i mir Rezistent ndaaj ujit Ndrrim me Sony 3.kontakt viber +37744302713

  90 €
  Pejë
  13 dhjetor 19:48
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  150 €
  Istog
  13 dhjetor 18:20
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  110 €
  Mallakastër
  13 dhjetor 15:47
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  15.000 €
  Pukë
  13 dhjetor 12:52
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  2.000 €
  Shkodër
  13 dhjetor 12:43
 • Shiten radiolidhjet te ardhura nga gjermanija

  Shiten radiolidhjet te ardhura nga gjermanija

  Shiten urgjent radiolidhjet made in germany si te reja me te gjitha paisjet komplet

  100 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 22:18
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  789 €
  Gramsh
  12 dhjetor 18:30
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-

  1.800 €
  Fushë Kosovë
  12 dhjetor 16:27
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  70.000 €
  Pejë
  12 dhjetor 11:08
 • Eukalipt vajë per sauna inhalime schupp

  Eukalipt vajë per sauna inhalime schupp

  Eucalyptus vaj për sauna e inhalim... Sauna Schupp dhe banjë me avull Eukalipt thelb,eshte origjinale e posaardhur nga Gjermania ne sasi 10 liter çmimi normal shifet edhe ne foto por per ju vjen me nj

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 dhjetor 00:18
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  400 €
  Malësi e madhe
  11 dhjetor 23:42
 • ofertën e kreditit në 48 orë

  ofertën e kreditit në 48 orë

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  10 €
  Prishtinë
  11 dhjetor 20:55
 • Piktura e HIBRAIM KODRES.

  Piktura e HIBRAIM KODRES.

  SHITET NJE NGA piktura e HIBRAIM kodres .ESHTE nje NGA Pikturat e koleksionit TE Hibraim kodres . Jane vetem 30 cope ne gjith boten.Cmimi eshte i arsyeshem ,MUND TE diskutohet.per ATO QE JANE TE int

  100.000 €
  Durrës
  11 dhjetor 19:58
 • koleksioni i HIBRAIM KODRES

  koleksioni i HIBRAIM KODRES

  Shitet NJE NGA koleksionet ME TE rralla TE HIBRAHIM KODRES .PIKTURA QE ESHT E NE SHITJE ESHTE NJE NGA PIKTURAT E 30. TE KOLEKSIONIT .PIKTURA E KA TITULLIN SHQIPERIA FANTASTIKE . ATO QE JANE TE INTER

  100.000 €
  Durrës
  11 dhjetor 19:28
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  10.000 €
  Zubin Botok
  11 dhjetor 17:22
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120 €
  Gjakovë
  11 dhjetor 14:41
 • Qilim

  Qilim

  Qilim e punuar ne vegel i leshpunuses te korces

  100 Lek
  Tiranë
  11 dhjetor 14:28
 • Monedha otomane

  Monedha otomane

  Shiten monedha otomane silver.150 euro tegjitha ne foto ipa disk

  150 €
  Korçë
  11 dhjetor 12:28
 • Monedha otomane

  Monedha otomane

  Shiten 150 euro I padisk

  150 €
  Korçë
  11 dhjetor 11:59
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  120 €
  Viti
  11 dhjetor 11:22
 • Kartmonedha greke

  Kartmonedha greke

  Shiten kartmonedha greke te viteve 1926-1932-1939 gjithsej 190 cop prerjet jane 500-1000 5000 shiten dy euro copa i padisk

  380 €
  Korçë
  11 dhjetor 10:58
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  150 €
  Kaçanik
  11 dhjetor 10:39
 • Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë

  Unë jam Znj. Charlotte duvalier nga Franca Unë jam duke kërkuar kredi për para për disa muaj Isha 4 herë viktima të mashtrimit me huadhënësit që më kanë shkatërruar mua, kam bërë një përpjekje për vet

  100 €
  Kolonjë
  10 dhjetor 17:58
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  500 €
  Lushnjë
  10 dhjetor 17:15
 • Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë Unë jam Znj. Charlotte duvalier nga Franca Unë jam duke kërkuar kredi për para për disa muaj Isha 4 herë viktima të mashtrimit me huadhënësit që më kanë shkatërruar mua, kam bërë

  100 €
  Sarandë
  9 dhjetor 12:32
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Gllogoc
  9 dhjetor 12:02
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  50.000 €
  Deqan
  9 dhjetor 11:23
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  500.000 €
  Mallakastër
  9 dhjetor 09:46
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  150 €
  Krujë
  9 dhjetor 09:36
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  150 €
  Kavajë
  9 dhjetor 09:33
 • korniza syzash

  korniza syzash

  she's dy ramat per pediatri te PA perdorura ne kese te PO sa ardhura nga gjermoni pres blers serioz nr NE Viber +38649286003 kornizat e kan qmimin 50 euro per cop

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  8 dhjetor 16:48
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  100 €
  Malisheve
  8 dhjetor 16:39
 • Mall nga zvicra

  Mall nga zvicra

  Shes mall nga zvicra te ndryshem me qmim te volitshem

  Me Marrveshje
  Pejë
  8 dhjetor 15:19
 • DURRES SHES GRAMAFON SHUM TE VJETR SVICERIAN.1935

  DURRES SHES GRAMAFON SHUM TE VJETR SVICERIAN.1935

  DURRES SHES GRAMAFON SHUM TE VJETR SVICERIAN. GRAMAFONI ESHTE ORIGJINAL SI NE FOTO DHE NUK FUNKSIONON. POR MUND TE RREGULLOHET. ESHTE NJE DIAMANT I VERTET PER KOLEKSIONISTET. CMIMI 200 MIJ LEK TE VJET

  20.000 Lek
  Durrës
  8 dhjetor 13:58
 • Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë, duke filluar nga € 2,000 në € 500,000 p

  100 €
  Kaçanik
  8 dhjetor 12:13
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Kaçanik
  7 dhjetor 23:50
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Gjakovë
  7 dhjetor 23:43
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Gjakovë
  7 dhjetor 23:41
 • Makin shkrimi

  Makin shkrimi

  Shiten makinat e shkrimit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 dhjetor 23:18
 • Shitet

  Shitet

  Shitet piktura

  120 €
  Prizren
  7 dhjetor 23:18
 • Kulete Gucci

  Kulete Gucci

  Shitet kulete Gucci per vetem 11,99 euro

  12 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 20:18
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Deqan
  7 dhjetor 16:56
 • Makina shkrimi

  Makina shkrimi

  Shiten makina shkrimi .siq shihen ne foto

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:48
 • Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000€ ka 50 milionë €: sanchezaline24@gmail.com ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000€ ka 50 milionë €: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000€ ka 50 milionë €: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Elbasan
  7 dhjetor 00:32
 • ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË

  ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË

  Të nderuar zonja dhe zonja! A po kërkoni një hua parash për realizimin e projektit tuaj? A jeni refuzuar nga bankat tuaja? A keni nevojë për një hua për të pastruar borxhet tuaja, për të paguar fat

  110 €
  Mallakastër
  6 dhjetor 22:08
 • coins

  coins

  duce

  8 €
  Korçë
  6 dhjetor 16:30
 • shandan I vjeter

  shandan I vjeter

  shum I vjeter

  40 €
  Korçë
  6 dhjetor 12:28