• OFRON KREDI TË SHPEJTË NË MË PAK SE 48 ORË

  OFRON KREDI TË SHPEJTË NË MË PAK SE 48 ORË

  Ju jeni duke kërkuar për një kredi ? për të ngjallur aktivitetin tuaj, për realizimin e një projekti, për të ju blej një apartament, por banka ju pyet për kushtet e ju nuk jeni në gjendje për të mbush

  5.000 €
  Skënderaj
  17 korrik 16:48
 • financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim

  financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim

  financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim më shumë kujdes për zgjerimin e biznesit tuaj dhe të bëni projektin tuaj të madh Kjo është kaq e thjeshtë ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e C

  100 €
  Podujevë
  17 korrik 15:18
 • financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim

  financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim

  financimit mundësi dhe Ofertat për Huazim më shumë kujdes për zgjerimin e biznesit tuaj dhe të bëni projektin tuaj të madh Kjo është kaq e thjeshtë ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e C

  100 €
  Kaçanik
  17 korrik 14:48
 • Shitet tavolin me karrike tel 049 315698 viber

  Shitet tavolin me karrike tel 049 315698 viber

  Shiten tavolinat me karrike

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  17 korrik 06:48
 • 1 kg monedha te argjendit

  1 kg monedha te argjendit

  1 kg monedha te argjendit te shteteve te ndryshme nga koleksioni privat. Cmimi eshte minimal dhe i panegociueshem. viber:+37744190617

  540 €
  Prishtinë
  15 korrik 17:18
 • Monedhe ari osmane-Zeri Mahbub 1203(1789)

  Monedhe ari osmane-Zeri Mahbub 1203(1789)

  Monedhe ari osmane zeri mahbub 1203(1789) E rralle dhe ne gjendje shume te mire. Pesha:2.4 gram viber:37744190617

  220 €
  Prishtinë
  15 korrik 15:18
 • Samovar

  Samovar

  Samovar orgjinal ne gjendje perfekte e testuar per vluarjen e ujit e vitit 1965 / 1971

  80 €
  Ferizaj
  15 korrik 14:19
 • Koleksion monedhash dhe kartemonedhash

  Koleksion monedhash dhe kartemonedhash

  Koleksioni monedhash dhe kartemonedhash te viteve te ndryshme te vendeve te ndryshme, permban: 100 lira italiane vitet 1956, 1967, 1977, 1978, 1979, 1981, 1991, 1992, 1995, 1996,1998. 50 lira italian

  60 €
  Tiranë
  13 korrik 11:58
 • Zajam ponuda novca između Konkretno

  Zajam ponuda novca između Konkretno

  Ja sam posebno financijski. Ja bi kredite između pojedinaca u financijske poteškoće i mogućnosti vratiti posuđene u iznosu. Moje kredita uvjeti su jednostavni i dobro definirana. Dajem kredite za po

  100 €
  Klinë
  12 korrik 20:59
 • Klasiket italiane

  Klasiket italiane

  4 libra te klasikeve italiane (italisht) vitet e botimeve 2 cope 1927, 1-1926, 1-1933. 100 € copa

  100 €
  Tiranë
  12 korrik 17:58
 • opportunité de financement et d'offre de pret

  opportunité de financement et d'offre de pret

  opportunité de financement et d'offre de pret plus de soucie pour agrandit votre commerce et réaliser vos grandes projet ceci est si simple nous somme une structure qui offres tous sorte de crédit

  100 €
  Gjilan
  11 korrik 16:48
 • Panorama me arme antike te vjetra okazion

  Panorama me arme antike te vjetra okazion

  per ata qe jane te apasjonuar pas armeve,shes 2 panorama me arme antike 100 mije leke te vjetra secila mund te vendosen edhe per bare , lokale restorante ose ne cdo ambjent tjeter.

  75 €
  Tiranë
  11 korrik 07:28
 • Monedha

  Monedha

  Monedha te dala nga qarkullimi per koleksionist me cmime te favorshme

  5.000 Lek
  Durrës
  10 korrik 16:28
 • Kartmonedha

  Kartmonedha

  Kartmonedha nga Banka Slovenije secila monedhe per 5000 lek mund dhe te diskutohet cmimi

  5.000 Lek
  Durrës
  10 korrik 16:28
 • Dirt diskoteke

  Dirt diskoteke

  Eshte n gjendje t rregullt Prodhim nga franca

  150 €
  Fushë Kosovë
  9 korrik 16:18
 • Shes figuren historike te Skenderbeut punim dore

  Shes figuren historike te Skenderbeut punim dore

  She's figuren historike punim Dore nga gipsi Skenderbeut me mbajtes te vet. Viber +37744565056

  100 €
  Pejë
  8 korrik 16:18
 • Vene e vitit 1979

  Vene e vitit 1979

  Shitet vene e kuqe antike e vitit 1979 - Italy

  40 €
  Tiranë
  8 korrik 11:58
 • Shiten Mobiljet dhe Oriendit

  Shiten Mobiljet dhe Oriendit

  3 Regalla 100€ Braqni 70€ Komoda. 70€ Kuzhina 150€ Shporeti. 50€ 2 kauqa 60€

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 21:18
 • Möglichkeit der Finanzierung und Darlehen anbieten

  Möglichkeit der Finanzierung und Darlehen anbieten

  Möglichkeit der Finanzierung und Darlehen anbieten mehr Sorgfalt Ihres Unternehmens für den Ausbau und Ihr großes Projekt machen Das ist so einfach, wir eine Struktur, die alle Art von Kredit bietet

  100 €
  Lipjan
  7 korrik 16:18
 • Shitet Fotoaparat Antik

  Shitet Fotoaparat Antik

  Shitet Fotoaparat Antik i ruajtur me fotroll. Viber +37744565056

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 korrik 00:19
 • Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote mehr Sorgfalt Ihres Unternehmens für den Ausbau und Ihr großes Projekt machen Das ist so einfach, wir eine Struktur, die alle Art von Kredit bietet wa

  100 €
  Leposaviq
  6 korrik 17:18
 • Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote mehr Sorgfalt Ihres Unternehmens für den Ausbau und Ihr großes Projekt machen Das ist so einfach, wir eine Struktur, die alle Art von Kredit bietet wa

  100 €
  Gllogoc
  6 korrik 17:18
 • Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote

  Möglichkeit der Finanzierung und Kreditangebote mehr Sorgfalt Ihres Unternehmens für den Ausbau und Ihr großes Projekt machen Das ist so einfach, wir eine Struktur, die alle Art von Kredit bietet wa

  100 €
  Suharekë
  6 korrik 17:18
 • Radio blaupunkt

  Radio blaupunkt

  eshte radio e vitit 1960 ,marka blaupunkt, tre banda LW,MW,UKW . ne gjendje funksionale.

  80 €
  Lezhë
  6 korrik 15:28
 • Offre de crédit rapide en moins de 48h

  Offre de crédit rapide en moins de 48h

  Bonjour! Je suis un particulier qui offre des prêts à l'international. J'ai un capital qui servira à octroyer des prêts entre particuliers à court et long terme à partir de 1000€ à 800 000€ à toute pe

  3.500 €
  Zubin Botok
  5 korrik 16:48
 • Ora të murit

  Ora të murit

  i kam 3 copa bejm edhe ndrrim per info:+377 44 928 676

  75 €
  Prizren
  4 korrik 21:51
 • Perle origjinale TAHITi ngjyr hiri me nijansa

  Perle origjinale TAHITi ngjyr hiri me nijansa

  Per informim ne Wiber 044555994

  40 €
  Prishtinë
  4 korrik 21:18
 • Fustan per femra CASABLANCA-Hamburg nr42

  Fustan per femra CASABLANCA-Hamburg nr42

  Per informim ne Wiber 044555994. Fustani oshte ble ne Hamburg te Gjermanis dhe oshte i paperdorur per shkak te nr. ka dezen te bukur dhe ngjyra orijentale.

  35 €
  Prishtinë
  4 korrik 20:48
 • Zingjir i Serrmit

  Zingjir i Serrmit

  Shitet zingjiri i serrmit origjinal shum pak i perdorur. Mund te na kontaktoni edhe ne Viber: +49 157 528 99979

  550 €
  Klinë
  4 korrik 20:18
 • Porcelan - Kodra Ibrahim, Origjinale

  Porcelan - Kodra Ibrahim, Origjinale

  Veper origjinale, Porcelan me certifikate garancie nga Ibrahim Kodra.

  2.000 €
  Tiranë
  4 korrik 15:58
 • HARLEY DAVIDSON 1903

  HARLEY DAVIDSON 1903

  Ne shitje llogoja ose katrama e rrypit te pantollonave e firmes prestigjioze HARLEY DAVIDSON 1903. Kontaktoni ne tel/viber/whatsapp: +37745213598

  70 €
  Prishtinë
  4 korrik 09:18
 • LULE SHQIPONJE ZBUKURUSE E BUKUR

  LULE SHQIPONJE ZBUKURUSE E BUKUR

  Lule me emrin shqiponj ose fokus me felt te bukura mund te perdoret per restorane ose per ndonje vend n shtepi

  150 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 22:48
 • shiten lulet

  shiten lulet

  shes lulet per dhome

  30 €
  Gjilan
  3 korrik 15:18
 • MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  Shesim Mjalt per Dobesim , Perzierje e Nente Lloj Bimesh Perfitimet : Dobeson me shpejtesi , Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt , Organizmin e mban të ngopur , Stabilizon tensionin e

  16 €
  Prishtinë
  3 korrik 07:18
 • Kobure

  Kobure

  Kobure per koleksion

  50 €
  Ferizaj
  2 korrik 12:18
 • LEKURE KALI ORIGJINALE

  LEKURE KALI ORIGJINALE

  LEKURE KALI ORIGJINALE E REGJUR.... cmimi 650 € pak i diskutushem...

  650 €
  Shkodër
  2 korrik 07:58
 •  Kredia serioze, të shpejtë dhe të besueshëm

  Kredia serioze, të shpejtë dhe të besueshëm

  ju keni nevojë për të blerë një makinë, shtëpi apo nevojë për të holla për të paguar faturat tuaja me vonesë apo projekt. Ne ofrojmë lloje të ndryshme të kredive në normë shumë të ulët interesi prej 4

  Me Marrveshje
  Suharekë
  1 korrik 13:48
 • Monedh e Mbretit zog

  Monedh e Mbretit zog

  Monedh e Mbretit zog E vititi 1935

  150 €
  Mat
  29 qershor 14:58
 • Radio antike

  Radio antike

  Shes radio antike per kafiteri,restaurant,bar,shtepi tagg:makin shkrimi,antike,karrika,karrik,tavolin,tavolina,kafiteri,per kafiteri,restaurant

  70 €
  Gllogoc
  29 qershor 11:48
 • Aquarium

  Aquarium

  Aquariuma per pesh ,kafsh te tjera dhe zvarranik

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 qershor 14:48
 • Xhygym i bakrit per kolekcion ose stoli

  Xhygym i bakrit per kolekcion ose stoli

  Per informim ne Wiber o44555994

  13 €
  Prishtinë
  27 qershor 18:18
 • Medaloni Arg 999 fine silber Konig von Bay.Lud.II

  Medaloni Arg 999 fine silber Konig von Bay.Lud.II

  Per informim ne Wiber o44555994-Medaloni oshte Argjent i paster 999 i Mbretit Ludvig II qmimi 35€

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 qershor 13:18
 • Vark punim dore ne qelq

  Vark punim dore ne qelq

  Varka esht punim dore dhe brenda ne shishe

  30 €
  Elbasan
  26 qershor 19:28
 • Medaljona te ardhur nga Gjermania

  Medaljona te ardhur nga Gjermania

  Shitèn Medaljona tè Argjendit te ardhur nga Gjermania me qmim te volitshèm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  24 qershor 13:49
 • Biciklete Bianka

  Biciklete Bianka

  Shitet biciklete bianka femer ne gjendje mjaft te mire, prodhim i viteve 30, me te gjitha pjeset origjinale. Shitet 25 mije lek te reja

  25.000 Lek
  Korçë
  23 qershor 17:28
 • Kuaj deti. nje familje per antikuare

  Kuaj deti. nje familje per antikuare

  Shitet nj familje kuaj deti .vetem per koleksionist.jan shum te vecante dhe t mirembajtur.

  150 €
  Tiranë
  23 qershor 16:58
 • Monedha te ndryshme te botes 53 copa

  Monedha te ndryshme te botes 53 copa

  Per koleksionuesit e apasionuar te numizmatikes shiten keto monedha te shteteve te ndryshme nga e gjithe bota. Kontaktoni ne viber: +37745213598

  30 €
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • SHITEN 16 MONEDHA GJERMANE - KOLEKSION

  SHITEN 16 MONEDHA GJERMANE - KOLEKSION

  Ne shitje 16 monedha gjermane: 1 monedhe 20 mark DDR 4 monedha 1 mark 2 monedha 0.50 pfennig 5 monedha 0.10 pfennig 1 monedha 0.05 pfennig 2 monedha 0.01 pfennig Kontaktoni ne: tel, viber, whatsapp:

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • SHITEN 42 MONEDHA AMERIKANE - KOLEKSION

  SHITEN 42 MONEDHA AMERIKANE - KOLEKSION

  Ne shitje 42 monedha amerikane: 25 monedha çerek dollare 10 monedha 1 cent 7 monedha 1 dime Kontaktoni ne: tel, viber, whatsapp: +37745213598

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 10:49
 • Thike origjinale

  Thike origjinale

  thike komplet inoks (kontakt whats app, viber) e madhe se bashku me kellufin origjinal ! te interesuar serioz ju lutem! faleminderit!

  75 €
  Tiranë
  22 qershor 21:58