Koleksione
Kosovë
Posto shpallje
 • Glob - Dekorim Per Zyre dhe shtepi

  Glob - Dekorim Per Zyre dhe shtepi

  Shitet Globi per zyre dhe shtepi. Dekorim punon me magnet dmth rrin ne ajer si ne foto Transporti Gratis Nkejt Kosoven

  30 €
  Ferizaj
  18 tetor 17:18
 • Punime artizanati shqipetare

  Punime artizanati shqipetare

  Piktura të vjetra,Lahut,Qifteli dhe punime artizanati te vjetra... per me shum vizitoni:https://www.facebook.com/sofing.souvenire VESHE,KOSTUM,TRADICIONAL,TRADICIONAL,KOMTARE,VESHE,QIRA,ATIKE

  Me Marrveshje
  Suharekë
  17 tetor 19:18
 • Tavolin me rrot

  Tavolin me rrot

  Tavolin klasike me rrot klasike .malishev

  130 €
  Prishtinë
  17 tetor 09:20
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  52 €
  Istog
  17 tetor 05:38
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  35 €
  Kaçanik
  17 tetor 05:32
 • Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  50 €
  Kamenicë
  17 tetor 05:26
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  10 €
  Kllokot
  17 tetor 05:25
 • Shes Paruken

  Shes Paruken

  Shes Paruken,Floket Hekorosen,Dredhen,Feneraten jan te gjata 80cm Peshojn 500 g jan Bler 150 ero Shes 100 €

  100 €
  Pejë
  16 tetor 11:18
 • Shes Paruken

  Shes Paruken

  Shes Paruken Floketë Dredhen,Hekorosen,Feneraten peshojn 500g gjatsia 80cm Shes 100€

  100 €
  Pejë
  15 tetor 15:19
 • Tepih Antik

  Tepih Antik

  E punuar me dor 40mi thurje

  10.000 €
  Vushtrri
  14 tetor 18:49
 • Piktur origjinale e vjeter

  Piktur origjinale e vjeter

  Austriake apo gjermane

  150 €
  Podujevë
  14 tetor 17:48
 • Shiten dy orë të arit

  Shiten dy orë të arit

  1.Almadia suisse 18K 0.750 2.Dilau suisse 14K 0.585

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 tetor 13:48
 • Vizatime,piktura

  Vizatime,piktura

  Oil on canvas, vizatime me laps ,teknika te ndryshme..

  40 €
  Prishtinë
  14 tetor 11:19
 • piktura

  piktura

  oil on canvas,vizatime ..

  50 €
  Prishtinë
  13 tetor 19:49
 • Shes Paruken

  Shes Paruken

  Shes Paruken 100 ero asht bler 150 ero Floket hekorosen,Dredhen,Feneraten peshojn 500g te gjata 80 cm

  100 €
  Pejë
  13 tetor 19:18
 • Shes

  Shes

  Shes kristale gurr nga Trepqa po ashtu edhe Harta te punuar nga Dora

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 16:19
 • Ore muri

  Ore muri

  Shes tri ora muri qmimi per cop 130 euro

  390 €
  Pejë
  12 tetor 15:48
 • 4X 200 FRANGA TE VJETRA FRANCEZE = 100€

  4X 200 FRANGA TE VJETRA FRANCEZE = 100€

  Ne shitje 4X200 franga kartmonedha (banknota) te vjetra franceze. Te gjitha 4 bashke shiten = 100€ Koleksionistet dhe te apasionuarit serioz jane te mireseardhur ne: Tel/whatsapp/viber: +37745213598

  100 €
  Prishtinë
  12 tetor 15:21
 • Flokë,Paruke

  Flokë,Paruke

  Shes Paruken 100 ero asht bler 150 floket lahen dredhen hekoresen feneraten peshojn 500 g 80 cm

  100 €
  Pejë
  11 tetor 23:01
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme 2%.

  5.000 €
  Lipjan
  11 tetor 21:52
 • Shampo nga bishti i kalit

  Shampo nga bishti i kalit

  Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe largua Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer. Bishti i Kalit: Ndihmo

  6 €
  Prishtinë
  2 tetor 22:38
 • shitet komplet filxhanash

  shitet komplet filxhanash

  shitet komplet filxhanash,porcelan Anglez nga Royal Albert ,shume te vjeter ne gjendje te re ,Jemi ne Durres

  250 €
  Prishtinë
  18 shtator 11:48
 • Shesh

  Shesh

  Shitet Karroca e kualve origjinale, vjetersia e karroces eshte me shum se 90 vjeqare... Eshte ne gjendje teper shum Te mir, per me shum informata ju lutemi kontaktoni ne mobile:

  1.000 €
  Prishtinë
  17 shtator 09:48
 • test

  test

  test

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 07:48
 • Ormon per kpuca shitet 70euro

  Ormon per kpuca shitet 70euro

  shitet 70euro

  70 €
  Fushë Kosovë
  17 shtator 07:48
 • Apple iphone 7plus 128gb

  Apple iphone 7plus 128gb

  A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable). Packaging should be the same as what is found in a retail store, unless the item is handmade or

  400 €
  Prizren
  17 shtator 07:48
 • Karrika për Berber

  Karrika për Berber

  Shiten dy karrika per berber

  110 €
  Ferizaj
  16 shtator 11:18
 • SHITET MONEDHA ROMAKE NGA BRONZI

  SHITET MONEDHA ROMAKE NGA BRONZI

  Ne shitje monedha e periudhes romake nga bronzi. Vjetersia e saj 1600-2000 vjecare. Fotot jane bere nga une.

  36 €
  Prishtinë
  13 shtator 08:18
 • Floket

  Floket

  Shes Paruken 80cm 500g ësht bler 150 ero e shes 100 € Lahen,Hekorosen,Feneraten

  100 €
  Pejë
  12 shtator 17:48
 • Kuti druri form piano

  Kuti druri form piano

  Kuti druri form piano

  25 €
  Ferizaj
  12 shtator 16:18
 • Paruk , Flok

  Paruk , Flok

  Shes Paruken 80cm 500g jan bler 150'ero shes 100 ero Hekorosen,drdhen,feneerate

  100 €
  Pejë
  12 shtator 01:18
 • Goblena

  Goblena

  Goblena te vitev 70 ta ne gjendje perfekte 4 lloje te dimenxionve 25 Euro copa

  25 €
  Ferizaj
  10 shtator 20:48
 • Llampa antike

  Llampa antike

  Llampa antike ne gjendje shum te mir

  100 €
  Ferizaj
  10 shtator 16:18
 • pegull per flok

  pegull per flok

  Shes pegllen per flok, eshte pa perdorur e ardhur nga zvicrra , ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje .

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  9 shtator 16:18
 • Mbajtse e shishes

  Mbajtse e shishes

  Mbajtse e shishes Made in franc

  20 €
  Ferizaj
  9 shtator 12:18
 • CUSHMAN HUSKY made in USA

  CUSHMAN HUSKY made in USA

  Prodhim i viteve '50, antik. N gjendje super pune , shikoni video. Interesant si edhe shveqicen (kandelen) e ka origjinal. Punon si sahat .

  200 €
  Pejë
  7 shtator 22:18
 • Tehpi

  Tehpi

  Shes tehpin e pa perdorur me qmim 65 euro

  65 €
  Prishtinë
  7 shtator 13:48
 • Grinder duhani

  Grinder duhani

  Grinder duhani apo i te gjitha melmesave te tjera. Matreali i keti te fundit eshte i cilesise se larte, thumbat e mprehta dhe skeleti eshte metalik. Transporti kryhet me poste private eshte gratis dhe

  14 €
  Prishtinë
  6 shtator 18:48
 • Grinder duhani

  Grinder duhani

  Grinder duhani apo coptues i gjdo melmese i kualitetit te larte. Perbehet prej 4 shtresa qe e ben te lehte pastrimit, matreali eshte metal dhe nuk eshte i plastikes poashtu shum i pershtatshem dhe kom

  14 €
  Prishtinë
  6 shtator 18:48
 • Shiten keto rruza

  Shiten keto rruza

  Shes keto rruza jan perafersisht 44 pako shiko foton per ma shum info . Viber.+38649747320 Boj ndrrim nese me konvenon.

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  5 shtator 14:48
 • Tespi Qilibari 33 kokrra dhe 182 grame

  Tespi Qilibari 33 kokrra dhe 182 grame

  Shiten

  1.000 €
  Prishtinë
  3 shtator 15:18
 • Lug e vjeter per kepuc

  Lug e vjeter per kepuc

  Lug per kepuc

  15 €
  Ferizaj
  3 shtator 12:48
 • Kali lekure

  Kali lekure

  Kali i lekures shum i bukur

  40 €
  Ferizaj
  3 shtator 12:48
 • Lahut e vjeter

  Lahut e vjeter

  Lahut e vjeter

  70 €
  Ferizaj
  3 shtator 12:48
 • Ora me kurdisje

  Ora me kurdisje

  Ora e vjeter me kurdisje

  20 €
  Ferizaj
  3 shtator 12:18
 • Syza optika

  Syza optika

  She's shum lloj te syzave dhe te gjitha firmat e njohura pres blers serioz nr ne viber +38649286003

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  3 shtator 01:18
 • rafte

  rafte

  shesim raftet qmimi sipas marrveshjes per me shum me shkruani ne numrin 043945652

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 gusht 13:51
 • Gas mask

  Gas mask

  Shit gas maska e ardhur nga zvicrra e re pa perdor

  50 €
  Ferizaj
  29 gusht 11:48
 • Rrota te drurit

  Rrota te drurit

  Shes rrotat e drurit. Cmimi sipas marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  28 gusht 22:48
 • Shiten orët antike të arit

  Shiten orët antike të arit

  1:Almadia Suisse 18K 750 2:Dilau Suisse 14K 585 Përmbi 100 vjet të vjetra Të dyja me kurdisje në gjendje pune.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 gusht 16:20