Koleksione
Kosovë
Posto shpallje
 • Mindila dore per nuse lloje te ndryshme.

  Mindila dore per nuse lloje te ndryshme.

  Mindilat jan punim dore,punojm edhe me porosi sipas deshires. Qmimet mvaren nga lloji,dhe madhsia. Transporti mund tbehet edhe me post,ose ne ndonje vend takim... Kontakti:+377-44-425-809 Viber Whats

  10 €
  Rahovec
  Dje, 20:18
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetje, kam një dëshmi për t'ju sjellë Në Facebook, ne flasim vetëm për huatë midis individëve, por bëhu i kujdesshëm sepse ka shumë huadhënës të rremë. Më kanë thënë për një huadhënës të quajtu

  700 €
  Prizren
  Dje, 17:36
 • SHITET BIBLA 157 VITE E VJETER

  SHITET BIBLA 157 VITE E VJETER

  SHES BIBLEN NE GJUHEN GJERMANE 157 VITE TE VJETER TE BOTUAR ME 1860 NE DRESDEN. E SJELLUR NE KOSOV GJATE LUFTES SE DYTE BOTERORE.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  15 dhjetor 22:48
 • LIBRA NE GJUHEN GJERMANE TE VJETER 140 VITE

  LIBRA NE GJUHEN GJERMANE TE VJETER 140 VITE

  SHES KOMPLETIN E LIBRAVE TE SHKRIMTARIT TE MADH GJERMAN ,,GETE'' TE BOTUARA NE VITET 1872-1874. JANE GJITHSEJ 14 LIBRA.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  15 dhjetor 22:48
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  700 €
  Prishtinë
  15 dhjetor 17:21
 • piktura

  piktura

  piktura teknika te perziera ( vaj ne pelhure, tush, ngjyra te ujit,pastel) cmimi per pikture 80 euro

  70 €
  Prishtinë
  15 dhjetor 17:18
 • fener

  fener

  fener i vjeter mbi 40 vjet ne gjendje te rregullt

  20 €
  Gjilan
  15 dhjetor 10:48
 • piktura origjinal

  piktura origjinal

  Piktura te punuara te gjitha ne pelhur dimensionet jan te ndryshmee per me shum kontaktoni ne nr 044561124

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 dhjetor 22:18
 • Telefon 1983

  Telefon 1983

  Telefon made in Singapor

  60 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 11:18
 • Harmonica 1980

  Harmonica 1980

  Harmonica viti 1980 e drurit ne gjendje perfekte

  25 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 11:18
 • Orë Fosil

  Orë Fosil

  Shitet Ora Fosil Shum i mir Rezistent ndaaj ujit Ndrrim me Sony 3.kontakt viber +37744302713

  90 €
  Pejë
  13 dhjetor 19:48
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  150 €
  Istog
  13 dhjetor 18:20
 • Shiten radiolidhjet te ardhura nga gjermanija

  Shiten radiolidhjet te ardhura nga gjermanija

  Shiten urgjent radiolidhjet made in germany si te reja me te gjitha paisjet komplet

  100 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 22:18
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-

  1.800 €
  Fushë Kosovë
  12 dhjetor 16:27
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  70.000 €
  Pejë
  12 dhjetor 11:08
 • Eukalipt vajë per sauna inhalime schupp

  Eukalipt vajë per sauna inhalime schupp

  Eucalyptus vaj për sauna e inhalim... Sauna Schupp dhe banjë me avull Eukalipt thelb,eshte origjinale e posaardhur nga Gjermania ne sasi 10 liter çmimi normal shifet edhe ne foto por per ju vjen me nj

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 dhjetor 00:18
 • ofertën e kreditit në 48 orë

  ofertën e kreditit në 48 orë

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  10 €
  Prishtinë
  11 dhjetor 20:55
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  10.000 €
  Zubin Botok
  11 dhjetor 17:22
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120 €
  Gjakovë
  11 dhjetor 14:41
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  120 €
  Viti
  11 dhjetor 11:22
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  150 €
  Kaçanik
  11 dhjetor 10:39
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Gllogoc
  9 dhjetor 12:02
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  50.000 €
  Deqan
  9 dhjetor 11:23
 • korniza syzash

  korniza syzash

  she's dy ramat per pediatri te PA perdorura ne kese te PO sa ardhura nga gjermoni pres blers serioz nr NE Viber +38649286003 kornizat e kan qmimin 50 euro per cop

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  8 dhjetor 16:48
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  100 €
  Malisheve
  8 dhjetor 16:39
 • Mall nga zvicra

  Mall nga zvicra

  Shes mall nga zvicra te ndryshem me qmim te volitshem

  Me Marrveshje
  Pejë
  8 dhjetor 15:19
 • Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë, duke filluar nga € 2,000 në € 500,000 p

  100 €
  Kaçanik
  8 dhjetor 12:13
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Kaçanik
  7 dhjetor 23:50
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Gjakovë
  7 dhjetor 23:43
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Gjakovë
  7 dhjetor 23:41
 • Makin shkrimi

  Makin shkrimi

  Shiten makinat e shkrimit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 dhjetor 23:18
 • Shitet

  Shitet

  Shitet piktura

  120 €
  Prizren
  7 dhjetor 23:18
 • Kulete Gucci

  Kulete Gucci

  Shitet kulete Gucci per vetem 11,99 euro

  12 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 20:18
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Deqan
  7 dhjetor 16:56
 • Makina shkrimi

  Makina shkrimi

  Shiten makina shkrimi .siq shihen ne foto

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:48
 • blej

  blej

  blej libra te vjetra dore shkrim arabe,otomane,persiane,harta te vjetra...vetem oferta te mira se jem pasionist,sende thjeshta jo te ruajtun mire nuk me interesojn.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 dhjetor 15:48
 • Mindila dore per nuse lloje te ndryshme

  Mindila dore per nuse lloje te ndryshme

  Mindilat behen edhe me porosi sipas deshires Kontakti:+377-44-425-809 Viber Whats app Messenger etj Ju mirpresim

  10 €
  Suharekë
  4 dhjetor 20:48
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Kllokot
  4 dhjetor 15:34
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmojmë të gjithë njerëzit me karakter të mirë për të marrë një hua të shpejtë dhe të sigurt vetëm për realizimin e projekteve. Me një

  100 €
  Gjilan
  4 dhjetor 14:54
 • Shpat

  Shpat

  shitet shpata per mashum na konaktoni 049469801 viber +38649469801

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 dhjetor 22:48
 • Plug mbi 100 vjeqar

  Plug mbi 100 vjeqar

  shes pllugun per koleksion mbi 100 vjeqar i 1914 eshte sakt ndrohet edhe me telefon.Samsung.Ipone shtoj edhe pare info +37744250262

  101 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 17:48
 • Arme

  Arme

  Shitet arma asht allti shkreps por s dallohet nga arma e vertet . Shitet urgjent Raportiratet Mbushet me plin shiko fotot e re gllanc vetem per persona me leje

  25 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 14:18
 • Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi..

  Gure Antik Te Qmuar,Harta me Porosi.. Gure te cilet perdoren ne restorane , gure dekorus. Harta me gure sipas porosis, ne harta mund te shkruhet sipas deshires te klientit. Cmimi sipas madhsis apo sh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 dhjetor 20:18
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Suharekë
  1 dhjetor 18:18
 • Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë dekoruese, dhuratë fantastike për të dashurit tuaj , mjafton të na dërgoni foton në viber dhe pjesën tjetër e kryem ne! #FortLirë *Shtyp Super Kualitet (Teknologjia e fundit UV) *Transporti Gr

  11 €
  Prishtinë
  1 dhjetor 17:48
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Mitrovicë
  1 dhjetor 10:36
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Prishtinë
  30 nëntor 23:57
 • Piktura dhe Vizatime me porosi

  Piktura dhe Vizatime me porosi

  Bëjm piktura,portrete, grafika, si dhe vizatime të ndryshme me porosi. Me ngjyra dhe laps, me qmime të arsyshme.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 nëntor 22:19
 • Peshore  ANALITIKE

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , laboratore kimike,argjentari.,,,dmth.per matje precize.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 nëntor 18:18
 • Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968

  Shitet 4 Revista YLLI te vitit 1967 - 1968

  Shiten 4 revista " YLLI " te vitit 1967 - 1968. Revistat jan shume te mirmbajtura. Me marrveshje. E-mail: [email protected] Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 nëntor 12:48