Koleksione
Viti

Koleksione në shitje në Viti

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Syza Dielli
  Koleksione

  Syza Dielli

  shiten syzat kiomi origjinal prej zvicrre

  Viti 26 gusht 19:04
  30 €
 • 3 foto
  Aeroplan i luftes dyte botrore
  Koleksione

  Aeroplan i luftes dyte botrore

  Aeroplan i modifikuar, i pershtatshem per koleksion para restoraneve dhe objekteve tjera.Gjate eres

  Viti 4 prill 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lulja fokus
  Koleksione

  Lulja fokus

  Shitet lulja fokus e gjate rreth tri metra e shendosh

  Viti 4 prill 09:28
  100 €
 • 0 foto
  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"
  Koleksione

  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"

  Shitet Piktura e \"Lidhjes së Prizrenit\" e punuar me Vaj në pëlhur. -Bëjmë edhe porosi (piktura) tj

  Viti 3 prill 19:52
  Me Marrveshje