Kompjutera

Kompjutera në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Dell e6440 i5 4th gen i përdorur
  Kompjutera

  Dell e6440 i5 4th gen i përdorur

  Dell e6440 i 5 4th gen 4GB RAM 500GB HDD i përdorur

  Tiranë 4 prill 22:29
  199,900 €
 • 9 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb

  Lenovo i5 V-pro gen-4 4gb ram memory 128 gb SSD Ekranin 12.5 inch HD Lloptopat jan te Rii nga Gjerma

  Prishtinë 2 prill 12:43
  195 €
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë 2 prill 12:40
  295 €
 • 0 foto
  Shitet PC - Gaming
  Kompjutera

  Shitet PC - Gaming

  Shitet PC - HP - GAMING Intel Core i7 4th Gen 4770 (3.40 GHz) 16 GB 2 TB HDD Windows 10 Pro 64-Bit 1

  Prishtinë 2 prill 12:20
  400 €
 • 0 foto
  Super okazion! i5-3570K/Ssd128/Gt710/-monitor 24fd
  Kompjutera

  Super okazion! i5-3570K/Ssd128/Gt710/-monitor 24fd

  Okazion vetem pak dite urgjent!!! Procesor i5 gjenerata e 3 quad core unlocked!!!! i5 3570k - ssd

  Tiranë 2 prill 12:16
  200 €
 • 1 foto
  Acer core2duo 4 giga ram 250 hardisk 95 euro
  Kompjutera

  Acer core2duo 4 giga ram 250 hardisk 95 euro

  Acer core2duo 4 giga ram 250 hardisk wirles kamer Me garancion

  Ferizaj 2 prill 12:13
  95 €
 • 2 foto
  Hp core2duo 4 ram 250 hardisk me garancion 95E
  Kompjutera

  Hp core2duo 4 ram 250 hardisk me garancion 95E

  Hp core2duo 4 ram 250 hardisk wirles kamer Me garancion

  Ferizaj 2 prill 12:13
  95 €
 • 1 foto
  Lenovo i5/4 ram 250 hardisk me garancion 165
  Kompjutera

  Lenovo i5/4 ram 250 hardisk me garancion 165

  Lenovo corei5/ 4 ram 250 hardisk Wirles kamer baterin e man Me garancion

  Ferizaj 2 prill 12:12
  165 €
 • 1 foto
  Model iri core i5)4 ram 250 hardisk me garancion
  Kompjutera

  Model iri core i5)4 ram 250 hardisk me garancion

  Lenovo core i5 4 ram 250 hardisk Nga modelet e reja Me garancion me gjith paisjet percjellse

  Ferizaj 2 prill 12:11
  160 €
 • 4 foto
  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd Intel grafik hd 4000 madhesia 14 inch baterin e mban

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  170 €
 • 4 foto
  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd

  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd intel hd grafik 3000 madhesia 14 inch baterin e mban diku

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb
  Kompjutera

  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb

  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb ram intel hd grafik 4000 madhesia 15.6 inch bateri

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  210 €
 • 2 foto
  Samsung Tablet dhe llaptop
  Kompjutera

  Samsung Tablet dhe llaptop

  DISPLAY Resolution1366 x 768 (HD) LCD Backlight TechnologyLED backlight Diagonal Size11.6 in Diagona

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  150 €
 • 4 foto
  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd
  Kompjutera

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd intel hd grafik 3000 madhesia 15.6 inch baterin e mban

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  180 €
 • 4 foto
  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch
  Kompjutera

  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch

  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch Intel Atom X5-Z8350 1.44 Ghz me 60 gb ssd eshte pothuajse

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  150 €
 • 3 foto
  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk
  Kompjutera

  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk

  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk intel grafik eshte mjaft i shpejt mund te perdoret per

  Fushë Kosovë 2 prill 12:10
  140 €
 • 4 foto
  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd
  Kompjutera

  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd

  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd intel hd grafik 4000 baterin e mban mbi 3 ore eshte sikur i r

  Fushë Kosovë 2 prill 12:09
  170 €
 • 4 foto
  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd
  Kompjutera

  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd

  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd intel hd grafik 3000 shum i rujtun baterin e mban diku mbi 3

  Fushë Kosovë 2 prill 12:09
  130 €
 • 4 foto
  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd intel hd grafik 4400 madhesia 15.6 baterin e mban afer 5 ore

  Fushë Kosovë 2 prill 12:09
  170 €
 • 3 foto
  Shes Kompjuterin per gaming ose Work Station
  Kompjutera

  Shes Kompjuterin per gaming ose Work Station

  Kom lujt fortnite nta shum , apex , pubg, csgo, LoL, sbon as llag as kurgjo. Kom bo edhe renderim te

  Deqan 2 prill 12:08
  380 €
 • 4 foto
  Intel I7-2620M 2.70 Ghz 10 gb ram 250 gb hd
  Kompjutera

  Intel I7-2620M 2.70 Ghz 10 gb ram 250 gb hd

  12.5-inch Premium HD 1366×768 LED-Backlit Display (IPS, Matte Finish) Intel Core i7-2620M Processor

  Fushë Kosovë 2 prill 12:08
  180 €
 • 3 foto
  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd intel hd grafik 3000 madhesia 15.6 baterin e mban diku

  Fushë Kosovë 2 prill 12:08
  180 €
 • 2 foto
  Gaming i5 + 16 GB RAM GTX 770 Windforce 250 SSD
  Kompjutera

  Gaming i5 + 16 GB RAM GTX 770 Windforce 250 SSD

  Shes kompjuterin e meposhtem. Eshte perfekt per FORTNITE, CSGO, DOTA, LOL CPU: Intel Core I5 4670k

  Tiranë 2 prill 11:56
  42.000 Lek
 • 1 foto
  ACER Veriton - SUPER I SHPEJTE SI KOMPJUTER
  Kompjutera

  ACER Veriton - SUPER I SHPEJTE SI KOMPJUTER

  KOMPJUTER NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUME I SHPEJT BEN DHE PER LOJRA KASA- ACER VERITON MOTHERBOARD -

  Tiranë 2 prill 11:56
  250 €
 • 1 foto
  SHITEN 20 PC DELL
  Kompjutera

  SHITEN 20 PC DELL

  shiten 20 pc dell optiplex 755, ram 2gb cor2 duo monitor samsung 22 polsh jane ne gjendje superr, s

  Tiranë 2 prill 11:53
  130 Lek
 • 5 foto
  LAPTOP ACER MINI TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE
  Kompjutera

  LAPTOP ACER MINI TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE PERFORMANCAT NE FOTO PER ME SHUME WIBER

  Prishtinë 2 prill 11:46
  55 €
 • 2 foto
  Gaming i7 3770 Gtx 1050 Ti
  Kompjutera

  Gaming i7 3770 Gtx 1050 Ti

  Processori: i7 3770 3th. Ram 8 Gb Grafika Gtx 1050 Ti 4 Gb. SSD 240 Gb + 500 Gb

  Ferizaj 2 prill 11:40
  320 €
 • 0 foto
  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI
  Kompjutera

  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32Gb max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë 2 prill 11:40
  440 €
 • 4 foto
  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram
  Kompjutera

  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram

  Shitet laptopi i5 firma Fujitsu gjenerata e trete 14.1\' eshte ne ngjendje te mrekullueshme shume i

  Prishtinë 2 prill 11:38
  180 €
 • 7 foto
  SHITET LLAPTOPI SAMSUNG
  Kompjutera

  SHITET LLAPTOPI SAMSUNG

  Shitet llaptopi Samsung R40 15.6 inch i perdorur por në gjendje të rregullt fotot jan reale baterin

  Prizren 2 prill 11:38
  75 €
 • 4 foto
  Laptop i5 2.4ghz 4gb Ram
  Kompjutera

  Laptop i5 2.4ghz 4gb Ram

  Shitet laptopi i5 firma Fujitsu gjenerata e trete 14.1\' eshte ne ngjendje te mrekullueshme shume i

  Gjilan 2 prill 11:37
  180 €
 • 4 foto
  Shitet urgjent
  Kompjutera

  Shitet urgjent

  Sapo ardhur nga Gjermanija Procesor cpu - core i5 Ram 4 GB (2x2 ) Max supprtted size 8 GB

  Prizren 2 prill 11:31
  180 €
 • 4 foto
  Hp core2duo 4 ram 250 hdd me garancion 90euro
  Kompjutera

  Hp core2duo 4 ram 250 hdd me garancion 90euro

  Ho core2duo 4 giga ram 250 hardisk Wirles kamer baterin e mban Me garancion

  Ferizaj 2 prill 11:31
  90 €
 • 3 foto
  Dell corei5/gen3/8 ram 165 euro me garancion
  Kompjutera

  Dell corei5/gen3/8 ram 165 euro me garancion

  Dell core i5 8 ram 250 hardisk nga modelet me te reja Wirles kamer baterin e man Me gjith paisjet p

  Ferizaj 2 prill 11:30
  165 €
 • 2 foto
  Packard bell core i3/4 ram 250 hardisk 125 euro
  Kompjutera

  Packard bell core i3/4 ram 250 hardisk 125 euro

  Packard bell Core i3 250 hardisk 4 ram wirles kamer Baterin e mban

  Ferizaj 2 prill 11:29
  125 €
 • 11 foto
  Hp i5 gen7
  Kompjutera

  Hp i5 gen7

  Ne shitje Lap Top Hp i5 gen7 ne gjendje perfekte, importuar nga Zvicra. Spec: Intel Core i5 7200U C

  Prizren 2 prill 11:29
  240 €
 • 2 foto
  toshiba me garancion i ardhur nga jasht 75 euro
  Kompjutera

  toshiba me garancion i ardhur nga jasht 75 euro

  shitet toshiba ne gjendje shum te mir dhe me garancion

  Ferizaj 2 prill 11:28
  75 €
 • 2 foto
  Hp Elitebook core i5 gen 4 hardisk 500 Gb Ram 4Gb
  Kompjutera

  Hp Elitebook core i5 gen 4 hardisk 500 Gb Ram 4Gb

  Hp Elitebook core i5 gen 4 hardisk 500 Gb Ram 4Gb ultra slim ne fjendje shum te mir mod 840

  Ferizaj 2 prill 11:28
  230 €
 • 6 foto
  Malli i ri norvexhes me garancion nga 75 euro
  Kompjutera

  Malli i ri norvexhes me garancion nga 75 euro

  Kemi laptopa nga norvexhia Brendet e njohura si dell hp asus acer Dual core 4 ram Core2duo 4 ram Cor

  Ferizaj 2 prill 11:26
  75 €
 • 2 foto
  lop
  Kompjutera

  lop

  laptop Sony 🔹 Windows 10 🔹 Hardisk 300 Gb 🔹 Ram memore 4 Gb 🔹 Batarin ok 2 orë 🔹 Processor cpu

  Prishtinë 2 prill 11:23
  120 €
 • 2 foto
  Xeon E5 2670 v2
  Kompjutera

  Xeon E5 2670 v2

  Shite xeon E52670 v2 10 core 20 threads 16gb ram hyperex grapich card 8gb sapphire ssd 500gb power

  Prishtinë 2 prill 11:23
  1 €
 • 2 foto
  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim
  Kompjutera

  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim

  Shitet Acer Aspire 5710 Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.66GHz Ram Memory 2.0GB HDD 160 GB DVD-RW S

  Viti 2 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laptop HP Probook 6470b
  Kompjutera

  Laptop HP Probook 6470b

  Intel Core i5-3210M 2.5 GHz, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD,14.0-inch, Intel HD Graphics 4000

  Tiranë 2 prill 11:16
  24.000 Lek
 • 6 foto
  dell hp acer 2GB 160gb
  Kompjutera

  dell hp acer 2GB 160gb

  dell hp acer 2GB 160gb

  Podujevë 2 prill 11:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  dell i5 terra i3
  Kompjutera

  dell i5 terra i3

  dell i5 terra i3

  Podujevë 2 prill 11:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dell 760 160GB 2GB
  Kompjutera

  dell 760 160GB 2GB

  dell 760 160GB 2GB

  Podujevë 2 prill 11:08
  40 €
 • 0 foto
  hp 8300 i5-3470 250GB 4GB
  Kompjutera

  hp 8300 i5-3470 250GB 4GB

  hp 8300 i5-3470 250GB 4GB

  Podujevë 2 prill 10:56
  100 €
 • 4 foto
  hp 4GB 320GB i3-4160
  Kompjutera

  hp 4GB 320GB i3-4160

  hp 4GB 320GB i3-4160

  Podujevë 2 prill 10:56
  140 €
 • 4 foto
  dell i5-3470 4GB dell
  Kompjutera

  dell i5-3470 4GB dell

  dell i5-3470 4GB dell

  Podujevë 2 prill 10:56
  140 €
 • 5 foto
  hp 160GB i5 1TB 6GB
  Kompjutera

  hp 160GB i5 1TB 6GB

  hp 160GB i5 1TB 6GB

  Podujevë 2 prill 10:56
  400 €