Kompjutera
Gjirokastër

Kompjutera në shitje në Gjirokastër

 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Kompjutera

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Gjirokastër 14 gusht 18:52
  50.000 €
 • 5 foto
  ASUS ROG Strix Gara GL703GE 6-Core i7-8750H 16 GB Ram GTX 1050ti
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix Gara GL703GE 6-Core i7-8750H 16 GB Ram GTX 1050ti

  ASUS ROG Strix Gara GL703GE 6-Core i7-8750H 16 GB Ram GTX 1050ti

  Gjirokastër 23 korrik 14:39
  540 €
 • 2 foto
   kompjuter gaming.Mouse tastiera, monitor gaming.
  Kompjutera

  kompjuter gaming.Mouse tastiera, monitor gaming.

  1..Motherboard msi krait gaming b250(garanci prodhues per jete) Madhesia atx Merr 64gb ram. Usb 3.0,

  Gjirokastër 23 qershor 14:09
  750 €
 • 2 foto
  Shitet Laptop Lenovo ThinkPad T440
  Kompjutera

  Shitet Laptop Lenovo ThinkPad T440

  Me pak se 2 muaj i perdorur. Cmimi 200 Euro i padiskutueshem. Se bashku me canten dhe karikuesin ori

  Gjirokastër 20 qershor 18:06
  200 Lek
 • 5 foto
  Shitet hp EliteBook8460p
  Kompjutera

  Shitet hp EliteBook8460p

  Shitet laptop hpEliteBook8460p. Ram 4gb,memorje 250gb,core5,windows7 profesional.Vetem 2 muaj i perd

  Gjirokastër 13 prill 23:40
  160 €
 • 2 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  Tastir dhe maus Me komh Dhom dhe guzhin Ekran s tetatan Mausi ngjyr portokall Me priz toke

  Gjirokastër 3 prill 11:53
  2.500 €
 • 5 foto
  Shes Laptop ne gjendje shume te mire
  Kompjutera

  Shes Laptop ne gjendje shume te mire

  Laptop lenovo Ideapad G 570 okazion

  Gjirokastër 2 prill 15:12
  250 €
 • 0 foto
  Hp EliteBook 8064p
  Kompjutera

  Hp EliteBook 8064p

  Shitet laptop hp 14.1 windows 7 profesional ram 4gb memorje 250gb vetem 1 muaj i perdorur me te gj

  Gjirokastër 26 shkurt 21:16
  150 €
 • 2 foto
  Pc bar
  Kompjutera

  Pc bar

  Intel core i5-2400 160GB HDD 4GB ram DDR3 Intel HD Graphics Windows 10

  Gjirokastër 29 janar 22:16
  99 €
 • 4 foto
  Netbook HP COMPAQ MINI 110C-1030SV (laptop)
  Kompjutera

  Netbook HP COMPAQ MINI 110C-1030SV (laptop)

  Nr kontakti: 0684751815

  Gjirokastër 24 janar 10:19
  120 €
 • 0 foto
  Pc te kompletuar
  Kompjutera

  Pc te kompletuar

  Shiten 15 pc te nje qendre internet me monitor dhe the gjitha paisjet e tjera . Cmimi I diskutushem.

  Gjirokastër 13 janar 22:16
  120 €