Kompjutera
Kaçanik

Kompjutera në shitje në Kaçanik

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet kompjuteri komplet
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri komplet

  Grafika : Geforce GTX 750 Ti 4GB Processori:i5 4690K 3.50 ghz RAM : 8 GB Monitori : LG 24 inch Mou

  Kaçanik 17 nëntor 12:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjermania

  Kaçanik 16 nëntor 23:20
  15 €
 • 2 foto
  XFX Radeon RX VEGA 64 8G Graphics Card 400$
  Kompjutera

  XFX Radeon RX VEGA 64 8G Graphics Card 400$

  XFX Radeon RX VEGA 64 8G Graphics Card 400$ Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikë

  Kaçanik 11 nëntor 10:58
  400 €
 • 0 foto
  2019 original Msi gaming laptop gt73vr Tian notebo
  Kompjutera

  2019 original Msi gaming laptop gt73vr Tian notebo

  brand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original

  Kaçanik 5 shtator 06:10
  200 €
 • 2 foto
  Apple Macbook pro 13
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 13

  New and original with warranty [email protected] Whatsapp + 14243220873 Skype: el

  Kaçanik 25 gusht 15:40
  550 €
 • 6 foto
  Apple Macbook pro 15
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15

  New and original with warranty [email protected] Whatsapp + 14243220873 Skype:

  Kaçanik 25 gusht 15:34
  800 €
 • 0 foto
  Shes Laptopin
  Kompjutera

  Shes Laptopin

  Shitet laptopi FujitsuSiemens ne gjendje te rregullt. i5 gen4 8Gb RAM,15 inch HDD 256 SSD baterine

  Kaçanik 19 gusht 19:14
  270 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuter komplet cmim te mire
  Kompjutera

  Shitet kompjuter komplet cmim te mire

  Monitor : Benq XL2411P GPU:NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB CPU:i5 4690K 3.5 bahet overclock deri 4.5ghz

  Kaçanik 18 gusht 18:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta falas 100%   Whatsapp: + 22-991-391-741
  Kompjutera

  Oferta falas 100% Whatsapp: + 22-991-391-741

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Kaçanik 5 gusht 18:49
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Shes Kompjuter komplet
  Kompjutera

  Shes Kompjuter komplet

  Monitor : Benq XL2411P GPU:NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB CPU:i5 4690K 3.5 bahet overclock RAM: Hyperx

  Kaçanik 30 korrik 00:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MSI GE62VR Core i7 6700HQ 12 GB RAM 128GB SSD 1TB HDMI 15.6 "- Windows 10
  Kompjutera

  MSI GE62VR Core i7 6700HQ 12 GB RAM 128GB SSD 1TB HDMI 15.6 "- Windows 10

  MSI GE62VR Core (1) garanci një vjeçare Politika e kthimit 90 ditë

  Kaçanik 29 korrik 18:26
  409 €
 • 1 foto
  Shes PC i7
  Kompjutera

  Shes PC i7

  Shitet PC GAMING per kejt lojrat e reja si fortnite, csgo, gta v, pubg etj, ngjendje perfekte, speci

  Kaçanik 19 qershor 18:55
  450 €
 • 1 foto
  PS 3
  Kompjutera

  PS 3

  Esht ne gjendjen te mir veten controller (dorzen)nuk e ka .Mund te kontaktoni edhe permes viberit:+3

  Kaçanik 16 maj 18:34
  130 €
 • 3 foto
  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7
  Kompjutera

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7 na kontaktoni për më

  Kaçanik 7 maj 01:40
  320 €
 • 3 foto
  FUJITSU SIEMENS CELSIUS M460
  Kompjutera

  FUJITSU SIEMENS CELSIUS M460

  Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU Q6600 X 2.40 GHz Memory (RAM) 7.00 GB Graphics : NVIDIA Quadro FX 37

  Kaçanik 9 prill 20:07
  150 €
 • 5 foto
  HP Compaq dc 5750 Microtower
  Kompjutera

  HP Compaq dc 5750 Microtower

  ADM Sempron (tm) Processor 3600 + 2000 MHz Memory ( RAM ) 3.50 GB Graphics : ATI Radeon Xpress 115

  Kaçanik 9 prill 18:02
  100 €
 • 3 foto
  Lenovo Laptop
  Kompjutera

  Lenovo Laptop

  Shes Lenovo Laptop në gjendje përfekte e blerë në Angli. RAM : 8GB HDD: 1TB CPU: 2 x 2.16 GHz DVD-RO

  Kaçanik 4 prill 11:45
  220 €
 • 9 foto
  Shitet Macbook Pro 15-inch, I7, 8gb , 750gb Hdd
  Kompjutera

  Shitet Macbook Pro 15-inch, I7, 8gb , 750gb Hdd

  Shitet Macbook Pro 15-inch, Mid2012 Processor 2,6 Ghz Intel Core I7 Memory 8gb 1600 Mhz DD3 Graphi

  Kaçanik 3 prill 16:15
  599 €
 • 0 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  shes kompjuterin DELL ne gjendje perfekte pa asnje defekt Per ma shum kontaktoni ne 044225390

  Kaçanik 3 prill 13:49
  85 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri

  shitet dhe monitori XL2411P BenQ Zowie 144hz (1 muaj perdort) urgjent!!!

  Kaçanik 31 mars 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet MacBook Pro 13” 2010
  Kompjutera

  Shitet MacBook Pro 13” 2010

  She’s MacBook Pro 13” 2010 , arsyja e shitjes eshte mos perdorimi Core 2 Duo Nvidia Grafik Kar

  Kaçanik 17 mars 23:16
  175 €
 • 2 foto
  iMac
  Kompjutera

  iMac

  iMac ( 21.5-inch , Mid 2011) Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB 1333 MHz DDR3 Graphics AM

  Kaçanik 11 mars 16:27
  250 €
 • 2 foto
  iMac
  Kompjutera

  iMac

  OS X El Capitan Version 10.11.6 iMac 21.5-inch Mid 2011 Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB

  Kaçanik 11 mars 16:16
  250 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pake

  Kaçanik 16 shkurt 23:03
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes ps3 105
  Kompjutera

  Shes ps3 105

  Ësht në gjendje shum të mir

  Kaçanik 21 janar 22:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Kaçanik 10 maj 17:50
  900 €
 • 11 foto
  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD
  Kompjutera

  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD

  Shes laptop/ultrabook Dell XPS 13 me super performance, i perdorur shume shume pak, duket si ri pa a

  Kaçanik 8 maj 11:39
  500 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 5 prill 14:54
  900 €
 • 2 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 29 mars 17:51
  900 €
 • 3 foto
  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART
  Kompjutera

  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART

  Shitet Laptopi ne gjendje te rregullt perfekte i ardhur prej jasht osht ble ne paket

  Kaçanik 28 nëntor 08:59
  Me Marrveshje