Kompjutera
Kavajë

Kompjutera në shitje në Kavajë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë 18 tetor 19:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompjuter Autel
  Kompjutera

  Kompjuter Autel

  Kompjuter Autel...Te dhenat mund ti shikoni te faqa fundit...

  Kavajë 1 shtator 09:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DELL XPS 15 9550
  Kompjutera

  DELL XPS 15 9550

  Shitet Dell XPS 15 9550 4K SCREEN TOUCHSCREEN SPECIAL EDITION INTEL CORE I7 6700hq 32GB RAM 1TB NVM

  Kavajë 20 gusht 17:52
  1.600 €
 • 9 foto
  Apple MacBook Pro retina 2016
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro retina 2016

  Apple MacBook pro retina 2016 TouchBar Core i7 2.7ghz 16gb Ram Dual graphics Intel uhd Radeon pro 45

  Kavajë 20 gusht 17:52
  1.650 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Kompjutera

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Windows: 10 64-bit Graphics card: NIVIDIA Gtx 1050 2 GB dedikuar Procesori: i5 3.1 GHz RAM: 8GB Memo

  Kavajë 9 gusht 03:45
  185 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13

  Apple MacBook Pro 13 with Warranty and Invoice [email protected] Whatsapp +234817980

  Kavajë 26 korrik 11:51
  550 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6
  Kompjutera

  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6

  Apple MacBook Air MJVE2LL / Një laptop 13 inç (1.6 GHz Intel Core i5,4GB RAM, 128GB hard disk SSD, M

  Kavajë 22 korrik 04:46
  600 €
 • 0 foto
  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241
  Kompjutera

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241 MONITORI ESHTE PERDORUR PER 1 MUAJ ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Kavajë 15 korrik 11:24
  220 €
 • 0 foto
  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE
  Kompjutera

  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE

  CPU: I5 3570 @ 3.40Ghz RAM: 8GB DDR3 HDD: 500 GB SATA SSD : 120 GB GPU : GTX 1060 6GB WINDOWS 10 G

  Kavajë 15 korrik 10:24
  400 €
 • 1 foto
  Tablet Samsung Tab A 10.5\" T590 i ri
  Kompjutera

  Tablet Samsung Tab A 10.5\" T590 i ri

  Tableti eshte ne kuti i pa hapur asnjeher.

  Kavajë 22 qershor 22:52
  200 €
 • 4 foto
  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD I
  Kompjutera

  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD I

  Argëtim hp laptop pc G6 (lojrave) 8GB RAM 1TB HD Intel i3 Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e

  Kavajë 12 qershor 21:20
  300 €
 • 6 foto
  KOMPJUTER DESTOP + EKRAN PHILIPS
  Kompjutera

  KOMPJUTER DESTOP + EKRAN PHILIPS

  KOMPJUTER DESTOP I KOMPLETUAR ME EKRAN PHILIPS 19" + TASTIERE + MAUS, HDD 250GB,RAM 4G,PROCESOR: AMD

  Kavajë 30 maj 07:30
  180 €
 • 2 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Shioten 10 laptop ne gjendje shume te mire. 5-Hp probokk 6550B dhe 5-Toshiba tecra a11 Cmimi shum i

  Kavajë 3 prill 23:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Laptop Dell Vostro 15
  Kompjutera

  Shitet Laptop Dell Vostro 15

  SHITET LAPTOP GJENDJA SI I RI 4 MUAJ Display - 15.6 INCH HD Proccesor- I5-7200 CPU

  Kavajë 1 prill 06:26
  450 €
 • 0 foto
  pc
  Kompjutera

  pc

  shitet kompiuter dual core 3.2 ghz, 4gb ram ddr3, 300gb hard disk. dhe minitori samsung 19 inch wide

  Kavajë 19 shkurt 17:16
  90 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi...
  Kompjutera

  Shitet per arsye mos perdorimi...

  Pc...windows...

  Kavajë 11 shkurt 19:26
  150 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuter
  Kompjutera

  Shitet kompjuter

  Shume pak i perdorur

  Kavajë 20 janar 20:16
  50 Lek
 • 0 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  Dell optiplex 755. Quad core 3ghz, 8gb ram, 320 gb hard disk, 512 gpu. I fuqishem dhe i pershtatshem

  Kavajë 14 janar 12:16
  90 €