Kompjutera
Kolonjë

Kompjutera në shitje në Kolonjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
   Dell XPS 15 9550 15.6\" 4K
  Kompjutera

  Dell XPS 15 9550 15.6\" 4K

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Kolonjë 15 shtator 22:49
  620 €
 • 5 foto
   10 pc marke HP okazion
  Kompjutera

  10 pc marke HP okazion

  shiten 10 pc marke HP okazion njesi,monitor,maus,kufje,tastiere,karige dhe tavolinat shiten te gjit

  Kolonjë 25 gusht 13:17
  900 €
 • 2 foto
  HP Probook
  Kompjutera

  HP Probook

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 20 prill 17:09
  600 €
 • 2 foto
  Acer swift
  Kompjutera

  Acer swift

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 19 prill 21:31
  500 €
 • 2 foto
  Brand New Apple Macbook Air
  Kompjutera

  Brand New Apple Macbook Air

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 19 prill 18:56
  600 €
 • 1 foto
  Brand New Apple Macbook Pro
  Kompjutera

  Brand New Apple Macbook Pro

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 19 prill 18:56
  500 €
 • 1 foto
  Asus Zenbook
  Kompjutera

  Asus Zenbook

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 19 prill 18:56
  400 €
 • 2 foto
  Brand New Lenovo thinkpad
  Kompjutera

  Brand New Lenovo thinkpad

  The products are 100% original, with an international warranty of 12 months and home delivery servic

  Kolonjë 19 prill 18:52
  500 €
 • 3 foto
  Shitet Biznesi
  Kompjutera

  Shitet Biznesi

  Shiten 9 kompjutera HP shoqerohen me tavolina , kufje, maus,tastiere dhe karige . Kompjuterat jane n

  Kolonjë 4 prill 00:21
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro (MPXQ2B / A) 13 Intel Core i5
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro (MPXQ2B / A) 13 Intel Core i5

  Karakteristikat kryesore: - Gjenerata e fundit Intel® Core ™ i5 siguron përpunim më të shpejtë dh

  Kolonjë 3 prill 06:20
  900 €