Kompjutera
Krujë

Kompjutera në shitje në Krujë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Laptop:Asus
  Kompjutera

  Laptop:Asus

  Laptop-Asus I sapo ardhur nga:Italia Programi-Windows Ne gjendje shum te mire

  Krujë 14 maj 17:05
  80 €
 • 0 foto
  Laptop sony vaio
  Kompjutera

  Laptop sony vaio

  okazion shitet laptop sony vaio ..nje nder markat me te mira dhe me te forta te laptopeve...per info

  Krujë 4 prill 03:13
  320 Lek
 • 3 foto
  Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook
  Kompjutera

  Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook

  • Markë: Huawei • Prodhuesi: Huawei • Madhësia e ekranit: 13.9 " • Procesor: Intel Core i7-8

  Krujë 18 mars 14:16
  900 €
 • 3 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Laptop hp 930gb ram8gb gjendje perfekte pothuajse i ri!

  Krujë 5 mars 20:19
  230 €