Kompjutera
Kukës

Kompjutera në shitje në Kukës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Apple Macbook Pro 13.3 201813in 8gb 256GB TouchBar
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 13.3 201813in 8gb 256GB TouchBar

  Karakteristikat kryesore të produktit: Viti i lëshimit 2018 Memory 8GB Karakteristikat e tastierës m

  Kukës 22 gusht 09:09
  400 €
 • 4 foto
  Shitet gaming pc
  Kompjutera

  Shitet gaming pc

  Shitet pc gaming per arsye mos perdorimi Shoqerouet ma ,maus ,tastjer ,mouse pad redragon dhe ekran

  Kukës 28 maj 02:39
  400 €
 • 1 foto
  shes laptop toshiba
  Kompjutera

  shes laptop toshiba

  shes laptop toshiba 15.6inch i3 gen2 180gb hdd 1ore bateri 0698881993 viber whatsapp

  Kukës 26 prill 20:30
  145 €
 • 0 foto
  shes 2 kompiutra (hp)
  Kompjutera

  shes 2 kompiutra (hp)

  Shes 2 kompiutra hp.jan windows 7.njeri eshte windows 7 ultimate.Te dh kompiutrat jane full akses (m

  Kukës 24 prill 20:13
  230 €
 • 2 foto
  macbook pro 15\'\' new
  Kompjutera

  macbook pro 15\'\' new

  6-core Intel Core i7 procesor gjenerata e 8 me një frekuencë prej 2.6 GHz, Turbo Boost deri në 4.3 G

  Kukës 19 prill 19:36
  600 €
 • 3 foto
  TOSHIBA C660-1TT
  Kompjutera

  TOSHIBA C660-1TT

  shitet TOSHIBA C660-1TT 15.6inch 4GB RAM 180GB HDD (5.5GB/s) 1GB nVidia GRAFIK 1ore mban baterin i a

  Kukës 5 prill 12:05
  170 €
 • 3 foto
  Printer HP format A4 okazion.....!
  Kompjutera

  Printer HP format A4 okazion.....!

  printer, skanim, fax, USB, wffi,. printim me ngjyra po ashtu. format A4 prineteri eshte pothuajse i

  Kukës 3 prill 14:17
  100 €
 • 0 foto
  6 kompjutera
  Kompjutera

  6 kompjutera

  dell procesion workstation T5500 intel xeon E 5640 2.67 Ghz ( 8 CPUs) - 2.7 ram 20480 grafika amd ra

  Kukës 6 mars 05:16
  1.800 €