Kompjutera
Kurbin

Kompjutera në shitje në Kurbin

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Macbookpro
  Kompjutera

  Macbookpro

  Shitet macbookpro 17inch early 2009 8gb ram 320hdd dual core ne gjendje perfekte... cmimi i diskutus

  Kurbin 15 maj 11:21
  350 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shitet paisje per Salle kompjuterike (qender interneti ) 15 cope te markes Philips. Te kompletuar m

  Kurbin 4 prill 10:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Macbookpro 17inch 2012
  Kompjutera

  Macbookpro 17inch 2012

  macbookpro 17 inch 8gb ram 320hdd ne gjendje perfekte mban bateri mbi 3 ore cmimi i diskutushem

  Kurbin 2 prill 08:03
  550 €
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i

  Kurbin 21 mars 21:17
  250 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter dell
  Kompjutera

  Shitet kompjuter dell

  Shitet kompjuter dell shum pak i perdorur asnje difek 170

  Kurbin 14 shkurt 19:18
  170 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter shum pak i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur Pa asnje difekt Shitet 350 i (diskutueshem)

  Kurbin 26 janar 01:16
  350 Lek
 • 1 foto
  ACER Predator Helios 300
  Kompjutera

  ACER Predator Helios 300

  ACER Predator Helios 300 whataspp-: +1(647)800-8876 viber-: +1(647)800-8876

  Kurbin 21 janar 11:29
  43.671 Lek
 • 0 foto
  MacBookPro 2012
  Kompjutera

  MacBookPro 2012

  MacBookPro 15"-Inch Mid 2012 Procesor Core i7 2.3 Ghz Ram 8Gb DDR SSD 480 GB Bateria 205 Cikle Kar

  Kurbin 8 janar 22:16
  600 €