Kompjutera
Lezhë

Kompjutera në shitje në Lezhë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Laptop APPLE
  Kompjutera

  Laptop APPLE

  Shitet laptop

  Lezhë 17 shtator 12:07
  350 €
 • 0 foto
   NEW Lenovo ThinkPad X1 Carbon
  Kompjutera

  NEW Lenovo ThinkPad X1 Carbon

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 Condition: New: A brand-new, unused Model: Lenovo ThinkPad X1 Carb

  Lezhë 6 shtator 10:46
  800 €
 • 6 foto
  salle lojerash
  Kompjutera

  salle lojerash

  6 kompjutera pc+1 pc qendror me programin handy caffe, deepfreeze, disa lojera te instaluara dhe gra

  Lezhë 2 shtator 21:30
  3.000 €
 • 0 foto
  Imac 21 2011
  Kompjutera

  Imac 21 2011

  Okazion Imac 21 Core i 5

  Lezhë 26 qershor 22:12
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Apple MacBook Pro 15
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15

  Apple MacBook Pro 15

  Lezhë 21 qershor 13:06
  800 €
 • 0 foto
  hp
  Kompjutera

  hp

  hp pc monitor+njësia qëndre+ printer + boje printeri e re + tavolina

  Lezhë 14 qershor 15:21
  150 €
 • 3 foto
  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel
  Kompjutera

  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel

  Lap topi eshte i ri me 1 cikel baterie, i sapo ardhur nga amerika, dhe ka APPLE CARE DERI NE 2020..

  Lezhë 13 qershor 14:08
  1.070 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuter imac
  Kompjutera

  Shitet kompjuter imac

  📁shitet: imac 📁cmimi:500€ ( pak i diskutushem ) 📁numeri i celularit : +306947006190 ( vetem whatsapp

  Lezhë 28 maj 07:20
  500 €
 • 0 foto
  Shes ps3
  Kompjutera

  Shes ps3

  Ne gjendje te shkelqyer ka disk call of duty dhe nje me makina ose nderrojme me telefon diferencen

  Lezhë 26 maj 21:45
  9.000 €
 • 2 foto
  Shiten hp6000 pro
  Kompjutera

  Shiten hp6000 pro

  Shitet hp pro 6000 ,4 gb ram ,250 gb hdd ,license windows 10+ mause+tastiere+ekran 19\" cmimi 15000

  Lezhë 9 prill 14:42
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Hp 8560p elitebook
  Kompjutera

  Hp 8560p elitebook

  Laptop ne gjendje 10/10 Procesor core i5 2.8 Ram 8gb Hdd 1tb Karte grafike Ati 1 gb shared 3 gb

  Lezhë 7 prill 18:11
  280 Lek
 • 1 foto
  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E
  Kompjutera

  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E

  Laptopi eshte gati i ri, shume pak i perdorur i ardhur na italia, sapo i kam instaluar Win 10, ----

  Lezhë 4 prill 04:20
  40.000 Lek
 • 2 foto
  kompjuter desktop i perdorur
  Kompjutera

  kompjuter desktop i perdorur

  dell i3 i kompletuar ekran 19

  Lezhë 3 prill 09:26
  180 €
 • 1 foto
  Compaq HP
  Kompjutera

  Compaq HP

  Kompjuter Hp 6300sff Procesor core to duo 3.20 gh Hard disk 250gb Ram 4 gb Karte grafike 2 gb shared

  Lezhë 2 prill 14:11
  150 Lek
 • 3 foto
  PC-Salle Lojrash
  Kompjutera

  PC-Salle Lojrash

  Shiten 10 Pc Fujitsu se bashku me monitor 19 ich Samsung, dhe Tastier Mouse. 2gb Ram, 500mb Kart Gr

  Lezhë 2 prill 12:48
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim i ardhur nga gjermania ne gjendje te re i perdorur 2 muaj

  Lezhë 23 mars 13:16
  200 Lek
 • 2 foto
  HP laptop 4gb ram
  Kompjutera

  HP laptop 4gb ram

  Shitet laptop HP procesor intel Celeron , 4gb ram 150.000 lek

  Lezhë 22 mars 19:16
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Kompjutera
  Kompjutera

  Kompjutera

  Shiteten 10 kompjutera +tastier+mouse +monitor 19 pol Samsung!

  Lezhë 16 mars 14:16
  100 €
 • 2 foto
  Shiten dy Macbook Pro
  Kompjutera

  Shiten dy Macbook Pro

  macbook pro 2012 400 milek edhe. macbook pro 2007. - 230 milek

  Lezhë 28 shkurt 00:16
  600 Lek