Kompjutera
Lushnjë

Kompjutera në shitje në Lushnjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4
  Kompjutera

  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

  shesh laptop asus vivobook i7 6500u me 8 gb ram ddr4. madhesia e ekranit 15.6 inch.full hd. 1 terra

  Lushnjë 4 maj 12:45
  450 €
 • 3 foto
  shiten dy minilaptop
  Kompjutera

  shiten dy minilaptop

  minilaptop Dell Inspiron 1012 , (nuk disponon bateri) ne gjendje shum te rregullt, 70 mij lek te vje

  Lushnjë 29 prill 15:09
  150 €
 • 0 foto
  Shitet pc , Hp i markes Gjermane
  Kompjutera

  Shitet pc , Hp i markes Gjermane

  Shes pc Hp , Windows 8 ,, i markes Gjermane ,, eshte ne super gjendje ,, dhe perdoret per gaming .

  Lushnjë 21 prill 14:05
  200 €
 • 2 foto
  Dream box (MiniM8s)
  Kompjutera

  Dream box (MiniM8s)

  Shitet dream box me hdmi lidhet me tv ka te gjitha programet si yotube google play store (e ben tv s

  Lushnjë 20 prill 15:26
  50 Lek
 • 2 foto
  Pc gaming
  Kompjutera

  Pc gaming

  Shitet pc per arsye mos perdorimi pc esht super gjendje mban fortnite pupg gta5 me super grafik ne f

  Lushnjë 11 mars 21:22
  220 Lek
 • 1 foto
  Macbook pro 13
  Kompjutera

  Macbook pro 13

  Eshte pothuajse i ri. Mid 2014, 128gb, 150 cikle

  Lushnjë 8 janar 21:05
  760 €
 • 3 foto
  Shitet Kompjuteri per gaming
  Kompjutera

  Shitet Kompjuteri per gaming

  Shitet hp pro 3500 core i 3 3240 cpu , 3.4 ghz (4 cpu) me hdd 128 gb ssd dhe hdd 500 gb. Karta grafi

  Lushnjë 2 gusht 16:31
  350 €
 • 5 foto
  Ipad 4 32 GB
  Kompjutera

  Ipad 4 32 GB

  NË GJENDJE SHUMË TË MIRË

  Lushnjë 17 korrik 23:20
  150 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter gaming
  Kompjutera

  Kompjuter gaming

  Windows 10 4 Gb ram, core i3 2100, Karta grafike GIGABYTE Aorus GT1030 OC, HDD 250 gb, lexues DVD, c

  Lushnjë 10 korrik 02:10
  27.000 Lek