Kompjutera
Lushnjë

Kompjutera në shitje në Lushnjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Hp compaq Pro 6300
  Kompjutera

  Hp compaq Pro 6300

  shitet pc 120 euro,i5 3470, 8 gb ram , 500 hdd 7200 rpm.Ka porta usb 3.0. ka dhe nje karte grafike 1

  Lushnjë 14 shtator 10:42
  120 €
 • 2 foto
  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4
  Kompjutera

  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

  shesh laptop asus vivobook i7 6500u me 8 gb ram ddr4. madhesia e ekranit 15.6 inch.full hd. 1 terra

  Lushnjë 13 shtator 00:42
  450 €
 • 5 foto
  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €
  Kompjutera

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 € ose vec e vec Sony 170 dhe Hp 150 € cmimi i diskutushem flm

  Lushnjë 22 gusht 14:28
  1 €
 • 3 foto
  Shitet Kompjuteri per gaming
  Kompjutera

  Shitet Kompjuteri per gaming

  Shitet hp pro 3500 core i 3 3240 cpu , 3.4 ghz (4 cpu) me hdd 128 gb ssd dhe hdd 500 gb. Karta grafi

  Lushnjë 2 gusht 16:31
  350 €
 • 5 foto
  Ipad 4 32 GB
  Kompjutera

  Ipad 4 32 GB

  NË GJENDJE SHUMË TË MIRË

  Lushnjë 17 korrik 23:20
  150 Lek
 • 1 foto
  Macbook pro 13
  Kompjutera

  Macbook pro 13

  Eshte pothuajse i ri. Mid 2014, 128gb, 150 cikle

  Lushnjë 11 korrik 22:14
  760 €
 • 1 foto
  Kompjuter gaming
  Kompjutera

  Kompjuter gaming

  Windows 10 4 Gb ram, core i3 2100, Karta grafike GIGABYTE Aorus GT1030 OC, HDD 250 gb, lexues DVD, c

  Lushnjë 10 korrik 02:10
  27.000 Lek
 • 1 foto
  MINILAPTOP DELL
  Kompjutera

  MINILAPTOP DELL

  Intel Atom Processor N450 (1.66GHz, (2 CPU) 1GB DDR2 SDRAM (1 x 1GB) 250GB HDD Intel Graphics Media

  Lushnjë 27 maj 12:36
  70 €
 • 1 foto
  gaming pc
  Kompjutera

  gaming pc

  shes gaming pc gtx 960 2giga 8giga ram dd3 cpu i5 3470 pc hap lojat pa problem e kam bler te compute

  Lushnjë 15 maj 23:05
  230 Lek
 • 0 foto
  gaming pc
  Kompjutera

  gaming pc

  shes pc procesor intel i7 gjenerat e 2 ram 6giga ddr3 karta grafike gtx 960 2giga pc hap loja pa pr

  Lushnjë 10 prill 02:23
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Kompjuteri Fijitsu Siemens Esprimo P5925
  Kompjutera

  Shitet Kompjuteri Fijitsu Siemens Esprimo P5925

  Parametrat e kompjuterit jane, Procesori Dual-Core E5200 @ 2.50GHz 2.50GHz Ram 5 giga (4.79) Karta G

  Lushnjë 4 prill 08:43
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Ipad
  Kompjutera

  Ipad

  Shesim ipad te bllokur me icoud ose nderrohet me iphon 6+

  Lushnjë 3 prill 23:15
  300 €
 • 5 foto
  PC Desktop HP Compaq + Graphic Card ATI Radeon
  Kompjutera

  PC Desktop HP Compaq + Graphic Card ATI Radeon

  Kompjuteri është në gjëndje shumë të mirë. Intel Core i3 3.2 GHz. HDD 250 Gb Ram 4 Gb DDR 3 Grafik

  Lushnjë 3 prill 18:17
  100 €
 • 0 foto
  Apple Ipad
  Kompjutera

  Apple Ipad

  gjendje super.140 mij lek

  Lushnjë 3 prill 15:47
  145 Lek
 • 1 foto
  Shitet laptop HP 250 G5
  Kompjutera

  Shitet laptop HP 250 G5

  LP HP 250 G5 W4N05EA (windows 10) procesori INTEL CORE I3-5005U (2.0GHZ, 3MB) ram 4gb SDRAM DDR3L-1

  Lushnjë 3 prill 13:19
  37.000 Lek
 • 0 foto
  Toshiba Satellite A665 i3 4GB Ram 16\"
  Kompjutera

  Toshiba Satellite A665 i3 4GB Ram 16\"

  Toshiba Satellite A665-S6089 Windows 7 Home Premium x64, me licence origjinale Intel Core i3 M370 /

  Lushnjë 3 prill 12:02
  12.000 Lek
 • 2 foto
  pc gaming
  Kompjutera

  pc gaming

  shitet pc gaming cpu i7 920 2.67ghz nvidia gtx 650ti 1giga ram 6giga ddr3 pc i hap lojat fortnite cs

  Lushnjë 3 prill 09:50
  250 €
 • 1 foto
  PC
  Kompjutera

  PC

  Marka,Modeli :PC DELL Ngjyra : Gri me te zez Opsionet shtese :shitet pc dell ne gjendje te mir pune

  Lushnjë 3 prill 01:02
  120 €
 • 6 foto
  HP Pavilion 2 Detachable
  Kompjutera

  HP Pavilion 2 Detachable

  Shitet kompjuterin HP Pavilion 2 26,4 cm x 18,3 cm x 2cm Numri e pc: T9N88EA#ABZ Series: 5CG6100FV9

  Lushnjë 2 prill 13:49
  210 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuter 100 leke te vjetra
  Kompjutera

  Shitet kompjuter 100 leke te vjetra

  Te perdorur ne gjendje pune

  Lushnjë 2 prill 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet komplet kompjteri 100 mije leke te vjetra
  Kompjutera

  Shitet komplet kompjteri 100 mije leke te vjetra

  Te mirembajtur ne gjendje pune

  Lushnjë 2 prill 11:06
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Okazjon shitet laptop
  Kompjutera

  Okazjon shitet laptop

  Shitet laptop hp 2 Giga ram hardisk 250 vetem per 150milek ne gjendje pune me Windows 7

  Lushnjë 2 prill 10:50
  150 Lek
 • 2 foto
  Shes pc ne gjendje perfekte
  Kompjutera

  Shes pc ne gjendje perfekte

  Parametrat RAM 8 GB DDR3 HDD 250 GB CPU i3 Intel 4400 HD graphic 1 muaj i perdorur Hap lojra si fort

  Lushnjë 2 prill 09:01
  140 €
 • 4 foto
  TOSHIBA
  Kompjutera

  TOSHIBA

  Laptopit i funksionojn te gjtha gjerat esht ne gjendje te mire dhe shum i mirmbajtur esht model i vj

  Lushnjë 2 prill 07:27
  30 Lek
 • 1 foto
  HP 635 4gb ram 250gb hardisk
  Kompjutera

  HP 635 4gb ram 250gb hardisk

  OKAZION HP 635 NE GJENDJE SHUME TE MIRE 4gb ram 250gb hardisk CPU AMD E-350 1.6 GHz dual core BA

  Lushnjë 2 prill 01:05
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Acer Aspire 5750G
  Kompjutera

  Acer Aspire 5750G

  Acer Aspire 5750G 15.6 led ekrani Intel Core i3-2310M 6gb ram ddr3 500 gb hard disk me dy karta graf

  Lushnjë 2 prill 01:05
  270 €
 • 0 foto
  shitet kompiuter dekstop core i5 4670
  Kompjutera

  shitet kompiuter dekstop core i5 4670

  Shitet kompiuter desktop me keto parametra procesori core i5 4670 3.4 ghz motherboard csm b85m e45

  Lushnjë 2 prill 01:05
  250 €
 • 1 foto
  Ipad 4 32GB Cmimi 140 mije leke
  Kompjutera

  Ipad 4 32GB Cmimi 140 mije leke

  Shitet Ipad 4 Memorja 32GB Cmimi 140 mije leke ....................................................

  Lushnjë 31 mars 16:18
  140 Lek
 • 0 foto
  pc gaming
  Kompjutera

  pc gaming

  shitet pc gaming ram 6g ddr3 gtx 650ti 1g procesor i7 [email protected] 2.67ghz hap lojat fortnite pog dota lol

  Lushnjë 16 mars 13:16
  2.200 Lek
 • 5 foto
  Tv box windows 10
  Kompjutera

  Tv box windows 10

  Shes per arsye mosperdorim kompjuter windows 10 me ekran 8 polsh HD TOUCHSCREEN. Kompjuteri ka 2 gb

  Lushnjë 11 mars 19:16
  100 €
 • 2 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Per cdo informacion telefononi

  Lushnjë 3 mars 16:33
  200 €
 • 3 foto
  HP ProBook 6570b Gen3
  Kompjutera

  HP ProBook 6570b Gen3

  laptop HP ProBook 6570b Gen3 Ekrani :15.6 Core i5 Gen3 2.50Ghz Ram:6GB DDR3 HDD:250GB GPU:AMD Radeon

  Lushnjë 18 shkurt 23:26
  340 €
 • 2 foto
  Kompjuter Desktop
  Kompjutera

  Kompjuter Desktop

  SHITEN Kompjuter Desktop ( 4 Cope ) komplet. Shume pak te perdorur. Shiten edhe te ndare.

  Lushnjë 10 shkurt 12:17
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Laptop DELL Latitude E5470 *i perdorur
  Kompjutera

  Shitet Laptop DELL Latitude E5470 *i perdorur

  Specifikat: Ekran 14-inch res: 1366x768 Os: Windows 10 (origjinal) Ram: 8 Gb DDR4 2133MHz CPU: Intel

  Lushnjë 5 shkurt 23:16
  458 €
 • 0 foto
  gaming pc
  Kompjutera

  gaming pc

  shitet pc gaming cpu i7 920 2.67ghz nvidia gtx 650ti 1giga ram 6giga ddr3 pc i hap lojat fortnite cs

  Lushnjë 5 shkurt 22:17
  260 Lek
 • 2 foto
  Shes Pc Ne Gjendje Perfekte
  Kompjutera

  Shes Pc Ne Gjendje Perfekte

  Parametrat RAM 8 GB DDR3 HDD 250 GB CPU i3 Intel 4400 HD graphic Hap lojra si fortnite

  Lushnjë 4 janar 19:16
  120 €
 • 0 foto
  80 euro, ose 100 mij lek., me parametra shum te mi
  Kompjutera

  80 euro, ose 100 mij lek., me parametra shum te mi

  sistem Windows 7 , 64 bit i licensuar. model ; MCP61M-M3 motherboard : ECS - MCP61M-M3 processor :AM

  Lushnjë 1 janar 15:16
  80 €