Kompjutera
Mallakastër

Kompjutera në shitje në Mallakastër

 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175

  New Apple MacBook Pro 15 "i7-7820HQ 16GB DDR3 512GB SSD Touch Bar 2017 - DS1175 GARANCI 1 VITI ---

  Mallakastër 7 nëntor 23:25
  900 €
 • 4 foto
  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels

  ASUS ROG Strix GL531GT-AL018T notebook Black 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels

  Mallakastër 3 tetor 00:30
  670 €
 • 2 foto
  Macbook Pro 13-inch
  Kompjutera

  Macbook Pro 13-inch

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:30
  637 €
 • 2 foto
  Macbook pro 15 'me prekje bar
  Kompjutera

  Macbook pro 15 'me prekje bar

  vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe politika e kthimit prej 30 ditësh. Çka është: 1 5188896876

  Mallakastër 26 janar 12:16
  500 €