Kompjutera
Përmet

Kompjutera në shitje në Përmet

 • 2 foto
  Apple macbook pro 13 inch
  Kompjutera

  Apple macbook pro 13 inch

  Apple MacBook Pro 13-inch 256gb, year 2016 with Touch Bar!! Contact Us At Whatsapp on : +23490331

  Përmet 16 shtator 15:30
  650 €
 • 0 foto
   Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G
  Kompjutera

  Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Përmet 7 shtator 01:53
  842 €
 • 0 foto
  NEW 2019 Apple Macbook Pro 15 Prekje me Prekje - M
  Kompjutera

  NEW 2019 Apple Macbook Pro 15 Prekje me Prekje - M

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Përmet 9 gusht 15:53
  1.000 €
 • 4 foto
  Pc HP Compaq Dc7900 Small factor
  Kompjutera

  Pc HP Compaq Dc7900 Small factor

  Shitet Kompyteri HP Compaq Dc7900 Small Factor, per arsye mos perdorimi, Kompyteri eshte si i Rri ne

  Përmet 1 prill 04:09
  90 €