Kompjutera
Pogradec

Kompjutera në shitje në Pogradec

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa
  Kompjutera

  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa

  Shiten 8 cop tru kompjuteri te pershtatshme per cfardo lloj loje si: fortnite,GTA5 ,pubg etj etj. Ne

  Pogradec 18 tetor 20:14
  200 Lek
 • 1 foto
  ?Okazion Pc HP 8gb ram?
  Kompjutera

  ?Okazion Pc HP 8gb ram?

  Shitem 8 pc HP super gjendje si te rinj Parametra ekskluzive 8gb ram...2 karta grafike nga 3.2ghz se

  Pogradec 24 shtator 21:49
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet super kompjuter gaming
  Kompjutera

  Shitet super kompjuter gaming

  Shitet super kompjuter pothuajse i ri . I perdorur shum pak . Kompjuteri ka 2 muaj qe ka erdhur nga

  Pogradec 12 shtator 17:43
  1 €
 • 8 foto
  laptop ne shitje
  Kompjutera

  laptop ne shitje

  laptop profesional i lehte shitet per arsye mosperdorimi.Ai eshte model profesional ka nje sistem f

  Pogradec 1 shtator 21:47
  24.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten per arsye emigrimi
  Kompjutera

  Shiten per arsye emigrimi

  Shiten 16 pc + server te kompletuara + 2 ps 3 te kompletuar ne gjendje shum te mire 16 karige komple

  Pogradec 20 gusht 12:11
  2.000 €
 • 1 foto
  Kompjutera Desktop
  Kompjutera

  Kompjutera Desktop

  Shiten ose ndërrohen 12 kompjutera plus 1 server. Processori AMD 2core, 2 GB ram, harddisc 250-320 G

  Pogradec 10 gusht 19:37
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet Kompjuter
  Kompjutera

  Shitet Kompjuter

  Kompjuter Lenovo Windows 10 Pro Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @3.3 GHz Installed Memor

  Pogradec 27 qershor 19:46
  200 €
 • 0 foto
  Fujitsu
  Kompjutera

  Fujitsu

  Shitet Fujitsu Workstation IntelR XeonR CPU X5560 @ 2.80GHz 2.66GHz 2Processors 24GB Nividia Quad

  Pogradec 29 maj 00:30
  250 €
 • 0 foto
  shes play station 2 mund te luani me ane te usb pa patur disk
  Kompjutera

  shes play station 2 mund te luani me ane te usb pa patur disk

  Shes play station 2 50€ Esht ne gjendje pune shume te mire ju garantoj Me 3 leva Dhe mund te

  Pogradec 8 maj 17:45
  50 €
 • 1 foto
  Sony Vaio Notebook 2014
  Kompjutera

  Sony Vaio Notebook 2014

  Shitet laptop Sony Vaio Notebook 2014, i blere ne New York per 850 $. Bateria 5300 mA, Procesor 2.40

  Pogradec 7 prill 13:59
  400 €
 • 0 foto
  Laptop ne gjendje shum te mir
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje shum te mir

  Laptopi ka keto parametra procesori:intel celeron 1.4ghz . Grafika 64 mb dhe ram 1 gb hard disku 37

  Pogradec 4 prill 05:32
  50 €
 • 5 foto
  SHITET PC LENOVO + EKRAN
  Kompjutera

  SHITET PC LENOVO + EKRAN

  KOMPJUTER + EKRAN

  Pogradec 4 prill 04:37
  350 €
 • 8 foto
  Shes kompiuter windows 7
  Kompjutera

  Shes kompiuter windows 7

  Kompiuter windows shtata + ekran + bokse + kamera+ maus+tastjere e kompletuar me te gjitha fishat m

  Pogradec 3 prill 23:21
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Tru kompiuteti LG
  Kompjutera

  Tru kompiuteti LG

  Okazionnn shitet ne gjendje te mire. Shitet per arsye mos perdorimi Per te dh

  Pogradec 3 prill 16:57
  25 €
 • 3 foto
  shiten per arsye mosperdorimi
  Kompjutera

  shiten per arsye mosperdorimi

  Shiten kompjuterat ne gjendje shum te mir

  Pogradec 2 prill 10:37
  70 Lek
 • 2 foto
  okazion Shes 9 kompjutra te kompletuar 65 € 1
  Kompjutera

  okazion Shes 9 kompjutra te kompletuar 65 € 1

  shiten kompjutra 9 + maus+ tastjere +bateri ..cmimi okazjon .65 € 1

  Pogradec 2 prill 06:51
  80 Lek
 • 3 foto
  Shes Kompjuter Maming Midrange HP 6005 PRO
  Kompjutera

  Shes Kompjuter Maming Midrange HP 6005 PRO

  HP PRO 6005 Microtower Ram: 8GB DDR3 Memory: 250+160gb Processor: AMD B57 3.2GHZ 64BIT Graphics: Nv

  Pogradec 1 prill 17:06
  20.000 Lek
 • 3 foto
  acer aspire one notebook
  Kompjutera

  acer aspire one notebook

  laptop acer aspire one d255 ne gjendje shume te mire ,bateria mban 4 ore 10.1\' display ram 1gb hdd

  Pogradec 31 mars 20:12
  80 €
 • 1 foto
  Shiten pc dhe ps3!!!
  Kompjutera

  Shiten pc dhe ps3!!!

  Shiten 6 pc me parametra: 22 inch monitor 4 gb ram nvidia GeForce 405 250 hdd intel core duo E8400 3

  Pogradec 14 mars 08:16
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet ps3 ose nderrohet
  Kompjutera

  Shitet ps3 ose nderrohet

  Shitet ps3 i ri i ardhur nga usa me cip tre loja te instaluara nderrohet me tel.me dy leva dhe me fi

  Pogradec 6 mars 22:16
  180 €
 • 0 foto
  SHES PLAYSTATION 3@
  Kompjutera

  SHES PLAYSTATION [email protected]

  SHES PLAYSTATION [email protected] :500GB SHUME I MIRE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIM SHITET PLAYSTATIN [email protected] MARKA S

  Pogradec 6 mars 17:26
  190 Lek
 • 2 foto
  ..
  Kompjutera

  ..

  Shitet playstation 4 . 1 muaj i erdhur nga gjermania gjendja 10/10 .. Me dy komanda origjinale nga

  Pogradec 27 shkurt 16:18
  370 €
 • 1 foto
  Kompjuter hp
  Kompjutera

  Kompjuter hp

  Kompjuter i thjeshte per detyra si Office (word, powerpoint, excel etj) dhe google. Mund te luhet lo

  Pogradec 24 shkurt 14:26
  120 Lek
 • 3 foto
  Playstation 2
  Kompjutera

  Playstation 2

  Playstation shitet per asrsye mos perdorimi .. eshte ne gjendje shum te mire posedon dy leva dy kreh

  Pogradec 21 shkurt 15:16
  60 €
 • 5 foto
  Laptop A300D
  Kompjutera

  Laptop A300D

  Shes laptop A300D ne gjendje shume te mire pune. Laptop ka nevoje per bateri dhe I eshte ndruar vent

  Pogradec 19 shkurt 22:26
  100 €
 • 0 foto
  kompjuter
  Kompjutera

  kompjuter

  kompjuter komplet

  Pogradec 12 shkurt 12:26
  100 €
 • 0 foto
  kompjuter
  Kompjutera

  kompjuter

  shitet kompjuter tastier maus desktop .

  Pogradec 11 shkurt 22:16
  100 €
 • 0 foto
  ps3 te kopletuar
  Kompjutera

  ps3 te kopletuar

  okazion shiten 4 ps3 + 4 tv 42 panasonik full hd 9 leva orgjinale ne gjendje te mir mbajtese kembesh

  Pogradec 31 janar 16:16
  2.000 €
 • 0 foto
  Salle kompjuterash.
  Kompjutera

  Salle kompjuterash.

  Shiten 3 play station3 dhe 3 Tv42 polsh.jane te kompletuara me kabulla,fisha hdm me nga 4 doreza se

  Pogradec 25 janar 13:26
  2.300 €
 • 0 foto
  ps3
  Kompjutera

  ps3

  ps3 me cip lojrat perkatese tv 42 panasonik 2 leva orgjinale ne gjendje perfekte

  Pogradec 23 janar 10:17
  550 Lek
 • 2 foto
  I mac late 2012
  Kompjutera

  I mac late 2012

  macOS Mojave iMac (21.5-inch late 2012) Procesor 2.7 ghz intel core i5 Memory 8 gb 1600 mhz ddr3 Gr

  Pogradec 3 janar 03:26
  500 €
 • 0 foto
  Shes monitor kompjuteri IBM
  Kompjutera

  Shes monitor kompjuteri IBM

  Monitor kompjuteri IBM ne gjendje shum te mire .

  Pogradec 18 shtator 08:11
  5.000 Lek