Kompjutera

Kompjutera në shitje në Rajoni i Beratit

 • 1 foto
  Toshiba estudio 255
  Kompjutera

  Toshiba estudio 255

  Shitet fotokopjo, printer bardh e zi, skanime me ngjyra ne gjendje te shkelqyer

  Kuçovë Dje, 08:52
  600 €
 • 0 foto
  jap
  Kompjutera

  jap

  jap laptopin apple per 500 mij lek te vjetra

  Berat 6 dhjetor 05:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdour +tavoline.Kompjuteri eshte i blere te AG-is Computer dhe ka keto te dhena

  Berat 16 nëntor 09:57
  150.000 Lek
 • 3 foto
  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming

  ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE-IS74 17.3 "Laptop Computer Gaming GARANCI 1 VITI --- 90 DITA PO

  Kuçovë 7 nëntor 23:11
  590 €
 • 3 foto
  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB
  Kompjutera

  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB

  New MSI GV62 Gaming 15.6" Laptop Intel i5-8300H 256GB SSD 8GB RAM GTX 1060 3GB

  Skrapar 3 tetor 00:37
  700 €
 • 0 foto
  mr
  Kompjutera

  mr

  am Mr Ben

  Berat 26 shtator 21:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Asus ROG GX501VI-XS74 15.6 FHD i7-7700HQ 16GB 512G
  Kompjutera

  Asus ROG GX501VI-XS74 15.6 FHD i7-7700HQ 16GB 512G

  Asus ROG GX501VI-XS74 15.6 FHD i7-7700HQ 16GB 512GB GTX 1080 W10P Gaming Laptop Email: andulka.ana

  Berat 19 shtator 11:30
  480 €
 • 0 foto
  Apple Macbook Pro 15.4 15in 16gb 256GB i7 555X
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 15.4 15in 16gb 256GB i7 555X

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Berat 15 shtator 22:37
  1.064 €
 • 0 foto
   Msi Gt83vr Titan Sli-024 18.4 I7-6920hq 64gb 1tb
  Kompjutera

  Msi Gt83vr Titan Sli-024 18.4 I7-6920hq 64gb 1tb

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose S

  Berat 7 shtator 01:53
  842 €
 • 2 foto
  Espire 5315-2713
  Kompjutera

  Espire 5315-2713

  SHITET Per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir

  Berat 1 shtator 13:47
  100 Lek
 • 0 foto
  Printer SAMSUNG SCX 4623
  Kompjutera

  Printer SAMSUNG SCX 4623

  Shitet printer i ri SAMSUNG i pa perdorur ardhur nga USA all in one, printer, scanner, fax, copier..

  Berat 23 gusht 14:46
  125 €
 • 9 foto
  Laptop te rinj per shitje te pa perdorur
  Kompjutera

  Laptop te rinj per shitje te pa perdorur

  Shiten 8 laptop te rinj e 1 i perdorur... modelet si me poshte 1--HP intel core i3 2.4 ghz speed,

  Berat 23 gusht 14:17
  550.000 Lek
 • 2 foto
  Software 2019 Acers Predator/Nitro Helios 300 I7
  Kompjutera

  Software 2019 Acers Predator/Nitro Helios 300 I7

  Mobile is brand new and original with complete accessories warranty given and return policy Serious

  Kuçovë 20 gusht 10:03
  300 €
 • 3 foto
  Brand New Original MacBook Pro
  Kompjutera

  Brand New Original MacBook Pro

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 19 gusht 14:39
  500 €
 • 0 foto
  Alienware 15.6\" i7-7820HK 16GB RAM 512GB SSD Gamin
  Kompjutera

  Alienware 15.6\" i7-7820HK 16GB RAM 512GB SSD Gamin

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Berat 19 gusht 02:04
  665 €
 • 2 foto
   Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Berat 17 gusht 05:01
  720 €
 • 1 foto
  Apple Macbook Air 11 i5 1.6GHz,8GB,256GB SSD MJVP2
  Kompjutera

  Apple Macbook Air 11 i5 1.6GHz,8GB,256GB SSD MJVP2

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Berat 17 gusht 05:01
  310 €
 • 3 foto
  New Lenovo Thinkpad X1
  Kompjutera

  New Lenovo Thinkpad X1

  Whatsapp Chat:: +1 (469) 751-7386 Product is brand new and original with complete accessories warra

  Kuçovë 5 gusht 16:35
  700 €
 • 4 foto
  shes Samsung tablet
  Kompjutera

  shes Samsung tablet

  gjendje perfekte shoqerohet me karikues

  Berat 1 gusht 23:26
  19.000 Lek
 • 3 foto
  NEW Apple MacBook PRO 15 Laptop
  Kompjutera

  NEW Apple MacBook PRO 15 Laptop

  Ne kemi atë për të shitur dhe është origjinal krejt të re në kuti me garanci të plotë pajisje dhe po

  Berat 21 korrik 00:04
  500 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Pro A1286 Core i7
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro A1286 Core i7

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Berat 20 korrik 16:51
  550 €
 • 3 foto
  Njësi komjuteri
  Kompjutera

  Njësi komjuteri

  HP 8000 Elite, ne gjendje perfekte, njësia shoqërohet me maus dhe tastier. Desktop HP Compaq 8000 el

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  85 €
 • 0 foto
  Playstation 3 OKAZION SUPER
  Kompjutera

  Playstation 3 OKAZION SUPER

  Shitet playstation 3 Me lojra te instaluara Dhe dy doreza Lojra si: GTA -FIFA-Uefa-Blur Etj, gjithse

  Kuçovë 30 qershor 14:17
  150 Lek
 • 2 foto
  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi
  Kompjutera

  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi

  laptop acer windows 7 professional ram 2gb cpu 2.0ghz gjendja 8/10 nuk mban shume bateri edhe duhet

  Kuçovë 29 qershor 14:35
  90 €
 • 5 foto
  HP Omen X 17 inç lojrave Laptop, Intel Core i7-782
  Kompjutera

  HP Omen X 17 inç lojrave Laptop, Intel Core i7-782

  HP Omen X 17 inç lojrave Laptop, Intel Core i7-7820HK E re me kuti. Mbyllur. . Procesor, 16 GB RAM,

  Berat 24 qershor 18:31
  450 €
 • 4 foto
  Alienware 17 R5 i9 4.8GHz i ri
  Kompjutera

  Alienware 17 R5 i9 4.8GHz i ri

  Alienware 17 R5 i9 4.8GHz i ri CPU: 2.9GHz Intel Core i9-8950HK (hexa-core, 12MB cache, deri në 4.8

  Berat 24 qershor 18:31
  450 €
 • 5 foto
  Acer Predator Helios 300 PH317-52-56Y5 17,3 inç i5
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 PH317-52-56Y5 17,3 inç i5

  Acer Predator Helios 300 PH317-52-56Y5 17,3 inç i5-8300H 8GB 1TB 256GB Intel Core i5 8300H 1000 GB

  Berat 24 qershor 18:19
  450 €
 • 5 foto
  Apple MacBook Pro 2018 - 15 inç
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2018 - 15 inç

  Apple MacBook Pro 2018 - 15 inç Shtesat përfshijnë: Apple Magic Mouse, SuperDrive, Ekstra Adapters.

  Berat 24 qershor 18:11
  450 €
 • 4 foto
  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB

  Acer Predator Helios 300 PH317-51 17.3in. (1TB + 128GB, Intel Core i7 7th Gen) Karakteristikat shte

  Skrapar 22 qershor 17:59
  500 €
 • 1 foto
  Shitet Laptop Levono x240 Thinkpad
  Kompjutera

  Shitet Laptop Levono x240 Thinkpad

  Laptop Lenovo Thinkpad Ram 4 Gb -320 GB , Windows 10 Pro , Ne Gjendje Shume Te Mire I Sapo Ardhur Ng

  Berat 31 maj 23:48
  250 €
 • 2 foto
  iPad 3 16GB cmimi 120 mije leke
  Kompjutera

  iPad 3 16GB cmimi 120 mije leke

  Shitet Ipad 3 16GB . 1GB Ram .Ka 70 cikle karikimi Ekranin e ka 9.7 inch .Cmimi 120 mije leke

  Berat 27 maj 15:29
  120 Lek
 • 4 foto
  Kompjuter Acer + Ekranin + Tavolinen
  Kompjutera

  Kompjuter Acer + Ekranin + Tavolinen

  Shitet Kompjuteri Acer + Ekranin bashke me tavolinen edhe Bokset Cmimi 200 mije leke Vendodhja Ure

  Berat 27 maj 15:29
  200 Lek
 • 0 foto
  Apple Macbook Pro 15.4\" 2.6GHz, 512GB SSD
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 15.4\" 2.6GHz, 512GB SSD

  blej 2 merrni 1 falas Apple Macbook Pro 15.4 \"2.6GHz, SSD 512GB, Hapësira e Gjelbër, Krejt e Re dhe

  Berat 17 maj 21:19
  500 €
 • 1 foto
  HP COMPAQ
  Kompjutera

  HP COMPAQ

  Intel Pentium 4CPU DUAL CORE 2.80 GHZ, 4 gb RAM. 256 MP karta grafike.

  Kuçovë 6 maj 13:54
  50 €
 • 0 foto
  I RI 2018 MacBook Pro 15 \"Touchbar - i7 2.6 GHz 6
  Kompjutera

  I RI 2018 MacBook Pro 15 \"Touchbar - i7 2.6 GHz 6

  E re: një element i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i paprekur në paketimin origjinal (ku zbatohet p

  Berat 19 prill 19:07
  1.200 €
 • 2 foto
  Marka e re Apple MacBook Pro 13 / 2.4GHz Core / Mi
  Kompjutera

  Marka e re Apple MacBook Pro 13 / 2.4GHz Core / Mi

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Berat 6 prill 15:08
  550 €
 • 0 foto
  Apple iMac
  Kompjutera

  Apple iMac

  Asalamwalaikum brothers and sisters !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON\'T MIS

  Kuçovë 4 prill 08:41
  380 €
 • 4 foto
  Apple iMac 21.5 inch i diskutueshem
  Kompjutera

  Apple iMac 21.5 inch i diskutueshem

  Apple iMac 21.5 inch fundi i 2015. Intel Core i5 1.6 GHz, 8 GB Ram. Karte grafike Intel HD Graphics

  Berat 3 prill 21:24
  780 €
 • 6 foto
  TOSHIBA SATELLITE C50D-A-133
  Kompjutera

  TOSHIBA SATELLITE C50D-A-133

  laptopi eshte ne gendje shum te mir shum pak kohe i perdorur baterija i mban karikim mbi 2 ore

  Berat 3 prill 08:30
  160 €
 • 5 foto
  Laptop i3 2,3GHz 6GB Ram 500 GB HDD
  Kompjutera

  Laptop i3 2,3GHz 6GB Ram 500 GB HDD

  Laptopi eshte ne gjendje shume te mire i 2014 vetem se ka disa raste nuk njeh baterin

  Berat 2 prill 11:56
  180 €
 • 0 foto
  Kompjutera PC
  Kompjutera

  Kompjutera PC

  Shiten 5 kompjutera te kompletuar me tavoline e karrige Cmimi i diskutueshem

  Berat 23 mars 14:16
  450 €
 • 1 foto
  shes kompjuter pak t perdorur
  Kompjutera

  shes kompjuter pak t perdorur

  desktop fujitsu siemens 2 gb ram 400 mhz intel core duo e6550 hdd 80gig STA

  Berat 20 mars 20:19
  80 €
 • 6 foto
  Laptop hp
  Kompjutera

  Laptop hp

  Laptopi eshte ne gjendje shume te mire , bateria nuk i mbane shume , nuk ka kamer ,eshte me shenje g

  Berat 19 mars 17:17
  50 €
 • 4 foto
  Laptop Kompjuter
  Kompjutera

  Laptop Kompjuter

  Okazionn HP Compaq 6730b Notebook Profesional Windows 7 Ram 2 gb Core i2 CPU 2.4 GHz 15.6 Inc Ba

  Berat 18 shkurt 14:29
  120 €
 • 3 foto
  Njesi pc
  Kompjutera

  Njesi pc

  Shes njesi kompjuteri pa ekran e shoqeruar me maus dhe tastiera gjithashtu dhe gjith fishat perkates

  Kuçovë 15 shkurt 13:26
  7.000 Lek
 • 1 foto
  kompjuter
  Kompjutera

  kompjuter

  shiten kompjutera dell ram 4 . komplet kompjutera HP ram 4 . komplet pak te perdorur .

  Berat 28 janar 16:17
  150 €
 • 3 foto
  Shitet kompjuter per shtepi dhe zyra shum i shpejt
  Kompjutera

  Shitet kompjuter per shtepi dhe zyra shum i shpejt

  Shitet kompjuteri i kompletuar dhe i shpejt ne perdorim Hp compaq dc 7700 - CORE 2 DUO - RAM 4 GB -

  Berat 16 janar 23:16
  100 Lek
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 15" Retina
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15" Retina

  Apple MacBook Pro 15" Retinal Display Touch Bar, Touch ID 2.6GHz quad-core Intel Core i7 256GB SSD 1

  Kuçovë 12 janar 16:29
  655 €
 • 0 foto
  Kamera Sigurie CMIME konkuruse 199€
  Kompjutera

  Kamera Sigurie CMIME konkuruse 199€

  Sisteme sigurie me kamera full hd markat me te mirat ne trege. Dahua&HIkvizion. 14 vite eksperie

  Berat 6 janar 22:26
  199 €
 • 2 foto
  New Bitmain Antminer S9 14 Th / s Me furnizimin me energji Apw3
  Kompjutera

  New Bitmain Antminer S9 14 Th / s Me furnizimin me energji Apw3

  New Bitmain Antminer S9 14 Th / s Me furnizimin me energji Apw3 New Bitmain BTC Antminer S9 13.5T

  Berat 30 prill 07:10
  1.000 €