Kompjutera në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 4 foto
  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave
  Kompjutera

  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave

  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave   na kontaktoni

  Mirditë 29 korrik 02:27
  420 €
 • 6 foto
  salle lojerash
  Kompjutera

  salle lojerash

  6 kompjutera pc+1 pc qendror me programin handy caffe, deepfreeze, disa lojera te instaluara dhe gra

  Lezhë 7 korrik 22:29
  3.000 €
 • 2 foto
  Okazion tablet Apple
  Kompjutera

  Okazion tablet Apple

  Okazion tablet Apple ne gjendje te mir i ardhur nga gjermania

  Mirditë 5 korrik 15:43
  170 €
 • 0 foto
  Imac 21 2011
  Kompjutera

  Imac 21 2011

  Okazion Imac 21 Core i 5

  Lezhë 26 qershor 22:12
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Apple MacBook Pro 15
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15

  Apple MacBook Pro 15

  Lezhë 21 qershor 13:06
  800 €
 • 0 foto
  hp
  Kompjutera

  hp

  hp pc monitor+njësia qëndre+ printer + boje printeri e re + tavolina

  Lezhë 14 qershor 15:21
  150 €
 • 3 foto
  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel
  Kompjutera

  SHES MACBOOKPRO 2015, 15\", 2.2 I7, 16 ram, 1 cikel

  Lap topi eshte i ri me 1 cikel baterie, i sapo ardhur nga amerika, dhe ka APPLE CARE DERI NE 2020..

  Lezhë 13 qershor 14:08
  1.070 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuter imac
  Kompjutera

  Shitet kompjuter imac

  📁shitet: imac 📁cmimi:500€ ( pak i diskutushem ) 📁numeri i celularit : +306947006190 ( vetem whatsapp

  Lezhë 28 maj 07:20
  500 €
 • 0 foto
  Shes ps3
  Kompjutera

  Shes ps3

  Ne gjendje te shkelqyer ka disk call of duty dhe nje me makina ose nderrojme me telefon diferencen

  Lezhë 26 maj 21:45
  9.000 €
 • 4 foto
  Macbookpro
  Kompjutera

  Macbookpro

  Shitet macbookpro 17inch early 2009 8gb ram 320hdd dual core ne gjendje perfekte... cmimi i diskutus

  Kurbin 15 maj 11:21
  350 €
 • 2 foto
  Shiten hp6000 pro
  Kompjutera

  Shiten hp6000 pro

  Shitet hp pro 6000 ,4 gb ram ,250 gb hdd ,license windows 10+ mause+tastiere+ekran 19\" cmimi 15000

  Lezhë 9 prill 14:42
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Hp 8560p elitebook
  Kompjutera

  Hp 8560p elitebook

  Laptop ne gjendje 10/10 Procesor core i5 2.8 Ram 8gb Hdd 1tb Karte grafike Ati 1 gb shared 3 gb

  Lezhë 7 prill 18:11
  280 Lek
 • 2 foto
  Markë e Re Apple 15 \"MacBook Pro Pre-Retina / 2.8G
  Kompjutera

  Markë e Re Apple 15 \"MacBook Pro Pre-Retina / 2.8G

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Mirditë 6 prill 15:08
  560 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shitet paisje per Salle kompjuterike (qender interneti ) 15 cope te markes Philips. Te kompletuar m

  Kurbin 4 prill 10:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E
  Kompjutera

  Shitet Laptop Sony VPCEH2N1E

  Laptopi eshte gati i ri, shume pak i perdorur i ardhur na italia, sapo i kam instaluar Win 10, ----

  Lezhë 4 prill 04:20
  40.000 Lek
 • 2 foto
  kompjuter desktop i perdorur
  Kompjutera

  kompjuter desktop i perdorur

  dell i3 i kompletuar ekran 19

  Lezhë 3 prill 09:26
  180 €
 • 1 foto
  Compaq HP
  Kompjutera

  Compaq HP

  Kompjuter Hp 6300sff Procesor core to duo 3.20 gh Hard disk 250gb Ram 4 gb Karte grafike 2 gb shared

  Lezhë 2 prill 14:11
  150 Lek
 • 3 foto
  PC-Salle Lojrash
  Kompjutera

  PC-Salle Lojrash

  Shiten 10 Pc Fujitsu se bashku me monitor 19 ich Samsung, dhe Tastier Mouse. 2gb Ram, 500mb Kart Gr

  Lezhë 2 prill 12:48
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Macbookpro 17inch 2012
  Kompjutera

  Macbookpro 17inch 2012

  macbookpro 17 inch 8gb ram 320hdd ne gjendje perfekte mban bateri mbi 3 ore cmimi i diskutushem

  Kurbin 2 prill 08:03
  550 €
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim i ardhur nga gjermania ne gjendje te re i perdorur 2 muaj

  Lezhë 23 mars 13:16
  200 Lek
 • 2 foto
  HP laptop 4gb ram
  Kompjutera

  HP laptop 4gb ram

  Shitet laptop HP procesor intel Celeron , 4gb ram 150.000 lek

  Lezhë 22 mars 19:16
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i

  Kurbin 21 mars 21:17
  250 Lek
 • 0 foto
  Kompjutera
  Kompjutera

  Kompjutera

  Shiteten 10 kompjutera +tastier+mouse +monitor 19 pol Samsung!

  Lezhë 16 mars 14:16
  100 €
 • 2 foto
  Shiten dy Macbook Pro
  Kompjutera

  Shiten dy Macbook Pro

  macbook pro 2012 400 milek edhe. macbook pro 2007. - 230 milek

  Lezhë 28 shkurt 00:16
  600 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter dell
  Kompjutera

  Shitet kompjuter dell

  Shitet kompjuter dell shum pak i perdorur asnje difek 170

  Kurbin 14 shkurt 19:18
  170 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter shum pak i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur Pa asnje difekt Shitet 350 i (diskutueshem)

  Kurbin 26 janar 01:16
  350 Lek
 • 2 foto
  laptop Acer aspire
  Kompjutera

  laptop Acer aspire

  Acer Aspire intel P6100 @ 2.00GHz, 4GB RAM, 320GB HDD.laptop qe esht perdorur per programe design.sh

  Mirditë 22 janar 10:29
  10.000 Lek
 • 1 foto
  ACER Predator Helios 300
  Kompjutera

  ACER Predator Helios 300

  ACER Predator Helios 300 whataspp-: +1(647)800-8876 viber-: +1(647)800-8876

  Kurbin 21 janar 11:29
  43.671 Lek
 • 0 foto
  MacBookPro 2012
  Kompjutera

  MacBookPro 2012

  MacBookPro 15"-Inch Mid 2012 Procesor Core i7 2.3 Ghz Ram 8Gb DDR SSD 480 GB Bateria 205 Cikle Kar

  Kurbin 8 janar 22:16
  600 €
 • 2 foto
  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable.
  Kompjutera

  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable.

  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable. WhatssApp : +15184251230 Power Use (

  Mirditë 29 janar 12:36
  1.500 €