Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Shes Laptop HP
  Kompjutera

  Shes Laptop HP

  Shes Laptop Hp te ri. Cori i7 gjenerata fundit Rami 12 HDD - 1 Terra Karta grafike 2 Procesori 2.

  Durrës Dje, 23:12
  700 €
 • 0 foto
  Lenovo gaming pc
  Kompjutera

  Lenovo gaming pc

  lenovo Core i3 3.1 ghz Ram 12 GB Hard disk 250 GB + 500 gb Kart grafike GTX 750 2 Gb Ekran 19 in

  Tiranë Dje, 23:08
  200 €
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Acer Aspire One Happy 2 10.1 inch Netbook
  Kompjutera

  Shitet Acer Aspire One Happy 2 10.1 inch Netbook

  I perdorur shume pak. Gjendje Pefekte... CPU: 1.66GHz Intel Atom N570 Dual-Core Memory: DDR3 SDRAM

  Tiranë Dje, 20:27
  130 €
 • 8 foto
  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE
  Kompjutera

  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE

  Shitet pc DELL i kompletur me ekran mouse tastjer bokse dhe kamer. Parametrat: Procesor core 2 duo E

  Vlorë Dje, 19:32
  250 Lek
 • 10 foto
  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro
  Kompjutera

  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro

  Asus, modeli K53 SV, procesor Intel Core I5, 2.30 GHz, ekrani 15,6\", RAM 4GB, HDD 500 GB, karte gra

  Korçë Dje, 19:32
  170 €
 • 3 foto
  HP Z420 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION

  HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO 3.8GHZ) 4 CORE -8 THREA

  Fier Dje, 19:17
  345 €
 • 0 foto
  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!
  Kompjutera

  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!

  LEO COMPUTER: OFRON, kompiutera te perdorur dhe te rinj, laptop te perdorur dhe te rinj, tableta, pr

  Korçë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .
  Kompjutera

  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .

  Shitet ne gjendje shum te mire si ekran dhe si kas .

  Tiranë Dje, 18:13
  60 €
 • 3 foto
  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu
  Kompjutera

  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER MODELE🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIME🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣S

  Tiranë Dje, 17:56
  239 €
 • 7 foto
  Macbook Pro Retina 15.4 . Emc 2910 . AKULL .
  Kompjutera

  Macbook Pro Retina 15.4 . Emc 2910 . AKULL .

  PA ASNJE SHENJE PERDORIMI . Super i shpejte .

  Tiranë Dje, 17:06
  1.550 €
 • 0 foto
  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI
  Kompjutera

  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32Gb max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë Dje, 15:27
  440 €
 • 4 foto
  MacBook Pro 13\"inch
  Kompjutera

  MacBook Pro 13\"inch

  Ekrani: 13inch Viti: Mid 2012 CPU: 2.5GHz Core i5 RAM: 4GB Memory: 200GB Battery: 4-5 ore ne perdo

  Durrës Dje, 15:19
  390 €
 • 1 foto
  Desktop Winstar 6.000 Lek
  Kompjutera

  Desktop Winstar 6.000 Lek

  Processor : Intel Pentium D Dual Core : 3.00GHz Ram : 2Gb HDD : 80Gb Garanci 3 Muaj Cmimi : 6000 LEK

  Tiranë Dje, 14:42
  6.000 Lek
 • 11 foto
  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION
  Kompjutera

  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION

  Dell Inspiron 7570 *2018* Core i5-8250U 8th Generation 1.6 , 1.8GHZ 4 Core, 8 Logical Proccesor\'s R

  Tiranë Dje, 14:42
  700 €
 • 4 foto
  Camera DAYTECH
  Kompjutera

  Camera DAYTECH

  720P FULL HD NIGHT VISION WIFI , LAN , MICRO SD , 340grad ROTATION Kontrollohet lehtesisht nepermjet

  Tiranë Dje, 14:42
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop Emachines 15.000 LEK
  Kompjutera

  Laptop Emachines 15.000 LEK

  Screen 15.6' Ram 2Gb HDD 160Gb Bateria 30 min Cmimi 15.000Lek Garanci 1 muaj

  Tiranë Dje, 14:42
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Super Gaming PC
  Kompjutera

  Super Gaming PC

  AMD Ryzen™ 7 1700 x Processor HDD: 1 TB. EVGA GeForce GTX 1060 6 GB 8 RAM(nese doni mund ta shtojm

  Tiranë Dje, 14:24
  750 €
 • 1 foto
  Sete Hp 25 cope
  Kompjutera

  Sete Hp 25 cope

  OKAZION SHITEN 25 SETE HP NE GJENDJE MJAFT TE MIRE, TE KOMPLETUAR ME NJESI EKRAN 19\' TASTIER MAUSE

  Tiranë Dje, 13:48
  40 €
 • 2 foto
  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex
  Kompjutera

  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex

  SUPER OKAZION SHITEN 30 SETE DELL OPTIPLEX TE KOMPLETUAR NJESI EKRAN MAUSE TASTIER FISHA .(monitor t

  Tiranë Dje, 13:37
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop Samsung 15.6Led
  Kompjutera

  Laptop Samsung 15.6Led

  Oferte per Laptop Samsung NP300E 15.6Led ✅✅Procesor CORE i3 2.3Ghz ✅✅RAM 5GB ✅✅Karte Gra

  Fier Dje, 12:43
  180 €
 • 3 foto
  Laptop HP 625 15.6 Inc
  Kompjutera

  Laptop HP 625 15.6 Inc

  🚀Oferte per Laptop HP 625 15.6 Inc 🚀🚀Procesor AMD DualCore 2.2Ghz 🚀🚀RAM 4GB 🚀🚀Karte Grafike HD 4200

  Fier Dje, 12:39
  150 €
 • 6 foto
  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO
  Kompjutera

  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO

  Laptop Workstation HP Zbook G3 Studio ne gjendje te shkelqyer shume i fuqishem per Pune Grafike, Ren

  Tiranë Dje, 12:35
  849 €
 • 3 foto
  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim
  Kompjutera

  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte G

  Fier Dje, 12:33
  159 €
 • 5 foto
  HP ProBook 4510s 4GB 500HDD 80 Euro
  Kompjutera

  HP ProBook 4510s 4GB 500HDD 80 Euro

  HP ProBook 15.6” Model : 4510s Intel Core 2 Duo T6670 (2.20 GHz) Ram 4GB HDD 500 GB HD WXGA LED

  Tiranë Dje, 12:16
  80 €
 • 3 foto
  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD
  Kompjutera

  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD

  Dell-Vostro-3568 intel core i7-7500U 4GB ram Radeon-R5-M420X W10

  Durrës Dje, 11:59
  299 €
 • 2 foto
  Blerta
  Kompjutera

  Blerta

  Shitet per 899euro iMac 21, 5 inch Retina 4k 3,1 GHz Intel Core i5 1T storage, late 2015 Magic keyb

  Tiranë Dje, 11:33
  899 €
 • 4 foto
  Salle interneti/call center
  Kompjutera

  Salle interneti/call center

  Shiten urgjent ! Kompjutera , postacione dhe karriget e nje salle call center. Jan te gjitha mjetet/

  Tiranë Dje, 11:30
  1.400 €
 • 8 foto
  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4

  🏆🏆SUPER LAPTOP THINKPAD T470 🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ Thin

  Elbasan Dje, 11:25
  799 €
 • 5 foto
  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)

  IPAD 2 16GB WIFI GJENJDA 9/10 ,Shoqerohet me karikues, Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe

  Tiranë Dje, 11:02
  11.500 Lek
 • 2 foto
  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)

  SUPER TABLET SAMSUNG TAB A (2019) 32GB 2GB RAM ME SIM CARD 10.1 INCH I RI NE KUTI Garancai 6 muaj.T

  Tiranë Dje, 11:02
  199 €
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM (POSTA FALAS)

  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM 8.4 INCH ME EKRAN LED,GJENDJA 10/10 Garancai 6 muaj.Transporti ne

  Tiranë Dje, 11:02
  16.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION IPAD AIR 1 16GB WIFI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAZION IPAD AIR 1 16GB WIFI (POSTA FALAS)

  IPAD AIR 1 16GB WIFI 9.7INCH TE ARDHUR NGA FRANCA GJENJDA 9,5/10 ,Shoqerohet me karikues dhe kove

  Tiranë Dje, 11:02
  19.900 Lek
 • 1 foto
  LENOVO THINKPAD L470 (SI I RI) i5G6\\8\\250SSD\\FHD
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD L470 (SI I RI) i5G6\\8\\250SSD\\FHD

  LENOVO THINKPAD L470 (SI I RI) CPU i5 6200U 2.4 GHZ TURBO 2.8 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU

  Tiranë Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)
  Kompjutera

  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)

  Super Gaming PC (& Hackintosh PC). CPU: Intel i7 4790k 4 Ghz. RAM: 32 GB Crucial. GPU: Radeon R

  Tiranë Dje, 10:21
  1.350 €
 • 1 foto
  Lenovo ThinkCentre M91p MT
  Kompjutera

  Lenovo ThinkCentre M91p MT

  Lenovo ThinkCentre M91p MT 🔛🔝 🛑Brand : Lenovo 🛑Product Line : ThinkCentre 🛑Model : M91p 🛑CPU : Int

  Durrës Dje, 09:48
  100 €
 • 0 foto
  Makine llogaritese TI 84 Plus C Silver Edition
  Kompjutera

  Makine llogaritese TI 84 Plus C Silver Edition

  Makine llogaritese profesionale Texas Instruments - TI 84 Plus C Silver Edition E aprovuar per prov

  Tiranë Dje, 09:35
  216 €
 • 1 foto
  ?okazion? HP 4gb ram 320gb hdd. 12,000 lek
  Kompjutera

  ?okazion? HP 4gb ram 320gb hdd. 12,000 lek

  shes laptop hp pavillion dv6. 4 gb ram. 320 gb harddisk dhe 1 gb karta grafike. ne gjendje shume t

  Tiranë Dje, 08:27
  120 Lek
 • 2 foto
  DESKTOP HP
  Kompjutera

  DESKTOP HP

  Shes desktop HP, monitori Samsung 17\".Shitet me te gjithe aksesoret.

  Tiranë Dje, 08:24
  80 €
 • 5 foto
  TABELT NOTE 8.0 16GB 2GB RAM (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  TABELT NOTE 8.0 16GB 2GB RAM (POSTA FALAS)

  TABLET SMASUNG NOTE 8.0 16GB 2GB RAM GJENJDA 10/10 ,Shoqerohet me karikues, Garancai 3 muaj.Transp

  Tiranë 16 nëntor 22:57
  14.000 Lek
 • 1 foto
  shiten kompjuter+server+switche
  Kompjutera

  shiten kompjuter+server+switche

  Shiten pajisje call center ne gjendje shum te mire. A) 3 servera per sistemet: 1 workstation z400 i

  Durrës 16 nëntor 21:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION DESKTOP I KOMPLETUAR SUPER PARAMETRA
  Kompjutera

  OKAZION DESKTOP I KOMPLETUAR SUPER PARAMETRA

  SHITET DESKTOP NE GJENDJE PERFEKTE ME PARAMETRA SHUM TE MIRE PER PUNE TE NDRYSHME ZYRE DHE LOJRA SI

  Tiranë 16 nëntor 21:07
  250 €
 • 0 foto
  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB
  Kompjutera

  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB

  SHITET Workstation HP Z600, 2 Procesor XEON 2.4 GHZ QUAD CORE E5620 RAM 24 GB, Karta grafike:NVIDIA

  Tiranë 16 nëntor 20:27
  530.000 Lek
 • 1 foto
  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200
  Kompjutera

  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200

  Monitor Profesional HP LP2475w, 1920 x 1200 @ 60 Hz (WUXGA), 1.76 million pixels, 24-inch Widescreen

  Tiranë 16 nëntor 20:27
  150 €
 • 7 foto
  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION
  Kompjutera

  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION

  Laptopi ne gjendje perfekte, i blere ne amerike, perdorur shume pak, disponon kutine origjinale. -

  Tiranë 16 nëntor 17:55
  700 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë 16 nëntor 17:46
  950 €
 • 5 foto
  Turbo-X Flynote III Laptop Celeron N3350 / 4Gb/500
  Kompjutera

  Turbo-X Flynote III Laptop Celeron N3350 / 4Gb/500

  Turbo-X Flynote III IPS Laptop (Celeron N3350 / 4GB / HD Graphics) With slim design, weight 1.4kg, 1

  Tiranë 16 nëntor 15:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DELL ALIENWARE 15
  Kompjutera

  DELL ALIENWARE 15

  Intel(R) Core (TM) i5-4210H CPU @2.90 GHZ--------8.0GB DDR3--------SSD TOSHIBA 256GB--------INTEL(R)

  Tiranë 16 nëntor 14:50
  670 €
 • 0 foto
  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP
  Kompjutera

  MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) R&R COMP

  KG281K (SASI E LIMITUAR) HDR-AMD RADEON FREESYNC HDMI-DISPLAY PORT BRIGHTNESS 330 CD/M2 RISPONS TI

  Tiranë 16 nëntor 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP WORKSTAS Z420 SASI E LIMITUAR! E5\16\500\K2000
  Kompjutera

  HP WORKSTAS Z420 SASI E LIMITUAR! E5\16\500\K2000

  HP WORKSTATION Z420 SASI E LIMITUAR! E pershtacme per punime ing ,Autocad 3D .3dmax,Photoshop, Mus

  Tiranë 16 nëntor 13:41
  580 €