Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 9 foto
  Shes Kompjuter me Geforce 9600 GT
  Kompjutera

  Shes Kompjuter me Geforce 9600 GT

  Shes Pc te kompletuar me parametrat e meposhtem : Cpu : Amd athlon ll X2 4400e @ 2.7 Ghz Motherboa

  Durrës 9 korrik 20:28
  180 Lek
 • 0 foto
  Pc gaming for all games
  Kompjutera

  Pc gaming for all games

  Per me shum info me kontaktoni tek instagrami im Stab_official

  Tiranë 9 korrik 15:07
  250 Lek
 • 3 foto
  KONPIUTER
  Kompjutera

  KONPIUTER

  Foto

  Tiranë 9 korrik 13:47
  250 €
 • 0 foto
  Tablet 10.1
  Kompjutera

  Tablet 10.1

  shes per arsye mosperdorimi tabletin mediacom,gjendje e shkelqyer,me dy karta sim

  Tiranë 9 korrik 13:27
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Laptop Presario CQ60
  Kompjutera

  Laptop Presario CQ60

  Laptopi eshte i perdorur, eshte ne gjendje te mire pune. Bateria duhet nderruar. Parametrat> 250

  Tiranë 9 korrik 13:20
  13.000 Lek
 • 7 foto
  Shiten Pc Karrige Workstation Call Center
  Kompjutera

  Shiten Pc Karrige Workstation Call Center

  Shiten : 40 Pc Hp(DC7900,DC5750) 2Gb ram,core2,dual core,80-160 hdd 40 Monitor 17\" 1 workstation(se

  Tiranë 9 korrik 13:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION IPAD 4 16GB ME SIM CARD (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAZION IPAD 4 16GB ME SIM CARD (POSTA FALAS)

  IPAD 416GB ME SIM CARD GJENDJA 10/10 Shoqerohet me karikues,& kover .Garancai 3 muaj.Transporti

  Tiranë 9 korrik 11:09
  14.000 Lek
 • 5 foto
  IPAD 3 32GB GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  IPAD 3 32GB GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)

  IPAD 3 32GB WIFI 10.1 INCH GJENDJA 9/10 Shoqerohet me karikues,& kover .Garancai 3 muaj.Transpor

  Tiranë 9 korrik 11:09
  90 €
 • 3 foto
  Njësi komjuteri
  Kompjutera

  Njësi komjuteri

  HP 8000 Elite, ne gjendje perfekte, njësia shoqërohet me maus dhe tastier. Desktop HP Compaq 8000 el

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  85 €
 • 1 foto
  Toshiba estudio 255
  Kompjutera

  Toshiba estudio 255

  Shitet fotokopjo, printer bardh e zi, skanime me ngjyra ne gjendje te shkelqyer

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  600 €
 • 4 foto
  LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO 500HDD,3GB RAM
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO 500HDD,3GB RAM

  LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO C65O 500GB HDD 3GB RAM bateria i mban 2-3ore.shoqerohet me cante dhe ka

  Tiranë 8 korrik 21:18
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop macbook air
  Kompjutera

  Laptop macbook air

  Apple macbook air 13\" 2014 128 ssd 4g ram super laptop.. 370 cikle baterie karikus orgjinal mbrojte

  Vlorë 8 korrik 21:10
  500 €
 • 2 foto
  LAPTOP TOSHIBA GJENDJE SUPER
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA GJENDJE SUPER

  TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë 8 korrik 20:30
  15.500 Lek
 • 6 foto
  SHITET LAPTOP HP 35000 LEKE I DISKUTUESHEM
  Kompjutera

  SHITET LAPTOP HP 35000 LEKE I DISKUTUESHEM

  Shitet lapto HP ne gjendje te shkelqyer i ardhur nga Anglia. Eshte shume pak i perdorur vetem nga nj

  Durrës 8 korrik 19:50
  35.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION Apple MacBook Air 2015, 13,3 Inch
  Kompjutera

  OKAZION Apple MacBook Air 2015, 13,3 Inch

  Shitet apple MAcBook Air 2015, 13,3 Inch 128 go memorie. Gjendje Perfekte 1,6 GHz Intel Core i5 8 G

  Durrës 8 korrik 19:05
  430 €
 • 3 foto
  HP PAVILION DV6
  Kompjutera

  HP PAVILION DV6

  AMD turion dual core mobile m500 2.20GHz RAM 2Gb HDD 120gB bateri nuk mban

  Tiranë 8 korrik 19:01
  15.000 Lek
 • 3 foto
  TOSHIBA SATELLITE C870D-116
  Kompjutera

  TOSHIBA SATELLITE C870D-116

  AMD Dual-Core E1-1200 APU 17.3 inc 4 GB RAM DDR3 HDD 250 GB bateria nuk i mbane shume

  Tiranë 8 korrik 19:01
  22.000 Lek
 • 4 foto
  ASUS MINI Eee PC
  Kompjutera

  ASUS MINI Eee PC

  laptopi eshte ne gjendje te mire, shoqerohet bashk me karikuesin origjinal. procesor intel CPU N570

  Tiranë 8 korrik 19:01
  13.000 Lek
 • 2 foto
  LAPTOP DELL CORE I3 500GB HDD,4GB RAM 15.6inch
  Kompjutera

  LAPTOP DELL CORE I3 500GB HDD,4GB RAM 15.6inch

  LAPTOP DELL INSPIRON 5522 500GB HDD 15.6 Inch 4GB RAM ; Grafika 2GB ATI 7600m Bateria i mban 1-2 o

  Tiranë 8 korrik 14:30
  19.000 Lek
 • 4 foto
  TOSHIBA CORE i5 320GB 4GB RAM 15.6inch
  Kompjutera

  TOSHIBA CORE i5 320GB 4GB RAM 15.6inch

  LAPTOP TOSHIBA R950 CORE I5 GEN3. 320GB HDD 4GB RAM bateria i mban 2-3ore.shoqerohet me cante dhe k

  Tiranë 8 korrik 14:30
  24.000 Lek
 • 2 foto
  PACKARD BELL CORE i5 500GB 4GB RAM 15.6inch
  Kompjutera

  PACKARD BELL CORE i5 500GB 4GB RAM 15.6inch

  LAPTOP PACKARD BELL core i5 2.5GHz 15.6 inch 500GB HDD; 4GB RAM ; Grafika 1.7GB + ATI HD5470 bater

  Tiranë 8 korrik 13:34
  23.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZION IPAD AIR 2 16G WIFI GJENDJA 10/10
  Kompjutera

  OKAZION IPAD AIR 2 16G WIFI GJENDJA 10/10

  IPAD AIR 2 16GB WIFI Gjendja 10/10 .Shoqerohet me karikues,xham & gonine .Garancai 3 muaj.Trans

  Tiranë 8 korrik 13:31
  24.000 Lek
 • 3 foto
  Minilaptop acer aspire one
  Kompjutera

  Minilaptop acer aspire one

  Minilaptop acer aspire one 10.1 inch Hard disk 160gb Ram 2gb Karikues Shoqerohet me cante dhurat Cmi

  Tiranë 8 korrik 10:11
  100 €
 • 2 foto
  Laptop hp 2530p
  Kompjutera

  Laptop hp 2530p

  Laptop hp 2530p C2duo 4gb ram Hdd 120gb 12.1 inch Bateria mban nga- 3 ore deri ne 5 ore Cmimi. 90 eu

  Tiranë 8 korrik 10:11
  90 €
 • 6 foto
  salle lojerash
  Kompjutera

  salle lojerash

  6 kompjutera pc+1 pc qendror me programin handy caffe, deepfreeze, disa lojera te instaluara dhe gra

  Lezhë 7 korrik 22:29
  3.000 €
 • 6 foto
  PC-HP komplet sh i mire! ??
  Kompjutera

  PC-HP komplet sh i mire! ??

  Shitet komplet kompjuteri i plote cilesor! Shitet per arsye mosperdorimi. Perfshihet: -Truri: HP Co

  Tiranë 7 korrik 20:54
  27.900 Lek
 • 1 foto
  Shitet kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdour +tavoline.Kompjuteri eshte i blere te AG-is Computer dhe ka keto te dhena

  Berat 7 korrik 18:09
  150.000 Lek
 • 0 foto
  kompjuter i kompletuar bashk me tavoline
  Kompjutera

  kompjuter i kompletuar bashk me tavoline

  Desktop, monitor plus njesi, maus dhe tastier dhe sub vufer 5.1 bashke me tavoline. qe te gjitha ne

  Tiranë 7 korrik 17:57
  100 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Pro 13.3\" Laptop - MPXV2LL/A - 2018
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13.3\" Laptop - MPXV2LL/A - 2018

  Apple 13.3 \"MacBook Pro me Touch Bar (Mesi 2018,. Kushti është i ri Markë: Apple Karakteristikat:

  Gramsh 7 korrik 16:08
  800 €
 • 1 foto
  Shitet Tablet edukativ per femi 3vjec +
  Kompjutera

  Shitet Tablet edukativ per femi 3vjec +

  Shitet tablet edukativ per femi 3 vjec + ,ngjyre blu,i ri i paperdorur.100 euro

  Tiranë 7 korrik 15:44
  100 €
 • 2 foto
  Dell vostro i5 gen 8 8 ram 256 ssd 2018
  Kompjutera

  Dell vostro i5 gen 8 8 ram 256 ssd 2018

  Dell vostro 2018 i ri pa perdor

  Tiranë 7 korrik 14:35
  570 €
 • 5 foto
  IPAD AIR WIFI 16GB.ARDHUR NGA FRANCA(POSTA FALAS
  Kompjutera

  IPAD AIR WIFI 16GB.ARDHUR NGA FRANCA(POSTA FALAS

  IPAD AIR 16gb wifi,Gjendja 9,5/10. shoqerohet me karikues dhe kover origjinal te ardhur nga franca

  Tiranë 7 korrik 10:11
  21.500 Lek
 • 2 foto
  Hp desktop ddr3
  Kompjutera

  Hp desktop ddr3

  HP DESKTOP DDR3, CORE 2 DUO, 4 Gb ram, procesor e8400. Hdd 250gb. CMIMI ME MONITOR 19” E FISHA TE

  Tiranë 7 korrik 09:49
  9.000 Lek
 • 2 foto
  Sony i3 6g ram 1 terra
  Kompjutera

  Sony i3 6g ram 1 terra

  Shitet Sony Vaio procesor intel i3 ram 6 giga hardisc 1 terabyte bateria 1 e re (e sapo vendosur) +

  Tiranë 7 korrik 08:34
  240 €
 • 2 foto
  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd 2
  Kompjutera

  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd 2

  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd 2018 nfc me sim card type c

  Tiranë 6 korrik 23:22
  790 €
 • 2 foto
  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd
  Kompjutera

  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd

  Hp elitebook i7 gen 8 quadcore 16 ram 512 ssd 2018 nfc me sim card tyoe c

  Tiranë 6 korrik 23:15
  790 €
 • 1 foto
  Macbook Pro 13 inch
  Kompjutera

  Macbook Pro 13 inch

  MacBook Pro 13 inc Mid 2012 ✅ CORE i5/ 2.7GHz ✅ RAM 8GB 1400 Mz DDR3 ✅ SSD 256 GB ✅ INTEL

  Tiranë 6 korrik 23:03
  480 €
 • 1 foto
  SUPER GAMING PC!!!
  Kompjutera

  SUPER GAMING PC!!!

  shes njesine per arsye mos perdorimi. super performance ne fortnite, pubg mobile etc. njesia ka keto

  Tiranë 6 korrik 22:22
  350 €
 • 6 foto
  Shitet Gaming PC !!
  Kompjutera

  Shitet Gaming PC !!

  Shitet Pc gaming per arsye mos perdorimi. Specifikat: 1-Processor Core i5 3.3GHz 4Core 2-RAM 8GB DDR

  Durrës 6 korrik 20:09
  600 €
 • 0 foto
  Shiten sete kompjutera OKAZION!!!
  Kompjutera

  Shiten sete kompjutera OKAZION!!!

  Shiten sete kompjutera cpu i3 dhe core duo me 4 gb ram

  Tiranë 6 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IPAD AIR 2 16GB WIFI GJENDJA SI I RI (POSTA FALAS
  Kompjutera

  IPAD AIR 2 16GB WIFI GJENDJA SI I RI (POSTA FALAS

  IPAD AIR 2 16GB WIFI GJENDJA 10.10.LKAPACITERI I BATERISE 100%.Shoqerohet me karikues,xham & ku

  Tiranë 6 korrik 17:34
  24.000 Lek
 • 0 foto
  hp 7900 SFF
  Kompjutera

  hp 7900 SFF

  💢💢SUPER OFERTE NE AGComputers💢💢 ♨️♨️♨️Vetem per disa dite♨️♨️♨️

  Tiranë 6 korrik 15:49
  59 €
 • 0 foto
  IPAD PRO 2017 12.9 - 500GB -WIFI (SI I RI) R&R
  Kompjutera

  IPAD PRO 2017 12.9 - 500GB -WIFI (SI I RI) R&R

  IPAD PRO 2017 12.9 MEM 500 GB WIFI SCR SILVER KARIKUES ORIGJINAL KEYBOARD LOGITECH Ky produkt ka

  Tiranë 6 korrik 11:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  1500 lek the reja

  Vlorë 5 korrik 23:56
  1.500 Lek
 • 0 foto
  ThinkCentre M93p SFF Desktop
  Kompjutera

  ThinkCentre M93p SFF Desktop

  Cpu G3220 (4th generation) Memory 4Gb DDR3 Integrated: Intel® Integrated 3.5\" 7200rpm HDD 500GB

  Vlorë 5 korrik 19:24
  100 €
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB 4 I RI +WiFi
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB 4 I RI +WiFi

  Tableti eshte i ri ne qese,

  Tiranë 5 korrik 19:12
  120 €
 • 1 foto
   Apple MacBook Pro 15\" 9th-gen. Core i9
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15\" 9th-gen. Core i9

  New Apple MacBook Pro 15\" Retinal Display Touch Bar/Touch ID 2.3GHz 8-Core Processor, 9th-generatio

  Elbasan 5 korrik 18:04
  1.000 €
 • 7 foto
  PS2 OKAZION GJENDJE PERFEKTE ME CIP DISQE ORIGJINA
  Kompjutera

  PS2 OKAZION GJENDJE PERFEKTE ME CIP DISQE ORIGJINA

  ESHTE NE GJENDJE PUNE ME DISQET QE SHIKONI NE FOTOT DISQE ORIGJINAL CMIMI 30 MIJ LEKE PADISKUTUSHEM

  Fier 5 korrik 16:24
  30 Lek
 • 2 foto
  OKAZION TABLET APPLE I RI
  Kompjutera

  OKAZION TABLET APPLE I RI

  shes tablet i ri 32 G ne kuti i pahapur me celefon i ardhur nga it

  Fier 5 korrik 16:17
  300 €
 • 0 foto
  Laptop Hp Probook i7 generata 8
  Kompjutera

  Laptop Hp Probook i7 generata 8

  Hp Probook 450 G5 Procesor i7 intel core 8550 u Generata 8 8gb ram ddr4 Hard disk 1tb NVIDIA GEFOR

  Tiranë 5 korrik 16:11
  750 €