Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Salle interneti/call center
  Kompjutera

  Salle interneti/call center

  Shiten urgjent ! Kompjutera , postacione dhe karriget e nje salle call center. Jan te gjitha mjetet/

  Tiranë 21 tetor 12:30
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet Laptop HP 250 G3 15.6\'
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP 250 G3 15.6\'

  Procesor Intel i3-4005U,Ram 4GB,Intel HD Graphics Card,HDD 500GB,Resolution HD 1366×768,Optical Driv

  Tiranë 21 tetor 12:30
  400 Lek
 • 0 foto
  Hp compaq 8100 minitower
  Kompjutera

  Hp compaq 8100 minitower

  Ram 4gb Hdd 250gb Procesor i5 650 Super performanc

  Durrës 21 tetor 11:50
  110 €
 • 0 foto
  Shitet njesi qendrore PC
  Kompjutera

  Shitet njesi qendrore PC

  Shitet njesi qendrore PC me parametrat e meposhtem : Bllok Ushqimi 450Watt Cpu AMD Athlon 64 X2 56

  Korçë 21 tetor 11:25
  5.000 Lek
 • 0 foto
  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer
  Kompjutera

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Procesori: Intel Core 2 Duo 1.86GHz RAM: 4GB DDR3 SSD: 120GB Flash

  Durrës 21 tetor 11:07
  60 €
 • 3 foto
  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD
  Kompjutera

  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD

  Dell-Vostro-3568 intel core i7-7500U 4GB ram Radeon-R5-M420X W10

  Durrës 21 tetor 11:07
  299 €
 • 3 foto
  Mini desktop performance Gaming
  Kompjutera

  Mini desktop performance Gaming

  Shitet mini desktop me performance gaming, me te dhenat si ne foto. Cmimi 39.000leke i diskutueshem.

  Tiranë 21 tetor 11:01
  39.000 Lek
 • 5 foto
  Kompjuter gaming
  Kompjutera

  Kompjuter gaming

  Shitet kompjuter gaming me karakteristikat si ne foto. Cmimi 49.900leke. Komunikim ne whatsapp ose s

  Tiranë 21 tetor 11:01
  49.900 Lek
 • 8 foto
  LAP TOP ACER
  Kompjutera

  LAP TOP ACER

  Shitet Lap Top i markes ACER CMIMI 150 euro

  Elbasan 21 tetor 10:24
  150 €
 • 6 foto
  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR
  Kompjutera

  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR

  Shitet Core 2 duo, lenovo thinkcenter 2gb ram 4.600lek. Kompjuter plus ekran 19” dhe fisha i kompl

  Tiranë 21 tetor 09:50
  4.600 Lek
 • 3 foto
  SHITET CORE 2 DUO
  Kompjutera

  SHITET CORE 2 DUO

  SHITET CORE 2 DUO, sistem 64bit, hdd 250gb, nvidia quadro fx 3800 1gb. Shitet ose ndrohet me celular

  Tiranë 21 tetor 09:50
  12.000 Lek
 • 8 foto
  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE
  Kompjutera

  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE

  Shitet pc DELL i kompletur me ekran mouse tastjer bokse dhe kamer. Parametrat: Procesor core 2 duo E

  Vlorë 21 tetor 09:06
  250 Lek
 • 1 foto
  OKAZION! MINI PC FIT-PC2 C1600-W-ON
  Kompjutera

  OKAZION! MINI PC FIT-PC2 C1600-W-ON

  MINI PC FIT-PC2 Modeli: C1600-W-ON Dims. 11.5cm x 10.1cm x 2.7cm. CPU: Intel Atom 1.6 Ghz. RAM: 1GB

  Tiranë 21 tetor 08:58
  69 €
 • 1 foto
  Lenovo ThinkCentre M91p MT
  Kompjutera

  Lenovo ThinkCentre M91p MT

  Lenovo ThinkCentre M91p MT 🔛🔝 🛑Brand : Lenovo 🛑Product Line : ThinkCentre 🛑Model : M91p 🛑CPU : Int

  Durrës 21 tetor 08:42
  100 €
 • 0 foto
  Hp 8100
  Kompjutera

  Hp 8100

  Ram 4gb ddr3 Procesor i3 540 Hdd 250gb

  Durrës 21 tetor 08:42
  100 Lek
 • 3 foto
  Laptop Fujitsu Siemens
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu Siemens

  Shes laptop Fujitsu ne super gjendje, thuajse i paperdorur fare, laptopi ka procesor i3, 4gb RAM, 32

  Tiranë 20 tetor 23:11
  25.000 Lek
 • 1 foto
  shiten kompjuter+server+switche
  Kompjutera

  shiten kompjuter+server+switche

  Shiten pajisje call center ne gjendje shum te mire. A) 3 servera per sistemet: 1 workstation z400 i

  Durrës 20 tetor 22:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....
  Kompjutera

  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....

  shes per arsye emigrimi pajisjet e nje salle interneti. kompjutera, tavolina, karige, ekrane dhe te

  Tiranë 20 tetor 20:17
  900.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Kompjuter Desktop
  Kompjutera

  Shitet Kompjuter Desktop

  CPU : Intel Core i3-4160 3.60 Ghz MB : Gigabyte H81M-S RAM : 16 Gb DDR3 HyperX Fury Blue HDD : 1

  Tiranë 20 tetor 19:50
  500 €
 • 1 foto
  Shitet kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdour +tavoline.Kompjuteri eshte i blere te AG-is Computer dhe ka keto te dhena

  Berat 20 tetor 19:49
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Laptop HP Compaq nc8430
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430 Parametrat: CPU 2.00GHz Intel Core 2 Duo Processor T7200 RAM 4GB H

  Tiranë 20 tetor 19:19
  120.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB
  Kompjutera

  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB

  SHITET Workstation HP Z600, 2 Procesor XEON 2.4 GHZ QUAD CORE E5620 RAM 24 GB, Karta grafike:NVIDIA

  Tiranë 20 tetor 19:19
  530.000 Lek
 • 1 foto
  Sete Hp 25 cope
  Kompjutera

  Sete Hp 25 cope

  OKAZION SHITEN 25 SETE HP NE GJENDJE MJAFT TE MIRE, TE KOMPLETUAR ME NJESI EKRAN 19\' TASTIER MAUSE

  Tiranë 20 tetor 19:09
  40 €
 • 2 foto
  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex
  Kompjutera

  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex

  SUPER OKAZION SHITEN 30 SETE DELL OPTIPLEX TE KOMPLETUAR NJESI EKRAN MAUSE TASTIER FISHA .(monitor t

  Tiranë 20 tetor 18:56
  8.000 Lek
 • 7 foto
  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION
  Kompjutera

  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION

  Laptopi ne gjendje perfekte, i blere ne amerike, perdorur shume pak, disponon kutine origjinale. -

  Tiranë 20 tetor 18:55
  700 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë 20 tetor 18:46
  950 €
 • 1 foto
  Okazion!! GAMING PC
  Kompjutera

  Okazion!! GAMING PC

  Intel I3 2120 3.3ghz Ram 8Gb Ddr3 1600mhz NVIDIA Gtx 1050ti PalitX 4gb GDDR5 Monitor Fujitsu Esprimo

  Tiranë 20 tetor 17:48
  350 Lek
 • 3 foto
  HP Z420 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION

  HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO 3.8GHZ) 4 CORE -8 THREA

  Fier 20 tetor 17:28
  345 €
 • 1 foto
  Laptop Toshiba
  Kompjutera

  Laptop Toshiba

  Laptop Toshiba Satelite L755 cpu core i5 2.3ghz ,ram 6 gb,hdd 320 gb , karte grafike e dedikuar Nvi

  Fier 20 tetor 17:24
  199 Lek
 • 1 foto
  IPAD APPLE
  Kompjutera

  IPAD APPLE

  Oferte per Apple iPad 2 - 3G (16GB) Screen Size: 9.7 Internal Storage: 16GB OS: iOS Processor: Dual-

  Fier 20 tetor 17:24
  99 €
 • 1 foto
  Imac late 2011
  Kompjutera

  Imac late 2011

  iMac late 2011 cpu i5 2.5,10 gb ram ,500 gb hdd,ekrani 21.5 full hd.

  Fier 20 tetor 17:24
  399 €
 • 4 foto
  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics Intel Iri

  Fier 20 tetor 17:24
  950 €
 • 0 foto
  Workstation Z600
  Kompjutera

  Workstation Z600

  Dual Procesor XEON 2 x 2.2 GHZ QUAD CORE, RAM 16 GB, Hard disk SSD 120 GB, Hard disk 1 TB 7200 RPM,

  Tiranë 20 tetor 16:44
  550 €
 • 11 foto
  DELL ALIENWARE 15
  Kompjutera

  DELL ALIENWARE 15

  Intel(R) Core (TM) i5-4210H CPU @2.90 GHZ--------8.0GB DDR3--------SSD TOSHIBA 256GB--------INTEL(R)

  Tiranë 20 tetor 15:50
  670 €
 • 3 foto
  Laptop Emachines 15.000 LEK
  Kompjutera

  Laptop Emachines 15.000 LEK

  Screen 15.6' Ram 2Gb HDD 160Gb Bateria 30 min Cmimi 15.000Lek Garanci 1 muaj

  Tiranë 20 tetor 15:31
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Camera DAYTECH
  Kompjutera

  Camera DAYTECH

  720P FULL HD NIGHT VISION WIFI , LAN , MICRO SD , 340grad ROTATION Kontrollohet lehtesisht nepermjet

  Tiranë 20 tetor 15:31
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*

  Procesor AMD E1-2500 1.4GHz Graphic AMD HD 512mb Dedicated Ram 4Gb HDD 320Gb Ekran 15.6Led Bateria 3

  Tiranë 20 tetor 15:31
  160 €
 • 0 foto
  Kompjuter per Bar Caffe  OFRTE!
  Kompjutera

  Kompjuter per Bar Caffe OFRTE!

  Kompjuter per bar caffe me program te instaluar. Programi i barit lidhet me kasen fiskale dhe printe

  Tiranë 20 tetor 15:31
  20.000 Lek
 • 11 foto
  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION
  Kompjutera

  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION

  Dell Inspiron 7570 *2018* Core i5-8250U 8th Generation 1.6 , 1.8GHZ 4 Core, 8 Logical Proccesor\'s R

  Tiranë 20 tetor 15:31
  700 €
 • 1 foto
  Desktop Winstar 6.000 Lek
  Kompjutera

  Desktop Winstar 6.000 Lek

  Processor : Intel Pentium D Dual Core : 3.00GHz Ram : 2Gb HDD : 80Gb Garanci 3 Muaj Cmimi : 6000 LEK

  Tiranë 20 tetor 15:31
  6.000 Lek
 • 6 foto
  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!
  Kompjutera

  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!

  Dell E5420 Windows 7 Ultimate x64 Processor : Intel Core i5-2410m 2.30GHz RAM : 6Gb DDR3 HDD : 500GB

  Tiranë 20 tetor 15:30
  150 €
 • 3 foto
  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop
  Kompjutera

  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop

  Laptopi eshte mbajtur me kundes dhe nuk ka asnje gerbishtje. Ka parametrat me te mira te ketij model

  Tiranë 20 tetor 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  DELL LATITUDE E7440
  Kompjutera

  DELL LATITUDE E7440

  AG Computers SUPER OFERTE SUPER CMIME 189 €URO PRODUKTE GJERMANE SUPER CILESI 🖥Dell Latitude E7440

  Tiranë 20 tetor 13:57
  189 €
 • 6 foto
  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO
  Kompjutera

  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO

  Laptop Workstation HP Zbook G3 Studio ne gjendje te shkelqyer shume i fuqishem per Pune Grafike, Ren

  Tiranë 20 tetor 12:56
  849 €
 • 11 foto
  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!
  Kompjutera

  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!

  Dell Inspiron 7567. Super laptop me super parametra per Gaming, Rendering,Video Editting, Design etj

  Tiranë 20 tetor 12:56
  825 €
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017
  Kompjutera

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN (SI I RI) E PERSHTATESHME PER PROGRAMIM! CPU i3 7100U

  Tiranë 20 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD
  Kompjutera

  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD

  Imac 27\'\' core i7, 16gb ram, 1Terra HDD,512 karte grafike . Imac eshte ne gjendje perfekte.

  Fier 20 tetor 10:37
  675 €
 • 5 foto
   Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC
  Kompjutera

  Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC

  Oferte per Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC Procesor CORE DUO 2.2 GHZ RAM 4GB HDD 160 GB Kart

  Fier 20 tetor 10:37
  139 €
 • 1 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  Kompjuter komplet hp,fujitsu.8 kompjutera ne gjendje te mire pune.

  Shkodër 20 tetor 10:31
  45 €
 • 5 foto
  Dy Kompjutera MT (Mid Tower) per Retro Gaming/Zyre
  Kompjutera

  Dy Kompjutera MT (Mid Tower) per Retro Gaming/Zyre

  Shes dy PC (Pentium 4 3.0 GHz) pasi me ne fund i kam zevendesuar. Jane te vjeter, por perfekte per t

  Tiranë 20 tetor 09:17
  5.000 Lek