Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €
  Kompjutera

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 € ose vec e vec Sony 170 dhe Hp 150 € cmimi i diskutushem flm

  Lushnjë Dje, 17:33
  1 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE! PC FUJITSU M720 E5-1620 3.6 GHZ,
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! PC FUJITSU M720 E5-1620 3.6 GHZ,

  PC FUJITSU M720 CMIMI 379 EURO. (te rinj)

  Tiranë Dje, 16:52
  379 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB

  KART GRAFIK NVIDAI GEFORCE ZOTAC 1080TI 11 GB JEPEN DHE ME KESTE CEL-0682082012 ADRESA-RR MUHAMED G

  Tiranë Dje, 16:43
  399 €
 • 0 foto
  HP Z800 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z800 WORKSTATION

  🏵🏵🏵SUPER PRODUKTE 🏵🏵 ⚡⚡SUPER CMIME ⚡⚡ 🏅🏅Produkte gjermane 🎖🎖 🛑🛑🛑Çmimi - 310€uro 🛑🛑🛑 🖥 HP

  Tiranë Dje, 16:24
  310 €
 • 0 foto
  Workstation Z600
  Kompjutera

  Workstation Z600

  Dual Procesor XEON 2 x 2.2 GHZ QUAD CORE, RAM 16 GB, Hard disk SSD 120 GB, Hard disk 1 TB 7200 RPM,

  Tiranë Dje, 16:19
  550 €
 • 2 foto
  ASUS VivoBook K570UD Gaming Laptop
  Kompjutera

  ASUS VivoBook K570UD Gaming Laptop

  Full HD IPS-level Display Intel Core i5-8250U GeForce GTX 1050 Graphics 8GB DDR4 RAM 256GB SSD (Mund

  Tiranë Dje, 16:03
  570 €
 • 2 foto
  DESKTOP HP
  Kompjutera

  DESKTOP HP

  Shes desktop HP, monitori Samsung 17\".Shitet me te gjithe aksesoret.

  Tiranë Dje, 14:12
  80 €
 • 3 foto
  Pc dhe pjes
  Kompjutera

  Pc dhe pjes

  Complet. Marka GOLDEN FIELD 200 mij lek te vjetra Pc eshte me sistemi e wi fi ka pjes te tjera k

  Durrës Dje, 13:44
  1 €
 • 2 foto
  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu
  Kompjutera

  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu

  German Computers ndjehet falënderues në German Computers. Publikuar nga German_Computers(0692999998

  Tiranë Dje, 13:41
  399 €
 • 3 foto
  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu
  Kompjutera

  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER MODELE🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIME🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣S

  Tiranë Dje, 13:41
  239 €
 • 8 foto
  SUPER SUPER MACBOOK PRO 15\" 2017 NE OFERTE
  Kompjutera

  SUPER SUPER MACBOOK PRO 15\" 2017 NE OFERTE

  🏆SUPER SUPER MACBOOK PRO NE OFERTE 🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

  Tiranë Dje, 13:41
  1.599 €
 • 1 foto
  SUPER SUPER DELL PRO 249 EU
  Kompjutera

  SUPER SUPER DELL PRO 249 EU

  🏆🏆SUPER LAPTOP DELL PRO 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SUPE

  Tiranë Dje, 13:41
  249 €
 • 2 foto
  THINKPAD T440 OKAZION
  Kompjutera

  THINKPAD T440 OKAZION

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵195EURO 💵🎖️

  Tiranë Dje, 13:41
  195 €
 • 0 foto
  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB
  Kompjutera

  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB

  ??SUPER WORKSTATION EKONOMIK??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ??????

  Tiranë Dje, 13:40
  179 €
 • 2 foto
  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu
  Kompjutera

  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu

  🏆🏆🏆SUPER WORKSTATION LAPTOP🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️🎖

  Tiranë Dje, 13:40
  499 €
 • 2 foto
  SUPER HP FOLIO I7 325 EU
  Kompjutera

  SUPER HP FOLIO I7 325 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP FOLIO i7 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

  Tiranë Dje, 13:40
  325 €
 • 2 foto
  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

  🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖

  Tiranë Dje, 13:40
  629 €
 • 3 foto
  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU
  Kompjutera

  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 159 EU💵🎖ï

  Tiranë Dje, 13:40
  159 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë Dje, 13:40
  1 €
 • 3 foto
  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1
  Kompjutera

  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1

  🏆🏆SUPER FUJITSU OKAZION MOS U HUMB🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 275 EU ,V

  Tiranë Dje, 13:40
  275 €
 • 4 foto
  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512
  Kompjutera

  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512

  🏆🏆SUPER PRODUKT PRO NE OFERTE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM VETEM PAK DITE

  Tiranë Dje, 13:40
  750 €
 • 1 foto
  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD
  Kompjutera

  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë Dje, 13:39
  190 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë Dje, 13:39
  789 €
 • 2 foto
  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e
  Kompjutera

  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë Dje, 13:39
  190 €
 • 2 foto
  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu
  Kompjutera

  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu

  🏆🏆SUPER SUPER OKAZION , MOS E HUMB❗🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë Dje, 13:39
  269 €
 • 4 foto
  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED
  Kompjutera

  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED

  🏆🏆SUPER SUPER IMAC EXTREME🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER PRODUKT 💵🎖️🎖️ 🇩🇪🇩

  Tiranë Dje, 13:39
  2.200 €
 • 7 foto
  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GERMAN COMPUTERS ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA. ? ?? MADE

  Tiranë Dje, 13:38
  1 €
 • 3 foto
  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu
  Kompjutera

  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu

  ??SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ? ? ?

  Tiranë Dje, 13:38
  285 €
 • 2 foto
  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu
  Kompjutera

  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu

  ??? SUPER SUPER OKAZION PER IMAC ??? ??? SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC ??? ??? SUPER SUPER CILESI ???

  Tiranë Dje, 13:38
  649 €
 • 1 foto
  HP Z420 WORKSTATION OKAZION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION OKAZION

  🏆🏆SUPER WORKSTATION HP Z420+ MONITOR 24🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë Dje, 13:38
  399 €
 • 2 foto
  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G
  Kompjutera

  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G

  🏆🏆SUPER OKAZION VETEM 1 DITE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️ 🇩🇪🇩🇪🇩

  Tiranë Dje, 13:38
  320 €
 • 3 foto
  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

  "GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT N

  Tiranë Dje, 13:37
  5 €
 • 3 foto
  Dell M6800 / 32GB/ 256GB /500 GB/ i7/ Vetem 789 Eu
  Kompjutera

  Dell M6800 / 32GB/ 256GB /500 GB/ i7/ Vetem 789 Eu

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë Dje, 13:37
  789 €
 • 1 foto
  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE
  Kompjutera

  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE

  🏆SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SU

  Tiranë Dje, 13:37
  399 €
 • 1 foto
  Materiale per call center
  Kompjutera

  Materiale per call center

  Shes materiale per call center! 17 kompjutera( perfshire edhe kufjet), 19 postacione kompjuteri dhe

  Tiranë Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)
  Kompjutera

  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)

  Super Gaming PC (& Hackintosh PC). CPU: Intel i7 4790k 4 Ghz. RAM: 32 GB Crucial. GPU: Radeon R

  Tiranë Dje, 13:08
  1.350 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Air OS X El Capitan
  Kompjutera

  Apple MacBook Air OS X El Capitan

  Shitet Apple MacBook Air \"Core i5\" 1.7 13\". Procesor : 1.7 GHz Intel \"Core i5\" Memorie : 4 GB o

  Tiranë Dje, 12:32
  250 €
 • 1 foto
  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200
  Kompjutera

  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200

  Monitor Profesional HP LP2475w, 1920 x 1200 @ 60 Hz (WUXGA), 1.76 million pixels, 24-inch Widescreen

  Tiranë Dje, 12:27
  150 €
 • 0 foto
  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241
  Kompjutera

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241 MONITORI ESHTE PERDORUR PER 1 MUAJ ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Kavajë Dje, 11:24
  220 €
 • 5 foto
  Apple MacBook Air (2017) 13inch\" i5-1.8/8/256GB
  Kompjutera

  Apple MacBook Air (2017) 13inch\" i5-1.8/8/256GB

  Apple Macbook Air 13 A1466 i5-1.8GHz,8GB,256GB SSD *2017* Exterior Color: Silver Battery Run Time:

  Elbasan Dje, 11:17
  799 €
 • 3 foto
  ASUS LAPTOP OKAZION i7
  Kompjutera

  ASUS LAPTOP OKAZION i7

  Laptop asus 15inc intel i7-4710HQ 3.5GHz Ram:8giga DDR4 Memorja: 1terrabyte Hdd Nvidia 850GTX 2GB d

  Tiranë Dje, 10:56
  580 €
 • 2 foto
  GAMING PC NVIDIA 1060GTX
  Kompjutera

  GAMING PC NVIDIA 1060GTX

  Gaming Pc Fujitsu i7-4770 3.9GHz 4cores Ram 8 Gb DDR3 1600MHz 500 gb hard disk Karte grafike: Nvid

  Tiranë Dje, 10:56
  500 €
 • 4 foto
  Ps3+Ps4
  Kompjutera

  Ps3+Ps4

  Shitet 3 playstaison 3 dhe 2 playstaison 4 me nga 3 doreza per secilin. Tv LG 42. Kane nga 7 lojra p

  Tiranë Dje, 10:52
  330.000 Lek
 • 0 foto
  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)
  Kompjutera

  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)

  MacBook Air Intel Core i5 (11-inch, Mid 2011) Ram 2gb Advanced Intel HD Graphics 3000 128GB SDD flas

  Tiranë Dje, 10:50
  270 €
 • 0 foto
  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE
  Kompjutera

  SHITET PC GAMING HIGH PERFORMANCE

  CPU: I5 3570 @ 3.40Ghz RAM: 8GB DDR3 HDD: 500 GB SATA SSD : 120 GB GPU : GTX 1060 6GB WINDOWS 10 G

  Kavajë Dje, 10:24
  400 €
 • 6 foto
  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO
  Kompjutera

  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO

  Laptop Workstation HP Zbook G3 Studio ne gjendje te shkelqyer shume i fuqishem per Pune Grafike, Ren

  Tiranë Dje, 10:06
  849 €
 • 0 foto
  HP 8100 SFF
  Kompjutera

  HP 8100 SFF

  🏆🏆SUPER OFERTE NE AGComputers🏆🏆 🤩🤩🤩Vetem per disa dite🤩🤩🤩 🔥🔥🔥SETI 79 €URO🔥🔥🔥 🖥HP Compaq Pro 8100 MT

  Tiranë Dje, 10:04
  79 €
 • 1 foto
  HP 8300 TOWER
  Kompjutera

  HP 8300 TOWER

  ⚡⚡SUPER OFERTE NE AGComputers⚡⚡ 🤩🤩🤩Vetem per disa dite🤩🤩🤩 🏵🏵🏵CMIMI 139 €uro🏵🏵🏵 🖥HP Compaq

  Tiranë Dje, 09:52
  139 €
 • 0 foto
  DELL XPS 13,3 UltraBook, i7 SSD 256Gb,Full HD
  Kompjutera

  DELL XPS 13,3 UltraBook, i7 SSD 256Gb,Full HD

  OUTLET DELL XPS 13 UltraBook LX322 Procesor i7 Ram 4Gb SSD 256Gb WebCam Wiffi Bateria mbi 4 ore. Vle

  Tiranë Dje, 09:39
  449 €
 • 0 foto
  Fujitsu Celsius core i5,Ram 12Gb
  Kompjutera

  Fujitsu Celsius core i5,Ram 12Gb

  Core i5 4x3.2Ghz Hdd 500Gb Ram 12Gb Grafika intel Hd 1.7 Gb Usa Laptop Shop - Rr.Siri Kodra, Tiran

  Tiranë Dje, 09:39
  269 €