Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Super Laptop Lenovo me Touch
  Kompjutera

  Super Laptop Lenovo me Touch

  Oferte per Laptop Lenovo Yoga 500 . CPU AMD A4, ram 4gb, ssd 120 gb, laptopi behet edhe si tablet dh

  Fier Sot, 08:46
  265 €
 • 0 foto
  Laptop MacbookPro Retina 15 Inc
  Kompjutera

  Laptop MacbookPro Retina 15 Inc

  Oferte per Super MacbookPro Retina 15 Inc Mid 2014 ,CPU I7 2.5 GHZ , 16 GB RAM ,SSD 512 GB ,Grafik I

  Fier Sot, 08:46
  750 €
 • 0 foto
  Laptop ASUS VivoBook 15.6 Ryzen 5 2500U full HD
  Kompjutera

  Laptop ASUS VivoBook 15.6 Ryzen 5 2500U full HD

  Oferte per Laptop ASUS VivoBook 15.6\" FHD Laptop, Quad-Core Ryzen 5 2500U Processor (up to 3.6 GHz)

  Fier Sot, 08:45
  37.000 Lek
 • 4 foto
  Macbook pro 2012 13inch
  Kompjutera

  Macbook pro 2012 13inch

  Laptopi eshte ne gjendje perfekte. Vjen me karikuesin origjinal dhe kutine origjinale 13.3-inch

  Tiranë Sot, 07:20
  449 €
 • 0 foto
  jap
  Kompjutera

  jap

  jap laptopin apple per 500 mij lek te vjetra

  Berat Sot, 06:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompjuter PC
  Kompjutera

  Kompjuter PC

  Intel Core i5-3470S @ 2.90GHz + Compare Average CPU Mark Class: Desktop Socket: LGA1155 Clockspeed:

  Shkodër Sot, 02:13
  400 €
 • 5 foto
  Shes Laptop HP
  Kompjutera

  Shes Laptop HP

  Shes Laptop Hp te ri. Cori i7 gjenerata fundit Rami 12 HDD - 1 Terra Karta grafike 2 Procesori 2.

  Durrës Sot, 00:12
  700 €
 • 2 foto
  MSI 15.6 GS65/ MSI GT83VR-Titan Pro SLI/MSI ge62vr
  Kompjutera

  MSI 15.6 GS65/ MSI GT83VR-Titan Pro SLI/MSI ge62vr

  Ne kemi atë për të shitur dhe është origjinal krejt të re në kuti me garanci të plotë pajisje dhe po

  Devoll Sot, 00:04
  500 €
 • 3 foto
  NEW Apple MacBook PRO 15 Laptop
  Kompjutera

  NEW Apple MacBook PRO 15 Laptop

  Ne kemi atë për të shitur dhe është origjinal krejt të re në kuti me garanci të plotë pajisje dhe po

  Berat Sot, 00:04
  500 €
 • 3 foto
  Surface pro 4 8 ram 256 ssd touch me lasp 2018 v
  Kompjutera

  Surface pro 4 8 ram 256 ssd touch me lasp 2018 v

  I ri pa perdor 10 ore baterin me laps te vetin

  Tiranë Dje, 22:52
  575 €
 • 6 foto
  Dell Inspiron 180*
  Kompjutera

  Dell Inspiron 180*

  * Dell Inspiron * -Core i7 seria 8-8gb ram-ssd256 gb-64bit-win10-

  Tiranë Dje, 22:06
  650 €
 • 11 foto
  Dell Inspiron 180*
  Kompjutera

  Dell Inspiron 180*

  *Dell Inspiron* -Core i3 seria7-ssd256gb-x64bit-win10-ekran180*-

  Tiranë Dje, 22:06
  420 €
 • 5 foto
  Dell Precision T3600 (Workstation rackmount)
  Kompjutera

  Dell Precision T3600 (Workstation rackmount)

  Dell Precision T3600 (Workstation rackmount) Intel (R) Xeon CPU E5-1620 3.60GH RAM: 24 GB HDD: West

  Tiranë Dje, 21:18
  820 €
 • 0 foto
  Thinkpad t480s
  Kompjutera

  Thinkpad t480s

  Thinkpad t480s I5-8250u gjenerata e tete ram 8 gb ddr4 ssd m2 nvme 256gb ekranni full hd tastiera me

  Tiranë Dje, 21:17
  600 €
 • 2 foto
  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4
  Kompjutera

  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

  shesh laptop asus vivobook i7 6500u me 8 gb ram ddr4. madhesia e ekranit 15.6 inch.full hd. 1 terra

  Lushnjë Dje, 21:07
  450 €
 • 3 foto
  Hp compaq Pro 6300
  Kompjutera

  Hp compaq Pro 6300

  shitet pc 120 euro,i5 3470, 8 gb ram , 500 hdd 7200 rpm.Ka porta usb 3.0. ka dhe nje karte grafike 1

  Lushnjë Dje, 21:07
  120 €
 • 2 foto
  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex
  Kompjutera

  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex

  SUPER OKAZION SHITEN 30 SETE DELL OPTIPLEX TE KOMPLETUAR NJESI EKRAN MAUSE TASTIER FISHA .(monitor t

  Tiranë Dje, 20:44
  8.000 Lek
 • 0 foto
  OFERT @ PC HP WOEKSTATION Z440 XEON e5-1620 V3 3.5
  Kompjutera

  OFERT @ PC HP WOEKSTATION Z440 XEON e5-1620 V3 3.5

  PC HP WORKSTATION Z440 CPU XEON E5-1620 V3 3.5 GHZ QUAD-CORE RAM 32 GB DDR4 256 GB SSD VGA NVIDIA Q

  Tiranë Dje, 20:21
  999 €
 • 2 foto
   SUPER OFERTE,LAPTOP DELL LATITUDE E5440 ,i5-4210U
  Kompjutera

  SUPER OFERTE,LAPTOP DELL LATITUDE E5440 ,i5-4210U

  LAPTOP DELL LATITUDE E5440 PROCESOR i5-4210U 2.2 GHZ RAM 4 GB DDR3 SSD 128 GB VGA 1.7 GB SHARE LCD

  Tiranë Dje, 20:21
  219 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE ! PC HP 8200 ,CORE i5-2400 2.5 GHZ.
  Kompjutera

  SUPER OFERTE ! PC HP 8200 ,CORE i5-2400 2.5 GHZ.

  PC HP 8200 ELIT ULTRA-SLIM CPU i5-2400S 2.5 GHZ RAM 4 GB HDD 160 GB SATA VGA 1.7 GB SHARE GARANCI

  Tiranë Dje, 20:21
  99 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE@LAPTOP HP ZBOOK 17 i7-4910MQ
  Kompjutera

  SUPER [email protected] HP ZBOOK 17 i7-4910MQ

  LAPTOP HP WORKSTATION ZBOOK 17 CPU i7-4900MQ 2.9 GHZ RAM 16 GB DDR3 SSD 256 GB VGA NVIDIA QUADRO K41

  Tiranë Dje, 20:21
  799 €
 • 2 foto
  OFERTE LAPTOP @ HP ZBOOK 15, i7-4810MQ 2.8 GHZ
  Kompjutera

  OFERTE LAPTOP @ HP ZBOOK 15, i7-4810MQ 2.8 GHZ

  LAPTOP HP WORKSTATION ZBOOK 15 G2 CPU i7-4810MQ 2.8 GHZ RAM 16 GB DDR3 SSD 180 GB VGA NVIDIA QUADRO

  Tiranë Dje, 20:20
  499 €
 • 1 foto
  5 Sete Dell Optiplex 780
  Kompjutera

  5 Sete Dell Optiplex 780

  SUPER OKAZION DERI NE FUND TE KORRIKUT SHITEN 5 SETE OPTIPLEX 780 PROCESOR core 2 duo 3.2 Ghz 4

  Tiranë Dje, 20:19
  8.000 Lek
 • 0 foto
  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!
  Kompjutera

  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!

  LEO COMPUTER: OFRON, kompiutera te perdorur dhe te rinj, laptop te perdorur dhe te rinj, tableta, pr

  Korçë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUPER OFERTE @ LAPTOP DELL PRECIZION M6800
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ LAPTOP DELL PRECIZION M6800

  LAPTOP DELL PRECIZION M6800 CPU i7-4810MQ 2.8 GHZ RAM 16 GB DDR3

  Tiranë Dje, 19:44
  749 €
 • 1 foto
  SUPER KOMPJUTER HP Z600,e5520 2.27 GHZ. 2 CPU
  Kompjutera

  SUPER KOMPJUTER HP Z600,e5520 2.27 GHZ. 2 CPU

  SUPER KOMPJUTER HP Z600 CPU:XEON E5520 @2.27GHz (2 CPU FIZIKE) RAM 12 GB HDD 250 GB GPU:NVIDIA QUADR

  Tiranë Dje, 19:44
  250 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!!
  Kompjutera

  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!!

  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!! CPU: INTEL XEON W-3520 @ 3.33 GHZ RAM 8 GB DDR3 HDD: 50

  Tiranë Dje, 19:43
  155 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ

  LAPTOP LENOVO t440s CPU i7-4600U 3.3 GHZ RAM 12 GB DDR3 SSD 256 GB VGA 1.7 GB SHARED LCD 14.1\'\' J

  Tiranë Dje, 19:43
  299 €
 • 2 foto
  OKAZION TABLET APPLE I RI
  Kompjutera

  OKAZION TABLET APPLE I RI

  shes tablet i ri 32 G ne kuti i pahapur me celefon i ardhur nga it

  Fier Dje, 19:21
  300 €
 • 3 foto
  TABLET SAMSUNG TAB E ME SIM CARD (
  Kompjutera

  TABLET SAMSUNG TAB E ME SIM CARD (

  TABLET SAMSUNG TAB E 9.7 INCH ME SIM CARDH GJENDJA 10/10.Shoqerohet me karikues dhe kufje .Garancai

  Tiranë Dje, 19:19
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Lap top ASUS 14 Inch, 4GB RAM, PINK
  Kompjutera

  Lap top ASUS 14 Inch, 4GB RAM, PINK

  Shes lap top te perdorur, PINK Asus 14\" Laptop 4G Memory 320GB Hard Drive X401A-RPK4, ne gjendje te

  Tiranë Dje, 18:51
  90 €
 • 7 foto
  Lap top mac
  Kompjutera

  Lap top mac

  Shitet lap top mac i ardhur nga USA ne gjendje perfekte edhe nderrohet

  Shkodër Dje, 18:22
  240 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE ! NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI (E RE)
  Kompjutera

  SUPER OFERTE ! NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI (E RE)

  KART GRAFIKE NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI PALIT 4 GB ( E RE) DVI-D HDMI DP CEL-0682082012 ADRESA-RR.SU

  Tiranë Dje, 17:47
  185 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE @ MONITOR HP L231 23'' FULL HD
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ MONITOR HP L231 23'' FULL HD

  Super oferte monitor HP 23'' FULL HD Signal Input- DP,,DVI-D USB:2.0 x 3 Resolution:1920 x 1080 @ 6

  Tiranë Dje, 17:47
  75 €
 • 4 foto
  Shitet Packard Bell EasyNote TJ75
  Kompjutera

  Shitet Packard Bell EasyNote TJ75

  Packard Bell EasyNote TJ75 Operating System: Windows 7 Ultimate Procesor:-Core i3 2130 MHz Ram:-4Gig

  Durrës Dje, 17:39
  200 Lek
 • 3 foto
  Laptop acer
  Kompjutera

  Laptop acer

  Shitet Laptop per arsye moserdorimi Parametrat si me poshte: Modeli: Acer Aspire Procesor: Intel (R)

  Tiranë Dje, 17:31
  22.000 Lek
 • 0 foto
  Apple IMac 27 inch
  Kompjutera

  Apple IMac 27 inch

  Prodhuar ne 2011. Ka Quad Core 3.4 GHz intel \'\'Core i7\'\'.

  Tiranë Dje, 17:15
  700 €
 • 2 foto
  Kompjuter core i 5 me karte grafike 750
  Kompjutera

  Kompjuter core i 5 me karte grafike 750

  kompjuter core i 5 me karte grafike 750 per lojra si fornite league of legens csna go etj gta 5 bl

  Elbasan Dje, 17:11
  200 €
 • 0 foto
  5 x Laptops Dell Latitude E6420
  Kompjutera

  5 x Laptops Dell Latitude E6420

  Ofrohe 5 Laptop Dell Latitude E6420, te perdorur, nga Austria. Përfshirë ne cmim:Dockingstation, can

  Durrës Dje, 17:11
  400 €
 • 0 foto
  20 x PC Lenovo Think Centre M91p
  Kompjutera

  20 x PC Lenovo Think Centre M91p

  20-PC Lenovo Think Centre M91p ofrohen 20 kompjtera PC, te perdorur nga Austria Ngjyra: e Zeze, perf

  Durrës Dje, 17:03
  1.200 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Pro A1286 Core i7
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro A1286 Core i7

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Berat Dje, 16:51
  550 €
 • 1 foto
  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE???
  Kompjutera

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE???

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE🌟🌟🌟 ↪️↪️Fujitsu Tower 🔛🔝 🔴Brand :Fujitsu 🔴Model : Fusitsu Espri

  Tiranë Dje, 16:49
  600 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M

  LAPTOP HP ELITBOOK 8570P CPU i5-3320 2.5 GHZ RAM 4 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EURO) SSD 180 GB VGA AM

  Tiranë Dje, 16:43
  249 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB

  KART GRAFIK NVIDAI GEFORCE ZOTAC 1080TI 11 GB JEPEN DHE ME KESTE CEL-0682082012 ADRESA-RR MUHAMED G

  Tiranë Dje, 16:43
  399 €
 • 4 foto
  MacBook Pro 13\"inch
  Kompjutera

  MacBook Pro 13\"inch

  Ekrani: 13inch Viti: Mid 2012 CPU: 2.5GHz Core i5 RAM: 4GB Memory: 200GB Battery: 4-5 ore ne perdo

  Durrës Dje, 16:19
  390 €
 • 4 foto
  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1
  Kompjutera

  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1

  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1 INCH WIFI SUPER TABELT Shoqerohet me karikues dhe kufje .Ga

  Tiranë Dje, 15:48
  15.000 Lek
 • 3 foto
  LAPTOP PACKARD BELL CORE I5 SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP PACKARD BELL CORE I5 SUPER GJENDJE

  PACKARD BELL CORE I5 RAM 4GB HDD 500GB GRAFIKA 1.7GB +DEDICATET ,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë Dje, 15:48
  22.000 Lek
 • 2 foto
  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE

  TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë Dje, 15:46
  15.500 Lek
 • 3 foto
  ASUS 500GB HDD,4GB RAM I RI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  ASUS 500GB HDD,4GB RAM I RI (POSTA FALAS)

  LAPTOP ASUS 16 INCH 500GB HDD,4GB RAM I RI ME KUTI Shoqerohet me karikues dhe cante.Garancai 3 mu

  Tiranë Dje, 15:46
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Super Gaming PC
  Kompjutera

  Super Gaming PC

  AMD Ryzen™ 7 1700 x Processor HDD: 1 TB. EVGA GeForce GTX 1060 6 GB 8 RAM(nese doni mund ta shtojm

  Tiranë Dje, 15:24
  750 €