Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Laptop hp 550 model
  Kompjutera

  Laptop hp 550 model

  Shes laptop hp i persorur ne gjendje pune core 2 duo 4 gb ram. Dvd 15.4 inc ekrani per pune te thje

  Shkodër 17 korrik 15:41
  80 €
 • 3 foto
  Kompjuter asrock ion 3d
  Kompjutera

  Kompjuter asrock ion 3d

  Kompjuter asrock ion 3d eshte i vogel shifet edhe ne foto per mas me zan vend shum praktik lidhet dh

  Shkodër 17 korrik 15:41
  150 €
 • 4 foto
  TABLET LAPTOP ASUS 2 NE 1 okazion nga gjermania
  Kompjutera

  TABLET LAPTOP ASUS 2 NE 1 okazion nga gjermania

  Shes laptop por qe persoret edhe si tablet asus version android. Eshte pothuajse i ri eshre me prek

  Shkodër 17 korrik 15:41
  90 €
 • 3 foto
  iPad (6th Generation) Wi-Fi / 128GB Space Gray
  Kompjutera

  iPad (6th Generation) Wi-Fi / 128GB Space Gray

  iPad (6th Generation) Wi-Fi / 128GB Space Gray?299€âœ”️✔️ Gjendje Perfekte ( Me Kuti ) Kariku

  Tiranë 17 korrik 15:24
  299 €
 • 1 foto
  Super Gaming PC
  Kompjutera

  Super Gaming PC

  AMD Ryzen™ 7 1700 x Processor HDD: 1 TB. EVGA GeForce GTX 1060 6 GB 8 RAM(nese doni mund ta shtojm

  Tiranë 17 korrik 15:24
  750 €
 • 3 foto
  MacBook AIR 13\" Early 2015
  Kompjutera

  MacBook AIR 13\" Early 2015

  SUPER SUPER OKAZION MACBOOK AIR 13\" Early 2015 ✅ DISPLAY 13.3\" ( 1440 x 900 )✅ RAM 4GB DDR3âœ

  Tiranë 17 korrik 15:24
  450 €
 • 3 foto
   Lenovo B51 i5 -6200U / 4Gb / 500Gb
  Kompjutera

  Lenovo B51 i5 -6200U / 4Gb / 500Gb

  ?Super Okazione ? Lenovo 15.6” Model : B51 Intel Core i5 - 6200U (2.50 GHz) Ram 4GB HD graffic 1

  Tiranë 17 korrik 15:23
  32.000 Lek
 • 7 foto
  Apple MacBook ( Retina 12-inch) Mid-2017
  Kompjutera

  Apple MacBook ( Retina 12-inch) Mid-2017

  Apple MacBook ( Retina 12-inch Mid-2017) ,1.2 GHz Intel Core m3 / 8GB RAM, 256GB SSD Display : 12\"

  Tiranë 17 korrik 15:23
  990 €
 • 3 foto
   HP ProBook 4530s i5/4Gb / 300Gb
  Kompjutera

  HP ProBook 4530s i5/4Gb / 300Gb

  ?Super Okazione ? HP ProBook 15.6” Model : 4530s Intel Core i5 - 2450M (2.50 GHz) Ram 4GB HD gra

  Tiranë 17 korrik 15:20
  27.000 Lek
 • 3 foto
  MacBook Pro (Retina 13\" Early 2015) i5/8GB
  Kompjutera

  MacBook Pro (Retina 13\" Early 2015) i5/8GB

  MacBook Pro (Retina 13\" Early 2015)✅ DISPLAY 13.3\" ( 2560x 1600 )✅ RAM 8GB DDR3✅ SSD 128GBâœ

  Tiranë 17 korrik 15:20
  650 €
 • 3 foto
   ASUS F555U i5-6200M / 8GB / 256 GB SSD
  Kompjutera

  ASUS F555U i5-6200M / 8GB / 256 GB SSD

  ?Super Okazione ? ASUS 15.6” Model : F555U Intel Core i5 - 6200M (2.80 GHz) Ram 8GB HD graffic 4

  Tiranë 17 korrik 15:16
  45.000 Lek
 • 2 foto
  iPad Pro 12.9 Wi-Fi & Sim 4G / 128GB Silver
  Kompjutera

  iPad Pro 12.9 Wi-Fi & Sim 4G / 128GB Silver

  🔊SUPER SUPER OKAZION iPad Pro 12.9 Wi-Fi & Sim 4G / 128GB Silver 👉699€âœ”️✔️ Gjendje Perf

  Tiranë 17 korrik 15:16
  699 €
 • 1 foto
  iPad Pro 12.9 Wi-Fi / 32GB Gold & Silver
  Kompjutera

  iPad Pro 12.9 Wi-Fi / 32GB Gold & Silver

  🔊SUPER SUPER OKAZION iPad Pro 12.9 Wi-Fi / 32GB Gold & Silver 👉530€âœ”️✔️ Gjendje Perfekt

  Tiranë 17 korrik 15:15
  530 €
 • 1 foto
  MacBook Pro 15\" 2017 /Retina /Touch Bar/ MPTU2GR/A
  Kompjutera

  MacBook Pro 15\" 2017 /Retina /Touch Bar/ MPTU2GR/A

  Apple 15\" MacBook Pro, Retina, Touch Bar, 2.8GHz Intel Core i7 Quad Core, 16GB RAM, 256GB SSD Colo

  Tiranë 17 korrik 15:14
  2.050 €
 • 2 foto
  iPad Mini 3 Wi-Fi / 16GB Silver
  Kompjutera

  iPad Mini 3 Wi-Fi / 16GB Silver

  🔊SUPER SUPER OKAZION iPad Mini 3 Wi-Fi / 16GB Silver 👉220€âœ”️✔️ Gjendje Perfekte ( Si i Ri)

  Tiranë 17 korrik 15:14
  220 €
 • 2 foto
  iPad Mini 4 Wi-Fi / 16GB Gold
  Kompjutera

  iPad Mini 4 Wi-Fi / 16GB Gold

  🔊SUPER SUPER OKAZION iPad Mini 4 Wi-Fi / 16GB Gold 👉269€âœ”️✔️ Gjendje Perfekte ( Si i Ri) Ka

  Tiranë 17 korrik 15:13
  269 €
 • 1 foto
  OKAZION! MINI PC FIT-PC2 C1600-W-ON
  Kompjutera

  OKAZION! MINI PC FIT-PC2 C1600-W-ON

  MINI PC FIT-PC2 Modeli: C1600-W-ON Dims. 11.5cm x 10.1cm x 2.7cm. CPU: Intel Atom 1.6 Ghz. RAM: 1GB

  Tiranë 17 korrik 14:58
  69 €
 • 11 foto
  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)
  Kompjutera

  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)

  Super Gaming PC (& Hackintosh PC). CPU: Intel i7 4790k 4 Ghz. RAM: 32 GB Crucial. GPU: Radeon R

  Tiranë 17 korrik 14:57
  1.350 €
 • 1 foto
  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200
  Kompjutera

  Monitor Profesional HP LP2475w, Rez. 1920 x 1200

  Monitor Profesional HP LP2475w, 1920 x 1200 @ 60 Hz (WUXGA), 1.76 million pixels, 24-inch Widescreen

  Tiranë 17 korrik 14:57
  150 €
 • 7 foto
  Lap top mac
  Kompjutera

  Lap top mac

  Shitet lap top mac i ardhur nga USA ne gjendje perfekte edhe nderrohet

  Shkodër 17 korrik 13:16
  240 €
 • 0 foto
  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)
  Kompjutera

  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)

  MacBook Air Intel Core i5 (11-inch, Mid 2011) Ram 2gb Advanced Intel HD Graphics 3000 128GB SDD flas

  Tiranë 17 korrik 09:47
  270 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shes Ipad 1 Apple 16gb perdoret dhe me karte telefoni sim dhe pranon cfaredolloj karte ne gjendje su

  Korçë 17 korrik 09:45
  80 €
 • 5 foto
  Kompjuter Autel
  Kompjutera

  Kompjuter Autel

  Kompjuter Autel...Te dhenat mund ti shikoni te faqa fundit...

  Kavajë 17 korrik 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laptop ne gjendje super te mire.
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje super te mire.

  Shes 2 Laptop ne gjendje super te mire te ardhur nga Gjermania Firma Hp dhe Acer te dhenat jane t

  Korçë 17 korrik 09:37
  210 €
 • 4 foto
  Apple Mac mini 1.66GHz Lcd 17 inch 3Gb/120Gb wifi
  Kompjutera

  Apple Mac mini 1.66GHz Lcd 17 inch 3Gb/120Gb wifi

  Set Mac Mini core 2 duo 1.66 GHz Ram: 3 GB Hdd: 120GB Ekran 17 Inch Mouse + Tastiere Ne gjendje shum

  Elbasan 17 korrik 09:35
  199 €
 • 1 foto
  Oferte per Monitor
  Kompjutera

  Oferte per Monitor

  Mbroni paisjet tuaja nga luhatjete korrentit Per cdo Monitor LG , SAMSUNG, Acer , HP etj merrni Dhu

  Fier 17 korrik 09:34
  49 €
 • 2 foto
  Laptop Toshiba 15.6 \" Led
  Kompjutera

  Laptop Toshiba 15.6 \" Led

  Oferte per Laptop Toshiba Satelite C650 cpu AMD dual-core 2.5ghz ,ram 4 gb,hdd 500 gb,ekran 15,6 led

  Fier 17 korrik 08:54
  19.900 Lek
 • 1 foto
  Gaming PC + Fortnite Account
  Kompjutera

  Gaming PC + Fortnite Account

  Fornite epic 140fps Pubg high 100fps CsGo very high 240fps Apex Legends high 90fps per me shume

  Tiranë 17 korrik 05:18
  700 €
 • 5 foto
  Gaming PC
  Kompjutera

  Gaming PC

  Fortnite Epic settings 140 FPS Pubg High settings 100 FPS CsGo Very High settings 240 FPS Apex Legen

  Tiranë 17 korrik 05:07
  700 €
 • 9 foto
  Apple MacBook Pro retina 2016
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro retina 2016

  Apple MacBook pro retina 2016 TouchBar Core i7 2.7ghz 16gb Ram Dual graphics Intel uhd Radeon pro 45

  Kavajë 16 korrik 21:43
  1.650 €
 • 8 foto
  17.3 Gaming MSi i7 GF75 Thin (i ri)
  Kompjutera

  17.3 Gaming MSi i7 GF75 Thin (i ri)

  Shes laptop gaming MSi GF75 8RC-47IT. Eshte super laptop ska nevoje per fjale ata qe e njohin ja din

  Durrës 16 korrik 21:15
  920 €
 • 1 foto
  PC&monitor 24 polesh gjendje perfekte
  Kompjutera

  PC&monitor 24 polesh gjendje perfekte

  shes kompjuter plus monitor 24 polesh ne gjendje si te re! =CPU : Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.

  Tiranë 16 korrik 20:57
  200 €
 • 1 foto
  5 Sete Dell Optiplex 780
  Kompjutera

  5 Sete Dell Optiplex 780

  SUPER OKAZION DERI NE FUND TE KORRIKUT SHITEN 5 SETE OPTIPLEX 780 PROCESOR core 2 duo 3.2 Ghz 4

  Tiranë 16 korrik 20:26
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Gaming PC
  Kompjutera

  Gaming PC

  CPU : AMD Phenom II x6 1055t - hexacore 2.8Ghz GPU : Sapphire Radeon R9 270 X dual OC - 2GB dedicat

  Tiranë 16 korrik 19:26
  280 €
 • 4 foto
  Shes Laptop HP EliteBook 2530p
  Kompjutera

  Shes Laptop HP EliteBook 2530p

  Shes Laptop HP EliteBook 2530p. Ekran 12.1\" HD, CPU Intel Centrino Duo vPro L9400, RAM 4GB, SSD 64G

  Tiranë 16 korrik 19:18
  170 €
 • 0 foto
  Lenovo All-In-One C Series
  Kompjutera

  Lenovo All-In-One C Series

  Shes kompjuter All-In-One Lenovo C Series. Procesori AMD Dual Core E-350 (1.60GHz), RAM 3GB DDR3, Ha

  Tiranë 16 korrik 19:18
  180 €
 • 3 foto
  Shes Njesi Kompjuteri SFF
  Kompjutera

  Shes Njesi Kompjuteri SFF

  Shes njesi kompjuteri SFF, CPU AMD Athlon LE1640 2.7GHz, 2GB RAM, 500GB HDD, DVD +/- RW, Windows 7 P

  Tiranë 16 korrik 19:17
  50 €
 • 0 foto
  Lenovo AIO 20\" C-Series
  Kompjutera

  Lenovo AIO 20\" C-Series

  Shes kompjuter All-In-One Lenovo C Series. Procesori AMD Dual Core E-450 (1.60GHz), RAM 2GB DDR3, Ha

  Tiranë 16 korrik 19:17
  180 €
 • 3 foto
  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1
  Kompjutera

  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1

  🏆🏆SUPER FUJITSU OKAZION MOS U HUMB🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 275 EU ,V

  Tiranë 16 korrik 18:35
  275 €
 • 4 foto
  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512
  Kompjutera

  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512

  🏆🏆SUPER PRODUKT PRO NE OFERTE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM VETEM PAK DITE

  Tiranë 16 korrik 18:35
  750 €
 • 6 foto
  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR
  Kompjutera

  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR

  Shitet Core 2 duo, lenovo thinkcenter 2gb ram 4.600lek. Kompjuter plus ekran 19” dhe fisha i kompl

  Tiranë 16 korrik 18:31
  4.600 Lek
 • 3 foto
  Mini desktop performance Gaming
  Kompjutera

  Mini desktop performance Gaming

  Shitet mini desktop me performance gaming, me te dhenat si ne foto. Cmimi 39.000leke i diskutueshem.

  Tiranë 16 korrik 18:30
  39.000 Lek
 • 5 foto
  Kompjuter gaming
  Kompjutera

  Kompjuter gaming

  Shitet kompjuter gaming me karakteristikat si ne foto. Cmimi 49.900leke. Komunikim ne whatsapp ose s

  Tiranë 16 korrik 18:30
  49.900 Lek
 • 4 foto
  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED
  Kompjutera

  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED

  🏆🏆SUPER SUPER IMAC EXTREME🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER PRODUKT 💵🎖️🎖️ 🇩🇪🇩

  Tiranë 16 korrik 18:12
  2.200 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë 16 korrik 18:11
  789 €
 • 2 foto
  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu
  Kompjutera

  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu

  🏆🏆SUPER SUPER OKAZION , MOS E HUMB❗🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë 16 korrik 17:54
  269 €
 • 7 foto
  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GERMAN COMPUTERS ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA. ? ?? MADE

  Tiranë 16 korrik 17:34
  1 €
 • 1 foto
  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD
  Kompjutera

  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë 16 korrik 17:34
  190 €
 • 3 foto
  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu
  Kompjutera

  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu

  ??SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ? ? ?

  Tiranë 16 korrik 17:34
  285 €
 • 2 foto
  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e
  Kompjutera

  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë 16 korrik 17:34
  190 €