Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  OKAZION!!KOMPJUTERA GAMING PER SALLA !!
  Kompjutera

  OKAZION!!KOMPJUTERA GAMING PER SALLA !!

  Shiten kompjutera gaming dhe pjese per kompjutera gaming per salla .Merremi me ndertime sallash duke

  Tiranë 21 tetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SUPER OKAZION GAMING PC !!!
  Kompjutera

  SUPER OKAZION GAMING PC !!!

  Shiten njesi kompjuteri gaming SASIA E LIMITUAR!!! CORE I5 2400 3.1-3.4 GHZ RAM 8GB DDR3 HDD 500GB

  Tiranë 21 tetor 13:55
  250 €
 • 2 foto
  Tablet Huawei
  Kompjutera

  Tablet Huawei

  Shes tablet HUAWEI T1-10 i ri ne kuti

  Durrës 21 tetor 12:35
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet njesi qendrore PC
  Kompjutera

  Shitet njesi qendrore PC

  Shitet njesi qendrore PC me parametrat e meposhtem : Bllok Ushqimi 450Watt Cpu AMD Athlon 64 X2 56

  Korçë 21 tetor 11:25
  5.000 Lek
 • 0 foto
  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer
  Kompjutera

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Procesori: Intel Core 2 Duo 1.86GHz RAM: 4GB DDR3 SSD: 120GB Flash

  Durrës 21 tetor 11:07
  60 €
 • 8 foto
  LAP TOP ACER
  Kompjutera

  LAP TOP ACER

  Shitet Lap Top i markes ACER CMIMI 150 euro

  Elbasan 21 tetor 10:24
  150 €
 • 3 foto
  Laptop Fujitsu Siemens
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu Siemens

  Shes laptop Fujitsu ne super gjendje, thuajse i paperdorur fare, laptopi ka procesor i3, 4gb RAM, 32

  Tiranë 20 tetor 23:11
  25.000 Lek
 • 2 foto
  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....
  Kompjutera

  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....

  shes per arsye emigrimi pajisjet e nje salle interneti. kompjutera, tavolina, karige, ekrane dhe te

  Tiranë 20 tetor 20:17
  900.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Laptop HP Compaq nc8430
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430 Parametrat: CPU 2.00GHz Intel Core 2 Duo Processor T7200 RAM 4GB H

  Tiranë 20 tetor 19:19
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Okazion!! GAMING PC
  Kompjutera

  Okazion!! GAMING PC

  Intel I3 2120 3.3ghz Ram 8Gb Ddr3 1600mhz NVIDIA Gtx 1050ti PalitX 4gb GDDR5 Monitor Fujitsu Esprimo

  Tiranë 20 tetor 17:48
  350 Lek
 • 1 foto
  IPAD APPLE
  Kompjutera

  IPAD APPLE

  Oferte per Apple iPad 2 - 3G (16GB) Screen Size: 9.7 Internal Storage: 16GB OS: iOS Processor: Dual-

  Fier 20 tetor 17:24
  99 €
 • 4 foto
  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics Intel Iri

  Fier 20 tetor 17:24
  950 €
 • 3 foto
  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*

  Procesor AMD E1-2500 1.4GHz Graphic AMD HD 512mb Dedicated Ram 4Gb HDD 320Gb Ekran 15.6Led Bateria 3

  Tiranë 20 tetor 15:31
  160 €
 • 0 foto
  Kompjuter per Bar Caffe  OFRTE!
  Kompjutera

  Kompjuter per Bar Caffe OFRTE!

  Kompjuter per bar caffe me program te instaluar. Programi i barit lidhet me kasen fiskale dhe printe

  Tiranë 20 tetor 15:31
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!
  Kompjutera

  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!

  Dell E5420 Windows 7 Ultimate x64 Processor : Intel Core i5-2410m 2.30GHz RAM : 6Gb DDR3 HDD : 500GB

  Tiranë 20 tetor 15:30
  150 €
 • 11 foto
  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!
  Kompjutera

  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!

  Dell Inspiron 7567. Super laptop me super parametra per Gaming, Rendering,Video Editting, Design etj

  Tiranë 20 tetor 12:56
  825 €
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017
  Kompjutera

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN (SI I RI) E PERSHTATESHME PER PROGRAMIM! CPU i3 7100U

  Tiranë 20 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dy Kompjutera MT (Mid Tower) per Retro Gaming/Zyre
  Kompjutera

  Dy Kompjutera MT (Mid Tower) per Retro Gaming/Zyre

  Shes dy PC (Pentium 4 3.0 GHz) pasi me ne fund i kam zevendesuar. Jane te vjeter, por perfekte per t

  Tiranë 20 tetor 09:17
  5.000 Lek
 • 0 foto
   Pc OFERTE Core i3 Ram 6Gb HDD 570Gb GPU 1Gb
  Kompjutera

  Pc OFERTE Core i3 Ram 6Gb HDD 570Gb GPU 1Gb

  Motherboard : Gigabyte GA-H55M-UD2H \"Dalje HDMI\" Procesor : Core i3 @ 2.93 GHz Ram : 6Gb DDR3 Hard

  Tiranë 19 tetor 20:25
  150 €
 • 3 foto
  Ipad 6
  Kompjutera

  Ipad 6

  Ipadi 2018, 32gb, wi-fi only, gjendja eshte perfekte , pa asnje gervishtje.

  Tiranë 19 tetor 11:06
  36.000 Lek
 • 0 foto
  Computer i kompletuar+ tavoline+bokse home cinema
  Kompjutera

  Computer i kompletuar+ tavoline+bokse home cinema

  Kompjuter desktop i kompletuar dhe ne gjendje 100 super. Me tavoline shume cilesore dhe paisur me bo

  Tiranë 19 tetor 09:58
  10.000 €
 • 4 foto
  PC per gaming ose pune(shitet ose nderrohet)
  Kompjutera

  PC per gaming ose pune(shitet ose nderrohet)

  Shitet pc me kto specifika: Procesori- CORE I 5 QUAD CORE 3.2GHZ -Max Turbo Frequency 3.60 GHZ RAM -

  Durrës 18 tetor 22:55
  450 €
 • 5 foto
  Monitor Hp
  Kompjutera

  Monitor Hp

  Monitor ne gjendje shume te mire

  Shkodër 18 tetor 22:50
  4.500 Lek
 • 7 foto
  Laptop Acer Aspire E15 SSD,HDD,Nvidia,8GB RAM
  Kompjutera

  Laptop Acer Aspire E15 SSD,HDD,Nvidia,8GB RAM

  Laptop Acer Aspire E15 E5-574G-52QU 15.6 inc i ardhur nga Amerika ne Gjendje Perfekte dhe eshte i pe

  Tiranë 18 tetor 21:14
  90.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa
  Kompjutera

  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa

  Shiten 8 cop tru kompjuteri te pershtatshme per cfardo lloj loje si: fortnite,GTA5 ,pubg etj etj. Ne

  Pogradec 18 tetor 20:14
  200 Lek
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 7000 i5G8\\8\\250SSD\\1TB\\2GB\\FULL HD
  Kompjutera

  DELL INSPIRION 7000 i5G8\\8\\250SSD\\1TB\\2GB\\FULL HD

  CPU i5 8250U 1.6 GHZ TURBO 2.7 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD HDD 1TB GPU HD620 4GB GPU 940MX 2 G

  Tiranë 18 tetor 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP PROBOOK 450 G5 (SI I RI) i5G8\8\250SSD\FUL R&R
  Kompjutera

  HP PROBOOK 450 G5 (SI I RI) i5G8\8\250SSD\FUL R&R

  HP PROBOOK 450 G5 ( NEW BOX) E pershtateshme per programim etj! CPU i5-8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 G

  Tiranë 18 tetor 18:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP X360 i58\8\500SSD\2B TOUCHSREEN (NEW BOX)
  Kompjutera

  HP X360 i58\8\500SSD\2B TOUCHSREEN (NEW BOX)

  HP PAVILION X360 TABLET-LAPTOP CPU i5 8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN 8 MEM 8 GB DDR4 HDD 500 SSD FLA

  Tiranë 18 tetor 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)

  ASUS VIVOBOOK X541U CPU i3 -6006U 2.0 GHZ MEM 4 GB DDR4 HDD 500 GB GPU HD520 SCR 15.6 HD LED ANTI

  Tiranë 18 tetor 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK PRO N580V i7G7/16/120SD/1T/GTX 4GB
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK PRO N580V i7G7/16/120SD/1T/GTX 4GB

  CPU i7-7700HQ 2.8 GHz TURBO 3.8 GHZ RAM 16 GB DDR4 SSD 120 GB HDD 1 TB GPU GTX1050 4 GB DEDIKUAR UP

  Tiranë 18 tetor 18:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 2012 SI I RI i5\4\120SSD R&R COMPUTE
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 2012 SI I RI i5\4\120SSD R&R COMPUTE

  MACBOOK AIR MID 2012 DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2009-2012- 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBOOK

  Tiranë 18 tetor 18:12
  380 €
 • 1 foto
  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI i5G8\8\250SSD\FULL HD
  Kompjutera

  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI i5G8\8\250SSD\FULL HD

  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI Mund te merret edhe me keste! ''IUTECREDIT''BKT''UNION BANK CPU i5 1.7

  Tiranë 18 tetor 12:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MICROSOFT Surface Pro 3
  Kompjutera

  MICROSOFT Surface Pro 3

  Surface Pro 3: 12-inch display with a resolution of 2,160 by 1,440 ; fourth-generation 1.9 GHz Core

  Tiranë 17 tetor 20:43
  350 €
 • 4 foto
  Laptop Acer Aspire V5 **TouchScreen**
  Kompjutera

  Laptop Acer Aspire V5 **TouchScreen**

  Proccesor Intel Pentium R 987 1.50GHz Ekran : 15.6 LED HD ***TOUCH SCREEN*** Ram - 4Gb HDD - 500GB B

  Tiranë 17 tetor 20:42
  30.000 Lek
 • 5 foto
  MacBook Pro Retina 13”
  Kompjutera

  MacBook Pro Retina 13”

  ne gjendje shume te mire. 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBOOK PRO RETINA- AIR ETJ IMAC 2008-2011-2013-

  Tiranë 17 tetor 15:47
  500 €
 • 0 foto
   OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5 GEN3
  Kompjutera

  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5 GEN3

  LAPTOPI I SAPO ARDHUR NGA ANGLIA. GJENDJE FABRIKE 10/10 . ME KARIKUES ORIGJINAL. SPECIFIKIMET:

  Fier 17 tetor 14:48
  200 €
 • 0 foto
  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5
  Kompjutera

  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5

  LAPTOPI I SAPO ARDHUR NGA ANGLIA. GJENDJE FABRIKE 10/10 . ME KARIKUES ORIGJINAL. SPECIFIKIMET: RAM:8

  Tiranë 17 tetor 14:48
  200 €
 • 1 foto
  DELL PRECIZION M3800 i7G4\\16\\120SSD\\1T\\4K 2GB DED
  Kompjutera

  DELL PRECIZION M3800 i7G4\\16\\120SSD\\1T\\4K 2GB DED

  E pershteteshme per punime Ing 3D- Autocad 3Dmax etj 😉Këto produkte mund të merren edhe me këste! (

  Tiranë 17 tetor 12:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G
  Kompjutera

  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G

  🏆🏆SUPER OKAZION VETEM 1 DITE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️ 🇩🇪🇩🇪🇩

  Tiranë 16 tetor 16:58
  320 €
 • 1 foto
  SAMSUNG TAB S3, RAM 4GB, MEMORRIE 32GB, BLACK
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S3, RAM 4GB, MEMORRIE 32GB, BLACK

  SAMSUNG GALAXY TAB S3 MODEL SM-T820 DISPLAY 9.7" SUPER AMOLED RAM 4GB, MEMORIE 32GB CAMERA 13MP/ 5MP

  Tiranë 16 tetor 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  Super Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics

  Fier 15 tetor 17:19
  950 €
 • 0 foto
  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)
  Kompjutera

  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)

  MacBook Air Intel Core i5 (11-inch, Mid 2011) Ram 2gb Advanced Intel HD Graphics 3000 128GB SDD flas

  Tiranë 15 tetor 15:43
  270 €
 • 0 foto
  Lenovo Thinkpad T480s
  Kompjutera

  Lenovo Thinkpad T480s

  Shes Lenovo T480s thuajse i ri pasi akoma se ka mbushur muajin qe eshte blere. Blere ne itali tek Le

  Durrës 15 tetor 14:26
  650 €
 • 3 foto
  MacBook Pro 2011 // 17 Inc // i7 quad
  Kompjutera

  MacBook Pro 2011 // 17 Inc // i7 quad

  Shitet Apple Macbook Pro 17 inc,core i7 quad core, 8 gb ddram 3..256 ssd....2 karta grafike (intel

  Tiranë 15 tetor 09:36
  400 €
 • 3 foto
  Shitet PC fujitsu ne gjendje perfekte
  Kompjutera

  Shitet PC fujitsu ne gjendje perfekte

  Shitet PC fujitsu pothuajse i ri RAM: 4GB up to 32 CPU: Intel Pentium 2 core 2.70 Ghz HDD: 320 GB

  Tiranë 15 tetor 08:19
  10.000 Lek
 • 5 foto
  Mac Mini i5/8/128, thunderbolt 27\", mause tasiere
  Kompjutera

  Mac Mini i5/8/128, thunderbolt 27\", mause tasiere

  Shitet Mac mini late 2011 8gb ram, ssd 128gb, core i5 2.3 Ghz, OS X El Captain intel hd graphic 3000

  Tiranë 14 tetor 21:57
  650 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Kompjutera

  OFERTE FALAS..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 14 tetor 14:20
  5.000 €
 • 3 foto
  tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7
  Kompjutera

  tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7

  Shitet ne kuti e re, tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7 inch. Eshte porositur ne ebay

  Tiranë 13 tetor 19:01
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Laptop DELL XPS 15 9560 4K GTX1050Ti OKAZION!!!
  Kompjutera

  Laptop DELL XPS 15 9560 4K GTX1050Ti OKAZION!!!

  DELL XPS 15 9560 ne gjendje te shkelqyer me nje dizajn te jashtezakonshem me ekran infinity pa kontu

  Tiranë 11 tetor 12:51
  999 €
 • 6 foto
  Hewlett-Packard EliteBook G1
  Kompjutera

  Hewlett-Packard EliteBook G1

  Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas d

  Fier 11 tetor 11:40
  249 €