Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Ipad 6
  Kompjutera

  Ipad 6

  Ipadi 2018, 32gb, wi-fi only, gjendja eshte perfekte , pa asnje gervishtje.

  Tiranë 19 tetor 11:06
  36.000 Lek
 • 0 foto
  Computer i kompletuar+ tavoline+bokse home cinema
  Kompjutera

  Computer i kompletuar+ tavoline+bokse home cinema

  Kompjuter desktop i kompletuar dhe ne gjendje 100 super. Me tavoline shume cilesore dhe paisur me bo

  Tiranë 19 tetor 09:58
  10.000 €
 • 4 foto
  PC per gaming ose pune(shitet ose nderrohet)
  Kompjutera

  PC per gaming ose pune(shitet ose nderrohet)

  Shitet pc me kto specifika: Procesori- CORE I 5 QUAD CORE 3.2GHZ -Max Turbo Frequency 3.60 GHZ RAM -

  Durrës 18 tetor 22:55
  450 €
 • 7 foto
  Laptop Acer Aspire E15 SSD,HDD,Nvidia,8GB RAM
  Kompjutera

  Laptop Acer Aspire E15 SSD,HDD,Nvidia,8GB RAM

  Laptop Acer Aspire E15 E5-574G-52QU 15.6 inc i ardhur nga Amerika ne Gjendje Perfekte dhe eshte i pe

  Tiranë 18 tetor 21:14
  90.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa
  Kompjutera

  Shiten 8 cop vetem tru e markes HP 200lek copa

  Shiten 8 cop tru kompjuteri te pershtatshme per cfardo lloj loje si: fortnite,GTA5 ,pubg etj etj. Ne

  Pogradec 18 tetor 20:14
  200 Lek
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 7000 i5G8\\8\\250SSD\\1TB\\2GB\\FULL HD
  Kompjutera

  DELL INSPIRION 7000 i5G8\\8\\250SSD\\1TB\\2GB\\FULL HD

  CPU i5 8250U 1.6 GHZ TURBO 2.7 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD HDD 1TB GPU HD620 4GB GPU 940MX 2 G

  Tiranë 18 tetor 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP PROBOOK 450 G5 (SI I RI) i5G8\8\250SSD\FUL R&R
  Kompjutera

  HP PROBOOK 450 G5 (SI I RI) i5G8\8\250SSD\FUL R&R

  HP PROBOOK 450 G5 ( NEW BOX) E pershtateshme per programim etj! CPU i5-8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 G

  Tiranë 18 tetor 18:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP X360 i58\8\500SSD\2B TOUCHSREEN (NEW BOX)
  Kompjutera

  HP X360 i58\8\500SSD\2B TOUCHSREEN (NEW BOX)

  HP PAVILION X360 TABLET-LAPTOP CPU i5 8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN 8 MEM 8 GB DDR4 HDD 500 SSD FLA

  Tiranë 18 tetor 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK X541U i3G6\\4\\500GB\\2GB (I RI)

  ASUS VIVOBOOK X541U CPU i3 -6006U 2.0 GHZ MEM 4 GB DDR4 HDD 500 GB GPU HD520 SCR 15.6 HD LED ANTI

  Tiranë 18 tetor 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS VIVOBOOK PRO N580V i7G7/16/120SD/1T/GTX 4GB
  Kompjutera

  ASUS VIVOBOOK PRO N580V i7G7/16/120SD/1T/GTX 4GB

  CPU i7-7700HQ 2.8 GHz TURBO 3.8 GHZ RAM 16 GB DDR4 SSD 120 GB HDD 1 TB GPU GTX1050 4 GB DEDIKUAR UP

  Tiranë 18 tetor 18:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 2012 SI I RI i5\4\120SSD R&R COMPUTE
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 2012 SI I RI i5\4\120SSD R&R COMPUTE

  MACBOOK AIR MID 2012 DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2009-2012- 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBOOK

  Tiranë 18 tetor 18:12
  380 €
 • 1 foto
  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI i5G8\8\250SSD\FULL HD
  Kompjutera

  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI i5G8\8\250SSD\FULL HD

  HP PROBOOK 440 G5 'SI I RI Mund te merret edhe me keste! ''IUTECREDIT''BKT''UNION BANK CPU i5 1.7

  Tiranë 18 tetor 12:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MICROSOFT Surface Pro 3
  Kompjutera

  MICROSOFT Surface Pro 3

  Surface Pro 3: 12-inch display with a resolution of 2,160 by 1,440 ; fourth-generation 1.9 GHz Core

  Tiranë 17 tetor 20:43
  350 €
 • 4 foto
  Laptop Acer Aspire V5 **TouchScreen**
  Kompjutera

  Laptop Acer Aspire V5 **TouchScreen**

  Proccesor Intel Pentium R 987 1.50GHz Ekran : 15.6 LED HD ***TOUCH SCREEN*** Ram - 4Gb HDD - 500GB B

  Tiranë 17 tetor 20:42
  30.000 Lek
 • 5 foto
  MacBook Pro Retina 13”
  Kompjutera

  MacBook Pro Retina 13”

  ne gjendje shume te mire. 2013-2014-2015 MACBOOK- MACBOOK PRO RETINA- AIR ETJ IMAC 2008-2011-2013-

  Tiranë 17 tetor 15:47
  500 €
 • 0 foto
   OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5 GEN3
  Kompjutera

  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5 GEN3

  LAPTOPI I SAPO ARDHUR NGA ANGLIA. GJENDJE FABRIKE 10/10 . ME KARIKUES ORIGJINAL. SPECIFIKIMET:

  Fier 17 tetor 14:48
  200 €
 • 0 foto
  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5
  Kompjutera

  OKAZION HP PROBOOK 6470B 8 GB RAM CORE I5

  LAPTOPI I SAPO ARDHUR NGA ANGLIA. GJENDJE FABRIKE 10/10 . ME KARIKUES ORIGJINAL. SPECIFIKIMET: RAM:8

  Tiranë 17 tetor 14:48
  200 €
 • 1 foto
  DELL PRECIZION M3800 i7G4\\16\\120SSD\\1T\\4K 2GB DED
  Kompjutera

  DELL PRECIZION M3800 i7G4\\16\\120SSD\\1T\\4K 2GB DED

  E pershteteshme per punime Ing 3D- Autocad 3Dmax etj 😉Këto produkte mund të merren edhe me këste! (

  Tiranë 17 tetor 12:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SAMSUNG TAB S3, RAM 4GB, MEMORRIE 32GB, BLACK
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S3, RAM 4GB, MEMORRIE 32GB, BLACK

  SAMSUNG GALAXY TAB S3 MODEL SM-T820 DISPLAY 9.7" SUPER AMOLED RAM 4GB, MEMORIE 32GB CAMERA 13MP/ 5MP

  Tiranë 16 tetor 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  Super Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics

  Fier 15 tetor 17:19
  950 €
 • 0 foto
  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)
  Kompjutera

  MacBook Air Intel Core i5 (270 eur)

  MacBook Air Intel Core i5 (11-inch, Mid 2011) Ram 2gb Advanced Intel HD Graphics 3000 128GB SDD flas

  Tiranë 15 tetor 15:43
  270 €
 • 0 foto
  Lenovo Thinkpad T480s
  Kompjutera

  Lenovo Thinkpad T480s

  Shes Lenovo T480s thuajse i ri pasi akoma se ka mbushur muajin qe eshte blere. Blere ne itali tek Le

  Durrës 15 tetor 14:26
  650 €
 • 3 foto
  MacBook Pro 2011 // 17 Inc // i7 quad
  Kompjutera

  MacBook Pro 2011 // 17 Inc // i7 quad

  Shitet Apple Macbook Pro 17 inc,core i7 quad core, 8 gb ddram 3..256 ssd....2 karta grafike (intel

  Tiranë 15 tetor 09:36
  400 €
 • 3 foto
  Shitet PC fujitsu ne gjendje perfekte
  Kompjutera

  Shitet PC fujitsu ne gjendje perfekte

  Shitet PC fujitsu pothuajse i ri RAM: 4GB up to 32 CPU: Intel Pentium 2 core 2.70 Ghz HDD: 320 GB

  Tiranë 15 tetor 08:19
  10.000 Lek
 • 5 foto
  Mac Mini i5/8/128, thunderbolt 27\", mause tasiere
  Kompjutera

  Mac Mini i5/8/128, thunderbolt 27\", mause tasiere

  Shitet Mac mini late 2011 8gb ram, ssd 128gb, core i5 2.3 Ghz, OS X El Captain intel hd graphic 3000

  Tiranë 14 tetor 21:57
  650 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Kompjutera

  OFERTE FALAS..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 14 tetor 14:20
  5.000 €
 • 3 foto
  tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7
  Kompjutera

  tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7

  Shitet ne kuti e re, tastiere dhe kase per iPad Air 2 ose iPad pro 9.7 inch. Eshte porositur ne ebay

  Tiranë 13 tetor 19:01
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Laptop DELL XPS 15 9560 4K GTX1050Ti OKAZION!!!
  Kompjutera

  Laptop DELL XPS 15 9560 4K GTX1050Ti OKAZION!!!

  DELL XPS 15 9560 ne gjendje te shkelqyer me nje dizajn te jashtezakonshem me ekran infinity pa kontu

  Tiranë 11 tetor 12:51
  999 €
 • 6 foto
  Hewlett-Packard EliteBook G1
  Kompjutera

  Hewlett-Packard EliteBook G1

  Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas d

  Fier 11 tetor 11:40
  249 €
 • 0 foto
  AIR 11.6\" EARLY 2015, I7-2.2 GHz,RAM 8GB, SSD 256G
  Kompjutera

  AIR 11.6\" EARLY 2015, I7-2.2 GHz,RAM 8GB, SSD 256G

  MACBOOK AIR EARLY 2015 DISPLAY 11.6\" ( 1366 x 768 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE I7 2.2GHz INTEL H

  Tiranë 11 tetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MacBook Pro 15” me touch bar i ri
  Kompjutera

  MacBook Pro 15” me touch bar i ri

  Shitet MacBook Pro 15 me Touch Bar modeli i 2018 i ri ne kuti te pa hapur. 2.6ghz quad core i7 16gb

  Tiranë 11 tetor 09:47
  2.500 €
 • 0 foto
  MacBook Pro 13” 2018
  Kompjutera

  MacBook Pro 13” 2018

  Shitet MacBook Pro 13” me Touch Bar. 2018 2.3Ghz quad core i5 8gb ram 256gb flash Produkti eshte

  Tiranë 11 tetor 09:46
  1.700 €
 • 4 foto
   Laptop Packard Bell 17.3 Inc
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell 17.3 Inc

  Oferte per Laptop Packard Bell 17.3 Inc Procesor i5 2.67 GHZ RAM 8 GB HHD 500 Karte Grafike Radeo

  Fier 11 tetor 08:54
  200 €
 • 3 foto
  shes Tablet Dell Venue Pro 8
  Kompjutera

  shes Tablet Dell Venue Pro 8

  Dell Venue 8 Pro 5830 Tablet (Black) - (Intel Atom up to 1.8GHz Quad-Core, 2GB RAM, 32GB eMMC, WLAN,

  Tiranë 10 tetor 18:33
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Gaming PC
  Kompjutera

  Gaming PC

  CPU : AMD Phenom II x6 1055t - hexacore 2.8Ghz GPU : Sapphire Radeon R9 270 X dual OC - 2GB dedicat

  Tiranë 10 tetor 15:06
  280 €
 • 1 foto
  Laptop dell në gjendje shumë të mirë
  Kompjutera

  Laptop dell në gjendje shumë të mirë

  Core i5-540M, 4 GB RAM, NVIDIA NVS 3100M 512MB, SSD 128 GB Samsung, me wireless mouse, me tastierë m

  Tiranë 10 tetor 14:27
  230 €
 • 1 foto
  LENOVO IDEAPAD S530 i5G8\\8\\250SSD\\FHD (I RI)
  Kompjutera

  LENOVO IDEAPAD S530 i5G8\\8\\250SSD\\FHD (I RI)

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN8 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620

  Tiranë 10 tetor 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gaming laptop
  Kompjutera

  Gaming laptop

  Shes laptop dell alienware r2 parametrat cpu i7 6820hk, gpu gtx 980m 8gb, ram 32gb, lcd 4k touchscre

  Tiranë 10 tetor 12:48
  1 Lek
 • 2 foto
  tablet samsung 10.1 gt n8000
  Kompjutera

  tablet samsung 10.1 gt n8000

  Samsung Galaxy Note 10.1 (Me Sim) Camera : 5 MP Video : HD ( 720p) Memory : 16 GB Ram : 2 GB ♥

  Durrës 10 tetor 10:37
  110 €
 • 1 foto
  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD R&R
  Kompjutera

  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) i5G8\\8\\250SSD R&R

  HP PAVILION 250 G6 (SI I RI) E pershtateshme per programim etj! CPU i5-8250U 1.6 GHZ TURBO 3.4 GH

  Tiranë 10 tetor 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ASUS X555LD i3G4\\8\\1TB\\GT820 1GB DEDIKUAR R&R
  Kompjutera

  ASUS X555LD i3G4\\8\\1TB\\GT820 1GB DEDIKUAR R&R

  keste pa interes! 💳Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim per 30 min! 😉 👉 UNION BANK 6

  Tiranë 10 tetor 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PROJEKTOR PROFESIONAL NEC UM280X SHORT THROW
  Kompjutera

  PROJEKTOR PROFESIONAL NEC UM280X SHORT THROW

  NEC UM280X GJENDJA SI E RE 144 ORE PUNE TE BERA! Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http

  Tiranë 10 tetor 10:28
  400 €
 • 1 foto
  HP 250 G5 i3G5\8\120SSD (SI I RI) OKAZION R&R
  Kompjutera

  HP 250 G5 i3G5\8\120SSD (SI I RI) OKAZION R&R

  HP 250 G5 Mund te merret edhe me keste! ''IUTECREDIT' (UNION BANK) ' CPU i3 5005 GHZ 2.0 GENERATA

  Tiranë 10 tetor 10:24
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel
  Kompjutera

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel ! Bllok Ushqimi 450W HDD Western Digital 250Gb Ram 4Gb D

  Korçë 9 tetor 17:55
  17.000 Lek
 • 1 foto
  HP 7900 + MONITOR HP
  Kompjutera

  HP 7900 + MONITOR HP

  HP 7900 CMT CORE 2 DUO E8400 3GHZ 5GB RAM HDD 250 GB DVD-ROM MONITOR 19\" HP WIDE WIFI USB

  Tiranë 8 tetor 19:04
  70 €
 • 4 foto
  HP ProBook Super Perfekt
  Kompjutera

  HP ProBook Super Perfekt

  Shes Laptopin HP ProBook 430G2 ne gjendje perfekte I blere ne gjermani . Ekran 13.3 Inch , qe konsi

  Tiranë 8 tetor 17:23
  150 €
 • 5 foto
  HP ProBook Super Perfekt
  Kompjutera

  HP ProBook Super Perfekt

  Shes Laptopin HP ProBook 430G2 ne gjendje perfekte I blere ne gjermani . Ekran 13.3 Inch , qe konsid

  Fier 8 tetor 17:23
  150 €
 • 3 foto
  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.
  Kompjutera

  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.

  Lenovo G70 procesor core i5 2.5ghz , 6 gb ram ,500 gb hard-disk, ekran 15,6 led, karikues.

  Fier 8 tetor 11:52
  24.000 Lek
 • 2 foto
  LAPTOP LENOVO
  Kompjutera

  LAPTOP LENOVO

  Laptop Lenovo T530 profesional ,cpu i5 3360m 2.8ghz, ram 8 gb, ssd 120 samsung + hdd 500 arkive , ka

  Fier 8 tetor 11:52
  249 €
 • 5 foto
  Laptop Lenovo Thinkpad T430
  Kompjutera

  Laptop Lenovo Thinkpad T430

  Laptop Lenovo Thinkpad T430 14.1 iNC Procesor Core i5 2.6Ghz GEN 3 RAM 4GB HDD 320 GB Karte Grafik

  Fier 8 tetor 11:51
  179 €