Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Gaming PC + Fortnite Account
  Kompjutera

  Gaming PC + Fortnite Account

  Fornite epic 140fps Pubg high 100fps CsGo very high 240fps Apex Legends high 90fps per me shume

  Tiranë 17 korrik 05:18
  700 €
 • 5 foto
  Gaming PC
  Kompjutera

  Gaming PC

  Fortnite Epic settings 140 FPS Pubg High settings 100 FPS CsGo Very High settings 240 FPS Apex Legen

  Tiranë 17 korrik 05:07
  700 €
 • 9 foto
  Apple MacBook Pro retina 2016
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro retina 2016

  Apple MacBook pro retina 2016 TouchBar Core i7 2.7ghz 16gb Ram Dual graphics Intel uhd Radeon pro 45

  Kavajë 16 korrik 21:43
  1.650 €
 • 8 foto
  17.3 Gaming MSi i7 GF75 Thin (i ri)
  Kompjutera

  17.3 Gaming MSi i7 GF75 Thin (i ri)

  Shes laptop gaming MSi GF75 8RC-47IT. Eshte super laptop ska nevoje per fjale ata qe e njohin ja din

  Durrës 16 korrik 21:15
  920 €
 • 4 foto
  Shes Laptop HP EliteBook 2530p
  Kompjutera

  Shes Laptop HP EliteBook 2530p

  Shes Laptop HP EliteBook 2530p. Ekran 12.1\" HD, CPU Intel Centrino Duo vPro L9400, RAM 4GB, SSD 64G

  Tiranë 16 korrik 19:18
  170 €
 • 0 foto
  Lenovo All-In-One C Series
  Kompjutera

  Lenovo All-In-One C Series

  Shes kompjuter All-In-One Lenovo C Series. Procesori AMD Dual Core E-350 (1.60GHz), RAM 3GB DDR3, Ha

  Tiranë 16 korrik 19:18
  180 €
 • 3 foto
  Shes Njesi Kompjuteri SFF
  Kompjutera

  Shes Njesi Kompjuteri SFF

  Shes njesi kompjuteri SFF, CPU AMD Athlon LE1640 2.7GHz, 2GB RAM, 500GB HDD, DVD +/- RW, Windows 7 P

  Tiranë 16 korrik 19:17
  50 €
 • 0 foto
  Lenovo AIO 20\" C-Series
  Kompjutera

  Lenovo AIO 20\" C-Series

  Shes kompjuter All-In-One Lenovo C Series. Procesori AMD Dual Core E-450 (1.60GHz), RAM 2GB DDR3, Ha

  Tiranë 16 korrik 19:17
  180 €
 • 3 foto
  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1
  Kompjutera

  SUPER FUJITSU I7 GEN4 , RAM 10 GB , SSD 256 , 14.1

  🏆🏆SUPER FUJITSU OKAZION MOS U HUMB🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 275 EU ,V

  Tiranë 16 korrik 18:35
  275 €
 • 4 foto
  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512
  Kompjutera

  THINKPAD T580 , RAM 16 GB DDR4 , I7 GEN8 , SSD 512

  🏆🏆SUPER PRODUKT PRO NE OFERTE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM VETEM PAK DITE

  Tiranë 16 korrik 18:35
  750 €
 • 6 foto
  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR
  Kompjutera

  CORE 2 DUO SUPER OFERTE ME MONITOR

  Shitet Core 2 duo, lenovo thinkcenter 2gb ram 4.600lek. Kompjuter plus ekran 19” dhe fisha i kompl

  Tiranë 16 korrik 18:31
  4.600 Lek
 • 3 foto
  Mini desktop performance Gaming
  Kompjutera

  Mini desktop performance Gaming

  Shitet mini desktop me performance gaming, me te dhenat si ne foto. Cmimi 39.000leke i diskutueshem.

  Tiranë 16 korrik 18:30
  39.000 Lek
 • 5 foto
  Kompjuter gaming
  Kompjutera

  Kompjuter gaming

  Shitet kompjuter gaming me karakteristikat si ne foto. Cmimi 49.900leke. Komunikim ne whatsapp ose s

  Tiranë 16 korrik 18:30
  49.900 Lek
 • 4 foto
  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED
  Kompjutera

  iMac 27\" 5K , RAM 32 / I5 3.8 GHZ/8 GB DED

  🏆🏆SUPER SUPER IMAC EXTREME🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER PRODUKT 💵🎖️🎖️ 🇩🇪🇩

  Tiranë 16 korrik 18:12
  2.200 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë 16 korrik 18:11
  789 €
 • 2 foto
  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu
  Kompjutera

  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu

  🏆🏆SUPER SUPER OKAZION , MOS E HUMB❗🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë 16 korrik 17:54
  269 €
 • 7 foto
  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GERMAN COMPUTERS ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA. ? ?? MADE

  Tiranë 16 korrik 17:34
  1 €
 • 1 foto
  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD
  Kompjutera

  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë 16 korrik 17:34
  190 €
 • 3 foto
  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu
  Kompjutera

  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu

  ??SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ? ? ?

  Tiranë 16 korrik 17:34
  285 €
 • 2 foto
  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e
  Kompjutera

  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë 16 korrik 17:34
  190 €
 • 2 foto
  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu
  Kompjutera

  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu

  ??? SUPER SUPER OKAZION PER IMAC ??? ??? SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC ??? ??? SUPER SUPER CILESI ???

  Tiranë 16 korrik 17:34
  649 €
 • 1 foto
  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE
  Kompjutera

  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE

  🏆SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SU

  Tiranë 16 korrik 17:34
  399 €
 • 1 foto
  HP Z420 WORKSTATION OKAZION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION OKAZION

  🏆🏆SUPER WORKSTATION HP Z420+ MONITOR 24🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë 16 korrik 17:34
  399 €
 • 2 foto
  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G
  Kompjutera

  SUPER DELL 7450,COREI7 /16 RAM/SSD 256 GB/KARTA 8G

  🏆🏆SUPER OKAZION VETEM 1 DITE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️ 🇩🇪🇩🇪🇩

  Tiranë 16 korrik 17:34
  320 €
 • 3 foto
  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

  "GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT N

  Tiranë 16 korrik 17:33
  5 €
 • 3 foto
  Dell M6800 / 32GB/ 256GB /500 GB/ i7/ Vetem 789 Eu
  Kompjutera

  Dell M6800 / 32GB/ 256GB /500 GB/ i7/ Vetem 789 Eu

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë 16 korrik 17:33
  789 €
 • 5 foto
  DELL XPS 15 9550
  Kompjutera

  DELL XPS 15 9550

  Shitet Dell XPS 15 9550 4K SCREEN TOUCHSCREEN SPECIAL EDITION INTEL CORE I7 6700hq 32GB RAM 1TB NVM

  Kavajë 16 korrik 17:31
  1.600 €
 • 5 foto
  ME RADIATOR 32GB RAM HARDISK 1.5 TB
  Kompjutera

  ME RADIATOR 32GB RAM HARDISK 1.5 TB

  Shes kompjuter me Radiator me ftohje 32GB Ram 2 TB Hardisk cmimi 700 euro ..i diskutueshem WhatsAp

  Fier 16 korrik 16:30
  700 €
 • 1 foto
  IPAD mini okazion 11000 leke veç2 jave i perdorur
  Kompjutera

  IPAD mini okazion 11000 leke veç2 jave i perdorur

  IPAD MINI RETINA I 16 GB OKAZION WIFI -

  Tiranë 16 korrik 14:18
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Fortnite Account
  Kompjutera

  Fortnite Account

  ACcount me 178 skina shitet live nqofte se doni te shikoni skinat na kontaktoni ne fb Mark Lee

  Librazhd 16 korrik 14:18
  100 Lek
 • 1 foto
  Lenovo Z50 i5
  Kompjutera

  Lenovo Z50 i5

  Super laptop.

  Elbasan 16 korrik 13:45
  300 €
 • 4 foto
  Toshiba satellite L850-HL i5
  Kompjutera

  Toshiba satellite L850-HL i5

  Toshiba laptop I ardhur nga greqia,,,, gjendja e shkelqyer...!

  Elbasan 16 korrik 13:44
  350 €
 • 0 foto
  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB
  Kompjutera

  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB

  ??SUPER WORKSTATION EKONOMIK??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ??????

  Tiranë 16 korrik 13:38
  179 €
 • 2 foto
  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu
  Kompjutera

  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu

  🏆🏆🏆SUPER WORKSTATION LAPTOP🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️🎖

  Tiranë 16 korrik 13:37
  499 €
 • 2 foto
  SUPER HP FOLIO I7 325 EU
  Kompjutera

  SUPER HP FOLIO I7 325 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP FOLIO i7 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

  Tiranë 16 korrik 13:37
  325 €
 • 3 foto
  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU
  Kompjutera

  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 159 EU💵🎖ï

  Tiranë 16 korrik 13:37
  159 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë 16 korrik 13:37
  1 €
 • 3 foto
  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu
  Kompjutera

  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER MODELE🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIME🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣S

  Tiranë 16 korrik 13:36
  239 €
 • 2 foto
  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

  🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖

  Tiranë 16 korrik 13:36
  629 €
 • 8 foto
  SUPER SUPER MACBOOK PRO 15\" 2017 NE OFERTE
  Kompjutera

  SUPER SUPER MACBOOK PRO 15\" 2017 NE OFERTE

  🏆SUPER SUPER MACBOOK PRO NE OFERTE 🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

  Tiranë 16 korrik 13:36
  1.599 €
 • 1 foto
  SUPER SUPER DELL PRO 249 EU
  Kompjutera

  SUPER SUPER DELL PRO 249 EU

  🏆🏆SUPER LAPTOP DELL PRO 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SUPE

  Tiranë 16 korrik 13:36
  249 €
 • 2 foto
  THINKPAD T440 OKAZION
  Kompjutera

  THINKPAD T440 OKAZION

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵195EURO 💵🎖️

  Tiranë 16 korrik 13:36
  195 €
 • 2 foto
  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu
  Kompjutera

  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu

  German Computers ndjehet falënderues në German Computers. Publikuar nga German_Computers(0692999998

  Tiranë 16 korrik 13:35
  399 €
 • 2 foto
  Kompjutera dhe laptop me shumice dhe pakice
  Kompjutera

  Kompjutera dhe laptop me shumice dhe pakice

  Kompjutera dhe laptop, sasi e konsiderueshme per oferta me shumice dhe pakice, oferte speciale, te r

  Tiranë 16 korrik 11:46
  100 €
 • 0 foto
  Paisje me Qera kompjutera laptop videoprojektor
  Kompjutera

  Paisje me Qera kompjutera laptop videoprojektor

  Paisje me Qera: kompjutera, laptop, videoprojektor etj. CCL per t\'i ardhur ne ndihme klienteve ofro

  Tiranë 16 korrik 11:46
  15 €
 • 1 foto
  Galaxy Tab A
  Kompjutera

  Galaxy Tab A

  Shitet galaxy Tab A-2016+cel. -10.1inch,gjendja10/10 si i ri. Baterin e ka super.cmimi 21000.lek

  Tiranë 16 korrik 09:46
  1 Lek
 • 3 foto
  okazion laptop gaming
  Kompjutera

  okazion laptop gaming

  Shitet per arsye mos-perdorimi. Eshte bler vjet per vit te ri ne Amerik, per tu perdorur me Microsof

  Tiranë 15 korrik 19:30
  35.000 Lek
 • 0 foto
  HP Z800 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z800 WORKSTATION

  🏵🏵🏵SUPER PRODUKTE 🏵🏵 ⚡⚡SUPER CMIME ⚡⚡ 🏅🏅Produkte gjermane 🎖🎖 🛑🛑🛑Çmimi - 310€uro 🛑🛑🛑 🖥 HP

  Tiranë 15 korrik 16:24
  310 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Air OS X El Capitan
  Kompjutera

  Apple MacBook Air OS X El Capitan

  Shitet Apple MacBook Air \"Core i5\" 1.7 13\". Procesor : 1.7 GHz Intel \"Core i5\" Memorie : 4 GB o

  Tiranë 15 korrik 12:32
  250 €
 • 0 foto
  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241
  Kompjutera

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241

  SHITET MONITOR 144HZ 24\'\' ACER KG241 MONITORI ESHTE PERDORUR PER 1 MUAJ ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Kavajë 15 korrik 11:24
  220 €