Tiranë

Libra / Revista në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION
  Libra / Revista

  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION

  STILOGRAFE CILESORE NGJYRE BLU. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. 144 COPE. 2.000 LEKE TE GJITHE. SH

  Tiranë 10 dhjetor 14:54
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Fjalor Spanjisht Spanjisht
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Spanjisht

  Fjalor Spanjisht Spanjisht sapo blere ne Spanje. I paperdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmim

  Tiranë 4 dhjetor 11:35
  10 €
 • 2 foto
  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek

  Fjalor Spanjisht Shqip, i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 27 93 56

  Tiranë 4 dhjetor 11:35
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut
  Libra / Revista

  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut

  Ne gjendje shume te mire. Atlaset jane ne gjuhen Angleze dhe Gjermane te Petra Köpf-Maier. Vellimi i

  Tiranë 3 dhjetor 14:19
  80 €
 • 3 foto
  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)
  Libra / Revista

  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)

  Fjalor Rusisht Shqip shume pak i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 2

  Tiranë 25 nëntor 15:45
  1.000 Lek
 • 1 foto
  oferte falas,
  Libra / Revista

  oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 18 nëntor 06:29
  50.000 €
 • 6 foto
  Fabula per femije me ilustrime poezi perralla Gjithcka
  Libra / Revista

  Fabula per femije me ilustrime poezi perralla Gjithcka

  Fabula te mira per femije me ilustrime te pershtatshme per cdo kategori femijesh

  Tiranë 2 nëntor 12:39
  3 €
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  ▶️ super botime origjinale amerikane \" The power of Habit \" \"Mini Habits\" ▶️ L

  Tiranë 15 tetor 11:01
  25 €
 • 12 foto
  Te pa perdorura
  Libra / Revista

  Te pa perdorura

  Kto libra jan 40 milek copa dhe 25 milek copa Te pa perdorura

  Tiranë 3 tetor 05:31
  40 Lek
 • 0 foto
  LIBRA MJEKESIE
  Libra / Revista

  LIBRA MJEKESIE

  Shes libra mjekesie viti i pare: Biologji, Fizike, Atlas Anatomie Neter(thuajse i ri), Histologji, E

  Tiranë 2 tetor 17:41
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Libra Fakulteti
  Libra / Revista

  Libra Fakulteti

  ▪\"Fakulteti i Shkencave Mjekesore Teknike\" ▪Libra ne gjendje te mire per studentet 🔝Anestezi

  Tiranë 27 shtator 17:01
  3.400 Lek
 • 1 foto
  Liber profesional
  Libra / Revista

  Liber profesional

  Fizioterapi - pocket book botim origjinal u.s.a ▶️ kontakt whats /viber

  Tiranë 23 shtator 15:28
  44 €
 • 0 foto
  Libra universitar
  Libra / Revista

  Libra universitar

  Shiten me cmim te arsyeshem libra universitar te 3 viteve te bachelor te fakultetit Bujqesise dhe mj

  Tiranë 22 shtator 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Faqe Pune
  Libra / Revista

  Faqe Pune

  PER TE GJETUR SA ME SHPEJT PUNE FOLLOW WWW.INSTAGRAM.COM/NJOFTIMEPERPUNE.COM/ @njoftimeperpune

  Tiranë 20 shtator 21:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten pajisjet e Lokalit.
  Libra / Revista

  Shiten pajisjet e Lokalit.

  Shiten te gjitha pajisjet e Bar caffe . 11 komplete te brendashme poltrone. Dhe 12 komplete tavolina

  Tiranë 13 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte 100% falas
  Libra / Revista

  Oferte 100% falas

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Tiranë 8 shtator 15:47
  5.000 €
 • 1 foto
  FALAS
  Libra / Revista

  FALAS

  Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Tiranë 7 shtator 07:08
  5.000 €
 • 2 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  ▶️Set me 6 libra nderkombetare Mjaft te vleresuar , te gjithe me ulje!!

  Tiranë 6 shtator 14:26
  5.400 Lek
 • 0 foto
  Komplet librash
  Libra / Revista

  Komplet librash

  Shes nje komplet librash te vitit te trete te deges elektronike te shkolles harry fultz.

  Tiranë 1 shtator 21:35
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  ▪Set librash super te vleresuar: 1 .Guximi per te shpresuar - Barack Obama 2 .Sekreti 3. Ju mund t

  Tiranë 29 gusht 16:28
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht)
  Libra / Revista

  Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht)

  Shitet Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht), La Storia Mondadori, ne gjendje perfekte.

  Tiranë 28 gusht 13:29
  80 €
 • 0 foto
  Sekreti
  Libra / Revista

  Sekreti

  bestselleri boteror -40 % gjendja : i ri

  Tiranë 26 gusht 15:22
  700 Lek
 • 1 foto
  Set Librash Fakulteti
  Libra / Revista

  Set Librash Fakulteti

  10 libra per studente \"Fakulteti i Shkencave Mjeksore Teknike\" (FSHMT). Te gjithe me ulje mbi 50

  Tiranë 24 gusht 01:04
  4.900 Lek
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  set librash ne gjendje perfekte! me oferte -40 %

  Tiranë 22 gusht 15:42
  5.200 Lek
 • 0 foto
  Libra
  Libra / Revista

  Libra

  2 super botime nderkombetare ne oferte

  Tiranë 21 gusht 22:13
  1.500 Lek
 • 0 foto
  liber fizioterapi
  Libra / Revista

  liber fizioterapi

  Liber profesional per fizioterapiste, praktikante e studente. Botim amerikan origjinal

  Tiranë 21 gusht 16:14
  44 €
 • 0 foto
  The Power of Habit
  Libra / Revista

  The Power of Habit

  \"Fuqia e Shprehise\" , botimi origjinal amerikan bestseller

  Tiranë 21 gusht 15:14
  1.400 Lek
 • 0 foto
  The Power of Habit
  Libra / Revista

  The Power of Habit

  \"Fuqia e shprehise\" bestselleri origjinal

  Tiranë 21 gusht 15:02
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  libri ne gjendje perfekte..

  Tiranë 20 gusht 21:44
  800 Lek
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  ulje per te gjithe librat

  Tiranë 19 gusht 02:44
  2.900 Lek
 • 0 foto
  libra
  Libra / Revista

  libra

  botime bestseller -50 %

  Tiranë 15 gusht 22:11
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Libra bestseller
  Libra / Revista

  Libra bestseller

  Te gjithe librat -50% gjendje perfekte!!

  Tiranë 15 gusht 03:09
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Shpërndarje reklamash për biznese etj
  Libra / Revista

  Shpërndarje reklamash për biznese etj

  Përshendetje kush esht i interesuar per te shpërndar reklama bisnesesh revista etj Te interesuarit

  Tiranë 12 gusht 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET PIKTURE 60 ME 50 PUNUAR ACRILIC
  Libra / Revista

  SHITET PIKTURE 60 ME 50 PUNUAR ACRILIC

  SHITET PIKURE 60 ME 50, PUNUAR ME BOJRA ACRILIC. TE: 069 66 79 730

  Tiranë 17 korrik 08:17
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten mbi 50 Partitura per Piano
  Libra / Revista

  Shiten mbi 50 Partitura per Piano

  Pjeset jane te ruajtura me kujdes. Shumica jane te vjetra. Shiten te gjitha se bashku.

  Tiranë 13 korrik 14:42
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Alter ego
  Libra / Revista

  Alter ego

  Metoda te gjuhes frënge

  Tiranë 13 korrik 01:11
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Mein Kampf
  Libra / Revista

  Mein Kampf

  Vellimi i dyte

  Tiranë 12 korrik 23:19
  800 Lek
 • 0 foto
  Modern Refrigeration and Air Conditioning
  Libra / Revista

  Modern Refrigeration and Air Conditioning

  Ky liber eshte best seller(me I shituri) ne bote ne gjuhen angleze. Libri shpjegon gjithe sistemet e

  Tiranë 26 qershor 14:00
  100 €
 • 1 foto
  Libra GMAT (manhattan prep)
  Libra / Revista

  Libra GMAT (manhattan prep)

  9 librat GMAT jane blere vjet dhe nuk jane hapur ende nga qeska. Totalisht te paprekur dhe te rinj.

  Tiranë 9 qershor 16:07
  120 €
 • 2 foto
  Sasi LIBRASH FRENGJISHT me peshe Cd Dvd
  Libra / Revista

  Sasi LIBRASH FRENGJISHT me peshe Cd Dvd

  Ofroj nje sasi te madhe me libra frengjisht ne shitje okazion . Perzgjedhje sipas deshires ose blerj

  Tiranë 26 maj 14:12
  400 Lek
 • 0 foto
  Komedia hynore Dante Alighieri 1894
  Libra / Revista

  Komedia hynore Dante Alighieri 1894

  Komedia Hynore Dante Alighieri illustrar nga Gustavo Dorè 1894, ne gjendje shume te mire

  Tiranë 9 prill 21:39
  390 €
 • 0 foto
  Blej libra te rinj dhe te perdorur
  Libra / Revista

  Blej libra te rinj dhe te perdorur

  Blejme libra te cdo lloji.

  Tiranë 9 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes libra
  Libra / Revista

  Shes libra

  Shiten libra mbi 400 cop

  Tiranë 4 prill 14:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 4 libra
  Libra / Revista

  Shiten 4 libra

  Librat shkojne ne 4000leke ne vleren reale dhe cmimi qe shiten jane 2500leke. 3 libra jane pothuajse

  Tiranë 4 prill 10:35
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Mini fjalore te gjuhes angleze dhe gjermane
  Libra / Revista

  Mini fjalore te gjuhes angleze dhe gjermane

  anglisht-shqip shqip-anglisht gjermanisht-shqip shqip-gjermanisht

  Tiranë 4 prill 03:25
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Kitarja ( mesimet ,akordet, bazat)
  Libra / Revista

  Kitarja ( mesimet ,akordet, bazat)

  per amatore dhe femije

  Tiranë 4 prill 03:25
  490 Lek
 • 0 foto
  LIBRA SKENCORE NE ULJE
  Libra / Revista

  LIBRA SKENCORE NE ULJE

  te perdorur

  Tiranë 4 prill 02:47
  500 Lek
 • 0 foto
  Liber
  Libra / Revista

  Liber

  Vitet e rinise

  Tiranë 4 prill 02:05
  150 Lek
 • 1 foto
  ccna
  Libra / Revista

  ccna

  shiten libra hardcopy 200-105 100-105 me cd perkatese ne gjendje shume temire

  Tiranë 3 prill 21:00
  40 Lek
 • 0 foto
  Liber anatomie
  Libra / Revista

  Liber anatomie

  Shes liber anatomie italisht i mirembajtur me 1200 faqe per studentet e mjekesise. cmimi 50mije te v

  Tiranë 3 prill 17:15
  5.000 Lek