Lojra per PC / Videolojra në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  SONY PS3 SLIM + 2 JOYSTICKA + 10 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PS3 SLIM + 2 JOYSTICKA + 10 LOJE

  Shes Sony PS3 Slim me dy joysticka, 4 loje CD origjinale dhe 6 loje te instalume. Porti i HDMI nukni

  Prishtinë Sot, 08:33
  120 €
 • 5 foto
  Boling me Biliardo dhe gjera te tjera
  Lojra per PC / Videolojra

  Boling me Biliardo dhe gjera te tjera

  Klub boulingu me bilardo dhe dhomë lojërash të përbërë nga: n.6 Madhesia plotë të bowlingut (madhë

  Tiranë Sot, 08:27
  34.000 €
 • 0 foto
  Joustic per xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Joustic per xbox one

  Joustic per xbox one sikur i ri pa shenja perdorimi

  Fushë Kosovë Sot, 07:59
  25 €
 • 1 foto
  Shiten karrigat per Playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten karrigat per Playstation

  Shes 8 Karriga per playstation. Jan ne gjendje te mire, dhe shiten komplet. Qmimi eshte i diksutuesh

  Gllogoc Sot, 01:46
  230 €
 • 3 foto
  Shes PS SLIM 3 500 GB me 27 lojra me CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS SLIM 3 500 GB me 27 lojra me CIP

  Shes PS3 SLIM 500 GB me 27 lojra me CIP 1 - Farming Simulation 2015 2 - Minecraft 3 - WWE 2K17 4 -

  Tiranë Sot, 01:17
  220.000 Lek
 • 0 foto
  Fifa 15 dhe battlefield hardline
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 15 dhe battlefield hardline

  Vetem per ps4

  Vushtrri Sot, 01:09
  26 €
 • 0 foto
  shiten pikadot dhe ipen 50 50
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten pikadot dhe ipen 50 50

  shiten pikadot dhe ipen 50 50

  Ferizaj Sot, 01:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO
  Lojra per PC / Videolojra

  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO

  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO TE REJA PA PERDOR

  Pejë Sot, 01:09
  10 €
 • 2 foto
  Xbox360 500gb dhe hoverboard i kuq
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox360 500gb dhe hoverboard i kuq

  Xbox360 500gb me 96 lojra Dhe hoverboard i kuq me leda

  Prishtinë Sot, 01:09
  135 €
 • 1 foto
  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC

  shes gjystika me pakic apo shumic me kabllo per Sony Playstation 3 ose PC te reja n pako me qmim te

  Prishtinë Sot, 00:44
  12 €
 • 0 foto
  Sony PS4 Slim 10 loja Fortnite Apex Fifa
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 Slim 10 loja Fortnite Apex Fifa

  shitet Sony Playstation 4 modeli slim 500 GB ne gjendje krejtsisht te rregullt e ka 1 CD Fifa 15 te

  Prishtinë Sot, 00:44
  280 €
 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Sot, 00:44
  18 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Prishtinë Sot, 00:44
  150 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 00:44
  2 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Ferizaj Sot, 00:44
  150 €
 • 0 foto
  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3

  Prishtinë Sot, 00:44
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS4 1 TB 13 lojra Fortnite / Sniper 3/ Hitman
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 1 TB 13 lojra Fortnite / Sniper 3/ Hitman

  shes PS4 krejtsisht ne gjendje te rregullt i perdorun me kapacitet 1 Tera i ka 13 loj te instaluara

  Prishtinë Sot, 00:44
  330 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip 2 gjystika 130€
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip 2 gjystika 130€

  shes PS3 model Slim ne gjendje te rregullt i perdorun me qip me lojrat mat reja Fifa 19 , Pes 18 ,

  Prishtinë Sot, 00:43
  130 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Sot, 00:43
  23 €
 • 0 foto
  shiten 8 CD lojera per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 8 CD lojera per Playstation 3

  shes 8 CD per Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt lojrat jan: Fifa 14 , Fifa 12 , Fifa 11 , Ne

  Prishtinë Sot, 00:43
  25 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 00:43
  300 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Prishtinë Sot, 00:43
  150 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 1 foto
  Gjystik dhe mbajtes per Celular tranporti free
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystik dhe mbajtes per Celular tranporti free

  shiten Gjystik ( kontroller ) per Celuar >> Smart Phone << Iphone , Samsung , HTC , LG ,

  Prishtinë Sot, 00:43
  7 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 00:43
  13 €
 • 1 foto
  20 Cd
  Lojra per PC / Videolojra

  20 Cd

  Shes 20 CD per Ps2,Jan loj shum te mira.cd nuk jan origjinal duhet me pas Ps2 qe i Lexon lojeat fal

  Ferizaj Sot, 00:37
  12 €
 • 0 foto
   cd per ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  cd per ps4

  shiten cd per ps4 per mashum kontakto vetm ne viber +37744828617 Call of Duty ww2 e kam shit

  Ferizaj Sot, 00:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  The Order 1886 e nderroj me Uncharted 4\n
  Lojra per PC / Videolojra

  The Order 1886 e nderroj me Uncharted 4\n

  Ndërroj The Order 1886. Loja vjen ne nje kapak te lojes GTA V pasi kapaku vet eshte i thyer. Prefe

  Tiranë Sot, 00:26
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Nderrohet \"The Evil Within 2\"
  Lojra per PC / Videolojra

  Nderrohet \"The Evil Within 2\"

  Nderroj \"The Evil Within 2\". Nje nga lojrat me te cilat preferoj ta nderroj eshte Spider-Man per P

  Tiranë Sot, 00:26
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet salle kompjuterash
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet salle kompjuterash

  Shiten 3 ps3 1 xbox 360 4tv 42polesh 5 kolltuqe dhe 5 kopjutera pc me tavoline te kompletuara Per me

  Berat Sot, 00:16
  2.000 €
 • 1 foto
  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3

  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3 , PC Kemi ma shume se nje cope Qmimi fiks ! Transport ne

  Prishtinë Sot, 00:08
  6 €
 • 5 foto
  XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1

  Krujë Sot, 00:06
  50 Lek
 • 1 foto
  Kabell per mbushjen e bateriave te Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per mbushjen e bateriave te Xbox 360

  Shes Kabell per mbushjen e bateriave te Joystick te Xbox 360,e re pa perdor. Kemi ma shume se nje co

  Prishtinë Sot, 00:01
  6 €
 • 2 foto
  Kabell per mbushjen e PSP me rryme-TransportGratis
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per mbushjen e PSP me rryme-TransportGratis

  Kabell per mbushjen e PSP me rryme kudo ne cilin do port qe ka usb 5 volt mund ta mbushni si tv,pc,l

  Prishtinë Dje, 23:59
  5 €
 • 1 foto
  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360

  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360 kemi ma shume se nje cope ,qmimi per cope 3 euro Dy co

  Prishtinë Dje, 23:59
  3 €
 • 5 foto
  PLAYSTATION 3 (SASI E LIMITUAR) OKAZION 19.000 L
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 (SASI E LIMITUAR) OKAZION 19.000 L

  PLAYSTATION 3 (5 LOJRAT E FUNDIT 1 DOREZE) 19.000 LEK HD 160 GB + ME CHIP LOJRA GTA 5 - CALL OF D

  Tiranë Dje, 23:52
  19.000 Lek
 • 1 foto
  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 20.000 LEK 1 LEVA ORIGJINALE HDD 320 GB DISA LOJRA DHURATE Ky produkt ka 1 muaj

  Tiranë Dje, 23:51
  19.000 Lek
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 - 500 GB (SI I RI) 30.000 LEK
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 - 500 GB (SI I RI) 30.000 LEK

  ??PLAYSTATION 4 (SI I RI) 1 DORREZA ? #RRgame HDD 500 GB ? Ky produkt mund të merret edhe me këst

  Tiranë Dje, 23:49
  30.000 Lek
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE

  PLAYSTATION 4 PRO 1TB (SI I RI) + 1 DORREZA + 1 LOJRE DISPONOJME MI 70 LOJRA STARTOJNE NGA 200

  Tiranë Dje, 23:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER

  XBOX ONE S - 500GB Ky produkt ka 2 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Ka

  Tiranë Dje, 23:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje te reja me qira
  Lojra per PC / Videolojra

  paisje te reja me qira

  kemi kto lojra me qira . pikado fabi rrakitaqki fliper xhiboks boxer biljardo boks internet cafe pla

  Mitrovicë Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500L FIFA 2018-3000L ETJ
  Lojra per PC / Videolojra

  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500L FIFA 2018-3000L ETJ

  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500 LEK (SASI E LIMITUAR) FIFA 2018 - 3000 LEK PES 2018 - 3000 LEK GTA5

  Tiranë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R
  Lojra per PC / Videolojra

  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R

  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R "R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr

  Tiranë Dje, 23:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PS4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Pro

  Ne gjendje te rregullt me ni joystick 4cd

  Prishtinë Dje, 23:27
  320 €
 • 2 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Xbox 360 I perdor me cd original gta IV need for speed dhe shum lloj te tjera

  Pejë Dje, 23:21
  100 €
 • 5 foto
  PS4 Pro 4K 1Tb- 4 CD (Ekrani + Tastatura GRATIS!)
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Pro 4K 1Tb- 4 CD (Ekrani + Tastatura GRATIS!)

  Shitet Sony 4 Pro 1TB , modeli CUH-7216B ---- Punon shume mire pa asni problem, modeli me i ri ----

  Prishtinë Dje, 23:04
  470 €
 • 3 foto
  Shes sonny PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sonny PS4

  Shes sonny 4 i ardhur prej anglie shum i mir pa asnje prb 500 gb hapsir per lojra , arsyja e shitj

  Prishtinë Dje, 22:27
  269 €