Lojra per PC / Videolojra në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  SONY PS3 SLIM + 2 JOYSTICKA + 10 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PS3 SLIM + 2 JOYSTICKA + 10 LOJE

  Shes Sony PS3 Slim me dy joysticka, 4 loje CD origjinale dhe 6 loje te instalume. Porti i HDMI nukni

  Prishtinë Sot, 08:35
  120 €
 • 0 foto
  Loje MONOPOLY
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje MONOPOLY

  loje MONOPOLY. ne gjendje pune Kam vetem kete qe shihni ne foto

  Tiranë Sot, 08:15
  500 Lek
 • 1 foto
  Levë origjinale ps3 me efekt ushtrie
  Lojra per PC / Videolojra

  Levë origjinale ps3 me efekt ushtrie

  Shitet leve origjinale Playstation 3 ne gjendje perfekte . Eshte e rralle ne llojin e levave te Play

  Tiranë Sot, 08:05
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Kablla per xbox 15 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  Kablla per xbox 15 euro

  Shitet kablla per xbox 360 e re pa perdor

  Ferizaj Sot, 08:00
  15 €
 • 1 foto
  PLAYSTATION 3 ME LOJRAT MAT REJA ME DY GJUSTIJ
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 ME LOJRAT MAT REJA ME DY GJUSTIJ

  PES 2019 , GTA 5 , PES 2019 , FIFA 19 , BLUR BEJ NDRRIM ME NDONJE TABLET TELEFON QA TME KONVENON PE

  Gjilan Sot, 07:52
  120 €
 • 3 foto
  PLAYSTATION 3 MULTIMAN ME DY GJUSTIK
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 MULTIMAN ME DY GJUSTIK

  ME LOJRAT SI PES 2019 , PES 2013 , BLUR , FIFA 19 PER ME SHUME SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Sot, 07:52
  150 €
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Sot, 07:27
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës Sot, 07:27
  2.200 Lek
 • 7 foto
  Sony playstation 3 super slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3 super slim

  Shitet sony playstation 3 super slim sony posedon 12 cd te gjitha jan orgjinale poashtu dhe nje gjej

  Prishtinë Sot, 06:42
  140 €
 • 2 foto
  Sony PS4 Pro Console 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 Pro Console 1TB

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp :::::

  Gjilan Sot, 03:38
  350 €
 • 2 foto
  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Limited-Edition
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Limited-Edition

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp :::::

  Gllogoc Sot, 03:30
  400 €
 • 3 foto
  Joystick
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick

  Gjistik per ps3 punon super baterin e man mir Viber +38344514622

  Gjilan Sot, 03:06
  25 €
 • 1 foto
  LEVA PS3 ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 ORIGJINALE

  SHES LEVA PS3 ORIGJINALE.GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 30 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 02:16
  3.000 Lek
 • 0 foto
  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES

  SHES 3 LEVA XBOX ORIGJINALE ME UARLES GJENDLE PERFEKTE CMIMI 25 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 02:16
  2.500 Lek
 • 1 foto
  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 TE REJA NE QESE BASHKE ME KARIKUESIN. ARDHUR NGA HOLLANDA.CMIMI 3000 LEK TE REJA SECI

  Tiranë Sot, 02:15
  3.000 Lek
 • 3 foto
  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT

  SHES XBOX SLIM 360 TIP I RI PRODHIM 2017 ME 3 LEVA 2 DISQE USHQYESI ORIGJINALFISHJA E LEVAVE ME BATE

  Tiranë Sot, 02:15
  100 €
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Sot, 02:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet PSP 3000 me 2 karta memorie nga 4GB me cip
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PSP 3000 me 2 karta memorie nga 4GB me cip

  Psp 3000 me kelle karikues dhe fish qe hedh lojra nga kompjuteri ,ne gjendje shume te mire Eshte e h

  Tiranë Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë Sot, 00:13
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet PS4 1TB, 2 kontrollera, 4 loje
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS4 1TB, 2 kontrollera, 4 loje

  Shitet PS4 1TB shume pak i perdorur (eshte blere i ri). Arsyeja e shitjes shkaku i mos perdorimit. 1

  Prishtinë Sot, 00:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ps3 slim ne shitje
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim ne shitje

  Shitet ps3 slim me 2 leva dhe 22 lojra ku 11 jane disqe dhe 11 te tjerat jan te instaluara ,hdd 320

  Tiranë Dje, 23:59
  14.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 14 pc/ kompjutera URGJENT
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 14 pc/ kompjutera URGJENT

  Shitet biznesi arsyja mos perdorimi i tyre jan komplet vetem me startu Biznesin Informatat tjera i k

  Mitrovicë Dje, 23:48
  1 €
 • 11 foto
  paisje te reja me qira
  Lojra per PC / Videolojra

  paisje te reja me qira

  kemi kto lojra me qira . pikado fabi rrakitaqki fliper xhiboks boxer biljardo boks internet cafe pla

  Mitrovicë Dje, 23:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 me 13 loja dhe 2 Gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 me 13 loja dhe 2 Gjystik

  shes Sony Playstation 4 500 GB ne gjendje krejtsisht te rregullt i perdurun PS4 vjen me 2 Gjystik or

  Prishtinë Dje, 23:23
  300 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip 10 loja 2 gjystika 130€
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip 10 loja 2 gjystika 130€

  shes PS3 model ma i ri i PS3 Super Slim ne gjendje te rregullt i perdorun me qip me lojrat mat reja

  Prishtinë Dje, 23:23
  130 €
 • 0 foto
  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4
  Lojra per PC / Videolojra

  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4

  shiten CD per PS3 edhe PS4 ne gjendje krejtsisht te rregullt te perdoruna qmimet jane -CD PER S

  Prishtinë Dje, 23:23
  2 €
 • 0 foto
  Gjystika origjinal per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika origjinal per Sony Playstation 4 ??

  shiten kontrollera origjinal per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje krejtsisht te rregullt q

  Gjilan Dje, 23:23
  30 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Dje, 23:23
  23 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Dje, 23:23
  150 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Dje, 23:23
  13 €
 • 1 foto
  Sony PS4 CD Fifa 17 +Fortnite Apex Resident Evil 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 CD Fifa 17 +Fortnite Apex Resident Evil 2

  shes Sony PS4 500 GB ne gjendje te rregullt me 1 gjystik te gjitha kabllot e nevojshme 1 CD Fifa 17

  Prishtinë Dje, 23:22
  280 €
 • 0 foto
  Mbushes Multi x4 per Gjystik PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Mbushes Multi x4 per Gjystik PS3

  shes mbushes per gjystik per Sony Playstation 3 per 4 gjystik njekohesisht me qmim vetem 8euro konta

  Gjilan Dje, 23:22
  8 €
 • 0 foto
  Kontroller PS Move me Kamer dhe 2 CD
  Lojra per PC / Videolojra

  Kontroller PS Move me Kamer dhe 2 CD

  shes kontroller PS Move per Sony Playstation 3 me levizje dore me kamer dhe 2 CD Starter Pack , The

  Gjilan Dje, 23:22
  25 €
 • 1 foto
  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC

  shes gjystika me pakic apo shumic me kabllo per Sony Playstation 3 ose PC te reja n pako me qmim te

  Prishtinë Dje, 23:22
  12 €
 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Dje, 23:22
  18 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Prishtinë Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  shiten 8 CD lojera per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 8 CD lojera per Playstation 3

  shes 8 CD per Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt lojrat jan: Fifa 14 , Fifa 12 , Fifa 11 , Ne

  Prishtinë Dje, 23:22
  25 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Dje, 23:22
  300 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Prishtinë Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Dje, 23:22
  2 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Ferizaj Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3

  Prishtinë Dje, 23:22
  150 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Dje, 23:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kabell per mbushjen e bateriave te Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per mbushjen e bateriave te Xbox 360

  Shes Kabell per mbushjen e bateriave te Joystick te Xbox 360,e re pa perdor. Kemi ma shume se nje co

  Prishtinë Dje, 23:14
  6 €
 • 1 foto
  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3

  Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3 , PC Kemi ma shume se nje cope Qmimi fiks ! Transport ne

  Prishtinë Dje, 23:13
  6 €
 • 1 foto
  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360

  Kapak Te baterijave per Joystick te xbox 360 kemi ma shume se nje cope ,qmimi per cope 3 euro Dy co

  Prishtinë Dje, 23:12
  3 €
 • 2 foto
  Kabell per mbushjen e PSP me rryme-TransportGratis
  Lojra per PC / Videolojra

  Kabell per mbushjen e PSP me rryme-TransportGratis

  Kabell per mbushjen e PSP me rryme kudo ne cilin do port qe ka usb 5 volt mund ta mbushni si tv,pc,l

  Prishtinë Dje, 23:11
  5 €
 • 0 foto
  FIFA 19 PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  FIFA 19 PS4

  Shitet FIFA 19 PER PS4. THUAJSE E PAPERDORUR. VETEM SMS, WHATSAPP, VIBER

  Tiranë Dje, 23:01
  2.700 Lek