• 0 foto
  Sony 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 3

  I sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir + 1 cd per me shum info kontakt ne viber +3834912

  Prishtinë 25 prill 19:23
  110 €
 • 0 foto
  Soni ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni ps3

  Shes sonin ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania +1cd gratis per info +38349129013

  Prishtinë 25 prill 19:20
  110 €
 • 2 foto
  Cd per ps4 +DLC
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd per ps4 +DLC

  Punon shum mir +dlc

  Prishtinë 25 prill 19:16
  30 €
 • 1 foto
  Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3

  Shes playstation 3 ne gjendje te rregullt me qip, multiman me 2 gjuestika origjinale dhe 9 lojera mr

  Prizren 25 prill 17:26
  150 €
 • 0 foto
  Për Ps4 pro 1TB me 10 lojërat më të mira falas
  Lojra per PC / Videolojra

  Për Ps4 pro 1TB me 10 lojërat më të mira falas

  Mirësi të më kontaktoni nëpërmjet whatsapp për më shumë detaje dhe informacion në lidhje me artikull

  Tiranë 25 prill 16:26
  200 €
 • 1 foto
  Gjojstik PS3 A1
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjojstik PS3 A1

  Gjojstik per Sony Playstation 3 A1 -----------------------------------------------------------------

  Prishtinë 25 prill 16:16
  20 €
 • 0 foto
  PlayStation 4 Pako
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pako

  VLERA REALE: mbi 750€ Ju kurseni: 200€ Ky çmim është llogaritur nën çmimet më të ulëta që mund ti gj

  Prishtinë 25 prill 15:26
  550 €
 • 2 foto
  get new ps4 pro 1tb console with 2 controller
  Lojra per PC / Videolojra

  get new ps4 pro 1tb console with 2 controller

  All Brand Electronics Mobile Phones , Cameras , Tv, Video Games Etc ... Email: [email protected]

  Istog 25 prill 14:16
  230 €
 • 0 foto
  Shess Urgjenttt!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Shess Urgjenttt!!

  Osht shume e rujtne prej zvicress pres bleres serioz

  Prishtinë 25 prill 13:26
  130 €
 • 3 foto
  Offer New PS4 Pro 1TB Console with 2 Controller
  Lojra per PC / Videolojra

  Offer New PS4 Pro 1TB Console with 2 Controller

  All Brand Electronics Mobile Phones , Cameras , Tv, Video Games Etc ... Email: [email protected]

  Novoberdë 25 prill 13:17
  250 €
 • 0 foto
  Snakebyte
  Lojra per PC / Videolojra

  Snakebyte

  snakebyte PS4-Xbox KEY:PAD - Keyboard/Tastatur für Dualshock 4 Controller

  Prishtinë 25 prill 10:19
  40 €
 • 0 foto
  shes psp. te ri me cdo gje.
  Lojra per PC / Videolojra

  shes psp. te ri me cdo gje.

  Psp ka nje disk frd 2 karikus origjinal etj.

  Dibër 25 prill 08:16
  80 €
 • 1 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Tropojë 25 prill 03:16
  100 €
 • 1 foto
  PS4 PRO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Tiranë 25 prill 03:16
  100 €
 • 1 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Tepelenë 25 prill 03:16
  100 €
 • 1 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Vlorë 25 prill 02:26
  100 €
 • 1 foto
  PlayStation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Tiranë 25 prill 02:26
  100 €
 • 2 foto
  PS4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Pro

  Origjinal PlayStation 4 i ri me pajisje të plotë të plotë me lojëra Edicionet dhe Garanci njëvjeçare

  Tiranë 25 prill 02:17
  100 €
 • 0 foto
  Ps3 Fat me CIP Hardisk 500GB shitet ose ndrohet
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 Fat me CIP Hardisk 500GB shitet ose ndrohet

  Ps3 Fat me CIP Hardisk 500GB me shum lojra te instalume ose mund te me thoni ca loje doni te instalo

  Elbasan 25 prill 00:16
  110 Lek
 • 2 foto
  Shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet

  Shitet loja

  Prishtinë 24 prill 23:17
  30 €
 • 0 foto
  ps3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 me chip

  shiten ps3 me chip ne gjendje shum te mire gjendja 6 cop

  Elbasan 24 prill 22:16
  1 Lek
 • 0 foto
  shiten 2 lojra ps4 si te reja
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 2 lojra ps4 si te reja

  cmimi 70 mij lek i padiskutushem

  Tiranë 24 prill 22:16
  70.000 Lek
 • 1 foto
  shitet Ps3 me 10 cd(Gta 5,Call of duty) etj.
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet Ps3 me 10 cd(Gta 5,Call of duty) etj.

  Gta 5 esht e me para 999,999,999 euro

  Prizren 24 prill 22:16
  140 €
 • 1 foto
  Shes playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes playstation3

  Sony osht n gjedje t rregull ka 24 loj t instalume krejt jon 2018 ka 500 giag hardisk per ma shum ne

  Pejë 24 prill 20:19
  120 €
 • 1 foto
  Doreze xbox one elite
  Lojra per PC / Videolojra

  Doreze xbox one elite

  Doreze xbox one me te gjitha paijsjet e re

  Lezhë 24 prill 18:18
  80 €
 • 1 foto
  PS3 SLIM 120GB LEVE E PA HAPUR
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM 120GB LEVE E PA HAPUR

  Shitet ps3 slim 120gb me nje leve te re te pa hapur cmimi okazion 150 000 leke te vjetra

  Lushnjë 24 prill 18:17
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation3 ne gjendje shume te mire, me 11 lojra pes2009 pes2013, gtaIV, blur, fifa15 etj..

  Tiranë 24 prill 17:16
  160 €
 • 3 foto
  Gamesir g4s
  Lojra per PC / Videolojra

  Gamesir g4s

  Shitet Gamesir g4s, eshte i ri, i ardhur nga Amerika. Per me shume shiko https://www.youtube.com/wat

  Prishtinë 24 prill 15:18
  49 €
 • 0 foto
  Playstation 3 super slim me 1 leve
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 super slim me 1 leve

  Shiter playstation 3 super slim ne vlore. Eshte ne gjendje te mir. +4 lojra qe doni ju do jua hedh p

  Vlorë 24 prill 15:17
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shes xbox 360 Full HD ose ndrroj me telefon
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes xbox 360 Full HD ose ndrroj me telefon

  shes xboxin me 10 lojra si pes 2018 cs go etj te instaluara ose ndrroj me telefon 2016 ose iphone 6

  Ferizaj 24 prill 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SALLE PLAYSTATION 3/4 E KOMPLETUAR
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3/4 E KOMPLETUAR

  Shitet salle e kompletuar playstation, 5 tv LG 43" full hd, 3 ps3 me chip me te gjitha lojrat e n

  Durrës 24 prill 14:26
  4.000 €
 • 0 foto
  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD

  Sony Playstation 3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD / 1 kontroller ------------------------

  Prishtinë 24 prill 14:22
  120 €
 • 0 foto
  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD

  Sony Playstation 3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6 CD / 1 kontroller -----------------

  Prishtinë 24 prill 14:22
  120 €
 • 0 foto
  Qipi per PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Qipi per PS3

  Bejm te gjitha modelet e Sony Playstation 3 me qip // 10 loj // 15€ // GTA 5 , Fifa 18 , Pes 18 , Bl

  Prishtinë 24 prill 14:22
  15 €
 • 0 foto
  Shitet dhe ndrohet Super Loja - Sleeping Dogs
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet dhe ndrohet Super Loja - Sleeping Dogs

  Esht ne gjendje te Rregullt nuk ka Gervishje/Gritha Viber +37745226429

  Lipjan 24 prill 13:16
  25 €
 • 0 foto
  xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  xbox one

  xbox one te ardhur nga londra te pa perdorur.

  Kukës 24 prill 12:17
  289 €
 • 2 foto
  Lojra per nderrim ose shitje ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per nderrim ose shitje ps4

  Ufc 2 Mortal kombat xl Injustice 2 Per ti blere 25 mij lek secila Kurse per ti nderruar me shkruani

  Tiranë 24 prill 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PS3 + 13 Loj
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 + 13 Loj

  Shes ps3 Defekt Yllod 10 Euro bohet me.ndreq + 13 loje Shihen nfoto. Ekom eshe ni Kontroller po.

  Prishtinë 24 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xbox360 / 250gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox360 / 250gb

  Shes xbox 360 me 250gb hard disc , osht i ri i sapo ardhun nga zvicra un jam pronari i pare , vjen m

  Podujevë 24 prill 04:16
  140 €
 • 2 foto
  Shiten hulaqat
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten hulaqat

  Shiten hulaqat per femij hulaqat jan shum te mir a per femij bejm rezervimin e hulaqve hulqat jan

  Viti 24 prill 00:26
  250 €
 • 8 foto
  Nintendo DS Lite
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DS Lite

  Shitet Nintendo DS Lite ne kuti. Ka 5 lojra. Eshte thuajse i paperdorur gjendja 10/10. Ka ardhur nga

  Vlorë 23 prill 23:16
  100 €
 • 1 foto
  Bilardo italiane me xhetona
  Lojra per PC / Videolojra

  Bilardo italiane me xhetona

  Bilardo me xhetona okazion 200€

  Vlorë 23 prill 23:16
  200 €
 • 5 foto
  Xbox 360 seria e fundit
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 seria e fundit

  Shes XBOX 360 E, seria e fundit viti 2013. Lojrat mund ti shihni edhe ne foto, nder to jan: FIFA 17,

  Prishtinë 23 prill 21:19
  130 €
 • 0 foto
  Oferta serioze dhe e lehte e kredise ndermjet tyre
  Lojra per PC / Videolojra

  Oferta serioze dhe e lehte e kredise ndermjet tyre

  Zotëri, zonjë, që më në fund të thyej bllokimin e shkaktuar nga bankat, ju keni zgjidhjen e probleme

  Dragash 23 prill 21:19
  1.000 €
 • 2 foto
  OKAZION!!!Play station 4 Game Center
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION!!!Play station 4 Game Center

  Shes 5 Playstation4 3TV LG 42',1 TV Toshiba 42' edhe nje TV Fuego 43'.Gjithashtu perfshihen edhe 2 X

  Shkodër 23 prill 18:16
  2.100 €
 • 1 foto
  Shitet PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3

  Shitet PS3 i perdorur ne shtepi, me te gjitha fishat perkatese, me nje leve, me lojra brenda si mass

  Tepelenë 23 prill 17:16
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Sonyplaystation 3 me qip me 15 loj ma te rejat
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 3 me qip me 15 loj ma te rejat

  Sonyplaystation 3 me qip me 15 loj ma te rejat 2018 me kontroller te ri p perdor

  Pejë 23 prill 16:16
  150 €
 • 4 foto
  Xbox 360 me dy joysticka edhe GTA 5
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me dy joysticka edhe GTA 5

  Shes Xbox 360 me dy joysticka dhe 250 GB HDD shum pak e perdort osht prej Belgjikes e ka GTA 5 edhe

  Prishtinë 23 prill 16:16
  125 €
 • 0 foto
  2 Leva PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  2 Leva PS4

  Shes 2 Leva PS4 ne gjendje perfekte per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 23 prill 15:17
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation

  Shitet per arsye mosperdorimi,PS Vita modeli me i fundit qe ka dal ne treg me kat SIM,rrjet 3G,touch

  Tiranë 23 prill 14:26
  15.000 Lek