• Playstation 4 500 gb 2 doreza 6 lojra +psn plus

  Playstation 4 500 gb 2 doreza 6 lojra +psn plus

  Shitet ps4 i ardhur nga gr me dy doreza ne gjendje ideale i perdorur vetem ne ambient shtepiak me 6 disqe ( FIFA 18 ,,,GTA 5,,,,battlefield one,,,, need 4 speed , gohst recon wildlands,,,,, max vs atn

  350 €
  Tiranë
  28 nëntor 16:16
 • Fifa 17 PS4

  Fifa 17 PS4

  15 euro boj edhe ndrrim me loja tjera

  15 €
  Podujevë
  28 nëntor 16:16
 • Cd PS4

  Cd PS4

  Cd te reja shum pak te perdorura Uncharted 4 - 20€ Ghost recon - 35€

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 nëntor 16:16
 • Fifa 17 ps4

  Fifa 17 ps4

  Ndrroj me loja tjera

  20 €
  Prishtinë
  28 nëntor 16:16
 • Naruto Ultimate Ninja 4 Road To Boruto

  Naruto Ultimate Ninja 4 Road To Boruto

  Shitet ose nderrohet Naruto UN 4 plus DLC e Road To Boruto per PS4 loja eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte perdorur vetem ler 1 muaj.

  5.500 Lek
  Tiranë
  28 nëntor 16:16
 • Sony Playstation 4 Pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Sony Playstation 4 Pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë me pajisje të plotë dhe 12 muaj garanci ndërkombëtare. Çmimi i Xmas Whatsapp: +91 8851478250

  180 €
  Gjilan
  28 nëntor 15:17
 • OKAZION SHITEN 25 LOJRA PER PS3 10EURO CESILA

  OKAZION SHITEN 25 LOJRA PER PS3 10EURO CESILA

  SHITEN 25 LOJRA PER PS3 10 EURO SECILA . LOJRA ORIGJINALE TE ARDHURA NGA ITALIA

  10 €
  Tiranë
  28 nëntor 15:16
 • Sony Playstation 4 pro 1TB White / Black Konsolë

  Sony Playstation 4 pro 1TB White / Black Konsolë

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë me pajisje të plotë dhe 12 muaj garanci ndërkombëtare. Çmimi i Xmas Whatsapp: +91 8851478250

  180 €
  Lipjan
  28 nëntor 15:16
 • Controller/Gjestik PS4

  Controller/Gjestik PS4

  Controller/Gjestik per PS4 i perdort (por i rujtshem) ne gjendje te rregullt, punon shym mir pa asnje problem. Te interesuarit te kontaktojn ne Viber : +38649610697 ose Email : [email protected]

  30 €
  Gjilan
  28 nëntor 14:27
 • Sony PlayStation 4

  Sony PlayStation 4

  PlayStation është markë e re dhe origjinale, e mbyllur në kutinë e fabrikës dhe vjen me pajisje të plotë, punon me çdo rrjet në vendin tuaj, ne shesim 100% produkt të ri dhe origjinal.

  100 €
  Gjilan
  28 nëntor 14:26
 • Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë me pajisje të plotë dhe 12 muaj garanci ndërkombëtare. Çmimi i Xmas Whatsapp: +91 8851478250

  180 €
  Gjilan
  28 nëntor 14:17
 • Ps4

  Ps4

  Shitet Ps4 e re, ne paketim, e ardhur nga Zvicrra. 2 joystik origjinal + Fifa17 dvd. Ndrrim nuk baj. Kontaktoni ne viber +37744382763

  330 €
  Prishtinë
  28 nëntor 13:26
 • Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë me pajisje të plotë dhe 12 muaj garanci ndërkombëtare. Çmimi i Xmas Whatsapp: +91 8851478250

  150 €
  Malisheve
  28 nëntor 13:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation ende nuk ka ardhur nga Gjermania . Te interesuarit te na kontaktojn ne nr e telefonit per rezervim.

  260 €
  Prishtinë
  28 nëntor 13:17
 • Playstation3

  Playstation3

  Playstation 3 500 gb , 3 lojra te perfshira ne cmim si ne foto, per me shum lojra cmimi ndryshon.

  180 Lek
  Tiranë
  28 nëntor 13:16
 • shes PSP me 6 lojra

  shes PSP me 6 lojra

  shes PSP me 6 lojra: -pes2013 -fifa13 -transformers -ben10 -phines and ferbs -lego batman PSP pak i perdorur shitet per arsyje mos perdoromi.Cmimi i diskutueshem 100€

  100 €
  Tepelenë
  28 nëntor 13:16
 • CD per Playstation 3 3 deri n25 Euro

  CD per Playstation 3 3 deri n25 Euro

  Shes CD lojra per Sony 3 1.Far Cry 3 (me kod per UPLAY-ONLINE) 25€ 2.Max Payne 3 (kush don aksion pa fund) 12€ 3.Gran Turismo 5 (5€) 4.Saints Row 4 (Special Edition) (8€) 5. Tekken 6 & Tekken To

  Me Marrveshje
  Gjilan
  28 nëntor 12:29
 • Shes CD per XBOX

  Shes CD per XBOX

  Shes CD e fundit per XBOX 360 Far Cry 4 ( Limited Edition ) 35Euro +PES2011 & Far Cry PREDATOR GRATIS .(as qe diskutohet cmimi)

  35 €
  Gjilan
  28 nëntor 12:29
 • Psp e Pa Perdurur

  Psp e Pa Perdurur

  Konzole Per Lojera Portable

  95 €
  Prizren
  28 nëntor 12:26
 • The division

  The division

  Shes lojen tom clancy's the division per ps4 eshte ne gjendje te rregullt mund te me kontaktoni edhe ne viber. Nderroj edhe me loja tjera

  30 €
  Prishtinë
  28 nëntor 01:17
 • PS 3

  PS 3

  She sim PS 3 +1 lojë,provolution 2011.Shumë e mirë.Per me shume informacione na kontaktoni.

  19.000 Lek
  Durrës
  27 nëntor 23:16
 • PS3 - SHITET

  PS3 - SHITET

  Me cip, dy gejstika, ne gjendje perfekte, ,,wifi... 3 muaj Garanacion Cmimi fiks

  170 €
  Prishtinë
  27 nëntor 22:27
 • PSvita E përdorur dhe jo funksionale

  PSvita E përdorur dhe jo funksionale

  -Ekran jo funksional -Perfshinë lojën"LittleDeviants" -Bëni thirrjen gjatë orëve:14:00-19:00

  110 €
  Ferizaj
  27 nëntor 20:23
 • Shitet xbox 360.

  Shitet xbox 360.

  Shitet xbox 360 i ardhur nga zvicrra , eshte pa perdorur , i ka te gjitha pjeset , dhe ka nje cd.

  150 €
  Gjilan
  27 nëntor 20:20
 • Cd per PS 3

  Cd per PS 3

  Shiten 4 cd per PS 3 qmimi per Fifa 12 dhe 13 5e Kurse per dy tjerat 10 e

  10 €
  Shtime
  27 nëntor 20:18
 • Okazion!!!

  Okazion!!!

  Playstation 3 +fishat perkatese , me perdorim shtepiak ne gjendje perfekte, me 2 doreza ne gjendje shume te mire pune.Me 4 Lojra.

  Me Marrveshje
  Durrës
  27 nëntor 19:19
 • HDD per X box 360 Slim

  HDD per X box 360 Slim

  Shes Hard Diskun 250 GB per X Box 360 slim Hardisku posedon sistemin operativ Aurora Lojra: GTA 5 FIFA 16 PES16 Call of Duty Black ops 1,2, Call of Duty Ghost Batlefield 4 Forza Horizon 2 Watch Dog

  50 €
  Vushtrri
  27 nëntor 19:19
 • Ps3

  Ps3

  Shitet ps3 ne gjendje shum te mir me lojra te instaluara si Gta 5 ,call of duty 2, fifia 17, blur, pes 17, pes 18, ucharted 2, Nabjam , etj. dhe me 3 disje gta 4, farcry 4, battefied 3, dhe 2 leva

  200.000 Lek
  Durrës
  27 nëntor 19:18
 • PS3 500 GB

  PS3 500 GB

  Shitet ps3 me 1 leve dhe tre lojra medal of honor resistance 3 mafia 2 cmimi i diskutueshem

  160 Lek
  Lushnjë
  27 nëntor 18:28
 • Soni PS3

  Soni PS3

  Shes PS3 ne gjendje tē mir me nji dorez.doreza pa kabell Me PS3 shkojn tē gjitha paisjet si kabllat dhe nji loj Të interesuarit munden ne viber +377 44 321 620

  115 €
  Gjilan
  27 nëntor 18:17
 • Playstation 3 me 4 Leva te pa perdorura + Lojra

  Playstation 3 me 4 Leva te pa perdorura + Lojra

  Shitet Playstation 3 i perdorur me 4 leva te reja te pa perdorura. Shitet se bashku me lojrat qe jan ne foto.

  25.000 Lek
  Tiranë
  27 nëntor 17:16
 • Xbox One S 1600 GB 5 lojra origjinale

  Xbox One S 1600 GB 5 lojra origjinale

  Xbox One S 1600 GB 5 lojra origjinale.

  180 €
  Tiranë
  27 nëntor 16:17
 • Bilardo dhe rringishpilli

  Bilardo dhe rringishpilli

  Shes bilardin dhe rringishpillin ne gjendje shum te mir me dy shtega dhe topa rezerv pres blers serioz

  300 €
  Podujevë
  27 nëntor 13:18
 • Playstation 4 + TV 42"

  Playstation 4 + TV 42"

  Shes Playstation 4 + TV 42" + Ndenjese ose kolltuk Me dy leva dhe nje loje

  400 €
  Fier
  27 nëntor 13:17
 • Lojra per ps4 (fifa17 dhe shadow of mordor)

  Lojra per ps4 (fifa17 dhe shadow of mordor)

  Fifa 17 dhe shadow of mordor (game of the year edition) ose ndrrohen me lojra te tjera

  6.000 Lek
  Tiranë
  27 nëntor 12:16
 • Shes SONY PS3 me 8 loja

  Shes SONY PS3 me 8 loja

  Shes PS3 SuperSlim me 8 loja 1.Fifa 15 2.Fifa 12 3.GTA5 4.GTA4 5.NFS:MW2012 6. Dante’s infeno 7. Call Of duty black ops 1 8. Call of juarez Konzola eshte ne gjendje te shkelqyeshme, vjen me te gjit

  140 €
  Prishtinë
  27 nëntor 12:16
 • Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë:

  Sony PlayStation 4 pro 1TB Blanco / Negro Konsolë:

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë me pajisje të plotë dhe 12 muaj garanci ndërkombëtare. XMAS SHITJE - BRAND NEW - SIM DYTË - GARANC

  180 €
  Ferizaj
  27 nëntor 11:26
 • Xbox One S 500GB i Bardhe ne kuti

  Xbox One S 500GB i Bardhe ne kuti

  Shes Xbox One S 500GB i bardhe te ri ne pakete me 1 vit garancion nga prodhuesi. Paketa permban: • Konzolen Xbox One S 500GB • 1 Xbox Wireless kontroller • 1 Kabell HDMI (4K) • Adapter •

  310 €
  Prishtinë
  27 nëntor 10:26
 • shes PS3 ne gjendje perfekte

  shes PS3 ne gjendje perfekte

  shes ps3 punon shum mir osht ngjendje tshkelqyshme ngjyra e zez qmimi 150euro 2 cd vin falas +Call of duty1/Call of duty2 nese don mi perfshi edhe GTA5 +6 cd tjera qmimi 200euro

  150 €
  Pejë
  27 nëntor 02:16
 • Tv +ps3

  Tv +ps3

  Shitet tv sunny 50 polsh viti 2016 brenda garancise +ps3 me cip me 10 lojrat e fundit dy leva dhe fishat.per me shume nr0682076516

  470 €
  Durrës
  26 nëntor 23:26
 • SONY PlayStation 4 Slim 500GB (E re)

  SONY PlayStation 4 Slim 500GB (E re)

  Shitet SONY PlayStation 4 Slim 500GB (E re, e pa hapur) , nga Gjermania , presim bleres serioz ne viber 049 204 113 , (Mos thirr mas ores 22h)

  Me Marrveshje
  Prizren
  26 nëntor 22:17
 • Nintendo WII dhe PS3

  Nintendo WII dhe PS3

  Playstation 3 Sony Ultra slim 500 GB + 6 lojera dy te pahapur fare+ 2 Komandat origjinale . - 25.000 Leke Nintendo WIi - 15.000 Leke

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 nëntor 21:17
 • PS3 Slim me Çip, 2 leva origjinale 170EUR

  PS3 Slim me Çip, 2 leva origjinale 170EUR

  PlayStation 3 me cip ne gjendje shume te mire me te gjitha fishat. I perdorur vetem ne kushte shtepie. Levat jane origjinale dhe te pakonsumuara pasi PlayStation eshte perdorur pak. Ka mbi 7 lojera te

  170 €
  Tiranë
  26 nëntor 21:16
 • PlayStation 3 Multiman(Urgjent)

  PlayStation 3 Multiman(Urgjent)

  Shitet ps3 multiman (Blue LIGHT defekt) me ndreq kushton shum lire .

  140 €
  Pejë
  26 nëntor 21:16
 • Shitet ps3 superror slim

  Shitet ps3 superror slim

  Shitet ps3 ne gjendje perfekte ka te instaluara 16 lojra si fifa 18 pes 18 gta 5 blur wwe 17 etj

  170 €
  Pejë
  26 nëntor 20:29
 • GTA 5 - Grand Theft Auto 5 - Playstation 4 (PS4)

  GTA 5 - Grand Theft Auto 5 - Playstation 4 (PS4)

  GTA 5 - PS4. Shes GTA 5, Blerjen e kam bere ne Zvicer, CD eshte apsolut e re(pa perdorur), kam edhe shume loja tjera te PS4, me kontaktoni ne Viber. FLM

  50 €
  Podujevë
  26 nëntor 20:28
 • GTA 5 - Grand Theft Auto 5 - Playstation 4 (PS4)

  GTA 5 - Grand Theft Auto 5 - Playstation 4 (PS4)

  GTA 5 - PS4. Shes GTA 5. Blerjen e kam bere ne Zvicer, CD eshte apsolut e re(pa perdorur). Kam edhe shume loja tjera te PS4, me kontaktoni ne Viber. FLM

  50 €
  Prishtinë
  26 nëntor 20:17
 • Watch Dogs 2 - Playstation 4 (PS4)

  Watch Dogs 2 - Playstation 4 (PS4)

  Watch Dogs 2 - PS4. Shes Watch Dogs 2, CD-ja eshte total e pa gerrithur. Kete loje e kam ble te re, blerjen e kam bere ne Zvicer, kam edhe shume loja tjera te PS4, me kontaktoni ne Viber. FLM

  50 €
  Prishtinë
  26 nëntor 20:17
 • Watch Dogs 2 - Playstation 4 (PS4)

  Watch Dogs 2 - Playstation 4 (PS4)

  Watch Dogs 2 - PS4. Shes Watch Dogs 2, CD-ja eshte total e pa gerrithur. Kete loje e kam ble te re, blerjen e kam bere ne Zvicer, kam edhe shume loja tjera te PS4, me kontaktoni ne Viber. FLM

  50 €
  Podujevë
  26 nëntor 20:17
 • PS4 Slim 500 GB

  PS4 Slim 500 GB

  1 leve FIFA15 Battlefield 4 Need For Speed 'Rivals'

  300.000 Lek
  Tiranë
  26 nëntor 20:16