Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Lojra me steam

  Lojra me steam

  Ne Kete Steam Ka keto lojra counter strike global offensive dunegons 2 edhe payday 2 unlimate edition nese deshironi te kontaktoni mundeni edhe ne Fb Jetpack joyride pres bleres serioz :)

  50 €
  Ferizaj
  22 qershor 10:45
 • Likuidim i mallit !!! lojera per ps3

  Likuidim i mallit !!! lojera per ps3

  Shiten lojerat per Ps3 qmimi tejet i volitshem eshte edhe Call Of Duty Ghost qe nuk eshte ne foto

  2 €
  Gjilan
  22 qershor 10:41
 • Shitet joystic (dorezë) per playstation3

  Shitet joystic (dorezë) per playstation3

  Shitet joystic(dorezë) PS3 military white color special edition ngjyrë special design, shitet per arsye mos perdorimi nuk ka asnje defekt gjithqka ne rregull

  18 €
  Gjilan
  22 qershor 03:16
 • Sony playstation 3

  Sony playstation 3

  shitet sony n gjendje t rregullt pa gjistika

  100 €
  Prishtinë
  21 qershor 22:32
 • playstation super slim

  playstation super slim

  Shes playstation super slim i ardhur nga gjermania ne janar, pra 6 muaj i perdorur ne shqiperi __çmimi-Ps3 pa leva 120.000 lek___Disponoj 4 leva, nje leve kushton 35.000 lek __levat jane

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 qershor 20:32
 • AKCION ****PS3 me 25 LOJE 500 gb*****

  AKCION ****PS3 me 25 LOJE 500 gb*****

  PS3 me 25 LOJE 500 gb

  130 €
  Vushtrri
  21 qershor 20:22
 • AKCION ****PS3 me 25 LOJE 500 gb*****

  AKCION ****PS3 me 25 LOJE 500 gb*****

  AKCION ****PS3 me 25 LOJE 500 gb*****

  130 €
  Prishtinë
  21 qershor 20:22
 • Lojra per ps3

  Lojra per ps3

  Red dead redemption 10 euro Minecraft 10 euro Fifa 14 5 euro Naruto Shippudem Ultimate Ninja Storm 2 5 euro Pirate warriors 2 5 euro Viber : +37745877540

  25 €
  Prishtinë
  21 qershor 18:18
 • Ndrrohet Me PS3-4

  Ndrrohet Me PS3-4

  Kjo Bicikell Ka 2 Armotizera , 7 shpejtsi , Dua te bej ndrrimin me nje ps3 ose ps4 nvaret qfar SOny . Per me shum Informata : https://web.facebook.com/profile.php?id=100011555059149 Add

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 qershor 17:27
 • Play Station 4 NEW!!

  Play Station 4 NEW!!

  Shitet ps4 ështe blerë para 1muaji eshte fare e re ka 500 giga memorie vjen me 2 dorza dhe me nba 2k17 e cila esht bler online e kam edhe pes 2017 por nuk vjen me ps4 nese jeni te interesuar mund te f

  400 €
  Ferizaj
  21 qershor 16:16
 • Playstation 4/ 1TB/ 2 Joysticks / 4 Lojra

  Playstation 4/ 1TB/ 2 Joysticks / 4 Lojra

  Shes Playstatin 4 me hdd 1Tb i ardhur nga gjermania i blem qe 6 muj posedoj fakturen e konzoles me Playstation vin 2 Joysticks dhe 4 lojra: 
Fifa17, Final Fantasy XV, GTA V, HandBall 2017
 Muni me

  420 €
  Vushtrri
  21 qershor 16:16
 • PLAYSTATION 3 + ME LOJA = KOMPLET

  PLAYSTATION 3 + ME LOJA = KOMPLET

  Shitet Sony Playstation 3 ne gjendje shume te mire si e re e po sa ardhur prej jashtit pa asnje vrejtje me te gjitha paisjet e veta dhe plot loja ne hardisk si GTA5,Fifa17,Pes17,Blur,Naruto,Call Of Du

  140 €
  Prishtinë
  21 qershor 14:23
 • Shitet Salle PlayStation

  Shitet Salle PlayStation

  Shitet salle Playstation per arsye emigrimi. 6 Playstation prej te cileve 4 Ps4 dhe 2 Ps3, me leva dhe te kompletuar me disa kopje te lojerave me te fundit, FIFA 17, PES 17, WWE, Call of Duty, etj. Sa

  800.000 Lek
  Tiranë
  21 qershor 14:22
 • Ps3 disteny

  Ps3 disteny " The taken King " loje digitale

  Loja vleresohet maksimalisht nga forumet boterore te online gaming. Kjo loje lihet vetem online

  3.500 Lek
  Tiranë
  21 qershor 12:17
 • Gjojstik per PS3 dhe PC

  Gjojstik per PS3 dhe PC

  Shitet gjojstiku per PS3 por bon edhe per kompjuter, me një qmim shume te volitshem. Për informatat me te hollsishme ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit.

  7 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:19
 • PS3 konvertor per Gjojstika

  PS3 konvertor per Gjojstika

  Shitet konvertuesi per Gjojstik te PS3-it, I cili mundeson që në PS3 të luhet me gjojstika të PS2-it. Per më teper na kontaktoni ne numrin e telefonit.

  4 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:19
 • Shiten  PIKADO magic dart 5 Ferizaj

  Shiten PIKADO magic dart 5 Ferizaj

  Shiten pikado magic dart 5

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 qershor 11:19
 • Gjojstik Origjinal per PS2

  Gjojstik Origjinal per PS2

  Shitet gjojstiku origjinal i klasit te parë per PS2. Per me teper na kontaktoni në numrin e telefonit.

  25 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:18
 • Gjojstik per PS2

  Gjojstik per PS2

  Shiten gjojstika te ri per PS2. Per me teper na kontaktoni ne numrin e dhene te telefonit.

  8 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:18
 • PS2 Network Adapter

  PS2 Network Adapter

  Shitet network adapter/kartela e rrjetit për PS2, Origjinal dhe i ri.

  15 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:17
 • PS2

  PS2

  Shitet PS2 I perdorur por ne gjendje shumë te mire, me qip per leximin e CD-ve fallc, paisjet perciellse jane te reja si; kablli I rrymes, kablli I sinjalit, skarti, dhe dy gjojstika te soni nishit po

  25 €
  Mitrovicë
  21 qershor 11:17
 • Lojera per Xbox 360

  Lojera per Xbox 360

  Shes keto lojera origjinal per Xbox 360 Mass Effect - 5€ Red Faction: Armagedon - 5€ WWE SmackDown vs. Raw 2008 - 5€ Final Fantasy XII-2 - 5€ Far Cry 2 - 5€ Te gjitha bashk: 15€

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 qershor 04:16
 • Sony Playstation 3 Plazma

  Sony Playstation 3 Plazma

  Shitet sony Playstation 3 me 2 gjostika kabllen hd dhe 4 loja te instalume Futboll Gta Blur (me kerre) dhe Box I instalohen dhe lojera tjera qfare te doni osht ne gjendje perfekte dhe ska asni lloj de

  160 €
  Prishtinë
  21 qershor 01:16
 • GTA V PS4

  GTA V PS4

  ne gjendje te rregult loja punon perfekt edhe online.

  30 €
  Mitrovicë
  20 qershor 23:23
 • Playstion 2 me chip ose nderrohet

  Playstion 2 me chip ose nderrohet

  Playstion pranon lojra follco edhe original eshte me chip,ka 3doreza,karikusin,fishen lidhese me tv, 2 memory card

  55 Lek
  Shkodër
  20 qershor 21:18
 • Cd per playstation 3

  Cd per playstation 3

  Shes cd per sony 3sh shum pak jon te perdorta

  1 €
  Gjilan
  20 qershor 21:18
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Shitet Playstation 4 white edition i ardhur nga zvicrra 3 muaj i perdorur, posedon 1 joystick dhe lojrat Fifa 17 ( e instaluar ne HDD ) dhe NBA 2k17. Poashtu posedon edhe PSPLUS e cila lejon te luhet

  420 €
  Prishtinë
  20 qershor 19:36
 • Ps2 dhe 2 psp

  Ps2 dhe 2 psp

  2 psp dhe 1 ps2 jane te perdorura pak te ardhura te triat nga Gjermania ps2 vjen me 2 joystick dhe me kabllat e nevojshem po ashtu edhe psp-të vine me adapterin dhe me 2 case

  100 €
  Prishtinë
  20 qershor 18:16
 • Playstation 3 PS3 Slim 160 GB HDD

  Playstation 3 PS3 Slim 160 GB HDD

  Shes Playstation 3 PS3 modeli Slim me 160 GB Hard disk dhe dy Gjostika nje i kuq tjetri i zi dhem e 12 CD Loja Origjinal I ardhur nga Anglia

  175 €
  Prishtinë
  20 qershor 18:07
 • Ps4

  Ps4

  Shitet ps4 slim dy gjystika dhe pes 2017 te gjitha ne nje qmim

  300 €
  Vushtrri
  20 qershor 16:34
 • Playstation 3

  Playstation 3

  Playstation 3 osht pak e perdone ponon shum mir veq i gjestik e kom ka bluetooth blu ray dick per me shum kontaktoni ne viber

  120 €
  Istog
  20 qershor 15:26
 • CD per PS4

  CD per PS4

  Far Cry Primal 30 euro The Witcher 3 wild hunt 30 euro Fifa 15 10 euro

  30 €
  Gjilan
  20 qershor 15:17
 • Bilardo

  Bilardo

  Shitet aktiviteti 2 bilardo karrige tavolina banak frigorifer tapet parket aspirator.

  Me Marrveshje
  Vlorë
  20 qershor 09:16
 • Adapter Per Xbox 360 ngjendje tregullt

  Adapter Per Xbox 360 ngjendje tregullt

  shed adaptera per xbox 360 ngjendje tregullt

  10 €
  Mitrovicë
  20 qershor 05:16
 • Okazion!!! Ixbox One ne gjendje perfekte

  Okazion!!! Ixbox One ne gjendje perfekte

  Shitet Ixbox One n gjendje perfekte me nje lev origjinale lojra t ndrryshme shitet per arsye mos perdorimi Per me shum info kontaktoni n numrin e cel : 0684753056

  45.000 Lek
  Tiranë
  19 qershor 18:17
 • Shiten prej 5 deri 15 euro

  Shiten prej 5 deri 15 euro

  Shiten lojrat per xbox 360 qmimi Tekken 6 15 euro Resident evil 5 12 euro Resident evil 6 12 euro Need for speed 12 euro Baja 10 euro Dragon ball z 10 euro Dragonball burslimit 10 euro Princ of persia

  5 €
  Fushë Kosovë
  19 qershor 17:23
 • Ps3 i kompletuar me te gjitha dhe me 32lojra

  Ps3 i kompletuar me te gjitha dhe me 32lojra

  Ps3 me 1 TB Me 32 lojra. Me 4 leva. Me ps kamer dhe me ps movie lev. Dhe me kintaren e ps3. dhe me 2 librat e ps3. I perdorur vetem 3 muaj. Mbajtja shume e mire.

  30.000 Lek
  Sarandë
  19 qershor 15:28
 • Shes playstation 3 ne gjendje te rregullt

  Shes playstation 3 ne gjendje te rregullt

  Shes ps3 ne gjendje te rregullt ka 2 joystick lojen prince of persia.ps3 eshte slim dhe ka vend per downloadime.ka mbushsin e joystick kabllon per ndezje

  80 €
  Prishtinë
  19 qershor 15:16
 • PS3 ME CIP Kthimi i butonave nga O ne X

  PS3 ME CIP Kthimi i butonave nga O ne X

  Bejme Kthimin e butonave per PS3 me CIP qe ne vend te X duhet te shtypin O...Si dhe shum gjera te tjera. Na kontaktoni :)

  700 Lek
  Tiranë
  19 qershor 14:51
 • PAJISJE PER SALLE PLAYSTATION

  PAJISJE PER SALLE PLAYSTATION

  Shiten 8 ps3 1 ps4 8 tv 42" 8 kolltuqe 1 aspirim, sistem kamerash 1frigorifer 1kompjuter pc, 25 leva ps3

  4.800 €
  Vlorë
  19 qershor 14:51
 • PES 2013 sezoni i ri PS3 ME CIP

  PES 2013 sezoni i ri PS3 ME CIP

  Sqarim : Oferta 800 L per PS3 eshte e vlefshme deri ne daten 20.1.2017 pas kesaj date do te jete me cmimin normal prej 1000 L per PS3 . Per te gjith ata qe kane vetem 1 (nje) PS3 oferta prej 800 L n

  800 Lek
  Tiranë
  19 qershor 14:50
 • PES 2013 sezoni i ri PS3 PA CIP SUPERSLIM etj

  PES 2013 sezoni i ri PS3 PA CIP SUPERSLIM etj

  PES 2013 sezoni i ri (PS3 PA CIP) SUPESLIM dhe gjith modelet e tjera + Lojen PES 2013 PES 2013 SEZONI 16/17 (PS3 ME CIP) FULL : PES 2013 SEZONI 16/17 SKERD S.P Mbeshtetur nga (PES Productions)

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:50
 • WWE 2K17 per PS3 New !!!!!

  WWE 2K17 per PS3 New !!!!!

  WWE 2K17 per (PS3 me CIP) si dhe shume lojera te tjera dhe update te ndryshme

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:50
 • Super Oferte GTA 5 CD PS3

  Super Oferte GTA 5 CD PS3

  OKAZION !!! CD PLAYSTATION 3 ORIGJINALE : GTA5

  2.000 Lek
  Tiranë
  19 qershor 14:50
 • Call of Duty Black OPS 2 + Pistat per PS3 pa CIP

  Call of Duty Black OPS 2 + Pistat per PS3 pa CIP

  Call of Duty Black OPS 2 + Pistat per PS3 pa CIP

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:49
 • CALL OF DUTY BO2 PISTAT E REJA ZOMBIE FULL

  CALL OF DUTY BO2 PISTAT E REJA ZOMBIE FULL

  CALL OF DUTY BLACK OPS 2 PISTAT E REJA ZOMBIE & MULTIPLAYER FULL PACK SI DHE SHUM DLC & PATCHE TE NDRYSHME PER PS3

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:49
 • FIFA 17 per PS3

  FIFA 17 per PS3

  FIFA 17 per PS3 me cip si dhe shume lojera te fundit dhe update te ndryshme

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:49
 • LOJERA PER PS3 ME CIP & PA CIP + UPDATE

  LOJERA PER PS3 ME CIP & PA CIP + UPDATE

  OFROJME LOJERAT NGA ME TE FUNDIT NE TREG EDHE PERPARA SE TE DALIN NE DISK GJITHASHU OFROJME UPDATE NGA ME TE FUNDIT DHE ME TE NDRYSHMET PER CDO LOJE,BEJME PS3 ME CIP ME CMIM TE ARSYESHEM...SUPORT TEKN

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:37
 • GTA 5 Per PS3 pa CIP

  GTA 5 Per PS3 pa CIP

  GTA 5 Special edition Per PS3 pa CIP si dhe shum lojera te tjera

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:37
 • Super Oferte Lojera Per PS3 PA CIP

  Super Oferte Lojera Per PS3 PA CIP

  Ofrojme Lojera Dixhitale per PS3 PA CIP me super cmime : Super Slim - Phat - Slim...Nuk duhet te shqetesoheni me nese PS3 juaj nuk esht me cip, tani cdo loj te preferuar mund ta luani edhe ne PS3 pa

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:36